Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Έχει προσφορά δυο μαυρους με μια ψωλη ναααααα....μετα τις 22:30 ομως.
(αυτος αρχισε πρώτος)
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Ξερω, είναι άσχετο εδω μέσα, αλλά δεν θα ήταν κ χρήσιμο ενα θεμα για τα spa (splash sauna πχ) για εμπειρίες κ να μάθουμε από φίλους που έχουν πάει να μας πουν τις εντυπώσεις τους κ να μην γράφουμε σε ασχετα threads. Ας το κοιταξουν οι διαχειριστές....
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Θα ειναι κάποιος ορεξατος για παιχνίδι σήμερα να Μ τον ρουφήξει?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
παιζει κανα bukkake στην πολη;

ΡΕ ΦΙΛΕ, ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ....ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ THREAD ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.....ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΠΟΥΚΑΚΙ;;; ΠΑΝΕ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΣΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ....ΑΠΟΒΑΘΡΑ 2...ΠΕΣ ΘΕΛΩ ΜΠΟΥΚΑΚΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ Η ΑΦΡΟΑΣΙΑ....ΑΝΤΕ Κ Γ*****
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
για να τονωσω λιγο το συγκεκριμενο thread, να αναφερω οτι το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ανοιχτο κανονικα και δεν απαιτει πιστοποιητικο εμβολιασμου στην εισοδο. ο ταμιας χρησιμοποιει ανεπαφο θερμομετρο υπερυθρων μετωπου και σου κανει θερμομετρηση - οποτε αν η θερμοκρασια σου ειναι ενταξει, μπορεις να περασεις και να μπεις στο χωρο.

το μαγαζι ειναι πολυ καθαρο και διαθετει απολυμαντικα και ρολα χαρτιου σε ολους τους χωρους (υπαρχει και κλιματισμος).
εχει πολυ ιδιαιτερους χωρους, νομιζω πως ειναι αρκετα προχωρημενο για τα δεδομενα της Ελλαδας.
ισως η καλυτερη επιλογη αυτη τη στιγμη στη Θεσσαλονικη.
 

prepet

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες, ειμαι καινουριος εδω και πρωταρης στη φαση αν και παρακολουθω εδω και καιρο το θρεντ.Τελευταια εχω ψηθει αρκετα να κανω μια επισκεψη στο play..Οποτε μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παιζει με το μαγαζι και γενικα ποια ειναι η φαση, τι κανεις μολις μπεις μεσα,ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες και μερες για να πας..κτλ
 

Marena

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες, ειμαι καινουριος εδω και πρωταρης στη φαση αν και παρακολουθω εδω και καιρο το θρεντ.Τελευταια εχω ψηθει αρκετα να κανω μια επισκεψη στο play..Οποτε μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παιζει με το μαγαζι και γενικα ποια ειναι η φαση, τι κανεις μολις μπεις μεσα,ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες και μερες για να πας..κτλ
Λίγο πολύ όπως το φαντάζεσαι είναι, έχει διάφορες καμπίνες και γενικά sex rooms. Με το που μπεις ψάχνεις τριγύρω και ότι σου αρέσει μπαίνεις και περιμένεις παρέα... Συνήθως κόσμο Παρασκευή και Σάββατο βράδυ θεωρώ έχει μπόλικο
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
στο bluevision ή στο Play ή στο Λαϊκον ολα στο Βαρδαρι στη Θεσσαλονικη.

Οποιος-α θελει να παμε να με ξεφτελισει δημοσια ή ομαδικα και ειδικα στο Play να με αλυσιδοδεσει με αλυσιδες που εχει το σταυρο Χ στο υπογειο του μαστιγωνοντας με ανελεητα. Ειμαι παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy δουλα χωρις ορια και λεξη ασφαλειας για καθε διαστροφη ανωμαλια και βασανισμο μονος-η σας ή με παρεες σας.

{ Μπορω το πρωι απο τις 9 μεχρι τις 3 το μεσημερι και ΜΟΝΟ Δευτ - Παρ οχι ΣΚ }

Αλλα και στο εγκατελημενο γκρεμι στη Γιαννιτσων να με πατε για Σ/Μ οργια ομαδικα ή οχι ειμαι στη διαθεση σας.

Φυσικα τα παντα μπορειτε να τα φωτογραφιζετε και βιντεοσκοπειτε σηκωνοντας τα
574_1000.jpg


171_1000.jpg το 150εκ δερματινο με κομπους και στις εννια ουρες του μαστιγιο μου για ανελεητα πατοκορφα μαστιγωματα μπρος-πισω χωρις λεξη ασφαλειας
 

Συνημμένα

  • 027_1000.jpg
    027_1000.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 154
  • 137_1000.jpg
    137_1000.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 173
  • στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 186
  • μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    289,1 KB · Εμφανίσεις: 161

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Καλησπέρα! Να ρωτήσω στο play υπάρχουν και ζευγάρια; γυναίκες; ή είναι μόνο για γκέι; Ευχαριστώ!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.089
Like
1.330
Πόντοι
216
Καλησπέρα! Να ρωτήσω στο play υπάρχουν και ζευγάρια; γυναίκες; ή είναι μόνο για γκέι; Ευχαριστώ!
Έλεος! Είναι αποκλειστικά για άνδρες και gay. Ευτυχώς που απαγορεύονται οι γυναίκες και έχουμε ένα μέρος που μπορούμε να πάμε χωρίς την αηδιαστική παρουσία τους.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Έλεος! Είναι αποκλειστικά για άνδρες και gay. Ευτυχώς που απαγορεύονται οι γυναίκες και έχουμε ένα μέρος που μπορούμε να πάμε χωρίς την αηδιαστική παρουσία τους.
Συγνώμη δεν το ήξερα!
Υπάρχει κανένα αντίστοιχο για ζευγάρια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: chefff

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Συγνώμη δεν το ήξερα!
Υπάρχει κανένα αντίστοιχο για ζευγάρια;
στη Θεσσαλονικη ειναι πολυ δυσκολο να πετυχεις ζευγαρι σε τσονταδικο... μονο στην Αθηνα μπορεις να βρεις ζευγαρια, στο adult theater (νομιζω πως αλλαξε ονομασια σε 8 downtown)
 

saemord

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Για τωρα ποια κωλαρακια είναι γκαυλωμενα να παμε Play ....
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
στη Θεσσαλονικη ειναι πολυ δυσκολο να πετυχεις ζευγαρι σε τσονταδικο... μονο στην Αθηνα μπορεις να βρεις ζευγαρια, στο adult theater (νομιζω πως αλλαξε ονομασια σε 8 downtown)
κι ομως στο συγκεκριμενο το προηγουμενο Σαββατο εμφανιστηκε ζευγαρι. εξερευνησε το χωρο αρα πηγαιναν πρωτη φορα. κλειστηκαν σε ενα δωματιο για περιπου μιση ωρα και μετα εφυγαν. Οποτε δεν πρεπει να ηταν υποψιασμενοι για τον χωρο ουτε ψαχτηκαν για κατι παραπανω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
κι ομως στο συγκεκριμενο το προηγουμενο Σαββατο εμφανιστηκε ζευγαρι. εξερευνησε το χωρο αρα πηγαιναν πρωτη φορα. κλειστηκαν σε ενα δωματιο για περιπου μιση ωρα και μετα εφυγαν. Οποτε δεν πρεπει να ηταν υποψιασμενοι για τον χωρο ουτε ψαχτηκαν για κατι παραπανω
εχω πετυχει κι εγω ζευγαρι στο play, δυο φορες ολες και ολες. λογικα χρησιμοποιουν (τα ζευγαρια) το εν λογω μερος (συγκεκριμενα καποια καμπινα) ως φθηνη εναλλακτικη επιλογη για ερωτικη συνευρεση
 

Thorikto199

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
38
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ζευγάρι παίζει εδώ Θεσσαλονίκη σε τέτοιο μεριές η να μην κάνω καν τον κόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom