Νέα

Πλεύση Ελευθερίας, το νέο κόμμα της Ζωής Κωνσταντοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Μπορεί να κουβαλάει και αυτή όνομα οικογενειοκρατία το γνωστό φαινόμενο του νεποτισμού αλλά είναι πολύ δυναμική προσωπικότητα τα έχει βάλει με όλους την πολεμάει όλο το σύστημα βλέπετε κανάλια νταβαντζηδων μεγαλοεργολαβων είναι η μόνη που πολιτικός που κυκλοφορεί μόνη της στο δρόμο χωρίς Μπραβούς σωματοφύλακες προχτες στο Μοναστηράκι μόνη της μοίραζε εκλογικό υλικό έχει τσαγανο με τα λαθη της ειναι νεος ανθρωπος εγώ πάντως αύριο βραδυ στις 19.30  θα πάω να την ακούσω στην πλατεία κοτζια
ΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΤΩΧΕΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Θα τα γραψω οσο μπορω πιο συντομα και δεν προκειται να επανελθω,το θεμα –και το θέαμα- είναι αηδιαστικο α ) Η κυρία είναι κατασκευασμένη για «πολιτικος ηγέτης» από τους Νταβάδες,που τη στηριζουν. Ποτε αλλοτε καποιος υποψηφιος κομματος ,ακομα και γονος,(Καραμανλης,Παπανδρεου κλπ) δεν ειχε τετοια τεραστια προβολη από τα ΜΜΕ από την πρωτη μερα που εμφανιστηκε. Τα ΝΕΑ» της εκαναν ειδικο ολοσελιδο με λιβανωτο,πριν τις εκλογες του Ιανουαρίου,μοναδικη περιπτωση για υποψηφιο. Β) Την επέβαλαν στον τσιπρακο  οι Νταβαδες,9οπως και τωρα την επιβάλλουν στο λαφαζανη) ,γιατι δεν ηταν ουτε ειχε σχεση με το Συριζα.Μαλιστα οι γυναικειες οργανωσεις του ειχαν αντιδρασει ,λογω της γνωστης της ιδιοτητας ως υπερασπιστριας σωματεμπόρων. Γ)  Το κινητρο της είναι  η εκμετάλλευση του αφελή κοσμακη, και  η άνοδος στα σκαλοπατια της Εξουσιας. Πονηρώτατη,δηλωνει «ανεξαρτητη», ουτε δεξια,ουτε κεντρωα,ουτε τιποτε (για οσους ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ  καλα αυτά που ακουνε και διαβαζουν). Καρριέρα θελει  η κυρια και εξουσια ,πλουτη και ισχυ,τιποτε άλλο. Δ) Οι παπαριες που εκστομιζει ,που στον αμορφωτο κοσμο φαινονται σαν σοφιες ,είναι δικολαβιστικες γελοιοτητες και τιποτε άλλο . Φυσικα, και κλεινει το ματι παντα στους ισχυρους που κυβερνανε μεσω αχυρανθρωπων τους, όπως αυτή. Τα υπολοιπα, στον κλήδονα … Σημερα με το Λαφαζανη,σε τρεις – τεσσερις μηνες  με οποιον θα είναι  ο ισχυρος της ημερας, τσιπρας,μειμαρακης, η άλλος…και οπου χωθεί, θα προσπαθεί να αρπαξει την αρχηγικη καρεκλα. ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ  είναι και τιποτε άλλο . Αυτά που εκανε  ο βρωμιάρης  ο πατερας της,τα κανει και αυτή.κατα μανα,κατά κυρη …
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μπορεί να κουβαλάει και αυτή όνομα οικογενειοκρατία το γνωστό φαινόμενο του νεποτισμού αλλά είναι πολύ δυναμική προσωπικότητα τα έχει βάλει με όλους την πολεμάει όλο το σύστημα βλέπετε κανάλια νταβαντζηδων μεγαλοεργολαβων είναι η μόνη που πολιτικός που κυκλοφορεί μόνη της στο δρόμο χωρίς Μπραβούς σωματοφύλακες προχτες στο Μοναστηράκι μόνη της μοίραζε εκλογικό υλικό έχει τσαγανο με τα λαθη της ειναι νεος ανθρωπος εγώ πάντως αύριο βραδυ στις 19.30  θα πάω να την ακούσω στην πλατεία κοτζια
:S
Τύπε, αυτό να το κοιτάξεις...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Και στο βαθμό που το σιχαμερό αυτό παρατράγουδο έχει θετική αποδοχή και ακούς εκφράσεις τύπου "εγώ την πάω γιατί τους έχει αναστατώσει", ή "εγώ γουστάρω Ζωή γιατί τα λέει σταράτα στους διαπλεκόμενοι και τους νταβατζήδες", ξεφτιλίζεται και η χώρα η ίδια. Δεν χωράει ούτε πλάκα εδώ ("είναι τρολ και τζερτζελές να γίνεται"). Αυστηρή απόρριψη και μόνο.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Και στο βαθμό που το σιχαμερό αυτό παρατράγουδο έχει θετική αποδοχή και ακούς εκφράσεις τύπου "εγώ την πάω γιατί τους έχει αναστατώσει", ή "εγώ γουστάρω Ζωή γιατί τα λέει σταράτα στους διαπλεκόμενοι και τους νταβατζήδες", ξεφτιλίζεται και η χώρα η ίδια. Δεν χωράει ούτε πλάκα εδώ ("είναι τρολ και τζερτζελές να γίνεται"). Αυστηρή απόρριψη και μόνο.
Ελεύθερη άποψη σε ένα Δημοκρατικό site και βήμα μπορούμε να εκφράζουμε?Είναι λίγο απολυτη η τελευταία έκφραση της τοποθέτησης
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Και στο βαθμό που το σιχαμερό αυτό παρατράγουδο έχει θετική αποδοχή και ακούς εκφράσεις τύπου "εγώ την πάω γιατί τους έχει αναστατώσει", ή "εγώ γουστάρω Ζωή γιατί τα λέει σταράτα στους διαπλεκόμενοι και τους νταβατζήδες", ξεφτιλίζεται και η χώρα η ίδια. Δεν χωράει ούτε πλάκα εδώ ("είναι τρολ και τζερτζελές να γίνεται"). Αυστηρή απόρριψη και μόνο.
αξιοτιμε αντ
η χωρα εχει ξεφτυλιστει πουχει δεκτη επιτροπεια κ υπαγωγη σε καθεστως μπανανιας... :helpplea:
δεν ειναι η ζωη η αιτια που ειναι ρομπα η χωρα,κι ας μου την σπαει κι εμενα...  :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.120
Κριτικές
1
Like
29.804
Πόντοι
8.006
αξιοτιμε αντ
η χωρα εχει ξεφτυλιστει πουχει δεκτη επιτροπεια κ υπαγωγη σε καθεστως μπανανιας... :helpplea:
δεν ειναι η ζωη η αιτια που ειναι ρομπα η χωρα,κι ας μου την σπαει κι εμενα...  :hi:
Eπισης και ενας τρελος που υπαρχει εδω στη γειτονια και την σπαει σε ολον τον κοσμο δεν ειναι υπευθυνος για την επιτροπεια της χωρας.
Δεν φανταζομαι αυτο να τον κανει καταλληλο να δινω βαση στις μαλακίες που λεει ακαταπαυστα?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Ελεύθερη άποψη σε ένα Δημοκρατικό site και βήμα μπορούμε να εκφράζουμε?Είναι λίγο απολυτη η τελευταία έκφραση της τοποθέτησης
Είναι απόλυτη, ναι, αλλά είναι γνώμη μου. Άλλος μπορεί να έχει άλλη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.120
Κριτικές
1
Like
29.804
Πόντοι
8.006
Ελεύθερη άποψη σε ένα Δημοκρατικό site και βήμα μπορούμε να εκφράζουμε?Είναι λίγο απολυτη η τελευταία έκφραση της τοποθέτησης
Με τη λογικη αυτη, την αποψη του εξεφρασε. Δεν σου απαγορευσε να λες τη δικη σου.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Eπισης και ενας τρελος που υπαρχει εδω στη γειτονια και την σπαει σε ολον τον κοσμο δεν ειναι υπευθυνος για την επιτροπεια της χωρας.
Δεν φανταζομαι αυτο να τον κανει καταλληλο να δινω βαση στις μαλακίες που λεει ακαταπαυστα?
:kneel: :kneel: :kneel: πολυ αλληγορικος εχεις γινει
ετοιμασου να ξηλωθεις,ερχεται το 4-0,,μονο το λαε αν χασω.. που δεν πιστευω.. ;)
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Είναι απόλυτη, ναι, αλλά είναι γνώμη μου. Άλλος μπορεί να έχει άλλη.
Φυσικά και άλλος μπορεί να έχει άλλη και είναι απόλυτα σεβαστή έτσι για να μην παραξηγηθω ή συμπάθεια και ή αποδοχή κάποιου προσώπου δεν σημαίνει και ταύτιση μαζί του  αυτό είναι το κέρδος μας εδώ ότι μπορούμε και να διαφωνουμε
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
Σαράφογλου , Πρετεντέρης, Ευαγγελάτος
είναι αηδιαστικοί ψεύτες
πληρωμένοι συκοφάντες.

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Έχεις άδικο γιατί η Σαράφογλου είναι ψιλοκάβλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.120
Κριτικές
1
Like
29.804
Πόντοι
8.006
Έχεις άδικο γιατί η Σαράφογλου είναι ψιλοκάβλα.
Παρατηρησε ποσο με το βαμβακι την απαξιωνει καθε φορα ο Πρετεντερης, οταν εχουν καλεσμενο και ειναι οι δυο τους στο τραπεζι.
Ουτε καν την αφηνει να ρωτησει και την αγνοει διαρκως.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

δεν είναι βιώσιμο το χρέος κλπ

την κλασική καραμέλα

:vomit: :vomit:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.120
Κριτικές
1
Like
29.804
Πόντοι
8.006

δεν είναι βιώσιμο το χρέος κλπ

την κλασική καραμέλα

:vomit: :vomit:
Αυτο που της αξιζει ειναι συστηματικη απαξιωση και μποικοταζ, να μην την καλουν πουθενα.

Αυτο ελειπε να σε καλώ και να με βριζεις. Ουτε τη στοιχειωδη ευπρεπεια δεν εχει.

Και καλο θα ηταν καποιοι να παψουν να ταυτιζουν την αγενεια με την αγωνιστικοτητα.
Οι πιο μεγαλοι και πραγματικοι αγωνιστες της ιστοριας ηταν ανθρωποι με τεραστια ευγενεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom