Νέα

Πλήρης Οδηγός για να γαμάτε μέσω instagram v1.0

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
21
Like
9.800
Πόντοι
3.346

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Επίσημος οδηγός για να σπρώξετε μέσω instagram.

Απαραίτητη προϋπόθεσή είναι να έχετε στο προφίλ σας φωτογραφίες από ταξίδια στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό και φωτογραφίες πολλές με διαφορετικές κοπέλες. (Αυτό δείχνει ότι δεν έχετε ανάγκη καμία και έτσι θα σας δουν με καλό μάτι και όχι για λιγούρη)

Βρίσκετε την κοπέλα που σας αρέσει και τις κάνετε 2 like στης πρόσφατες φωτογραφίες της και 1 like σε φωτογραφία που έχει ανεβάσει τουλάχιστον 4 χρόνια πριν.

Με το που γίνει το like επόμενο βήμα είναι να απαντήσετε σε story της , πχ αν είναι για ποτάκι σε μια pub και βγαζει φωτογραφία το ποτό ,τις απαντάτε... το αγαπημένο μου ποτό... και της κλείνετε το μάτι! :wink:

Με αυτήν την κίνηση μόλις σπάσατε τον πάγο και απο εκεί συνεχίζετε την καυλάντα.

Παράλληλα όσο μιλάτε μαζί της πάτε στα σχόλια και βρίσκετε 2-3 φίλες της και κάνετε την ίδια διαδικασία. Έτσι ειναι ποιο ευκολο γιατί οι τύπισσες θα νομίζουν ότι ξέρεις τις φίλες της . Οπότε ποιο εύκολο για εσας :zfuck:

Με αυτην εδώ την κίνηση και την βοήθεια του ινσταγκράμ μπορείτε να γάματε :fuck2:ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 κοπέλες το μήνα.

Αν θέλετε μπορώ να σας κάνω και tutorial για το ΠΩΣ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΜΕΣΩ TIK TOK . Νέα Μόδα πολλά μουνιά.:headbaning1:
Τι λες τύπε μου ; Τι λες ; Καπάκι μήνυμα στέλνω ποσά θες να σε γαμησω και τέλος ..!!
 

Nathan_Prince

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
256
Like
758
Πόντοι
81
Καλά μιλάμε για εμπεριστατωμένο και αναλυτικότατο οδηγό. Βγαίνει και σε infographic για πιο γρήγορα αποτελέσματα;
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Επίσημος οδηγός για να σπρώξετε μέσω instagram.

Απαραίτητη προϋπόθεσή είναι να έχετε στο προφίλ σας φωτογραφίες από ταξίδια στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό και φωτογραφίες πολλές με διαφορετικές κοπέλες. (Αυτό δείχνει ότι δεν έχετε ανάγκη καμία και έτσι θα σας δουν με καλό μάτι και όχι για λιγούρη)

Βρίσκετε την κοπέλα που σας αρέσει και τις κάνετε 2 like στης πρόσφατες φωτογραφίες της και 1 like σε φωτογραφία που έχει ανεβάσει τουλάχιστον 4 χρόνια πριν.

Με το που γίνει το like επόμενο βήμα είναι να απαντήσετε σε story της , πχ αν είναι για ποτάκι σε μια pub και βγαζει φωτογραφία το ποτό ,τις απαντάτε... το αγαπημένο μου ποτό... και της κλείνετε το μάτι! :wink:

Με αυτήν την κίνηση μόλις σπάσατε τον πάγο και απο εκεί συνεχίζετε την καυλάντα.

Παράλληλα όσο μιλάτε μαζί της πάτε στα σχόλια και βρίσκετε 2-3 φίλες της και κάνετε την ίδια διαδικασία. Έτσι ειναι ποιο ευκολο γιατί οι τύπισσες θα νομίζουν ότι ξέρεις τις φίλες της . Οπότε ποιο εύκολο για εσας :zfuck:

Με αυτην εδώ την κίνηση και την βοήθεια του ινσταγκράμ μπορείτε να γάματε :fuck2:ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 κοπέλες το μήνα.

Αν θέλετε μπορώ να σας κάνω και tutorial για το ΠΩΣ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΜΕΣΩ TIK TOK . Νέα Μόδα πολλά μουνιά.:headbaning1:
Δηλαδή αν δεν έχει φωτό πριν 4 χρόνια ή αν δεν έχει ανεβάσει κανένα στόρυ, δεν γαμάς..... Χωρίς παρεξήγηση, αλλά κάτι μου λέει πως δεν έχεις γαμήσει από insta.
 

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Επίσημος οδηγός για να σπρώξετε μέσω instagram.

Απαραίτητη προϋπόθεσή είναι να έχετε στο προφίλ σας φωτογραφίες από ταξίδια στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό και φωτογραφίες πολλές με διαφορετικές κοπέλες. (Αυτό δείχνει ότι δεν έχετε ανάγκη καμία και έτσι θα σας δουν με καλό μάτι και όχι για λιγούρη)

Βρίσκετε την κοπέλα που σας αρέσει και τις κάνετε 2 like στης πρόσφατες φωτογραφίες της και 1 like σε φωτογραφία που έχει ανεβάσει τουλάχιστον 4 χρόνια πριν.

Με το που γίνει το like επόμενο βήμα είναι να απαντήσετε σε story της , πχ αν είναι για ποτάκι σε μια pub και βγαζει φωτογραφία το ποτό ,τις απαντάτε... το αγαπημένο μου ποτό... και της κλείνετε το μάτι! :wink:

Με αυτήν την κίνηση μόλις σπάσατε τον πάγο και απο εκεί συνεχίζετε την καυλάντα.

Παράλληλα όσο μιλάτε μαζί της πάτε στα σχόλια και βρίσκετε 2-3 φίλες της και κάνετε την ίδια διαδικασία. Έτσι ειναι ποιο ευκολο γιατί οι τύπισσες θα νομίζουν ότι ξέρεις τις φίλες της . Οπότε ποιο εύκολο για εσας :zfuck:

Με αυτην εδώ την κίνηση και την βοήθεια του ινσταγκράμ μπορείτε να γάματε :fuck2:ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 κοπέλες το μήνα.

Αν θέλετε μπορώ να σας κάνω και tutorial για το ΠΩΣ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΜΕΣΩ TIK TOK . Νέα Μόδα πολλά μουνιά.:headbaning1:
Καλά κάνουν και μας λένε μαλακες οι γυναίκες ρεειιι..
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
μπες Tinder μαστορα.
εχει ενα σωρο που ψαχνουν για φαση.
το τι γραφουν ειναι απιστευτο και θα γελας για ολοκληρη τη μερα... αλλα λενε οχι σε o.n.s. :tooth:
Φιλε κατα τη Κορωνεϊκη περίοδο και λογω δυσκολίας ελιγμών,προτίμησα face-to-face πεσιμο και τα αποτελεσματα ηταν :

ΔΕΙΓΜΑ : 6

ΗΛΙΚΙΕΣ : 33-52

ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ : 3 - ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ : 2 - ΣΕ ΣΧΕΣΗ : 1

2/2 στις ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ 2/3 στις παντρεμενες , διακριτικη χυλόπιτα από τη 3η παντρεμενη και αψυχολογητη η σε σχεση, δεν με κοβει αλλα αποφευγει να βρεθουμε.Το παραδοξο ειναι πως μου εκατσαν οι μικροτερες αν και ειμαι 45.Για να ειμαι και επικαιρος κωλο εδωσαν ολες,ευκολα οι 3 η 1 με ψηστηρι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Φιλε κατα τη Κορωνεϊκη περίοδο και λογω δυσκολίας ελιγμών,προτίμησα face-to-face πεσιμο και τα αποτελεσματα ηταν :

ΔΕΙΓΜΑ : 6

ΗΛΙΚΙΕΣ : 33-52

ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ : 3 - ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ : 2 - ΣΕ ΣΧΕΣΗ : 1

2/2 στις ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ 2/3 στις παντρεμενες , διακριτικη χυλόπιτα από τη 3η παντρεμενη και αψυχολογητη η σε σχεση, δεν με κοβει αλλα αποφευγει να βρεθουμε.Το παραδοξο ειναι πως μου εκατσαν οι μικροτερες αν και ειμαι 45.Για να ειμαι και επικαιρος κωλο εδωσαν ολες,ευκολα οι 3 η 1 με ψηστηρι
τις καμακωσες φορωντας μασκα δηλαδη. ε εισαι μεγας καλλιτεχνης μαλλον.
σαν καποιο παλαιο γητευτη-μελος, που αναγνωριζε τις μασκοφορεμενες πουτανες που περπαταγανε στους δρομους της αχαρνων και περιξ.
μου θυμιζεις επισης εναν αλλο μαστορακο, που εβγαζε γκομενα στο νετ μεσα σε 2 ωρες και τις γαμαγε κιολας... ελεγε.
βεβαια μετα, μου ειπε οτι τις εψηνε καμποσες ημερες πριν, αρα γυρευε ποσο γαμηκος ηταν τελικα.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
τις καμακωσες φορωντας μασκα δηλαδη. ε εισαι μεγας καλλιτεχνης μαλλον.
σαν καποιο παλαιο γητευτη-μελος, που αναγνωριζε τις μασκοφορεμενες πουτανες που περπαταγανε στους δρομους της αχαρνων και περιξ.
μου θυμιζεις επισης εναν αλλο μαστορακο, που εβγαζε γκομενα στο νετ μεσα σε 2 ωρες και τις γαμαγε κιολας... ελεγε.
βεβαια μετα, μου ειπε οτι τις εψηνε καμποσες ημερες πριν, αρα γυρευε ποσο γαμηκος ηταν τελικα.
Μιλαω για διαστημα 1 ετους, καποιες τις γνωρισα μεσω της δουλειας μου που συναναστρεφομαι με αρκετο κοσμο, δεν ηταν απο επιτοπιο καμακι στο δρομο.Επισης μεχρι Οκτωβρη αν θυμαμαι καλα η εστιαση ηταν ανοιχτη
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Μιλαω για διαστημα 1 ετους, καποιες τις γνωρισα μεσω της δουλειας μου που συναναστρεφομαι με αρκετο κοσμο, δεν ηταν απο επιτοπιο καμακι στο δρομο.Επισης μεχρι Οκτωβρη αν θυμαμαι καλα η εστιαση ηταν ανοιχτη
χωρις πλακα, cool story bro :thumbsup:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
χωρις πλακα, cool story bro :thumbsup:
Παιδια νομιζω οτι αυτη τη περιοδο ειναι πιο ευάλωτες,γιατι εχουν στερηθει βολτες και πουτσα,οποτε δεν τους παιρνει για ξινιλες (αρκει να σε κανουν κεφι).Καμμια βολτα για καφε παραλια,μετα λιγο μπαλαμουτι στο αμαξι και στρωνεται αεροδιαδρομος.Δεν νομιζω πως αξιζει το πεσιμο μεσω insta/FB αν δεν εχεις καλο πακετο να προωθησεις σε εμφανιση η φραγκα,εκτος αν στοχευεις σε παντρεμενες ανω των 40 που εκει νομιζω εχει ψωμι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Παιδια νομιζω οτι αυτη τη περιοδο ειναι πιο ευάλωτες,γιατι εχουν στερηθει βολτες και πουτσα,οποτε δεν τους παιρνει για ξινιλες (αρκει να σε κανουν κεφι).Καμμια βολτα για καφε παραλια,μετα λιγο μπαλαμουτι στο αμαξι και στρωνεται αεροδιαδρομος.Δεν νομιζω πως αξιζει το πεσιμο μεσω insta/FB αν δεν εχεις καλο πακετο να προωθησεις σε εμφανιση η φραγκα,εκτος αν στοχευεις σε παντρεμενες ανω των 40 που εκει νομιζω εχει ψωμι
μαστορα οι παντρεμενες ανω των 40 και με παιδι κιολας, απλα δε βλεπονται πλην ελαχιστων εξαιρεσεων.
βεβαια τα γουστα ειναι διαφορετικα για τον καθενα.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
μαστορα οι παντρεμενες ανω των 40 και με παιδι κιολας, απλα δε βλεπονται πλην ελαχιστων εξαιρεσεων.
βεβαια τα γουστα ειναι διαφορετικα για τον καθενα.
Διαφωνω για την Αττικη,εχει αρκετα δυνατα κομματια,καποιες ειναι πολυ ξενερωμενες και κακογαμημενες στο γαμο τους
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Οταν βλεπεις κατι τυπισσες που δειχνουν φωτογραφιες, την μια στο σολαριουμ, την αλλη στο μποτε, την αλλη στην παραλια να μοστραρει ποδια, την αλλη να ξανα μοστραρει ποδια, να της την πεφτουν στο messenger και να τους κραζει οτι
"Ρε σας εχει βαρεσει η μαλακια?" και να εκθετει και τον τυπο που της την πεφτει με κοινοποιηση ολοκληρου του κειμενου του messenger, να ανεβαζει φωτος με θεματικη η γυναικα να καθεται στο καναπε και 4 αντρες να κανουν τις δουλειες του σπιτιου, γενικα teaser αλλα πολυ ωραιο μωρο.... τι φαση με αυτες?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Διαφωνω για την Αττικη,εχει αρκετα δυνατα κομματια,καποιες ειναι πολυ ξενερωμενες και κακογαμημενες στο γαμο τους
και πολυ κανεις και μπραβο σου, αλλα οπως εσυ εχεις την αποψη σου, εχω και εγω τη δικια μου συμφωνα με αυτα που εχω δει και βλεπω.
αρα ολα κομπλε λοιπον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: M40

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom