Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρε φιλαρακι κατσε να μιλησουμε σοβαρα λιγο.καλα εκανεσ φιλε μου αλλα αν μπορεισ μην σταματισεισ εκει.κλεισε ραντεβου καπου να την σκισεισ τον λοκο ομωσ να τα δει ολα η πουρακλα και ταυτοχρωνοσ δακτυλο στην μουνα να τα πεξει η κυρια.αν κρατιεται και λεει μην σταματασ.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????
οχι βεβαια!
εκανεσ μια καλη πραξη!
εισαι ενασ μπροσκοποσ! :rockon: :rockon: :rockon:

αμα χρειαζεσαι βοηθεια για κανα γκωνλον ενημερωσε με ιμεαλ!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
οχι ρε φιλαρακι κατσε να μιλησουμε σοβαρα λιγο.καλα εκανεσ φιλε μου αλλα αν μπορεισ μην σταματισεισ εκει.κλεισε ραντεβου καπου να την σκισεισ τον λοκο ομωσ να τα δει ολα η πουρακλα και ταυτοχρωνοσ δακτυλο στην μουνα να τα πεξει η κυρια.αν κρατιεται και λεει μην σταματασ.
κρατιεται ρε συ και πολυ μαλιστα... δεν την κανεις 62 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.... ψιλομοιαζει με ρουλα απο ιλιαδα για οσους γνωριζετε
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????


Χαλια φιλε μου.....
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
δεν ξερω αμα θα σκισω σουφρετο.... αλλα τρομπονι θα την βαλω να παιξει....
Να ξερεις οτι αν δεν το παιξει οτι ηταν ενα λαθος κλπ, πας για γαμησι, να εισαι ψυχολογικα προετοιμασμενος
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο για μενα φιλε εκανεσ πολυ καλα αφου σε τραβουσε και μην νομιζεισ πολυ εδω μεσα ακομα και να σου τι λενε 80αρα θα πυδουσαν.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
κρατιεται ρε συ και πολυ μαλιστα... δεν την κανεις 62 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.... ψιλομοιαζει με ρουλα απο ιλιαδα για οσους γνωριζετε
Σήμερα να πας κανά σινεμαδάκι, γιατι προβλέπω αύριο να ανοίγεις θρέντ με τίτλο
<< Βοήθεια αδερφια,δεν θέλει να κατέβει>> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Εύγε, αυτές σε αυτή την ηλικία κάνουν την καλύτερη πίπα. Συνέχισε φίλε και μην κολώνεις σε τίποτα αυτή είναι εμπειρία που δεν την βρίσκεις εύκολα. Οι Ελληνοαμερικάνες επιπλέον κρατιούνται καλύτερα. Όρμα δικέ μου και χαρά στον ποτσυο σου. :rockon:
 

ianp1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
88
Like
4
Πόντοι
0
[quote author=xpapad]
κρατιεται ρε συ και πολυ μαλιστα... δεν την κανεις 62 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.... ψιλομοιαζει με ρουλα απο ιλιαδα για οσους γνωριζετε
[/quote]

καμιά άλλη που να γνωρίζουμε;

ε αφου κρατιέται, όλα καλά.
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μπραβο για μενα φιλε εκανεσ πολυ καλα αφου σε τραβουσε και μην νομιζεισ πολυ εδω μεσα ακομα και να σου τι λενε 80αρα θα πυδουσαν.
ρε συ μαγκα κατσε να σου πως εγινε... ειρθε μεσα στο δωματιο που εβλεπα τον αγωνα στο γκολ ακριβως... στο 77΄γιατι πανηγυρισα επειδη το επιασα στο στοιχημα... εγω ειμουνα με ενα σορτσακι.... μου λεει τι εγινε και της εξηγω... καθεται διπλα μου και καλα να χαζεψει τον αγωνα... εκει που καθομασταν και ειμαστε στις καθυστερησεις της ειπα οτο πιαστηκα απο το μαξηλαρι (ειμουν ξαπλωμενος) και μου λεει κατσε να σου κανω μασαζακι να ξεπιαστεις.... καθισα και μου σηκωθηκε ο πουτσος και φανηκε .... το κακο δεν αργησε να γινει
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ μαγκα κατσε να σου πως εγινε... ειρθε μεσα στο δωματιο που εβλεπα τον αγωνα στο γκολ ακριβως... στο 77΄γιατι πανηγυρισα επειδη το επιασα στο στοιχημα... εγω ειμουνα με ενα σορτσακι.... μου λεει τι εγινε και της εξηγω... καθεται διπλα μου και καλα να χαζεψει τον αγωνα... εκει που καθομασταν και ειμαστε στις καθυστερησεις της ειπα οτο πιαστηκα απο το μαξηλαρι (ειμουν ξαπλωμενος) και μου λεει κατσε να σου κανω μασαζακι να ξεπιαστεις.... καθισα και μου σηκωθηκε ο πουτσος και φανηκε .... το κακο δεν αργησε να γινει
μασαζ καλο εκανε?
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
το κακω η το καλω τελοσ παντων ρε φιλαρακι.
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
οχι ρε φιλαρακι κατσε να μιλησουμε σοβαρα λιγο.καλα εκανεσ φιλε μου αλλα αν μπορεισ μην σταματισεισ εκει.κλεισε ραντεβου καπου να την σκισεισ τον λοκο ομωσ να τα δει ολα η πουρακλα και ταυτοχρωνοσ δακτυλο στην μουνα να τα πεξει η κυρια.αν κρατιεται και λεει μην σταματασ.
εσυ εισαι ωραιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????

Ασε τους κομπλεξικους, καλα εκανες, γαμω τις εμπειριες
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
το βυζι τησ το τσιμπισεσ καθολου.
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
μολισ τησ το τσιμπισεσ χλυμιτρουσε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom