Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η  παλιοσοκολάτα  αργεί  να  πάει  στο κατάστημα .

Θα  διαμαρτυρηθώ  στη  διεύθυνση

Αμάν ρε πουρ γλύψε και καμιά κρέμα σαντιγύ έστω καραμελωμένο τσιζ κέικ .
Όλο τσικουλατο-τσικουλατο θα πάθεις καμιά ζημιά (και μεγάλος άνθρωπος).



ΥΓ.  οι ποιο πολλές σούφρες εκεί μαύρες είναι ,πάρε Κανά δυο να λησμονήσεις ντε!!


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Του έπαιξε άσχημο παιγνίδι..... Είχαν συμφωνήσει να κεράσει κόκα-κόλα και η έξυπνη παρήγγειλε ποτό! Πάει το δεκάευρο.....

Εκεί πίνουνε  κανονικό ποτό , ή στριπτητζούδικο ?
 

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα βρισκεται κανενας συναγωνιστης στο εντευκτηριο γυρω στις 4.30 - 5 μιας και εχω μια δουλίτσα στην περιοχή και θα μπορέσω να ξεκλέψω λιγο χρονο για κανενα καφε συνοδευόμενου με απερετιφ  :knockinb:  :pipa2: (ή με την αναποδη σειρά ;) )
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
14
Like
2.248
Πόντοι
2.487
Κανας 20-25 για σημερα κατα τις εννια οργανωμενη επισκεψη?
 

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χμμ...πέφτει ο Μ.Ο. ηλικίας και τα ξεπετούδια τρίβουν τα παγωμένα τους χεράκια..... :cool2:

αν και δεν ειμαι στην εν λογω κατηγορια (καλα θα ηταν) , υποννοεις οτι οι νεολαίοι θα ειναι ευκολος στοχος για τις κορασιδες;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι γίνατε ρε σεις , που χαθήκατε?
Άνοιξε το μουνι  (της Ρωξάνης )και σας κατάπιε?
Να κατεβώ να ερευνήσω ,να πάω στην Νικολουλη ?
Αν υπάρχουν επιζήσαντες να αναφέρουν please!
:think:  :think:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Τι γίνατε ρε σεις , που χαθήκατε?
Άνοιξε το μουνι  (της Ρωξάνης )και σας κατάπιε?
Να κατεβώ να ερευνήσω ,να πάω στην Νικολουλη ?
Αν υπάρχουν επιζήσαντες να αναφέρουν please!
:think:  :think:

Δημιούργησες δυσφορία στα μέλη που αναγνώρισες και δεν τους μίλησες...Η αποχή ήτο αναμενόμενη. Ως γάτος ευκίνητος και παμπόνηρος δε πιάνεσαι πουθενά! :2funny:
Παίζει να εφορμήσω απόγευμα...αν προλάβω λόγω ανειλλημένων και επανειλημένων υποχρεώσεων!!
Εάν τα καταφέρω θα ενημερώσω σχετικά.
Την καλημέρα μου συναγωνιστά. :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16



Ο κύβος μου έπεσε …………………………………..
Μπορεί και επίτηδες…………………………………..
Περί ώραν 16 απογευματινή θα απολαμβάνω τον καπουτσίνο μου στο γνωστό γωνιακό τραπεζάκι .
Αναπάντεχες συναντήσεις επιφανών ανδρών δεκτές……………….
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Ο κύβος μου έπεσε …………………………………..
Μπορεί και επίτηδες…………………………………..
Περί ώραν 16 απογευματινή θα απολαμβάνω τον καπουτσίνο μου στο γνωστό γωνιακό τραπεζάκι .
Αναπάντεχες συναντήσεις επιφανών ανδρών δεκτές……………….

Τρεχάτε ποδαράκια μου τώρα......
..για να δω, θα έχω παρέα στο καφεδακι μου? :think:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Τελικώς δεν πρόκαμα να πάω απόγευμα και κατέφθασα το βραδάκι.
Αρκετός ο κόσμος στο μαγαζί και μιά ευχάριστη ατμόσφαιρα. Από τη δεξιά μπάντα απουσίαζε η Μάγδα, ενώ το υπόλοιπο "βαρύ" οπλοστάσιο-Μιχαέλα, Ιωάννα, Ρωξάνη, Σιμόνα, Αλεξάνδρα-μαζί με μιά νέα παρουσία, αδιάφορη κατ'εμέ + την "άχρωμη" Μανταλένα. Έκπληξη η "επιστροφή" της Κλαούντιας που ή δεν άντεξε τη φθορά του κατώτερου επαγγελματικού επιπέδου ή εργάζεται ως διπλοθεσίτης. Αδυνατώ να υποθέσω ως μη έγκυρη τη σχετική αναφορά του σεβαστού Πύραυλου, για την παρουσία της στα red lights.
Η έτερη πλευρά, με προσθήκη νέων παρουσιών, άνευ ιδιαίτερης σημασίας κατ'εμέ, με τη δύναμη της Ναντίν και τις γνωστές, κατά το πλείστον, Ρεβέκκα, Μελίσσα και την χαμογελαστή και απαστράπτουσα Σοκολατίνα υγείας.
Η προσπάθεια αναζήτησης γνωστών μου μελών του forum, απέβη άκαρπη. Στο πάσο του μπαρ καθήμενοι με σειρά από την είσοδο και περιμετρικώς:
Βαρύς και σοβαρός μεσήλιξ, απολαμβάνοντας το ποτό του με τη συνοδεία πιάτου σνάκς.
Νέος διοπτροφόρος με μπέζ πουλόβερ, που έστριβε τσιγάρο και συνομιλούσε ευχάριστα με την γλυκύτατη κοντούλα σερβιτόρα η οποία ευρίσκετο εντός του μπαρ.
Παρέα 3 νέων μόρτηδων, γνωρίζοντες πρόσωπα και καταστάσεις με πολλούς εναγκαλισμούς και διαχύσεις μετά των κορασίδων της δεξιάς.
Μετά της ταμιακής, παρέα 2 ανδρών που ερευνούσαν οπτικώς την αίθουσα και τις κορασίδες πίνοντας πράσινη και space, ενώ ο υψηλότερος με ζαλισμένα τα ούμπαλά του από συνεχείς τηλεφωνικές κλήσεις στο κινητό του, απεχώρησε για να τον αντικαταστήσει έτερος φίλος του (προφανώς).
Γωνία αριστερής μπάρας, έμπροσθεν του δισκοθέτη, κύριος υψηλός μετά κόκκινου κασκώλ, σοβαρός, πίνων haig και καπνίζων μετρίου μεγέθους πούρο (να ήταν ο πουρίνιο?-είπα να του μιλήσω αλλά το ξανασκέφθηκα).
Άλλοι 2 φίλοι, ευπαρουσίαστοι, ο ένας με μακρυά κόμη, συζητούσαν με ευχάριστη διάθεση πίνοντας μπύρα και freddo.
Γνωστός θαμώνας, με ολίγη κόμη, περί των 30 ετών, συμπαθητική φυσιογνωμία που χαίρει μεγάλης αποδοχής των κορασίδων.
4άδα μεσήλικων στη συνέχεια, που απεχώρησαν μετά τη ολοκλήρωση της αλκοοποσίας, με ευχάριστη διάθεση.
Νεαρός άρτι αφιχθής, συμπλήρωνε τη μπάρα στην άλλη γωνία.
Αρκετά άτομα στα πέριξ τραπέζια και καναπέδες και στην εσοχή παραπλεύρως του δισκοθέτη, καλοντυμένος μεσήλιξ με λευκή κόμη, δεχόταν ευχάριστα το ασφυκτικό  pressing της Τουμπανομελίσσας!
Κάπου ανάμεσά τους κι εγώ, παρατηρώντας την εμφανή πτώση της κίνησης των κορασίδων, προφανώς ένεκα οικονομικής δυσχαίριας.
Δρομολόγια έκαναν τα γνωστά standars του χώρου κι έτσι έληξε ένα Κυριακάτικο βράδυ του κρύου, απερχόμενου Φλεβάρη. :) 
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η νεα παρουσια φιλτατε ειναι η λαουρα (φυλης 66,φυλης 54)...η κλαουντια οντως πισω στο μαν ρευ μετα απο (ισως) μια και μοναδικη εμφανιση στο φυλης 54 (α ρε τυχερε,ξερεις ποιος...)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom