Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κατσε κανα μήνα να δείς που θα πέσουν οι τιμές!!!
Προβλέπω 23+23 αντε 50 ολα μαζί!!!
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
καλημερα σε ολους..επισκεψη με φιλο,χθες κατα τις 10 βραδυ,πρωτη φορα..τεμαχιακια καλα,χωρος και σερβις καλο.μονο ενοχλητικο η διαρκης ενασχοληση των περισοτερων κορασιδων με το κινητο τους..πηρα την αννα..κοντοπουτανο με υπηρεσιες καλουτσικες..για το δωματιο εδωσα 15,γιατι ηταν μετα τις 12..σας παρακολουθω καιρο και γραφω πρωτη φορα..μη με προγγιξετε....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους..επισκεψη με φιλο,χθες κατα τις 10 βραδυ,πρωτη φορα..τεμαχιακια καλα,χωρος και σερβις καλο.μονο ενοχλητικο η διαρκης ενασχοληση των περισοτερων κορασιδων με το κινητο τους..πηρα την αννα..κοντοπουτανο με υπηρεσιες καλουτσικες..για το δωματιο εδωσα 15,γιατι ηταν μετα τις 12..σας παρακολουθω καιρο και γραφω πρωτη φορα..μη με προγγιξετε....

πες ρε συναδελφε , τι  δεν εκανε για ναναι καλες??(οι υπηρεσιες)

και αν δε βαριεσαι περιγραψε την καπως,γιατι δεν μουρχεται στο  :think:.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
μετα απο 2μηνη περιπου απουσια απο το εν λογω ιδρυμα παρασκευη απογευματακι κατα τις 6 εκανα μια βολτα με ενα φιλαρακι για καφε μαζι με παρελκομενα...την ωρα που μπηκα υπηρχαν λιγες νεαρες αλλα ειδα μπροστα μου την μαγδα αυτο το κοντοπουτανο που αν το βρω διαθεσιμο παντα το τιμαω...αυτο εγινε και την παρασκευη ανεβηκα απευθειας και αφησα το φιλαρακι να παραγγειλει τα καφεδακια ...δεν θα μπω σε περιγραφες διοτι οι [θαμωνες]θα γνωριζετε τι εστι μαγδα...το φιλαρακι τιμησε την ιωαννα [μετα απο δικια μου προτροπη]διοτι καινουργιος στο χωρο και επρεπε να εχει θετικες εμπειριες για πρωτη φορα ....αρκετα ευχαριστημενος κατα τα λεγωμενα του......  και τωρα ελπιζω να βρισκω χρονο παλι για καμια μεσημεριανη επισκεψη οπως παλια ... :cool2: :cool2:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ειδα μπροστα μου την μαγδα αυτο το κοντοπουτανο που αν το βρω διαθεσιμο παντα το τιμαω...αυτο εγινε και την παρασκευη ανεβηκα απευθειας και αφησα το φιλαρακι να παραγγειλει τα καφεδακια ...δεν θα μπω σε περιγραφες διοτι οι [θαμωνες]θα γνωριζετε τι εστι μαγδα...

Την ιδια πλακα εχω παθει και γω με τη Μαγδα, και ενω καθε φορα που παω, εχω αποφασισει να "γνωριστω" με καποια αλλη, τελικα αν δεν ειναι πανω, και καθεται στη θεση της καταλιγω σ αυτη!!!

Καθεται και σε στρατηγικο σημειο και δεν μπορω να την αποφυγω ρε γαμωτο!!!!
      :headbang:




:headbang:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Την ιδια πλακα εχω παθει και γω με τη Μαγδα, και ενω καθε φορα που παω, εχω αποφασισει να "γνωριστω" με καποια αλλη, τελικα αν δεν ειναι πανω, και καθεται στη θεση της καταλιγω σ αυτη!!!

Καθεται και σε στρατηγικο σημειο και δεν μπορω να την αποφυγω ρε γαμωτο!!!!
     :headbang:




:headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σου την εχει στημενη τυπε μου.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ντρεπεσαι να της πεις ''οχι'' ? Κατανοητο ειναι αυτο...

Λογικα δεν θα επρεπε γιατι δεν σου ειναι τιποτα και απλα η ''επαφη'' σας
ειναι καθαρα ''επαγγελματικη'' και οχι προσωπικη....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
:
Σου την εχει στημενη τυπε μου.....  

Ντρεπεσαι να της πεις ''οχι'' ? Κατανοητο ειναι αυτο...

Λογικα δεν θα επρεπε γιατι δεν σου ειναι τιποτα και απλα η ''επαφη'' σας
ειναι καθαρα ''επαγγελματικη'' και οχι προσωπικη....

Μπα αυτη ποτε δεν μουχει "φορτωθει",το προβλημα τοχω εγω που σκεφτομαι "θες ρε μαλακα να την πατησεις με καμια φολα"αντε παμε στα "σιγουρα"!
Και ετσι αναβαλονται οι "εξερευνισεις"!!

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
μακαρι να εκανε βιζιτες η σερβιτορα η κοντουλα ξανθια που ειναι στο μαγαζι πολυ μουνι ρε φιλε
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μακαρι να εκανε βιζιτες η σερβιτορα η κοντουλα ξανθια που ειναι στο μαγαζι πολυ μουνι ρε φιλε
Εγω θελω το ψιλομπαζακι, την κοκκινομάαααααλλααααααααααα σερβιτόοοοορααααααααα!

Αχ, ας μου πει καποιος ότι το δινει  :cum: :cum: :cum:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.669
Πόντοι
5.015
καλημερα σε ολους..επισκεψη με φιλο,χθες κατα τις 10 βραδυ,πρωτη φορα..τεμαχιακια καλα,χωρος και σερβις καλο.μονο ενοχλητικο η διαρκης ενασχοληση των περισοτερων κορασιδων με το κινητο τους..πηρα την αννα..κοντοπουτανο με υπηρεσιες καλουτσικες..για το δωματιο εδωσα 15,γιατι ηταν μετα τις 12..σας παρακολουθω καιρο και γραφω πρωτη φορα..μη με προγγιξετε....

Υπήρχαν ακόμη γυναίκες & μετά τις 12:00 εκεί;
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
πε παιδες απο υπηρεσιες τι <<παιζει>>?
κανουν cim , cif , anal ?

η' ρωτας απο την αρχη τις κοπελες?

ευχαριστω
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
τουλαχιστον υπαρχουν καποιες που τα κανουν αυτα (cim cif anal)?

η' θα με κοιτανε παραξενα??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τουλαχιστον υπαρχουν καποιες που τα κανουν αυτα (cim cif anal)?

Δεν θα τους τα πεις έτσι, αλλά στα Ελληνικά, για να συνεννοηθείτε και να μάθεις τις πληροφορίες που θέλεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom