Νέα

Play Thessalonikh Ζευγαρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_Thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Σκεφτομαι με την Sub μου να παμε καποια απο αυτες τις μερες στο Play . Υπαρχει καποια κοπελα η ζευγαρι να μας ακολουθησουν ? Υπαρχει και δυνατοτητα για σπιτι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Σκεφτομαι με την Sub μου να παμε καποια απο αυτες τις μερες στο Play . Υπαρχει καποια κοπελα η ζευγαρι να μας ακολουθησουν ? Υπαρχει και δυνατοτητα για σπιτι
Sub τι ειναι?
Εχει σχεση με το Subbuteo :think:
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Sub = Submissive , Υποτακτηκή :wink:
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
Μέρες τώρα το συζητάμε για Blue Vision, με μια περιστασιακή sub. Από Δευτέρα τα λέμε αν θέλεις.
 
OP
OP
N

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Ψοφια πραγματα η σαλονικα . Και αυτοι που λενε... απλα τα λενε ...
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
αν υπαρχει καποιο ζευγαρι που του αρεσει να τους παιρνουν ματι επι πληρωμη ή χωρις ας μου στειλει
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Σκεφτομαι με την Sub μου να παμε καποια απο αυτες τις μερες στο Play . Υπαρχει καποια κοπελα η ζευγαρι να μας ακολουθησουν ? Υπαρχει και δυνατοτητα για σπιτι
Ψοφια πραγματα η σαλονικα . Και αυτοι που λενε... απλα τα λενε ...
Εξαρταται τι ψαχνεις...

Παντως το βραδυ της περασμενης Παρασκευης, στο xPlay ηρθε ζευγαρι και κατεβηκε στον κατω χωρο ("Army Zone").
Μαζευτηκαν σχεδον ολοι οι πελατες στο υπογειο αλλα δεν εμεινα για να δω την καταληξη.

Ειναι η πρωτη φορα που πετυχαινω ζευγαρι σε πονηρο στεκι της Θεσσαλονικης (εχω δει μονο στην Αθηνα και το -πρωην- Adult Theater).
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
που ειναι το xPlay;
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Παρασκευη βραδυ Θεσσαλονικη.. ειμαι αναμεσα σε blue vision και Χplay στο οποιο δεν εχω παει ποτέ ως τωρα. Προτασεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Πολυ καλο το συγκεκριμενο! και σαν χωρος και απο κοσμο και απο καθαριοτητα. θα το επισκεφθω ξανα οταν ειμαι παλι στην πολη! επισησ, εμαθα απο θαμωνα οτι παιζουν και ζευγαρια κυριως καθημερινες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Πολυ καλο το συγκεκριμενο! και σαν χωρος και απο κοσμο και απο καθαριοτητα. θα το επισκεφθω ξανα οταν ειμαι παλι στην πολη! επισησ, εμαθα απο θαμωνα οτι παιζουν και ζευγαρια κυριως καθημερινες
ισως ο καλυτερος χωρος για ενηλικες στη Θεσσαλονικη και οχι μονο...
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Ψοφια πραγματα η σαλονικα . Και αυτοι που λενε... απλα τα λενε ...
τα adult places στη Θεσσαλονικη ασφαλως και δεν (μπορουν να) μαζευουν τον κοσμο που μαζευουν τα αντιστοιχα μερη της Αθηνας... εχουν λιγοτερο κοσμο και χρειαζεται περισσοτερη υπομονη για να πετυχεις κατι καλο (ειδικα τις καθημερινες που ο κοσμος ειναι λιγοστος)
 

Nio

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Σκεφτομαι με την Sub μου να παμε καποια απο αυτες τις μερες στο Play . Υπαρχει καποια κοπελα η ζευγαρι να μας ακολουθησουν ? Υπαρχει και δυνατοτητα για σπιτι
Θα πατε και παλι σύντομα;
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
Υπαρχει κανενα σινεμα να παω με τη συζυγο και να περασω ωραια, τυπου να μ παρει μια πιπα ή κ να τη γαμησω κ αντε να μας παρει κανεις ματι αλλα να μην ερθει κανεις εκει κ την πεταξει εξω στο ενα μετρο επειδη καυλωσε. Κατι σοφτ που να μην φοβηθεινκαι δνε ξανα πατησει ποτε και με βριζει ολη μερα
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
Υπαρχει κανενα σινεμα να παω με τη συζυγο και να περασω ωραια, τυπου να μ παρει μια πιπα ή κ να τη γαμησω κ αντε να μας παρει κανεις ματι αλλα να μην ερθει κανεις εκει κ την πεταξει εξω στο ενα μετρο επειδη καυλωσε. Κατι σοφτ που να μην φοβηθεινκαι δνε ξανα πατησει ποτε και με βριζει ολη μερα
Και τα δύο μπορεί να συμβούν, ανάλογα με τους κανόνες που θα θέσεις. Όσες φορές έχω πάει στο Blue Vision με γυναίκα, ο κανόνας ήταν μπορείς να βλέπεις αλλά απαγορεύεται να αγγίξεις και πάντα τηρήθηκε από όσους ήταν εκεί. Αν έχει πάντως πχ 10 άτομα, είναι ζήτημα αν θα ενδιαφερθούν 1-2 να δουν έναν "γκούρμπαντο" να πηδάει μια "μούτζα".
 

Nio

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Υπαρχει κανενα σινεμα να παω με τη συζυγο και να περασω ωραια, τυπου να μ παρει μια πιπα ή κ να τη γαμησω κ αντε να μας παρει κανεις ματι αλλα να μην ερθει κανεις εκει κ την πεταξει εξω στο ενα μετρο επειδη καυλωσε. Κατι σοφτ που να μην φοβηθεινκαι δνε ξανα πατησει ποτε και με βριζει ολη μερα
Αν πάτε στο σινεμά..
Πελάτες και σε εμενα να έρθω να πάρω λίγο ματι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν πάτε στο σινεμά..
Πελάτες και σε εμενα να έρθω να πάρω λίγο ματι
Πειτε ήθελα να γραψω
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
Υπαρχει πιθανοτητα να παω στο olay με τη συζυγο μου, θελω να δω τον χωρο και να τη γαμησω πανω στο Χ ή σε κανενα κελι. Υπαρχει αλλο ζευγαρι εδω μεσα π εχει παει ή ψηνεται να παει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom