Νέα

Πιρφοριά από εργαζόμενο κορίτσι ή κάτι άλλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsarkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Και εγώ κάποτε που ήθελα φιλάκια και gfe, κάποια μου πέταξε γιατί δε βρίσκεις μια κοπέλα.. Ηθελε να πει αυτό που θες είναι άλλου όχι εδω..

Βασικά , αυτό ακριβώς παίχτηκε και στην περίπτωση του φίλου . [ που έθεσε το νήμα .]
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
8
Like
11.441
Πόντοι
3.786
Γενικά πιστεύω είσαι ωραιος ειμαι 18 χρονων που εμαθα αυτο το site πριν κατι μηνες που ψαχναμε με την παρέα μου τροπο για εναν φίλο μας επισης 18χρονων που δν του καθονται γκομενες και ηταν παρθενος (γενικα αυτα που εγραφα στο site πριν απο αυτο ειναι λακιεςμα για να βγει αυτο που θελουν έγκριση τα πρωτα 5 μυνήματα στο site οποτε μην δίνετε σημασία) ειμαι πολυ εμφανισημος για τα κορίτσια της ηλικιας μου ξερεις εκει 16-25 χωρις να θελω να το παιξω γαμιας ειμαι 1.85 80 κιλα γυμνασμενος που δυστυχώς καπνιζει μπομπα κουρεμα και ξερεις style των trappers οταν ειχαμε παει τελικα στα μπουρδελα μολις με εβλεπαν οι πουτανες ολες με ρωτουσαν ελπιζω να μην έρχεσαι εδω να γαμας και χαλας τα λεφτα σου και τους έλεγα εννοείται πως οχι και συν 4-5 απο αυτες μουν ειχαν ζαλισει να μπω τσαμπα μεσα πραγμα που δν εκανα γτ σηχαινομαι και γενικα δν μου χρειαζεται να γαμησω πουτανες αλλες δν με αφηναν να μπω και μια μου εδωσε insta και το που μενει και καλα να με παρει σπιτι της ελεγε ενω δν με άφηνε να βγω εξω απο το μπουρδελο. Να ξες θα σε θεωρησε ατομο πυ δν του χρειάζεται να πληρώσει για να γαμησει για να στο ειπε αυτο σκεψου με εμενα απορούσαν που με εβλεπαν εκει και με ρωτούσαν τι έρχεσαι εσυ εδω και γαμας? Και μετα δείχναμε τι φιλο μας και κατάλαβεναν για μενα σωστα στα είπε η πουτανα (οποίοι απο το site πριν κανα 2,3 μηνες πηγεναν Μεταξουργείο φυλης και εβλεπαν μια παρεα 4 5 ατομων γυρω στα 18 19 εγω ειμαι ενας απο αυτους το προφιλ το εφτιαξα γιατι γενικα ειχε ετσι σαν αυτο ενδιαφεροντα threads για να μιλησεις οχι ότι πηγαίνω στα μπουρδελα)
Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

ένα παλιό αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού τι τον έχεις ;
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

ένα παλιό αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού τι τον έχεις ;
Μπροο πας γαμας σε μπουρδελα παιζει να εισαι οτι πιο τελειωμένο με πουτανα που ειχαμε μιλησει γιατι μας συμπάθησε και κατσαμε και μιλησαμε μας είπε μονο κατι ανωμαλοι τελειωμένοι πανε και γαμανε σε μπουρδελα και 40ριδες+++ που ειναι χωρισμένοι και δν μπορουν να γαμησουν τιποτα αλλο σκεψου δν μπορεις να γαμησεις κανονικη γκομενα φαντασου πως εισαι πας πληρωνεις για να γαμησειςβαζεις την πουτσα σου καπου που την εχουν χωσει αλλοι 1000 ρεεε
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.954
Κριτικές
14
Like
3.795
Πόντοι
2.777
ονειρώξεις;
με μπασμάτι πάνε στο γάμο;
είναι λίγο απόκομμα σεναρίου Φώσκολος κΣια
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
ονειρώξεις;
με μπασμάτι πάνε στο γάμο;
είναι λίγο απόκομμα σεναρίου Φώσκολος κΣια
Μπρο θα μπορουσα ανετα να σου δωσω ινστα να δεις και μονος σου αν λεω λακιεςμα η οχι αλλα ξερω οτι αν το δωσω θα φαω επιθεση από ανώμαλους που γαμανε πρεζακια και πουτανες
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.719
Κριτικές
25
Like
10.076
Πόντοι
4.746
Μπρο θα μπορουσα ανετα να σου δωσω ινστα να δεις και μονος σου αν λεω λακιεςμα η οχι αλλα ξερω οτι αν το δωσω θα φαω επιθεση από ανώμαλους που γαμανε πρεζακια και πουτανες
Τυπε δεν ξηγιεσε ωραια .Καποτε και εμεις ειχαμε ενα φιλαρακι που δεν ειχε γαμησει αλλα δεν τον πηγαμε σε μπουρδελα που εσυ ο ιδιος τα σιχαινεσαι καλα πας το φιλαρακι σε κατι που ουτε ο ιδιος γουσταρεις;?;.Τον πηγαμε σε παρτουζα
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
Τυπε δεν ξηγιεσε ωραια .Καποτε και εμεις ειχαμε ενα φιλαρακι που δεν ειχε γαμησει αλλα δεν τον πηγαμε σε μπουρδελα που εσυ ο ιδιος τα σιχαινεσαι καλα πας το φιλαρακι σε κατι που ουτε ο ιδιος γουσταρεις;?;.Τον πηγαμε σε παρτ

Τυπε δεν ξηγιεσε ωραια .Καποτε και εμεις ειχαμε ενα φιλαρακι που δεν ειχε γαμησει αλλα δεν τον πηγαμε σε μπουρδελα που εσυ ο ιδιος τα σιχαινεσαι καλα πας το φιλαρακι σε κατι που ουτε ο ιδιος γουσταρεις;?;.Τον πηγαμε σε παρτουζα
Τον ειχαμε παρει σε παρτακια σε κλαμπ μπας και κατσει να του παρουν εστω ενα τσιμπουκι αλλα δν ειναι και ντροπαλος και δν είναι εμφανισημος .Τον βλεπαμε οτι ηθελε αλλα δν μπορουσε τελικά καταλήξαμε σαν παρεα τον πήγαμε πέρασε ωραια και βγηκε με ενα χαμόγελο μαλακια μεν γιατι οντως εγω το σιχαίνομαι αλλα τουλαχιστον το νοημα ήταν οτι βγηκε χαρούμενος αυτο κρατησαμε και πηρε και θάρρος μετα απο αυτο
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.719
Κριτικές
25
Like
10.076
Πόντοι
4.746
Τον ειχαμε παρει σε παρτακια σε κλαμπ μπας και κατσει να του παρουν εστω ενα τσιμπουκι αλλα δν ειναι και ντροπαλος και δν είναι εμφανισημος .Τον βλεπαμε οτι ηθελε αλλα δν μπορουσε τελικά καταλήξαμε σαν παρεα τον πήγαμε πέρασε ωραια και βγηκε με ενα χαμόγελο μαλακια μεν γιατι οντως εγω το σιχαίνομαι αλλα τουλαχιστον το νοημα ήταν οτι βγηκε χαρούμενος αυτο κρατησαμε και πηρε και θάρρος μετα απο αυτο
Τυπε και παλι αν ηταν ντροπαλος του δινατε πασα το κοριτσι να παει σε δωματιο (σε σπιτι ετσι η παρτουζα )οι δυο τους.Τα εχουμε κανει πριν απο εσενα αλλα τοτε ηταν αλλες εποχες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
Προχτές συνέβη κάτι που δεν έχω ξανασυναντήσει στην πορνική μου καριέρα. Εδώ και καιρό είχα ένα στανταράκι σε οίκο ανοχής της Αθήνας. Το πού δεν έχει νόημα να το πούμε να μην εκθέσουμε την κοπέλα. Χωρίς να το επιδιώξω (μάλλον το αντίθετο) είχαμε αναπτύξει μια κοινωνική οικειότητα με socializing, αγκαλίτσες και δαγκωματάκια μετά το σεξ κλπ. Μέχρι εδώ όλα καλά και αναμενόμενα.

Προχτές μου σκάει το παραμύθι: δεν έχει νόημα να έρχεσαι εδώ και να χαλάς τα λεφτά σου (!) και το χρόνο σου (!), βρες μια καλή κοπέλα και κάνε οικογένεια αυτό έχει μόνο σημασία κατά τη γνώμη μου (τη δική της). Έφαγα κεραμίδα στο κεφάλι και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το άκουσα αυτό.

Ακούω γνωμούλες....
μία είναι μόνο η ερώτηση που θα φωτίσει τις απορίες σου...
κώλο σου έδωσε? τα πήρε στο στόμα?
αν ΝΑΙ τότε πιάστην γκόμενα
αν όχι μην ξαναπάς στο μπουρδέλο...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
8
Like
11.441
Πόντοι
3.786
Μπροο πας γαμας σε μπουρδελα παιζει να εισαι οτι πιο τελειωμένο με πουτανα που ειχαμε μιλησει γιατι μας συμπάθησε και κατσαμε και μιλησαμε μας είπε μονο κατι ανωμαλοι τελειωμένοι πανε και γαμανε σε μπουρδελα και 40ριδες+++ που ειναι χωρισμένοι και δν μπορουν να γαμησουν τιποτα αλλο σκεψου δν μπορεις να γαμησεις κανονικη γκομενα φαντασου πως εισαι πας πληρωνεις για να γαμησειςβαζεις την πουτσα σου καπου που την εχουν χωσει αλλοι 1000 ρεεε
εντάξει παίκτη αν είναι να μη μας κάνεις παρέα και να μας θεωρείτε ανώμαλους και κακάσχημους, να μην ξαναπάμε.
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
εντάξει παίκτη αν είναι να μη μας κάνεις παρέα και να μας θεωρείτε ανώμαλους και κακάσχημους, να μην ξαναπάμε.
Ρε μπρο οχι ετσι δν σε ειπα κακασχημο η ανωμαλο εσενα προσωπικά απλα γενικα σε τέτοια μεροι εγω θεωρώ φυσιολογικό να πηγαινουν ατομα μεγάλης ηλικιας αν εισαι για εμενα κατω των 35 που λιγο αυτοπεποίθηση να εχεις και να αλλαξεις τον ευτα σου πρως το καλυτερο θεωρώ ειναι ευκολο όσο μη ελκυστικός εισαι να βρεις μια κοπελα να κανεις σοβαρη σχεση το ειπα και πιο πανω δν εγραψα κατι τετοιο να το παιξω γαμιας δεν καυχιέμαι σε κατι απλα επειδη μου εγραψες μια ειρωνεία κοροϊδία γιαυτο απαντησα ετσι απο εκεί και περα δικαιωμα σου να πηγαινες δν θα αλλαξει κατι με αυτα που σου είπα εγω φιλικα παντα
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.407
Πόντοι
1.436
Αν το λες για εμένα σόρρυ ρε μπρο δν ημουνα καλος μαθητής προσπαθώ όσο καλύτερα μπορώ να γραψω
Οχι ρε αγόρι , καμία σχέση . Σε άλλο πμ αναφέρθηκα . Στο ίδιο νήμα αλλά οχι για σένα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.793
Κριτικές
20
Like
23.702
Πόντοι
8.346
Πληρώνεις για να το κανεις φιλε :cry:
Γιατί θεωρείς ότι κάτι μ λες τωρα?? Μέχρι εδω φτάνει το iq σου? Αν βέβαια κρίνω κ από το μεστό λόγο σου η απάντηση είναι ναι.
Ξερω πληρωνω πουτανες.

Τροφή για σκέψη , οταν δειχνεσαι και μετα πετας ενα "δε το λεω για να φανώ" μάντεψε..
 

poutsoskabilis

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
10
Πόντοι
0
Γιατί θεωρείς ότι κάτι μ λες τωρα?? Μέχρι εδω φτάνει το iq σου? Αν βέβαια κρίνω κ από το μεστό λόγο σου η απάντηση είναι ναι.
Ξερω πληρωνω πουτανες.

Τροφή για σκέψη , οταν δειχνεσαι και μετα πετας ενα "δε το λεω για να φανώ" μάντεψε..
Φιλε εσυ μπηκες και με κοροϊδέψες με την λεξη ταππερ τραπερ τι περίμενες να σε αφησω δν θα ειχα λογο να σου πω κατι αν δεν εγραφες αυτο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom