Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Γιατί δεν ξεκινάει μία πρωτοβουλία crowdfunding για επαναλειτουργία σε συνεταιριστική βάση;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Μια οργιώδη νύχτα, με τον πάγκο πασαλειμμένο από τα μουνόζουμα που έτρεχαν από τα ματσούκια που χώνανε στα μουνιά τους οι λεγάμενες χορεύοντας πάνω στον πάγκο, η Κλαούντια πέταξε έξω τα βυζιά, τα σοβάτισε με κρέμα σαντιγί, τα περιέφερε μπροστά στα μούτρα των συναγωνιστών και τους προέτρεπε να τα γλύψουν.
Κανένας δεν έγλυφε.
Τα έγλυψα όμως εγώ, με παρρησία και ευχαρίστηση.
Αργότερα, όταν κίνησα να βγω από το ίδρυμα, μου φώναξε η σερβιτόρα:
- Ψιτ, κύριος, φέρε το εικοσάρικο.
- Ποιο εικοσάρικο;
- Αυτό, που έγλυφες τη Κλαούντια... Το είπαν στο μικρόφωνο ότι το γλύψιμο είναι εικοσάρικο.

Το έδωσα το εικοσάρικο.

Μετά από λίγο καιρό που έκλεισε το ίδρυμα, γάμησα την Κλαούντια στη Φυλής με ένα εικοσάρικο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Μια οργιώδη νύχτα, με τον πάγκο πασαλειμμένο από τα μουνόζουμα που έτρεχαν από τα ματσούκια που χώνανε στα μουνιά τους οι λεγάμενες χορεύοντας πάνω στον πάγκο, η Κλαούντια πέταξε έξω τα βυζιά, τα σοβάτισε με κρέμα σαντιγί, τα περιέφερε μπροστά στα μούτρα των συναγωνιστών και τους προέτρεπε να τα γλύψουν.
Κανένας δεν έγλυφε.
Τα έγλυψα όμως εγώ, με παρρησία και ευχαρίστηση.
Αργότερα, όταν κίνησα να βγω από το ίδρυμα, μου φώναξε η σερβιτόρα:
- Ψιτ, κύριος, φέρε το εικοσάρικο.
- Ποιο εικοσάρικο;
- Αυτό, που έγλυφες τη Κλαούντια... Το είπαν στο μικρόφωνο ότι το γλύψιμο είναι εικοσάρικο.

Το έδωσα το εικοσάρικο.

Μετά από λίγο καιρό που έκλεισε το ίδρυμα, γάμησα την Κλαούντια στη Φυλής με ένα εικοσάρικο.

:hi: :hi:

ωραιος τυπε,δεν εχω ζησει τετοια φαση, αυτό που θυμαμαι είναι το κωλαρακι της μαγδας στριμωγμενο στο ανσανσερ μεσα σε ένα εφαρμοστο σουπερ μινι και ψιλοτακουνα  :erection:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Oι χίππυς γαμούσαν πολύ τύπε.
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Αυτά μένουν από το σύντομο πέρασμα μας από αυτή τη ζωή.
Μια οργιώδη νύχτα, με τον πάγκο πασαλειμμένο από τα μουνόζουμα που έτρεχαν από τα ματσούκια που χώνανε στα μουνιά τους οι λεγάμενες χορεύοντας πάνω στον πάγκο, η Κλαούντια πέταξε έξω τα βυζιά, τα σοβάτισε με κρέμα σαντιγί, τα περιέφερε μπροστά στα μούτρα των συναγωνιστών και τους προέτρεπε να τα γλύψουν.
Κανένας δεν έγλυφε.
Τα έγλυψα όμως εγώ, με παρρησία και ευχαρίστηση.
Αργότερα, όταν κίνησα να βγω από το ίδρυμα, μου φώναξε η σερβιτόρα:
- Ψιτ, κύριος, φέρε το εικοσάρικο.
- Ποιο εικοσάρικο;
- Αυτό, που έγλυφες τη Κλαούντια... Το είπαν στο μικρόφωνο ότι το γλύψιμο είναι εικοσάρικο.

Το έδωσα το εικοσάρικο.

Μετά από λίγο καιρό που έκλεισε το ίδρυμα, γάμησα την Κλαούντια στη Φυλής με ένα εικοσάρικο.
Xaxaxaxaxaxaxxaxaxa, αυτά είναι...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Αυτή που αναφέρει ο ερίτιμος κ. πύραυλος πρέπει να είναι η τωρινή Βάλια, που τη βρίσκεις σε διάφορα στούντιο (και καμιά φορά και στις διαφημίσεις αριστερά-δεξιά εδώ).

Όντως, αθλήτρια. Δεκάθλου θα έλεγα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.487
Πόντοι
22.785
...........

........[size=18pt] Θρύλε μου, δεν σε ΞΕΧΝΩ !![/size]
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
38
Πόντοι
1
Έτσι για την ιστορία... μια φώτο από το μακρινό 2011, από τα decks του πορνομέγαρου...

282540_2298792588115_226724_n.jpg
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Θρυλικό μέρος.η απουσία του αισθητή
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Η απληστία των αφεντικών διέλυσε το ανεπανάληπτο και αξέχαστο Παλάτι των Κρυστάλλων.
Είδαν το πανέρι με τα κουλούρια και πήγαν κι έπεσαν επάνω του.
Κρίμα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216
Η απληστία των αφεντικών διέλυσε το ανεπανάληπτο και αξέχαστο Παλάτι των Κρυστάλλων.
Είδαν το πανέρι με τα κουλούρια και πήγαν κι έπεσαν επάνω του.
Κρίμα.

Πολυ κριμα που εκλεισε το καλυτερο μαγαζι στα Βαλκανια. Ειμαι και εγω ενας που περασε απιστευτες στιγμες και κριμα γιατι ηταν το μονο μαγαζι που δεν επρεπε να κλεισει. Ειναι αληθεια αυτο που λες φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom