Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 699K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά η Μάγδα στην οποία αναφέρεστε είναι εντελώς άβυζη ή παλεύεται;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για το μπαρ που ειναι εκει λετε που εχει 20 πατσολες και 2 καλες και γυρω γυρω πακιστανοι
πρεζακια και σωματεμποροι ?
ολα τα καλοπαιδα εκει μαζενα δηλαδη τυπε :2funny:
κοσμοπολιτικο μαγαζι
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
καμια σχεση...το μαγαζι ειναι glamour (παραδοξως) και δεν εχει καμια σχεση με το παρακμιακο τοπιο της περιοχης...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




12 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
:new_shocked:  :new_shocked:  :new_shocked:

γραψτε και καμια ειδηση ρε!!!!!!!


το τατου της Εβελινας μπορει να το περιγραψει κανενας ?????

εχω κολημα με δαυτη και περιμενω (ματαια ?) απο κανα μπουρδελιαρη-συναγωνιστη να με διαφωτησει!!!!!!

:headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:






17 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

παμε για ρεκορ αναγνωσης !



 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
για το μπαρ που ειναι εκει λετε που εχει 20 πατσολες και 2 καλες και γυρω γυρω πακιστανοι
πρεζακια και σωματεμποροι ?

Φιλε μου, οντως δεν εισαι του ειδους. Ψαξτο καλυτερα. Μην χανεις το χρονο σου με τετοια λουμπεν περιβαλλοντα. Δεν γινεται, "κουτσοι, στραβοι, στον Αγιο Παντελεημονα" που λεει και η παροιμια. Αστο σε εμας αυτο το παιχνιδι. Και τον χρονο σου δεν θα χανεις, και μια χαρα θα εισαι μακρυα απο τετοια μερη.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
για το μπαρ που ειναι εκει λετε που εχει 20 πατσολες και 2 καλες και γυρω γυρω πακιστανοι
πρεζακια και σωματεμποροι ?αν λετε αυτο ειναι γαμησε τα εκει μεσα πηγα μια κυριακη οι μισοι βλεπαν μπαλα
οι αλλοι χορευαν και τα μουνακια στο μπαρ περιμεναν να ψωνιστουν τα εχει ολα εκει μπαλα τανες ποτα

μια ποιο ενδελεχης παρατηρηση θα σου "αποκαλυπτε"και αφρικανους,και ιρακινους και καμποσους αλβανους! τους dealers "βαπορακια" δεν τους προσεξες?
κυκλοφορει και ικανος αριθμος κλεπτων που προσπαθουν να σε κανουν κλεπταποδοχο, πουλωντας σου τα κλοπιμαια τους!
τελος για τον παππα (αδερφη)που κυκλοφορει δεν σε κατηγορω που δεν τον προσεξες γιατι οπως ειπες ηταν ΚΥΡΙΑΚΗ και μπορει ναταν στη δουλεια!
μεχει φαει η περιεργεια να εντοπισω της δυο καλες που αναφερεις (απο τις 22)!!
Αν συχναζεις στο μεγαρο μουσικης, θελω να σε βεβαιωσω φιλε χινοφοτις,οτι τοτε διπλα σου θα συναρθροιζονται ελεεινοτεροι και  επικυνδινοτεροι τυποι που ομως θαχουν στο παρκινγκ καγιεν-μερσεντες!
αυτη ειναι φιλε μου η πολυπολιτισμικη μας πολη και σ αυτη θα ζησουμε ολοι!

αν σε λενε Φωτη και χυνεις ο.κ.
αν οχι τοτε το νικ σου που θυμιζει μπατσο και ΝΔ 2004-2009 , φερνει αναγουλες!!


:)  :)  :)


12 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
:headbang:  :headbang:  :headbang:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
επισης να αναφερουμε οτι το βραδυ η περιοχη ειναι ησυχη,καμια σχεση με μεταξι,ομονοια κ.τ.λ.
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Από ό,τι έχω καταλάβει είναι καφέ-μπαρ, με ζωντανό πρόγραμμα 3 φορές την εβδομάδα, όπου συχνάζουν ιερόδουλες με τις οποίες συνεχίζεις αν θέλεις στο διπλανό ξενοδοχείο.δεν ενδείκνυται για νυκτόβιους καθώς οι κυρίες αυτές αποχωρούν κατά τις 2300 και η περιοχή είναι χάλια.


Δηλαδη μετα τις 23.00 τελος οι γυναικες?Δηλαδη τις μερες που εχει το show δεν παιζει να βρουμε τιποτα μεσα?Τι μερες και ωρες εχει show αληθεια?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Αν συχναζεις στο μεγαρο μουσικης, θελω να σε βεβαιωσω φιλε χινοφοτις,οτι τοτε διπλα σου θα συναρθροιζονται ελεεινοτεροι και  επικυνδινοτεροι τυποι που ομως θαχουν στο παρκινγκ καγιεν-μερσεντες!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Ρε παιδιά η Μάγδα στην οποία αναφέρεστε είναι εντελώς άβυζη ή παλεύεται;
μικρο ειναι το βυζι της σε γενικες γραμμες αλλα αλλους φαινετε πλακα ....ελπιζω να βοηθησα    ..... επειδη εχω να παω καιρο τι χρωμα το εχει το μαλλι τωρα μαυρο η κοκκινο :2funny: :2funny:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
εμενα παντως μονο η εμυ μου αρεσε (αλλα τοσο πολυ...)...οι υπολοιπες εμφανισιακα ειναι πολυ κατω του μετριου,οχι για 50αρικο,ουτε για 20αρικο,σορρυ...γενικα ομως περνας καλα και εχει κεφι η κατασταση εκει...
μά περιμένεις να μαμισεις την ορνελα μουτι με πενηνταρικο??
ενταξει δέν ειναι σαν το αρτεμις βερολινο μερια..
η βαθμολογια πού δείνω ειναι μεσο όρο 6 με 7
αλλα μιση ωριτσα στό δωμάτιοι με 69ρια και με μερικες να κανουν και αλλα....δεν ερχετε ασχημα για τα ελληνικα δεδομένα....
νομίζω οτι για τούς παλιους και εμπειρους στο σαιτ  ειναι καλη γκαβατσα
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα...,φυλης και μεταξι βρισκεις πολυ καλυτερα με 15-20 ευρω...τονιζω και παλι οι κοπελες ειναι κατω του μετριου εμφανισιακα...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
κοιτα...,φυλης και μεταξι βρισκεις πολυ καλυτερα με 15-20 ευρω...τονιζω και παλι οι κοπελες ειναι κατω του μετριου εμφανισιακα...

Δεν παιζει ρολο, η καυλα ειναι το ολο concept
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μικρο ειναι το βυζι της σε γενικες γραμμες αλλα αλλους φαινετε πλακα ....ελπιζω να βοηθησα    ..... επειδη εχω να παω καιρο τι χρωμα το εχει το μαλλι τωρα μαυρο η κοκκινο :2funny: :2funny:
Ωχχ!
:think: :think:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  έχοντας  το δοκιμάσει 3-4 φορές  λέω ότι είναι πολύ  καλή  φάση
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Ρε συναγωνιστές κάνεις δεν λέει ότι δεν υπάρχουν καλύτερες γκόμενες εκεί έξω από ότι στο μπαρ αλλά η όλη φάση είναι το παιχνίδι που γίνετε. Πηγαίνεις εκεί πίνεις το ποτό σου κερνας και κανα ποτάκι αν θες καμία, βλέπεις και το σόου κάποιες μέρες και όλα αυτα με 8 ευρώ είσοδο με ποτό. Και αν θες διαλέγεις και μια και ανεβαίνεις στο δωμάτιο  και περνάς ωραία. Νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε συναγωνιστές κάνεις δεν λέει ότι δεν υπάρχουν καλύτερες γκόμενες εκεί έξω από ότι στο μπαρ αλλά η όλη φάση είναι το παιχνίδι που γίνετε. Πηγαίνεις εκεί πίνεις το ποτό σου κερνας και κανα ποτάκι αν θες καμία, βλέπεις και το σόου κάποιες μέρες και όλα αυτα με 8 ευρώ είσοδο με ποτό. Και αν θες διαλέγεις και μια και ανεβαίνεις στο δωμάτιο  και περνάς ωραία. Νομίζω ότι είναι πολύ καλή επιλογή .

Άστους  μωρέ  .
εμείς  είμεθα  παρακμίες .
Αυτοί γαμάνε  στο Μπέβερλυ  Χίλλς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom