Νέα

Πoδήλατο (Απόψεις και Οφέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα player george
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.629
Like
1.894
Πόντοι
216

Τότε κράτα την, σχετικά καλή είναι, πάρε μόνο το μποξεράκι...από τα εξαρτήματα η μόνη διαφορά είναι τα φρένα, όπως είδα κι εγώ, τα δικά σου είναι λίγο πιο καλά..νομίζω αν βλέπω και καλά οτι το καινούριο είναι ματ, χωρίς βαφή, οπότε για αυτό μπορεί και η διαφορά στην τιμή.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Τότε κράτα την, σχετικά καλή είναι, πάρε μόνο το μποξεράκι...από τα εξαρτήματα η μόνη διαφορά είναι τα φρένα, όπως είδα κι εγώ, τα δικά σου είναι λίγο πιο καλά..νομίζω αν βλέπω και καλά οτι το καινούριο είναι ματ, χωρίς βαφή, οπότε για αυτό μπορεί και η διαφορά στην τιμή.

Πιρούνι μου πε ο πωλητής καλύτερο, δηλ σε λακούβες δε κινδυνεύει να στραβώσει, καλύτερος σκελετός, ταχύτητες και καλύτερη σέλα.. Αν είπε παπάτζες να το σπρώξει πάω να το κάνω φασαρία, 100 ευρώ διαφορά δεν τα λές λίγα, να παιρνα του 2017 μοντέλο αν ήταν..
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.629
Like
1.894
Πόντοι
216
Πιρούνι μου πε ο πωλητής καλύτερο, δηλ σε λακούβες δε κινδυνεύει να στραβώσει, καλύτερος σκελετός, ταχύτητες και καλύτερη σέλα.. Αν είπε παπάτζες να το σπρώξει πάω να το κάνω φασαρία, 100 ευρώ διαφορά δεν τα λές λίγα, να παιρνα του 2017 μοντέλο αν ήταν..

Πάντως στο ιντερνετ και στο σκρουτζ όντως έτσι είναι οι τιμές, 100 ευρώ πιο φθηνό το μοντέλο του '17
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Πάντως στο ιντερνετ και στο σκρουτζ όντως έτσι είναι οι τιμές, 100 ευρώ πιο φθηνό το μοντέλο του '17

Ναι αλλα δε μπορεί κάτι θα δικαιολογει τη διαφορά, δε μπορει μονο απ τα φρένα..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796

Συνημμένα

  • IDEAL_20CITYRUN_202014_20ANTH.jpg
    IDEAL_20CITYRUN_202014_20ANTH.jpg
    93 KB · Εμφανίσεις: 23

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.629
Like
1.894
Πόντοι
216
Δε ξερω.. αυτο στη φώτο ακριβώς..

Κι αυτό ματ φαίνεται...τα εξαρτήματα που έχει το καινούριο μοντέλο πρέπει να είναι περυσινά και έτσι η ideal τα πήρε πιο φτηνά και γι αυτό είναι πιο φτηνό το καινούριο μοντέλο, κάθε χρόνο οι εταιρείες εξαρτημάτων βγάζουν καινούρια, στο περυσινό είχαν βάλει τα εξαρτήματα όταν ήταν καινούρια και πιο ακριβά από φέτος, απλά έπρεπε έτσι κι αλλίως να σου κόψει κάτι ο έμπορας..πάντως δεν σ έκλεψε κιόλας στο έδωσε όσο το είχε αγοράσει. Τα πολύ μεγάλα καταστήματα που έχουν πολλά ποδήλατα μέσα μπορούν να κάνουν μεγάλες προσφορές σε παλιότερα μοντέλα. Μη νομίζεις, κι αυτοί πολύ μικρό κέρδος έχουν.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Κι αυτό ματ φαίνεται...τα εξαρτήματα που έχει το καινούριο μοντέλο πρέπει να είναι περυσινά και έτσι η ideal τα πήρε πιο φτηνά και γι αυτό είναι πιο φτηνό το καινούριο μοντέλο, κάθε χρόνο οι εταιρείες εξαρτημάτων βγάζουν καινούρια, στο περυσινό είχαν βάλει τα εξαρτήματα όταν ήταν καινούρια και πιο ακριβά από φέτος, απλά έπρεπε έτσι κι αλλίως να σου κόψει κάτι ο έμπορας..πάντως δεν σ έκλεψε κιόλας στο έδωσε όσο το είχε αγοράσει. Τα πολύ μεγάλα καταστήματα που έχουν πολλά ποδήλατα μέσα μπορούν να κάνουν μεγάλες προσφορές σε παλιότερα μοντέλα.

Αρα μαλακια μου που πήρα το παλιότερο αλλά ο έμπορος που το πούλησε για πολύ καλύτερο του φετινού.. άρα το λές οτι με κορόιδεψε κιόλας.. αμα ειναι ιδια ολα επρεπε να μου πει οτι δε δικαιολογείτε η διαφορά τιμής.. αρα μου το έσπρωξε..
Ωραία αυριο θα πάω απο κει.. ευχαριστώ φιλε για τις πληροφορίες, να σε καλά!
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.629
Like
1.894
Πόντοι
216
Αρα μαλακια μου που πήρα το παλιότερο αλλά ο έμπορος που το πούλησε για πολύ καλύτερο του φετινού.. άρα το λές οτι με κορόιδεψε κιόλας.. αμα ειναι ιδια ολα επρεπε να μου πει οτι δε δικαιολογείτε η διαφορά τιμής.. αρα μου το έσπρωξε..
Ωραία αυριο θα πάω απο κει.. ευχαριστώ φιλε για τις πληροφορίες, να σε καλά!

Είπαμε, φρένα και σέλα είναι καλύτερα του δικού σου, το φετινό μοντέλο είναι πιο φτηνό γιατί έβαλε η ideal παλιά εξαρτήματα πάνω.Εγώ θα παιρνα το φετινό, για 100 ευρώ δεν αξίζει.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μακρια! Θα πεσετε σε κανενα γκρεμο. Ειδα κατι τυπους που ποδηλατουσαν στου Φιλοπαππου! :idiot:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • SammySlick-500x500.jpg
    SammySlick-500x500.jpg
    19,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • continental-ride-tour-26x1-12x2-3-enlarge_n5rl-18_zljd-ua.jpg
    continental-ride-tour-26x1-12x2-3-enlarge_n5rl-18_zljd-ua.jpg
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom