Νέα

Πληροφορίες για τρανς και τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Νομίζω ότι στα χθεσινά post μου (αρ 6 & 8) πρόλαβα και απάντησα στα περισσότερα από όσα εδώ θέτεις, ΠΡΙΝ καν τα θέσεις.
Επομένως δεν έχει νόημα να επανέλθω.

Στα καινούργια που λες τώρα:

Την ελευθερία του thread ΕΣΥ προσπαθείς να την καταργήσεις. Λέγοντας "εδώ πρέπει να γράφονται μόνο τέτοια πράματα, και όχι άλλα". Είναι off-topic αυτά που σου έγραψα? Αν ναι, πες το καθαρά (κατάγγειλέ με). Αν όχι, άσε τις γενικότητες (τύπου "κάποιος γαμάει το thread").

Επειδή ΔΕΝ καταλαβαίνω μερικούς όρους (βλέπεις ίσως η επιστήμη προχωράει γρηγορότερα από όσο ίσως μπορώ εγώ να παρακολουθήσω) μου εξηγείς σε παρακαλώ τι σημαίνει
αφυλος
μετροσεξουαλ
παρενδυτικος  και
παραφυλικος?
Ειλικρινά, δε τα ξέρω.
Υποψιάζομαι μόνο για το "μετροσέξουαλ" ότι κάτι έχει να κάνει με το μετρό (το τραίνο εννοώ). Τι είναι αυτό, κανένα καινούριο βίτσιο?

Αυτό που λες (σεμνά) περί "σχετικής τάξης", είναι άλλο ένα δείγμα του ότι ΕΣΥ προσπαθείς να καταργήσεις την ελευθερία του thread. Κάτι μου φέρνει από το "έννομος τάξις" του παπαδόπουλου, και δε μ’ αρέσουν αυτά. ΠΟΙΟΣ θα βάλει τα "σχετικά" όρια που επικαλείσαι? Εσύ μήπως?

Κανείς δε σε έκρινε. Αλλά το ότι θα είναι "άγνωστος" αυτός που (ίσως) σε κρίνει, δε του στερεί το δικαίωμα (αν αποφασίσει να το κάνει). Και συ άγνωστος είσαι.

Και τέλος, φίλε, ναι, το site θα λειτουργεί ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ νομίζουμε.
Λες διάφορα, αλλά τι συγκεκριμένα σε ενοχλεί, δε το λες.
Στα πλαίσια του "όπως εμείς νομίζουμε" λοιπόν, είναι και το ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ εδώ μέσα. Κάν’το. Αλλά μην αξιώνεις να μην έχεις αντίλογο.

Την ελευθερία του thread ΕΣΥ προσπαθείς να την καταργήσεις. Λέγοντας "εδώ πρέπει να γράφονται μόνο τέτοια πράματα, και όχι άλλα". Είναι off-topic αυτά που σου έγραψα? Αν ναι, πες το καθαρά (κατάγγειλέ με). Αν όχι, άσε τις γενικότητες (τύπου "κάποιος γαμάει το thread").

Δεν καταργω τιποτε. Υπαρχει αδελφο thread για ολα τα αλλα. Εδω θελουμε πληροφοριες μονο. Αν νομιζεις οτι ειναι ασχετο αυτο με τον σκοπο του site και του forum, καταργηστε και ολα τα αλλα thread που εχουνε πληροφοριες για τα μπουρδελα. Ισοτητα απλα.

Επειδή ΔΕΝ καταλαβαίνω μερικούς όρους (βλέπεις ίσως η επιστήμη προχωράει γρηγορότερα από όσο ίσως μπορώ εγώ να παρακολουθήσω) μου εξηγείς σε παρακαλώ τι σημαίνει
αφυλος
μετροσεξουαλ
παρενδυτικος  και
παραφυλικος?
Ειλικρινά, δε τα ξέρω.
Υποψιάζομαι μόνο για το "μετροσέξουαλ" ότι κάτι έχει να κάνει με το μετρό (το τραίνο εννοώ). Τι είναι αυτό, κανένα καινούριο βίτσιο?


Δεν ειμαι εδω για να κανω το λεξικο. Ανοιξτε thread για τετοιου ειδους αποριες. Και οχι δεν εχει σχεση με το μετρο.

Αυτό που λες (σεμνά) περί "σχετικής τάξης", είναι άλλο ένα δείγμα του ότι ΕΣΥ προσπαθείς να καταργήσεις την ελευθερία του thread. Κάτι μου φέρνει από το "έννομος τάξις" του παπαδόπουλου, και δε μ’ αρέσουν αυτά. ΠΟΙΟΣ θα βάλει τα "σχετικά" όρια που επικαλείσαι? Εσύ μήπως?

Ανοιξα ενα thread για καποιο σκοπο. Ειναι κακο αυτο? Υπαρχει απαγορευση στο να ανοιγει κανεις θρεντ για κατι που τον ενδιαφερει? Το να ανοιξεις ομως θρεντ για ενα θεμα και να καταληξεις να εχεις ποστ για ασχετα, τοτε ειναι αταξια. ΄Η δωστε την επιλογη καποιος να αλλαζει τον τιτλο. Ή αλλαξτε τον εσεις.

Κανείς δε σε έκρινε. Αλλά το ότι θα είναι "άγνωστος" αυτός που (ίσως) σε κρίνει, δε του στερεί το δικαίωμα (αν αποφασίσει να το κάνει). Και συ άγνωστος είσαι.

Σαφως μπορει να το κανει. Ομως το υφος της γραφης σου στην πρωτη απαντηση μετα το αρχικο ποστ φανερωσε μια εμπαθεια η οποια μου εγινε καταληπτη μετα την 2η απαντηση. Δεν σας αρεσουν τα τραβελια και καλα κανετε. Σαν modderator ενος φορουμ εδειξατε μια εμπαθεια που φαινετε στα ποστ σας, η οποια μου δημιουργει ασχημη εντυπωση.
Τωρα αν σας αρεσει ανοιξτε ενα θρεντ που ο ενας κρινει τον αλλον.


Και τέλος, φίλε, ναι, το site θα λειτουργεί ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ νομίζουμε.
Λες διάφορα, αλλά τι συγκεκριμένα σε ενοχλεί, δε το λες.
Στα πλαίσια του "όπως εμείς νομίζουμε" λοιπόν, είναι και το ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ εδώ μέσα. Κάν’το. Αλλά μην αξιώνεις να μην έχεις αντίλογο.


Σαφως θα λειτουργει οπως νομιζετε. Δεν θα σας υποδειξω την δουλεια σας. Ειπα τι με ενοχλει και μαλλον επεσε αναμεσα στις γραμμες του κειμενου. Να το ξαναπω μαλλον. Το θρεντ τουτο ανοιχτηκε απο εμενα με σκοπο την ανταλλαγη πληροφοριων-εμπειριων σχετικα με το αυτο θεμα. Συζητήσεις για αλλα θεματα ανηκουν προφανως σε αλλα θρεντ, αλλιως θα ηταν ολο το φορουμ ενα θρεντ. Και καλο θα ειναι το θρεντ αυτο να μεινει σε αυτο το πλαισιο. Και το ζητησα σαν παρακληση στους επισκεπτες του θρεντ τουτου. Δεν μπορω να το επιβαλλω σαν κανονα. Και χαιρομαι που υπαρχει ενα φορουμ σαν αυτο εδω, στο οποιο κανεις μπορει να μιλησει ελευθερα για ολα τα θεματα που τον ενδιαφερουν.
Ομως μην με παρουσιαζετε σαν εναν Παπαδοπουλο που αποφασιζει και διαταζει. Αυτη τη δυναμη εσεις την εχετε και οχι εγω. Χρησιμοποιηστε την σοφα.


Και σαν κατακλειδα, επειδη διαβλεπω οτι μαλλον και ετουτα τα λογα θα πεσουν στο κενο, παρακαλουνται οσοι εχουν πληροφοριες για τραβεστι ή τρανς απο συγγρου ή αλλου, να ποσταρουν.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι μπορώ! :grin:

Κουφάλα Βραγίδα βγάζεις την ουρά σου απ'εξω! :2funny:

Θα ήταν προτιμότερο να μην πηδάτε τα θέματα με παπαριές όταν δεν έχετε όρεξη ή κάποια πληροφορία γι'αυτά. Έχουμε γαμήσει αρκετά άλλα και ακόμα γίνεται.........προσωπική άποψη.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα. Εθεαθη νεαρη τρανς με ζουμερο γατακι 23 ποντων στο ΙΚΑ του Νεου Κοσμου. Ξερεις κανεις;
 

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
η μαρινα απο συγγρου σαρεσει ? την εχεις παρει?ειναι φοφερη και εχει ενα σωμα μμμμμ γαλακτος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
                          Καλημερα! θα ξαναπω οτι το ατομο αυτο ειναι καποια Τρανς, η οποια κανει διαφημισει , η στον εαυτο της...... ( αυτη την στιγμη....) η σε καποια δικα της ατομα.... το λεω πληροφοριακα να το ξερεται... αυτο που λεω ειναι σιγουρο και με αποδηξεις....και το ατομο που λεει πληροφοριακα, ειναι παλια Τρανς σε παρακμιακη κατασταση...... οπου  καποτε ηταν μια κουκλα. και οτι θελεται να με ρωτατε , μπορω να δηνω καποιες πληροφοριες
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αλίκη γίνε πιο συγκεκριμένη. Ποιά ήταν κούκλα η μαρίνα ή
η μαριάννα;
 

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
                          Καλημερα! θα ξαναπω οτι το ατομο αυτο ειναι καποια Τρανς, η οποια κανει διαφημισει , η στον εαυτο της...... ( αυτη την στιγμη....) η σε καποια δικα της ατομα.... το λεω πληροφοριακα να το ξερεται... αυτο που λεω ειναι σιγουρο και με αποδηξεις....και το ατομο που λεει πληροφοριακα, ειναι παλια Τρανς σε παρακμιακη κατασταση...... οπου  καποτε ηταν μια κουκλα. και οτι θελεται να με ρωτατε , μπορω να δηνω καποιες πληροφοριες




τι λες ρε βρωμοπουστααααααααααα!!! η μαρινα ειναι καυλαααα!!!! σιγα μην ρωταμε εσενα πληροφοριες!!!!
ισα μωρη αρχιδοσακουλααααααααα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παρακαλω οποιες κοπελες μπαινετε εδω αφορα και εμενα φυσικα, να φορατε μακρυα φουστα, τσαντα φακελο. Ειναι σοβαρο θρεντ αυτο, μην το κανουμε μπαχαλο. Για τα αγορια παρακαλω, ντυσιμο παραδοσιακης στολης τσολια, η αντε κρητικιας βρακας, ωστε να εχουμε και ενα επιπεδο. Παρακαλω τους μοντ να ελεγχουν εδω την κατασταση για τυχον μπαχαλου και παρακαλω οποιος εχη πληροφοριες να μας τις δινη για να ενημερωνομαστε. Παρακαλω η συζητηση ολων να εχη ενα επιπεδο εδω μην το κανουμε λαχαναγορα του Ρεντη. Ευχαριστω 
 

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
αλικη κατσε καλα γιατι ειδες τι επαθε η ΖΕΛΜΑ..............????. :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

Επισκέπτης
Παρακαλω οποιες κοπελες μπαινετε εδω αφορα και εμενα φυσικα, να φορατε μακρυα φουστα, τσαντα φακελο. Ειναι σοβαρο θρεντ αυτο, μην το κανουμε μπαχαλο. Για τα αγορια παρακαλω, ντυσιμο παραδοσιακης στολης τσολια, η αντε κρητικιας βρακας, ωστε να εχουμε και ενα επιπεδο. Παρακαλω τους μοντ να ελεγχουν εδω την κατασταση για τυχον μπαχαλου και παρακαλω οποιος εχη πληροφοριες να μας τις δινη για να ενημερωνομαστε. Παρακαλω η συζητηση ολων να εχη ενα επιπεδο εδω μην το κανουμε λαχαναγορα του Ρεντη. Ευχαριστω 

xeexexex καλο :)
λιγο χιουμορ δεν βλαπτει
να χαλαρωσει η κατασταση
:dancing:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παρακαλω  τις κοπελες να φορανε χαμηλο τακουνι. Ειδατε τι επαθε ο Κουγιας.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
...χαιρομαι που υπαρχει ενα φορουμ σαν αυτο εδω, στο οποιο κανεις μπορει να μιλησει ελευθερα για ολα τα θεματα που τον ενδιαφερουν.

Και όπως βλέπω, το thread εδώ βρήκε τον κανονικό του αναμενόμενο ρυθμό....

Περιττό να συνεχίσουμε, επομένως.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Και όπως βλέπω, το thread εδώ βρήκε τον κανονικό του αναμενόμενο ρυθμό....

Περιττό να συνεχίσουμε, επομένως.

Αγαπητε μοντ. Τα πατατακια τα φουντουνια και τις μπυριτσες να μην ξεχασετε. Ευχαριστω
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αγαπητή Αλίκη αυτό πρόκειται να συμβεί σε όλες τις κούκλες. Είναι αποτέλεσμα του 2ου νόμου της θερμοδυναμικής (ο νόμος της φθοράς και γήρανσης).
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Playerxxx:

συνεχίζεις την αποτυχημένη προσπάθεια να πλασαριστείς ως αγαπητικός των τραβεστί, αλλά αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι η εικόνα μιας πικρόχολης νταμιρατζούς με πολλά απωθημένα. Ξεκόλλα με τα καλιαρντά, δεν βρίσκεσαι στα μπαράκια της Πλάκας και της χαμένης νιότης μας...
 

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Playerxxx:

συνεχίζεις την αποτυχημένη προσπάθεια να πλασαριστείς ως αγαπητικός των τραβεστί, αλλά αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι η εικόνα μιας πικρόχολης νταμιρατζούς με πολλά απωθημένα. Ξεκόλλα με τα καλιαρντά, δεν βρίσκεσαι στα μπαράκια της Πλάκας και της χαμένης νιότης μας...




επικυρηγμενε κυνηγε ψωλων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χιχιχιχιχιχχιχιχιχχι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
τι λες ρε βρωμοπουστααααααααααα!!! η μαρινα ειναι καυλαααα!!!! σιγα μην ρωταμε εσενα πληροφοριες!!!!
ισα μωρη αρχιδοσακουλααααααααα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
            Αποτυχημενη κακοχολη Τραβεστουλα.....λυπαμαι για την κακομοιρια σου... αλλα η ζωη ειναι δυσκολη για τους περισσοτερους.... καταλαβαινω και εσυ ποσο δυσκολα περνας..... πρεπει ομως να δεχομαστε την αποριψη και την παρακμη.... και να μην τα βαζουμε με κατι καλυτερο απο εμας, βλεπω οτι διαφημιζεσαι και καλα κανεις ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom