Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αυτό το ξεπετομαλακιστίρι η Κλαούντια βόσκει ακόμη εκει?
 

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ας κανω μια ερωτηση και εγω ως νεος (στην ενοτητα αυτη και στο φορουμ), η μαζωξης των κορασιδων τι ωρα συντελείται στο εντευκτηριον (πχ αν παω μια βολτα γυρω στις 6 απογευματινην θα υπαρχει κοσμος ή θα ειμαι και ο μπαρμαν?).

Και η δευτερην απορία (και να με συγχωρατε αν εχει απαντηθει σε καποια αλλην στιγμη) η χρονική διαρκεια είναι στανταρ ή ητο διαπραγματεύσιμη με την κορασίδα και για ποσες εκτονώσεις μιλάμε στην εν λογω διάρκεια; Να μην πάμε και σαν πρόβατο στην σφαγή!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Αυτό το [glow=red,2,300]ξεπετομαλακιστίρι[/glow] η Κλαούντια βόσκει ακόμη εκει?


Δυστυχώς ναι. Από τον τρόπο που μασάει τσίκλα και μορφάζει "στέλνει" τα διαπιστευτήρια για μιά...αξέχαστη συνεδρία..
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Ας κανω μια ερωτηση και εγω ως νεος (στην ενοτητα αυτη και στο φορουμ), η μαζωξης των κορασιδων τι ωρα συντελείται στο εντευκτηριον (πχ αν παω μια βολτα γυρω στις 6 απογευματινην θα υπαρχει κοσμος ή θα ειμαι και ο μπαρμαν?).

Και η δευτερην απορία (και να με συγχωρατε αν εχει απαντηθει σε καποια αλλην στιγμη) η χρονική διαρκεια είναι στανταρ ή ητο διαπραγματεύσιμη με την κορασίδα και για ποσες εκτονώσεις μιλάμε στην εν λογω διάρκεια; Να μην πάμε και σαν πρόβατο στην σφαγή!

Μια χαρά θα είσαι...θα έχουν επιστρέψει κι από το μεσημεριανό τους τα κορίτσια.
Το 50άρι αφορά μισή ώρα +-5' με ένα βόλι, αλλά δοκίμασε διαπραγμάτευση..στους χαλεπούς καιρούς ποτέ δε ξέρεις.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ας κανω μια ερωτηση και εγω ως νεος (στην ενοτητα αυτη και στο φορουμ), η μαζωξης των κορασιδων τι ωρα συντελείται στο εντευκτηριον (πχ αν παω μια βολτα γυρω στις 6 απογευματινην θα υπαρχει κοσμος ή θα ειμαι και ο μπαρμαν?).

Και η δευτερην απορία (και να με συγχωρατε αν εχει απαντηθει σε καποια αλλην στιγμη) η χρονική διαρκεια είναι στανταρ ή ητο διαπραγματεύσιμη με την κορασίδα και για ποσες εκτονώσεις μιλάμε στην εν λογω διάρκεια; Να μην πάμε και σαν πρόβατο στην σφαγή!
Πάει 72,99 το χύσιμο, εως 30 minutes....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αυτό το ξεπετομαλακιστίρι η Κλαούντια βόσκει ακόμη εκει?
Δυστυχώς ναι. Από τον τρόπο που μασάει τσίκλα και μορφάζει "στέλνει" τα διαπιστευτήρια για μιά...αξέχαστη συνεδρία..
Είμαι παθών, φίλε μου.....  :headbang:
Κι εγώ με τη Μανταλένα  :headbang: Γι'αυτό σιγουράκια και ΜΟΝΟΝ!!! :uglystupid:
:thumbsup:Νομίζω πως γι αυτά πρέπει να λέμε και όχι για καυλο θεωρίες και πουλοφιλολογίες.
Τακούς τζιτζίκο? :uglystupid:
 

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πάει 72,99 το χύσιμο, εως 30 minutes....

Το 72,99 μου αρεσε  :) σαν τα σουπερ μαρκετ εγινε και το  :knockinb:!!! Δηλαδη αν καταλαβαινω καλα για 2 εκτονωσεις θα χρειαστουμε 100 + 23 (για το δωματιο), σωστα;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.648
Πόντοι
24.700
Το 72,99 μου αρεσε  :) σαν τα σουπερ μαρκετ εγινε και το  :knockinb:!!! Δηλαδη αν καταλαβαινω καλα για 2 εκτονωσεις θα χρειαστουμε 100 + 23 (για το δωματιο), σωστα;

Όχι ακριβώς. Συνήθως για την 2η ζητούν 20,00 Ευρώ.  ;)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Ρε παίδες για βοηθήστε με λίγο αν ξέρετε. Ποια από όλες δέχετε χυσιμο στο πρόσωπο; εχω κόλλημα με αυτό,
 

krokodilakias1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2011
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη χθες πηρα τη μανταλενα...πολυ καλη...αλλα ρε μαγκες εχει κανεις πληροφοριες για μια βυζαρου τη μελλισα?????
 

okbaby68

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το 72,99 μου αρεσε  :) σαν τα σουπερ μαρκετ εγινε και το  :knockinb:!!! Δηλαδη αν καταλαβαινω καλα για 2 εκτονωσεις θα χρειαστουμε 100 + 23 (για το δωματιο), σωστα;
συναγωνιστες ωσ νεοσ και εγω απο τι καταλαβα το 100αρι δεν το γλυτωνεις 50 η γκομενα 23 το δωματιο και 1-2 ποτα
σωστα;
 

p@p@ras

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι κι Έτσι
Δεν  είχα  ενθουσιαστεί

Για να μην φαμε φολα απο την πρωτη φορα, υπαρχει καποιο στανταρακι (φαγαμε την φολα στο στοιχημα εχτες μην την φαμε και εδω!);
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.648
Πόντοι
24.700
Για να μην φαμε φολα απο την πρωτη φορα, υπαρχει καποιο στανταρακι (φαγαμε την φολα στο στοιχημα εχτες μην την φαμε και εδω!);

Η Ιωάννα. Άν την βρείτε εύκαιρη.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Συναγωνίστη δοκίμασε μαγδα η ιωάννα η ρεβεκκα η μίκαελα η ναντίν. Στάνταρακια δύνατα
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη χθες πηρα τη μανταλενα...πολυ καλη...αλλα ρε μαγκες εχει κανεις πληροφοριες για μια βυζαρου τη μελλισα?????

Δεν είναι βυζαρου είναι το σουτιέν που φορεί 1-2 νούμερα μικρότερο !
Δεν θα την έλεγα ξεπέτα-σπαστικιά-αρνητική-Κλαούντια……
Πτώμα θα την έλεγα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom