Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 699K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Η γνώμη του καθενός μετράει πολύ για τους υπόλοιπους. Τα μισόλογα δεν λένε κάτι...  ;)

  :thumbsup:
απο εγκυρες πηγες μαθαινω οτι πεσανε βρισιδια !!!! κριμα γιατι νομιζα οτι ειναι καλη κοπελα !!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Δώστε πληροφόρηση στο λαό συναγωνιστές και αφήστε τα μισόλογα. Τι έγινε με την μίκαελα συναγωνίστη;
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Δώστε πληροφόρηση στο λαό συναγωνιστές και αφήστε τα μισόλογα. Τι έγινε με την μίκαελα συναγωνίστη;
ελα ντε μας τρωει ο κώλος  μας !!!!!!!!!!!!!  λες να ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ εφαγε πορτα απο την μικαελα !!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Αγαπητέ συναγωνίστη νομίζω πως πρέπει να πεις τι σου συνέβη καθότι πρέπει να ενημερώνουμε ο ένας τον  άλλο μέσω του σαΐτ . Καμία κοπέλα δεν είναι υπεράνω κριτικής και καμία δεν έχει το αλάθητο. Οπότε μοίρασου την εμπειρία σου μαζί μας, είτε καλή είναι αυτή, είτε κακή

Θα το έκανα σίγουρα αν δεν ήξερα ότι παρακολουθεί το thread για να δει τί θα γράψω, ακόμα και ο χθεσινός μας τσακωμός έχει να κάνει με το παρόν thread και δεν έχω όρεξη να μπλέξω παραπάνω, ήδη είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα έχει βγάλει βρώμα για 'μένα και στις άλλες κοπέλες του πορνομέγαρου. Θα σου στείλω εσένα που ενδιαφέρεσαι pm και αν ενδιαφέρεται κάποιος άλλος ας μου στείλει pm να του πω τί έπαιξε.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Ακατανόητα όντος!!!
Όχι πάντως τόσο εύκολα και απαίδευτα συμπεράσματα για έναν αδελφό.
Και αντί να τρώνε αυτές πόρτα από μας τρώμε εμείς πόρτα που θυσιάζουμε στο βωμό του ιερού της Αφροδίτης τις πενιχρότατες πλέον οικονομίες και χρηματικά περισσεύματά μας ???
Αν όντος συμβαίνει κάτι τέτοιο που μόνον ο αδελφός womanaholic δύναται να επιβεβαιώσει
και δεν ζήτησε αφύσικα και απίστευτα πράγματα από την ιέρεια που θα μπορούσε φυσικά να αρνηθεί με ευγένια τότε επιδείξτε περίσσευμα ψυχής.
black list για αυτή την ιέρεια της Αφροδίτης.
Συναδελφική αλληλεγγύη και άρνηση της επιλογής της.
Υπάρχουν και αλλού πρωκτοί!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θα το έκανα σίγουρα αν δεν ήξερα ότι παρακολουθεί το thread για να δει τί θα γράψω, ακόμα και ο χθεσινός μας τσακωμός έχει να κάνει με το παρόν thread και δεν έχω όρεξη να μπλέξω παραπάνω, ήδη είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα έχει βγάλει βρώμα για 'μένα και στις άλλες κοπέλες του πορνομέγαρου. Θα σου στείλω εσένα που ενδιαφέρεσαι pm και αν ενδιαφέρεται κάποιος άλλος ας μου στείλει pm να του πω τί έπαιξε.
πολλες φορες καλυτερα να μασας παρα να μιλας.... και αμα θες να σου στειλω εγω πμ να σου πω τι εγινε....γιατι ο xpapad παει μπροστα και ξερει τα γεγονοτα πριν γινουν....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ε  μεταξύ  ερωτευμένων  τα  πεισματάκια  τώρα ...

Ποτέ έρωτας, διακαής πόθος μόνο για το συγκεκριμένο θηλυκό αλλά φρόντισε να γκρεμίσει το μύθο που είχα φτιάξει μέσα μου γι' αυτήν :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
απο εγκυρες πηγες μαθαινω οτι πεσανε βρισιδια !!!! κριμα γιατι νομιζα οτι ειναι καλη κοπελα !!

Δεν ισχύει. Τσακωθήκαμε μεν σε έντονο ύφος αλλά διατηρήσαμε το επίπεδο ;)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Θα το έκανα σίγουρα αν δεν ήξερα ότι παρακολουθεί το thread για να δει τί θα γράψω, ακόμα και ο χθεσινός μας τσακωμός έχει να κάνει με το παρόν thread και δεν έχω όρεξη να μπλέξω παραπάνω,
δεν ξερω τι επαιξε, αλλα επειδη εγω την πηρα αρκετες φορες, δεν ειναι σαν την Ιωαννα, ποτε δεν ηταν. Εγω παω απο τοτε που εκει ηταν και εστιατοριο. Απλα η Ιωαννα οταν ηθελες να παρτουζεψεις και να κανει γλυφομουνια, ελεγε φερε την αδελφη μου, για να ενισχυσει οικογενειακο κουμπαρα.
Κωλο δεν εδωσε ποτε και σε κανεναν. Ο λογος ηταν απλος, προσπαθησε, πονουσε ομως πολυ και δεν αντεχε. Αδελφες και ξαδελφουλα Μαρθα δεν αφηνουν τιποτε να πεσει κατω, οτι βιτσιο θες κανενα προβλημα (πλην ακαποτου). Εαν μπορουσε να δωσει κωλο θα εδινε. Καποιοι εγραψαν εδω οτι δινει κωλο, ειναι ομως απ'αυτους που πανε καθε μερα εκει, δεν γαμαν βεβαια, πινουν εναν φραπε και ερχονται εδω και γραφουν οτι τους κατεβει. Αμφιβαλω εαν ξερουν και ποσα ατομα χωρα ανσανσερ μεγαρου.
Δεκτο το πμ σου, εχεμυθεια εξασφαλισμενη, εχω απλως περιεργεια τι σου εφτιαξε. Εγω το αφησα το μεγαρο, απο την στιγμη που βρισκεις με 20 ευρω πλεον ιδιες υπηρεσιες, το θεωρω πεταμενα λεφτα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
δεν ξερω τι επαιξε, αλλα επειδη εγω την πηρα αρκετες φορες, δεν ειναι σαν την Ιωαννα, ποτε δεν ηταν. Εγω παω εκει απο τοτε που εκει ηταν και εστιατοριο. Απλα η Ιωαννα οταν ηθελες να παρτουζεψεις και να κανει γλυφομουνια, ελεγε φερε την αδελφη μου, για να ενισχυσει οικογενειακο κουμπαρα.
Κωλο δεν εδωσε ποτε και σε κανεναν. Ο λογος ηταν απλος, προσπαθησε, πονουσε ομως πολυ και δεν αντεχε. Αδελφες και ξαδελφουλα Μαρθα δεν αφηνουν τιποτε να πεσει κατω, οτι βιτσιο θες κανενα προβλημα (πλην ακαποτου). [glow=red,2,300]Εαν μπορουσε να δωσει κωλο θα εδινε. Καποιοι εγραψαν εδω οτι δινει κωλο, ειναι ομως αυτους που πανε καθε μερα εκει, δεν γαμαν βεβαια, πινουν εναν φραπε και ερχονται εδω και γραφουν οτι τους κατεβει. Αμφιβαλω εαν ξερουν και ποσα ατομα χωρα ανσανσερ μεγαρου.[/glow]
Δεκτο το πμ σου, εχεμυθεια εξασφαλισμενη, εχω απλως περιεργεια τι σου εφτιαξε. Εγω το αφησα το μεγαρο, απο την στιγμη που βρισκεις με 20 ευρω πλεον ιδιες υπηρεσιες, το θεωρω πεταμενα λεφτα.
εισαι πανμεγιστος...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ο αμτζικ λεει οτι γαμαει κωλο τη μιχαελα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
και να πω και κατι ακομα που πολλοι εδω μεσα αγνοουν.... οι κοπελες εκει μεσα εκτος απο πουτανες ειναι και ανθρωποι....δεχονται την εκμεταλευση δεχονται τον εξευτελισμο απο εμας δεχονται πολλα και υπομενουν ακομα περισσοτερα ομως εχουν και αξιοπρεπεια που αμα καταλαβουν οτι τις εθιξες (μπορει να εχουν καταλαβει και λαθος) θα σε τιμωρησουν με τα οποια μεσα διαθετουν...
κλεινοντας θα πω οτι ειναι μαγκας η ιωαννα (παρα το σοβαρο πλειγμα που δημιουργησε) που σταματησε.... ΕΥΓΕ ΙΩΑΝΝΑ
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
συμφωνώ με τον φίλο Χπαπαδ που για άλλη μια φορά βάζει τα πράγματα στη θέση τους!

να έχετε κατα νου ότι μιλάτε σε μια δύσκολη γλώσσα σε μια κοπέλα πιεσμένη που δεν την ξέρει.
η παρεξήγηση είναι συνέχεια Σταν μπαυ

θέλει υπομονή ,χρήση απλών λέξεων, και απόδοση του ιδίου νοήματος με δυο και τρεις διαφορετικές προτάσεις, διότι αυτές για να μην τις πεις χαζές και μειωθούν στα μάτια σου, δεν ρωτάνε όταν δεν καταλαβαινουν κάτι αλλά το εξηγούν με την κακιά έννοια και φορτώνουν και σε παρασύρουν σε αντιδικία.



γενικά θα λεγα ότι το πολύ μπλα μπλα με τις "κοπελιές" δεν βγάζει και πουθενά σε καλό, μόνο για μπελά είναι........


 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Αγαπητέ αδελφέ xpapad πάνσοφα λόγια.

δεχονται την εκμεταλευση δεχονται τον εξευτελισμο απο εμας δεχονται πολλα και υπομενουν ακομα περισσοτερα


Να μου επιτρέψεις να συμπληρώσω.

Σύρονται ως μωραί παρθέναι εις τον λάκκον των λεόντων όπου και υπό τας άθλιας κραυγάς του ακόρεστου για αίμα ρωμαϊκού πλήθους καταξεσχίζονται αι τρυφεραί σάρκες των από τους λέοντες και τα άγρια σαρκοβόρα θηρία.

Σε αντιδιαστολή εμάς των αρχόντων απλώς μας πίνουν με καλαμάκι το οικονομικό αίμα.!!!

Αγαπητέ αδελφέ μου σκέψου να ήτο και αι πραγματικαί ιέριαι της Άρειας Αφροδίτης όπου ως εταίραι παρέδιδαν το σώμα τους παντελώς δωρεάν εις τα ορέξεις των Αθηναίων ικανοποιώντας το ιερό καθήκον τους στην  ωραιοτέρα των θεών.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
δεν ξερω τι επαιξε, αλλα επειδη εγω την πηρα αρκετες φορες, δεν ειναι σαν την Ιωαννα, ποτε δεν ηταν. Εγω παω απο τοτε που εκει ηταν και εστιατοριο. Απλα η Ιωαννα οταν ηθελες να παρτουζεψεις και να κανει γλυφομουνια, ελεγε φερε την αδελφη μου, για να ενισχυσει οικογενειακο κουμπαρα.
Κωλο δεν εδωσε ποτε και σε κανεναν. Ο λογος ηταν απλος, προσπαθησε, πονουσε ομως πολυ και δεν αντεχε. Αδελφες και ξαδελφουλα Μαρθα δεν αφηνουν τιποτε να πεσει κατω, οτι βιτσιο θες κανενα προβλημα (πλην ακαποτου). Εαν μπορουσε να δωσει κωλο θα εδινε. Καποιοι εγραψαν εδω οτι δινει κωλο, ειναι ομως απ'αυτους που πανε καθε μερα εκει, δεν γαμαν βεβαια, πινουν εναν φραπε και ερχονται εδω και γραφουν οτι τους κατεβει. Αμφιβαλω εαν ξερουν και ποσα ατομα χωρα ανσανσερ μεγαρου.
Δεκτο το πμ σου, εχεμυθεια εξασφαλισμενη, εχω απλως περιεργεια τι σου εφτιαξε. Εγω το αφησα το μεγαρο, απο την στιγμη που βρισκεις με 20 ευρω πλεον ιδιες υπηρεσιες, το θεωρω πεταμενα λεφτα.

Συμφωνώ ότι υπάρχει διαφορά στην νοοτροπία των αδελφών, η Ιωάννα ήταν πιο συμβιβασμένη και πιο δεκτική με την δουλειά.
Θυμάμαι μάλιστα σε συζήτηση που είχαμε κάνει, ότι της Ιωάννας της άρεσε και η Ελλάδα, και θα ήθελε να μείνει και μόνιμα.
Η Μικαέλλα κατάλαβα ότι προτιμούσε τα πάτρια, οπότε και ξαφνιάστηκα όταν μου είπε ότι η αδελφή της θα έμενε πίσω και όχι αυτή.

Σε κάθε περίπτωση, έχοντας τιμήσει και τις δύο, χωριστά και μαζί, μπορώ να πω ότι αποτελούν μια ειλικρινή επιλογή.
Είναι φιλότιμες στο κρεββάτι, δεν κοιτάνε να σε ξεπετάξουν και ότι συμφωνήσουν το κάνουν.
Για την Ιωάννα ίσως θα έπρεπε να χρησιμοποιήσω παρελθόν βέβαια...

Επίσης συμφωνώ ότι η Ιωάννα βοηθούσε την Μικαέλλα, μια φορά που της ζήτησα να διαλέξει άτομο για παρτούζα, χωρίς να διστάσει μου την πρότεινε.

Θα έλεγα όμως ότι είσαι πολύ απόλυτος όσον αφορά το αν δίνει η Μικαέλλα κουλούρι.
Την ρώτησα όταν την είχα πάρει με την αδελφή της (η Ιωάννα μου έδωσε ασυζητητί) και αρνήθηκε ευγενικά.
Από την εμπειρία που έχω όμως, τόσο από τις ρουμάνες όσο και από το μαγαζί, πολλά πράγματα είναι διαπραγματεύσιμα.
Και η Αλεξάνδρα πχ. όταν την είχα πάρει είχε αρνηθεί κατηγορηματικά, μετά από την δεύτερη ανανέωση χρόνου όμως, μόνη της τον έβαλε μέσα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
και να πω και κατι ακομα που πολλοι εδω μεσα αγνοουν.... οι κοπελες εκει μεσα εκτος απο πουτανες ειναι και ανθρωποι....δεχονται την εκμεταλευση δεχονται τον εξευτελισμο απο εμας δεχονται πολλα και υπομενουν ακομα περισσοτερα ομως εχουν και αξιοπρεπεια που αμα καταλαβουν οτι τις εθιξες (μπορει να εχουν καταλαβει και λαθος) θα σε τιμωρησουν με τα οποια μεσα διαθετουν...
κλεινοντας θα πω οτι ειναι μαγκας η ιωαννα (παρα το σοβαρο πλειγμα που δημιουργησε) που σταματησε.... ΕΥΓΕ ΙΩΑΝΝΑ

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Respect !!!
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Ο μέγας Κυνικός φιλόσοφος Διογένης επροκαλείτο διαρκώς από την πλήρους φήμης και κλέους Κορινθία εταίραν Λαϊδα να την επισκευθεί ώστε να του παράσχει τας υπηρεσίες της.
Ανθίστατο σθεναρώς στην εκπάγλου ωραιότητος εταίρα αρνούμενος την επίσκεψη στα ενδότερα της οικίας της που είχαν επισκεφθεί όλοι οι φημισμένοι άνδρες της εποχής.
Κάποια στιγμή και υπό τας συνεχείς παρακλήσεις της υπέκυψε και την επισκέφθη νύχτα.
Τον υπεδέχθη με καταφανή χαρά και τον έστειλε εις το αρωματισμένο δώματιό της όπου και έσβησε τα κεριά και τας λυχνίας ζητώντας του να την περιμένει.
Αλλά δια να τον εκδικηθεί δια τας συνεχείς αρνήσεις του  έστειλε την υπηρέτρια με την οποία ο ένδοξος φιλόσοφος προέβη είς έντονον συνουσία και κρεπάλην μετά ταύτης.
Την επομένη η Λαϊς ιστάμενη πλησίον του πιθαριού του τον ερώτησε αν έμεινε ικανοποιημένος από την χθεσινή βραδιά μαζί της..
Μετά την ασμένως καταφατικήν απάντηση του Διογένη του αποκάλυψε ότι συνουσιάστηκε με την υπηρέτρια και όχι μαζί της, τονίζοντάς του πόσον περισσοτέρα ηδονή θα είχε μαζί της και την απωλεσθείσα ερωτική συνεύρεση που αοιδοί της εποχής εξυμνούσαν.
Και τότε ο μέγας φιλόσοφος χωρίς σχεδόν να σκεφθεί ουδόλως ανέκραξε.


Λυχνίας σβησθείσης πάσα γυνή ομοία
   
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί  γαμιέστε  και  γράφετε  μυθιστορήματα ?
Μου  θυμίζετε  την  αφεντομουτσουνάρα  μου  μια  παλιά  εποχή  όταν  πίστευα  ότι  στα  σκατά  μπορείς  να  βρεις  διαμάντια .
Μανάρια οι  κοπέλες  εκδίδονται .
Πουτάνες  είναι
Μερικές  είναι καλές  πουτάνες
Μερικές  είναι καλές  επαγγελματίες
Μερικές  είναι  καλή  συντροφιά , έχουν πλάκα ,ζου  βγάζουν γούστα , περνάς  καλά , και  εντός  και εκτός .
Αλλά  είναι πουτάνες .
Μη  με  γαμείτε  τώρα  με  την  κυρία  με τις  καμέλιες  και  το  γολγοθά  της  παραστρατημένης .
Αν  γουστάραμε  να  γαμήσουμε  κάποια  που  μας  κάνει μου  σου  μου  του  για  κώλο , γαμάγαμε  και  τη γυναίκα μας - γκομενά μας - σχέση μας , που  μας  έρχεται  κώλος  και  δαχτυλίδι  από  τον Πενθερουδάκη , ή  γόβες  από  της  Καλογήρου . Άμα  δεν παρέχεις λώκο μανδάμ  μας  το λες  από κλάτω  και δεν  χαλιόμαστε . Αν  δε  μπορείς  να  εξηγηθείς  κάνε  άλλη  δουλειά . Ούτε  όλοι μπορούν  να  γίνουν , γιατροί , δικηγόροι , αστροναύτες , μπασκετμπολίστες , ούτε  όλες  πουτάνες .
Και  αν  σεβόμαστε  τις  ξηγημένες  πουτάνες και καμμιά  φορά  τους έχουμε  αδυναμία  είναι  ακριβώς  για  τις  καλές  εξηγήσεις
Μη  με  γαμείτε please !
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Η πλάκα αδελφέ μπορεί να γίνει με πολλούς και διάφορους τρόπους.
Αλλά το βασικότερο είναι να διατηρεί την αξιοπρέπεια και το σεβασμό στους άλλους.
Αυτά.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η πλάκα αδελφέ μπορεί να γίνει με πολλούς και διάφορους τρόπους.
Αλλά το βασικότερο είναι να διατηρεί την αξιοπρέπεια και το σεβασμό στους άλλους.
Αυτά.

Δίκηο  έχεις
Εν  πάσει  περιπτώσει  το  γήρας  ου  γαρ  έχεται μόνον
Ίσως  όμως  να  μην  είναι  και πάσα  γυνή  ομοία

Πχ
Αν  ας  πούμε  είναι τόφαλος , που  να  είναι ομοία ?
Πως  να  την  κουμαντάρεις ?
Αν  έχει  ένα  μουνί χωνί , ομοία  είναι
που  για  να  χύσεις  πρέπει να  τυλίξεις  το  πουλί  σου  στην  πετσέτα  του  μπάνιου  .
Αμα  βρωμάνε  τα  χνώτα  της ?

Μάλλον  δεν είναι ομοία .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom