Νέα

Πιο περίεργος τρόπος που έχετε χύσει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrSmith

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Μαλακία σε αερογέφυρα και τα φλόκια να φεύγουν από κάτω...
Το σπέρμα μου πρέπει να ταξίδεψε μέχρι Σουηδία εκείνο το βράδυ γιατί έπεσε πάνω σε SCANIA που πήγαινε βόρεια...
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Σε παραλια κρυμμενος πισω απο κατι θαμνους. Εβλεπα μια γνωστη μου 40αρα τοτε γυμνη να λιαζετε. Εχυσα 2 φορες, ημουν 16 τοτε. Τρελη αισθηση
 

gilotina

Call-Girl
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
48
Like
39
Στο αεροπλάνο στην πτήση μου προς Θεσσαλονίκη ξεκαθάριζα κάποιες  φωτογραφίες για να περάσει η ώρα στο κινητό μου  και βρήκα κάποιες φωτόγεαφιες πρώην που είχα πονηρές και άρχισα να καυλωνω τόσο πολύ που δεν άντεξα και βρέθηκα στο μπάνιο χωρίς να το πολύ σκεφτώ και Τελειωσα και  ηρέμησα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.180
Κριτικές
62
Like
40.792
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.180
Κριτικές
62
Like
40.792
Πόντοι
8.530
Μέσα σε γόβες,πάνω σε ψηλές μπότες πάνω από το γόνατο,σε μασχάλη....
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Είχα χύσει χωρίς να τον παίξω σκεφτόμουν ένα πορμιδιο στο δρόμο που χα δει και από τη καύλα που σκεφτόμουν εχυσσ
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
1
Like
6.156
Πόντοι
2.306
Κανεις ρε τυποι σε συνθηκες ελλειψης βαρυτητας? Και να κανεις κωλοτουμπες μετα για να μην σε παρουν τα φλοκια στη μαπα?
Και νομιζα οτι εχει σκληρους τυπους το σαϊτ….:confused:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
4
Like
7.414
Πόντοι
2.306
Κανεις ρε τυποι σε συνθηκες ελλειψης βαρυτητας? Και να κανεις κωλοτουμπες μετα για να μην σε παρουν τα φλοκια στη μαπα?
Και νομιζα οτι εχει σκληρους τυπους το σαϊτ….:confused:
Εγώ τυπε.
πηγαινα ένα σκ στο εξοχικό στη σελήνη και τον έπαιξα στο ιδιωτικό μου διαστημικό τζετ.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Σε σακούλα όταν ήμουν 16 γιατί το μωρό τα σιχαινόταν και δεν ήθελε να λερώσει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Pele141198

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
95
Like
2.103
Πόντοι
440
Στα 13 μου τον έβαλα στην ηλεκτρική σκούπα στο σιγανό ότι ποιο ωραίο μέχρι τότε.στα 15 στην ταράτσα χειμώνα επερνα μάτι ένα καβλακι που χόρευε γυμνό και τον έπαιζα στο κρύο με σκούφο.και στα 35 ειμασταν στο εξοχικό και είδα την καυλιάρα πεθερά να κοιμάται με το στρινγκ.ισως η πιο γρήγορη και επικυνδινη μαλακια που έχω βαρεσει ever .τώρα για άπλυτα εσώρουχα τακούνια κτλ ούτε λόγος εννοείται πως ναι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.180
Κριτικές
62
Like
40.792
Πόντοι
8.530
Είχα χύσει χωρίς να τον παίξω σκεφτόμουν ένα πορμιδιο στο δρόμο που χα δει και από τη καύλα που σκεφτόμουν εχυσσ
:embarrased::O:rockon:
Γύρω στα 16-17 θα ήσουν....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Xρονια Πολλα !!! Με εβαζε να χυσω μεσα στις γοβες της !!!
Χρόνια πολλά Μήτσο γοβοχυστη.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.180
Κριτικές
62
Like
40.792
Πόντοι
8.530

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
540
Κριτικές
11
Like
1.465
Πόντοι
376
είχα μια φιλη η οποία όμως με είχε παντα καθαρα friend zone αλλα εγω την είχα άχτι γιατι ήταν πανέμορφη η γαμιόλα. τελικά ποτε δεν κατάφερα να την γαμήσω. αλλά οποτε ερχοταν σπιτι για καφε/φαι, πάντα φροντιζα να αυτο που έτρωγε η επινε να είχε μέσα την ημερήσια μου δόση χωρις να το ξέρει...
Παίδες ήξερα (δεκαετία του 90) γιο μπακάλη στην άνω πόλη στη θεσσαλονίκη που εχυνε μέσα στο τενεκέ με τη φετα..
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
540
Κριτικές
11
Like
1.465
Πόντοι
376
Σαν ιστορια απο το xstream φανηκε.

Εγω παντως, στη πρωτη γυμνασιου, ειχαμε μαζευτει 5 ατομα στο σπιτο του ενος και βλεπαμε τσοντα σε βιντεοκασετα. Οπως μαλακιζομαστε, ακουμε τα κλειδια και να μπαινει η μανα του. Οπως ειμαστε με τις ψωλες εξω, τρεχαμε να πηδηξουμε απο την αυλη. Ο ενας εχυσε την ωρα που τρεχαμε και γω την ωρα που ημουν στο μαντροτοιχο. Οι υπολοιποι μεινανε καυλωμενοι :happy:
Τύπε μου εχει τύχει ακριβώς ιδιο σκηνικό σε σπιτι φίλου όπου μπούκαρε η αδερφή του και τρέχαμε όλοι να κρυφτούμε. Ο ένας έχυσε σε μαξιλάρι που χρησιμοποίησε για να κρύψει την πουτσα του, ενώ οι άλλοι είχαμε φύγει για τουαλέτα, κουζίνα και οτι δωμάτιο έπαιζε στο σπιτι!
Γιατί βρε πηδούσατε από τα παράθυρα; Στις τσόντες όποιος μπαίνει στο δωμάτιο συμμετέχει..
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
540
Κριτικές
11
Like
1.465
Πόντοι
376
Έγω εχυσα μια φορά στην οδοντίατρο, μου σφράγιζε το δόντι και κάβλωνα (ή μήπως ήταν από τα βυζιά της;)
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
92
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Μια φορά που έπαιρνα πίπα στη Χαρά από Φυλής 99 μου φύγανε
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.864
Like
6.985
Πόντοι
1.056
Έχει και ένα άγημα για εκδηλώσεις, ξεχνάω τον ακριβή τίτλο. Είναι κάτι σαν Προεδρική Φρουρά λάιτ, για να υποδέχονται διπλωμάτες στα αεροδρόμια και για ανθυποϋφυπουργούς. Τέλος πάντων, τη στελεχώνουν έφεδροι από όλα τα σώματα, οπότε ναι είχαμε και ναύτες, είχαμε και αεροπόρους.

Δεν είναι αυτό το θέμα μας, μην εκτροχιάσουμε τη συζήτηση παρακαλώ...
Μ.Λ.Α.Τ.
Μικτός λόχος απόδοσης τιμών λεγόταν.!
 
  • Like
Αντιδράσεις: bloom5

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom