Νέα

Ποια είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poly omorfos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.619
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.332
Πόντοι
14.565
Οι ταινιες του Περακη ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ για τον πουτσο!!!!!!ΟΛΕΣ,με ξαιρεση ισως το Λουφα και Παραλλαγη 1 λογω των καλων ηθοποιων.Τους παλιους εννοω,Ξενιδης κλπ.Οι υπολοιπες ειναι τοσο μουφα που δεν βλεπονται.
Έτσι ακριβώς.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ψαρας και αλεξανδρης. :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
Δεν προλαβε φετος,του χρονου! :2funny:
CULT420_b.jpg

 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Γνώμη σου...
Εγώ είδα μια αφόρητη ασυναρτησία που κυλούσε απελπιστικά αργά και οι δήθεν αλληγορίες μάλλον ήταν μόνο στο μυαλό του σκηνοθέτη...
Ωραίες εικόνες είναι και οι καρτ ποστάλ στα περίπτερα αλλά δεν τις λες ταινία...
Αφορητη ασυναρτησια ειναι πολυ ευγενικη περιγραφη - εγω θα ελεγα υπερτατη κουλτουρομαλακια. Αυτη  η κουλτουροπαπαρια που μας δερνει μας εχει φαει- ταχα μου οτι περναει μηνυματα και η συνδεση της οικογενειας με το ηφαιστειο και αρχιδια καπαμα. Αν θες να δεις ωραιές εικόνες βαλε να δεις national geographic (αποψη μου παντοτε).Στο μισαωρο ηθελα να αυτοπυρπολυθω με βενζινη για την παπαρια που επελεξα να δω.Σχεδον οι μισοι υπολοιποι στο cinema εφυγαν γελωντας στο διαλλειμμα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

Συνημμένα

  • 000c00c2_medium.jpeg323.jpg
    000c00c2_medium.jpeg323.jpg
    3,4 KB · Εμφανίσεις: 15

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Χειρότερη ξένη ταινία το "Dune" (Dino de Laurentis).  :helpplea:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αφορητη ασυναρτησια ειναι πολυ ευγενικη περιγραφη - εγω θα ελεγα υπερτατη κουλτουρομαλακια. Αυτη  η κουλτουροπαπαρια που μας δερνει μας εχει φαει- ταχα μου οτι περναει μηνυματα και η συνδεση της οικογενειας με το ηφαιστειο και αρχιδια καπαμα. Αν θες να δεις ωραιές εικόνες βαλε να δεις national geographic (αποψη μου παντοτε).Στο μισαωρο ηθελα να αυτοπυρπολυθω με βενζινη για την παπαρια που επελεξα να δω.Σχεδον οι μισοι υπολοιποι στο cinema εφυγαν γελωντας στο διαλλειμμα.
Δεν θελω να φανω κακος αλλα, γιατι πατε να δειτε ταινιες που δεν σας ενδιαφερουν και δεν εχετε την διαθεση η την ικανοτητα να τις σκεφτειτε και να σας προβληματισουν?
Δηλαδη ποσο μαλακες ειστε εσεις που πηγατε να δειτε μια ταινια επειδη ακουσατε οτι ειχε καποιο νοημα, και ειπατε να το παιξετε λιγο κουλτουρα αφου ειχατε πηξει τοσο καιρο στα αμερικανικα ποπ κορν και κοκα κολα.
Δηλαδη τι περιμενεις να δεις? γρηγορες σκηνες, κλαμα, και στο τελος ενα  <<βαθυ>> νοημα του τυπου <<we can change>> or <<save planet earth>>
Ειναι σαν να πηγαινω εγω για να δω κρικετ και μετα να κλαιγομαι ποσο μαλακια ηταν.  :idiot:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ααα δεν θα πάνε στα όσκαρ;;; :2funny:
ρε φίλε αυτό το παιδάκι στο άβαταρ έχει παίξει σε καμιά ταινία; :think:


από τις χειρότερες το barry lyndon του κιούμπρικ εντελώς προσωπική άποψη αυτή, καταλαβαίνω ότι στους περισσότερους θα άρεσε.
από τις 2-3 ταινίες συνολικά που τις έχω βγάλει πριν τελειώσουν :hmm:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε φίλε αυτό το παιδάκι στο άβαταρ έχει παίξει σε καμιά ταινία; :think:
Δε ξέρω,πάντως δεν θα το βλέπεις για πολύ,ψήνομαι να βάλω το σήμα της νέας ελληνικής επιτυχίας 17Ν...το 17 κ δίπλα η πεντάλφα,γαμεί!!!! :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom