Νέα

Ποια είναι η καλύτερη ηλικία για τον άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 325
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
-μακραν η καλυτερη ηλικια του αντρα ειναι μεταξυ 35-50-
μεχρι τα 18 εισαι κοκκορακι.
μεχρι τα 30 παιζεις μπαλα αλανας και βαζεις τα ποδια σου στη φωτια απερισκεπτα ,αλλα γινεσαι καλυτερος παικτης.
μεχρι τα 35 παλευεις να γλυτωσεις το πρεσινγκ και να μη φας το γκολ του αποκλεισμου...
αν εχεις κανει ολα τα παραπανω ,με τη σωστη σειρα,35-50 ,εχεις ολο τον κοσμο στα ποδια σου και πολλες φορες και πανω στα ποδια σου  ;)...
-μετα τα 50 τα νερα δεν τα εχω χαρτογραφησει,αλλα φανταζομαι πως αν διατηρεισαι σε ενα καλο επιπεδο φυσικης και διανοητικης καταστασης δεν θα αναγκαστεις να κοψεις πολυ ταχυτητα μεχρι τα 60-65....
μετα αη γαμησου  :grin: ασε να γαμησει και κανας αλλος και δουλεψε το στο ρελαντι!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Θυμαμαι ημουν 17 οταν μπηκα σε ξενοδοχειο της γειτονιας μου..μου πιασαν δυο ρωσσιδες την κουβεντα απο μονες τους με κερασαν πορτοκαλαδα,αργοτερα μου προσφεραν κι απο το ποτο τους..μετα απο λιγο εφυγα και ουτε που μου περασε απο το μυαλο, πως ηθελαν να τις γαμησω..

lead-Deadliest-Snakes-On-Earth.jpg

 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
Πλεον στα 22 μου,εχω ζησει καποια πραγματα που θα ηθελα να τα εχω κανει στα 18 μου..Θα ηθελα στα 18 μου να εχω το μυαλο και τα κοτσια που εχω σημερα..Τοτε κοιμομουν ορθιος..Θυμαμαι ημουν 17 οταν μπηκα σε ξενοδοχειο της γειτονιας μου..μου πιασαν δυο ρωσσιδες την κουβεντα απο μονες τους με κερασαν πορτοκαλαδα,αργοτερα μου προσφεραν κι απο το ποτο τους..μετα απο λιγο εφυγα και ουτε που μου περασε απο το μυαλο, πως ηθελαν να τις γαμησω..το καταλαβα μετα απο καιρο..τωρα δεν θα τις αφηνα.Πλεον κυνηγαω σαν τρελος εμπειριες,γουσταρω να περναω καλα με διαφορες γυναικες..εχω κανει σχεση και με 14 χρονια μεγαλυτερη στο παρελθον..τωρα ειμαι σε ελευθερη σχεση..Οικονομικα ας το αφησουμε καλυτερα.. Η καλυτερη ηλικια του αντρα,ειναι εκεινη που την ζει εντονα.
καλυτερα που εφυγες παιχτη....οταν δυο ρωσιδες(αγνωστες) προσφερουν σε 17χρονο(γατακι) πορτοκαλαδα και μετα απο το ποτο τους,συνηθως αυτος ξυπναει ωρες αργοτερα σε μπανιερα με ενα νεφρο λιγοτερο... :sunglasses:
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
καλα απο αποψη επιδοσεων καλυτερη ηλικια ειναι η εφηβεια.
εβλεπες φιλμνετ ασπρομαυρη τσοντα με τσαλακωμενη εικονα απο τον γειτονα που ειχε καλωδιακη και σου σηκωνονταν σε 3 δευτερολεπτα.
το θεμα ειναι λογω χριστιανικης παραδοσιακης κοινωνιας στην ελλαδα οι περισσοτεροι εφηβοι κακοπερναμε γιατι οι πιτσιρικες δεν θελουν να το δωσουν νωρις σε αντιθεση με τις υπολοιπες ευρωπαικες χωρες

αυτό ίσχυε στις κοπέλες των 80΄ς, αρχές 90΄ς, τότε υπήρχε και ο ρομαντισμός που είχαν ποτίσει τόσο τα αγόρια όσο και τα κορίτσια, οι τελευταίες ρομαντικές γενιές ήταν τότε, τώρα όλα τα πιτσιρίκια ψοφάνε για ασυναίσθητο πούτσο, με τα μουνιά φόρα παρτίδα κυκλοφοράνε, ζούνε για το highway to hell … δεν υπάρχουν ρομαντισμοί, άντε ίσως από κανένα μπαζάκι, αλλά κι αυτό αν κουνήσει ουρά θα βρει κάτι. Οι λεβεντομαλάκας των 80'ς κοπανάνε τώρα το κεφάλι τους και τρέχουν από κάθε σάπια πουτάνα του αγοραίου έρωτα, στην χειρότερη καταλήγουν αγαπούληδες τις κάθε σάπιας πουτάνας.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οποίο θέμα και αν πιάσουμε , η συζήτηση θα πάει στα "μουνάκια"
Ποιά είναι η καλύτερη ηλικία ?
Αυτή στην οποία θα γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο επάγγελμα ?
Αυτό στο οποίο γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο μέρος για διακοπές ?
Αυτό που γαμάς μουνάκια

Πού έχει καλή παραλία ?
Στο χ μέρος γιατί έχει καλά μουνάκια

Τί είναι αυτό το πράγμα πια...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.758
Πόντοι
736
αυτό ίσχυε στις κοπέλες των 80΄ς, αρχές 90΄ς, τότε υπήρχε και ο ρομαντισμός που είχαν ποτίσει τόσο τα αγόρια όσο και τα κορίτσια, οι τελευταίες ρομαντικές γενιές ήταν τότε, τώρα όλα τα πιτσιρίκια ψοφάνε για ασυναίσθητο πούτσο, με τα μουνιά φόρα παρτίδα κυκλοφοράνε, ζούνε για το highway to hell … δεν υπάρχουν ρομαντισμοί, άντε ίσως από κανένα μπαζάκι, αλλά κι αυτό αν κουνήσει ουρά θα βρει κάτι. Οι λεβεντομαλάκας των 80'ς κοπανάνε τώρα το κεφάλι τους και τρέχουν από κάθε σάπια πουτάνα του αγοραίου έρωτα, στην χειρότερη καταλήγουν αγαπούληδες τις κάθε σάπιας πουτάνας.

"ψοφάνε για ασυναίσθητο πούτσο" μεγάλη αλήθεια αυτ'η συναγωνιστή  :thumbsup:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.758
Πόντοι
736
-μακραν η καλυτερη ηλικια του αντρα ειναι μεταξυ 35-50-
μεχρι τα 18 εισαι κοκκορακι.
μεχρι τα 30 παιζεις μπαλα αλανας και βαζεις τα ποδια σου στη φωτια απερισκεπτα ,αλλα γινεσαι καλυτερος παικτης.
μεχρι τα 35 παλευεις να γλυτωσεις το πρεσινγκ και να μη φας το γκολ του αποκλεισμου...
αν εχεις κανει ολα τα παραπανω ,με τη σωστη σειρα,35-50 ,εχεις ολο τον κοσμο στα ποδια σου και πολλες φορες και πανω στα ποδια σου  ;)...
-μετα τα 50 τα νερα δεν τα εχω χαρτογραφησει,αλλα φανταζομαι πως αν διατηρεισαι σε ενα καλο επιπεδο φυσικης και διανοητικης καταστασης δεν θα αναγκαστεις να κοψεις πολυ ταχυτητα μεχρι τα 60-65....
μετα αη γαμησου  :grin: ασε να γαμησει και κανας αλλος και δουλεψε το στο ρελαντι!

:hi:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οποίο θέμα και αν πιάσουμε , η συζήτηση θα πάει στα "μουνάκια"
Ποιά είναι η καλύτερη ηλικία ?
Αυτή στην οποία θα γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο επάγγελμα ?
Αυτό στο οποίο γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο μέρος για διακοπές ?
Αυτό που γαμάς μουνάκια

Πού έχει καλή παραλία ?
Στο χ μέρος γιατί έχει καλά μουνάκια

Τί είναι αυτό το πράγμα πια...
εχει απαντηθει απο τον κυριο
 

Συνημμένα

  • sf.jpg
    sf.jpg
    5 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Δεν θα ηταν κακη ιδεα, να μπει στο θεμα και ενα 'δημοψηφισμα', με τις βασικες επιλογες, ας πουμε δεκαετιες.
Αν ξερει κανεις πως γινεται ας πει.
 

torcap1989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
176
Like
89
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οποίο θέμα και αν πιάσουμε , η συζήτηση θα πάει στα "μουνάκια"
Ποιά είναι η καλύτερη ηλικία ?
Αυτή στην οποία θα γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο επάγγελμα ?
Αυτό στο οποίο γαμάς μουνάκια

Ποιό είναι το καλύτερο μέρος για διακοπές ?
Αυτό που γαμάς μουνάκια

Πού έχει καλή παραλία ?
Στο χ μέρος γιατί έχει καλά μουνάκια

Τί είναι αυτό το πράγμα πια...

το site λεγεται bourdela.com

αν ητανε αλλο site ισως οι απαντησεις διαφερανε

αλλα εδω περα κατα κυριο λογο μονο για μουνια θα διαβαζεις
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Παντως ρε παιδια, αμα λεμε οτι εμας τους αντρες η ηλικια μας επηρεαζει μια φορα,
θεωρω οτι τις γυναικες τις επηρεαζει δεκα φορες.

Ο αντρας, ανεξαρτητα απο το ποια ηλικια θεωρει ο καθενας απο εσας ως 'ιδανικη', μπορει με προσπαθεια και αν δεν εχει σοβαρες ατυχιες στη ζωη του,
να μετράει και στα 40 του, και στα 50 του, μην πω και στα 60 του...

Αντιθετως, σπανια θα δω γυναικα πανω απο τα 35 που να μην εχει παρει γενικως η κατω βολτα.
Θες απο εμφανιση, θες απο επιλογες (αρχιζει η απογνωση), θες απο προοπτικες, θες απο παραξενιες, θες απο...ορμονες, παρτε το οπως νομιζετε.

Ευτυχως εμεις οι αντρες εχουμε καλυτερη μοιρα στο θεμα 'ηλικια'.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παντως ρε παιδια, αμα λεμε οτι εμας τους αντρες η ηλικια μας επηρεαζει μια φορα,
θεωρω οτι τις γυναικες τις επηρεαζει δεκα φορες.

Ο αντρας, ανεξαρτητα απο το ποια ηλικια θεωρει ο καθενας απο εσας ως 'ιδανικη', μπορει με προσπαθεια και αν δεν εχει σοβαρες ατυχιες στη ζωη του,
να μετράει και στα 40 του, και στα 50 του, μην πω και στα 60 του...

Αντιθετως, σπανια θα δω γυναικα πανω απο τα 35 που να μην εχει παρει γενικως η κατω βολτα.
Θες απο εμφανιση, θες απο επιλογες (αρχιζει η απογνωση), θες απο προοπτικες, θες απο παραξενιες, θες απο...ορμονες, παρτε το οπως νομιζετε.

Ευτυχως εμεις οι αντρες εχουμε καλυτερη μοιρα στο θεμα 'ηλικια'.
τι ευτυχως ρε μεγαλε?
η γυναικα στα 60 εχει 10 80ριδες να την παρακαλανε

στα 50 εχει 10 80ριδες και 20 70ριδες και 30 60ριδες


στα 40 εχει 10 80ριδες και 20 70ριδες και 30 60ριδες και 40 50ριδες και 50 40ριδες


κατω απο 40 εχει 1000δες αντρες ολων το ηλικιων στα ποδια της να διαλεξει, απλα μπαινουν σε ένα φεησμπουκ και ή ένα τιντερ και διαλεγουν αναμεσα σοτυς 1000δες που τις προσκυνάνε το μουνι.


τι ευτυχως? που ειμαστε 1000 φορες χειροτερα απο τις γυναικες και με τα χρονια γινόμαστε 100 φορες και 10 φορες χειροτερα?


μονο οι διάσημοι και παμπλουτοι ζουνε λιγο απο το "ευτυχως" των γυναικων , οι υπολοιποι προσκυνάμε για να γαμησουμε
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Οι 80αρηδες παρακαλανε τις ....γυναικες των 50-60, για ποιο πραγμα ακριβως; Για να τους φτιαχνουν χαμομηλι και να τους κανουν ποδολουτρο;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Για πειτε λοιπον την αποψη σας για καλη ηλικια για τον αντρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom