Νέα

Πιστεύετε τα πιστοποιητικά υγείας που σας δείχνουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Abebablom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Abebablom

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Το thread αυτό το ξεκίνησα απλώς επειδή διαβάσα κάποιους ότι είδαν πιστοποιητικό υγείας από μια κοπέλα και πέσαν με τα μούτρα πάνω της... Για να προσέχετε λίγο κάποιοι. Δεν θέλω να το παίξω καλός σαμαρείτης ή δεν ξέρω τι άλλο, απλώς να ανοίξω τα μάτια σε κάποιους που φαίνεται να τα έχουν κλειστά. Τίποτα άλλο...

Κι όσο για το όνομα, ακόμη και να φαινόταν, εγώ πάλι θα είχα επιφυλάξεις. Όχι μόνο γιατί Πλακομούνοβα δεν μπορεί να λέγεται η Νιγηριανή, αλλά ακόμη και Ρωσίδα να έχω μπροστά μου, μπορεί να μη λέγεται Πλακομούνοβα, αλλά Πιπακολοβα... Δεν μου λέει τίποτα ενα πιστοποιητικό, ακόμη κι αν φέρει όνομα πάνω...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Κανείς δε μπορεί να ξέρει αν είναι πλαστά ή όχι. Αυτό που καταλαβαίνω εγω όμως, είναι ότι αν ΄κάτσει μια στραβή με κοπέλα που το στούντιο τη διαφημίζει υγιή -και με χαρτια από νοσοκομεία μαλιστα- μάυρο φίδι που τους έφαγε, ο εισαγγελέας θα τους απαγγείλει ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΙΝΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ. Γι' αυτο το λόγο ελπίζω πως είναι αληθινα... Τονίζω το "ελπίζω"...
καλησπερα συναγωνιστες ανοιγετε ενα πολυ μεγαλο θεμα και οπως σε πολλα θεματα στην χωρα επικρατει η αναρχια,ασυδοσια ετσι και στην ελεγχομενη και μη ελεγχομενη πορνεια και οσον αφορα για τον εισαγγελεα που αναφερεις πιστευω οτι δεν προκειτε να ασχοληθει ποτε με το θεμα γιατι δεν υπαρχει βουληση απο την πολιτεια για να λειτουργουν σωστα οι οικοι ανοχης και να πληρουν τις υγειονομικες προυποθεσεις λειτουργιας που οριζει ο νομος τωρα οσον αφορα τα χαρτια που εμφανιζουν κοπελες πολλων μαγαζιων απο διαφορα μαγαζια ειναι συνηθως απο ιδιωτικες κλινικες εργαστηρια ενταξει κατι ειναι και αυτο απ το τιποτα.Βεβαια το σωστο εγγραφο πρεπει να ειναι το βιβλιαριο υγειας πιστοποιημενο απο δημοσια νοσοκομεια οπως το Συγγρος και αλλα βεβαια για να το διαθετει αυτο η καθε κοπελλα θα πρεπει να πληρωνει καμια300ευρω για αυτασφαλιση το μηνα ειναι η αντιστοιχη  εισφορα ικα που πληρωνουμε ολοι οι εργαζομενοι δημοσιοι η ιδιωτικοι οποτε μην περιμενεται να σας δειξουν και πολλα τετοια βιβλιαρια ολα τα αλλα ειναι υποκαταστατα πιστοποιητικα.αυτα τα λιγα γνωριζω τωρα αν καποιος τα ξερει καλιτερα ας παραθεσει την αποψη του η να διορθωσει αυτα που αναφερω΄.Οποτε το μονο που πρεπει να κανετε σιγουρα για να ειστε απολυτα ασφαλεις παιρνετε παντα την απαραιτητη προφυλαξη καλη συνεχεια
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλησπερα συναγωνιστες ανοιγετε ενα πολυ μεγαλο θεμα και οπως σε πολλα θεματα στην χωρα επικρατει η αναρχια,ασυδοσια ετσι και στην ελεγχομενη και μη ελεγχομενη πορνεια και οσον αφορα για τον εισαγγελεα που αναφερεις πιστευω οτι δεν προκειτε να ασχοληθει ποτε με το θεμα γιατι δεν υπαρχει βουληση απο την πολιτεια για να λειτουργουν σωστα οι οικοι ανοχης και να πληρουν τις υγειονομικες προυποθεσεις λειτουργιας που οριζει ο νομος τωρα οσον αφορα τα χαρτια που εμφανιζουν κοπελες πολλων μαγαζιων απο διαφορα μαγαζια ειναι συνηθως απο ιδιωτικες κλινικες εργαστηρια ενταξει κατι ειναι και αυτο απ το τιποτα.Βεβαια το σωστο εγγραφο πρεπει να ειναι το βιβλιαριο υγειας πιστοποιημενο απο δημοσια νοσοκομεια οπως το Συγγρος και αλλα βεβαια για να το διαθετει αυτο η καθε κοπελλα θα πρεπει να πληρωνει καμια300ευρω για αυτασφαλιση το μηνα ειναι η αντιστοιχη  εισφορα ικα που πληρωνουμε ολοι οι εργαζομενοι δημοσιοι η ιδιωτικοι οποτε μην περιμενεται να σας δειξουν και πολλα τετοια βιβλιαρια ολα τα αλλα ειναι υποκαταστατα πιστοποιητικα.αυτα τα λιγα γνωριζω τωρα αν καποιος τα ξερει καλιτερα ας παραθεσει την αποψη του η να διορθωσει αυτα που αναφερω΄.Οποτε το μονο που πρεπει να κανετε σιγουρα για να ειστε απολυτα ασφαλεις παιρνετε παντα την απαραιτητη προφυλαξη καλη συνεχεια
άντε βρε ...
εδώ υπάρχουνε ακόμα κάποιοι που πιστεύουν πως αν γαμήσουνε με τσιμούχα δεν είναι σωστοί ΄άντρες
 

immune

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εάν κάνεις σεξ με προφυλάξεις με καλής ποιότητας προφυλακτικό κιόλας,υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις τίποτα;Δεν πιστεύω...
 

tergo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2018
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
338
Πόντοι
290
Εάν κάνεις σεξ με προφυλάξεις με καλής ποιότητας προφυλακτικό κιόλας,υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις τίποτα;Δεν πιστεύω...

Δεν είμαι ειδικός αλλά ο αφροδισιολόγος μου είπε οτι κόλλας μερικά αφροδίσια με επαφή δέρματος όπου δε καλύπτει προφυλακτικό
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Αυτό ρε παιδιά, πραγματικά το έχω απορία. Πας σε ένα σπίτι ή έρχεται ένα callgirl και σου δείχνει πιστοποιητικά υγείας. Φυσικά το όνομα από πάνω είναι σβησμένο! Αυτό το χαρτί δηλαδή, δεν θα μπορούσε να ανήκει σε οποιονδήποτε άλλο και να το πλασσάρει σαν δικό της??? Ειλικρινά, προσωπικά αυτά τα χαρτιά δεν μου λένε τίποτα. Και πέρα από αυτό, να μην είστε τόσο χαλαροί όταν σας δείχνουν τέτοια χαρτιά. Ακόμη και δικά τους να είναι, να θυμάστε πως aids, ηπατίτιδες κλπ, θέλουν κάποιο χρόνο για να φανούν σε εξετάσεις (ένα τρίμηνο περίπου κατά μέσο όρο).
Δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, απλώς ας τα έχουμε όλα αυτά υπ' όψην...
Καλή συνέχεια μάγκες!
Όποιος φοβάται και κάνει τέτοιου είδους σκέψεις καλύτερα να μην ασχολείται με το άθλημα.
Ας ακολουθήσει τον δρόμο της μονογαμίας και της αρετής.
Όμως η υποτιθέμενη σχέση του θα ακολουθεί τον ίδιο δρόμο;
'H θα είναι πεταλούδα, που πετά εδώ και εκει..  :)
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
καλες φωτοτυπιες ολοι μπορουν να φτιαξουν και να γραφουν οτι θελουν.
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
https://www.protothema.gr/greece/ar...horigouse-plastes-vevaioseis-ugeias-se-*****/

Καλά, δεν πέφτουμε και από τα σύννεφα, αλλά μια ακόμη επιβεβαίωση ότι στην πατρίδα, όλα είναι μαιμού. Περιμένω τώρα σχόλια για Φάντα κλπ κλπ
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.054
Πόντοι
2.356
Σιγά την αποκάλυψη. Όποτε έχουμε εκλογές, 300 μαλάκες βουλευτές δείχνουν ενδιαφέρον για τον πολίτη σε θέματα που τον υπόλοιπο καιρό ποτέ δεν ασχολούνται. Ίσα να γίνεται ντόρος. Αυτό συμβαίνει και θα συμβαίνει πάντα. Σιγά μην πάνε όλες οι πουτάνες να βγάλουν ορίτζιναλ πιστοποιητικά υγείας που -άγνωστο ποιες- έχουν μπόλικα προβλήματα και δεν έχουν καν χαρτιά.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
έλεγχος σε όλες και σε όλα....Δυστυχώς πάνε αμούστακα παιδάκια 17- 18-20 χρονων και μπορεί να κολλήσουν οτιδήποτε...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Το 99% δεν παιζει να εχει καν πιστοποιητικο οχι μονο πλαστο:confused::confused::confused:
 

Polybius

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
0
έλεγχος σε όλες και σε όλα....Δυστυχώς πάνε αμούστακα παιδάκια 17- 18-20 χρονων και μπορεί να κολλήσουν οτιδήποτε...
Δεδομένου του πόσο καθυστερημένος είναι ο νόμος σε αυτή τη χώρα δεν μου κάνει εντύπωση που οι περισσότερες δουλεύουνε παράνομα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.733
Κριτικές
18
Like
15.341
Πόντοι
4.546
Δεδομένου του πόσο καθυστερημένος είναι ο νόμος σε αυτή τη χώρα δεν μου κάνει εντύπωση που οι περισσότερες δουλεύουνε παράνομα.
Ο Νόμος ΔΕΝ πρόκειται να φτιάξει, γιατί από την κατάσταση αυτή τα παίρνουν ΟΛΟΙ - ΟΛΟΙ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.691
Πόντοι
2.777
αποτρεπτικό το σκηνικό, βέβαια το γνωρίζουν κι οι πέτρες ότι δεν υπάρχει έλεγχος κι αν παρουσιάζεται ένα πιστοποιητικό, δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε αν είναι πλαστό, αγοραστό, βεβαιωμένο κλπ.
προσέχουμε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
778
Like
1.293
Πόντοι
206
Το είπαμε και θα το ξαναπούμε.

Δε πηδάμε πότε ακάποτα ούτε σε μπουρδέλο , ούτε με γκόμενα.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Θα επρεπε στην εισοδο να δειχνει πιστοποιητικο και η εκδιδομενη και ο πελατης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom