Νέα

Πιο γαμάτη ευρωπαϊκή πόλη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
σιγα μη παμε στην πολωνια και στη σλοβακια...ολες εδω ερχονται ετσι κι αλλιως... :)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
η αγια πετρουπολη μου αρεσε πολυ,και νομιζω οτι πληρει καποια απο τα κριτηρια που εχεις βαλει στο αρχικο ποστ..
παρισι καλο,με κτισματα παλαιας αρχιτεκτονικης και πολυ ωραιους δρομους ειδικα αργα το βραδυ που ναι αδειοι..γενικα το οδικο δικτυο της γαλλιας δεν εχει σχεση με το ελληνικο...ειναι αψογο!
βιεννη και σαλτζμπουργκ ιδανικος προορισμος για χειμωνα....
λονδινο η αγαπημενη μου πολη,με μονο προβλημα τα πολλα πακια...

πραγα δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει πολυ καλα λογια..
Ρε τυπε δεν εθεσε ως κριτηρια τους δρομους και τα μνημεια...
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
παιδια αν μπορειτε γραφτε μου και τους λογους που θεωρειτε την καθε πολη ως οραια πολη.

για αμστερνταμ θα πω και εγω οτι ειναι γαματα για απειρους λογους, για πραγα εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα για σλοβακια αποσο ξερω ειναι αρκετα ρατσιστες με τους ελληνες. επισης εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για την αγια πετρουπολη
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Για μπουρουχες μιλας?Γιατι εγω μιλαω για πιπινια τσαμπα...
καθολου μπουρουχες...δεν καταλαβαινω γιατι πχ μια ομορφη σλοβακα ειναι καλυτερη απο μια ομορφη ελληνιδα...αλλο θεμα βεβαια...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
παιδια αν μπορειτε γραφτε μου και τους λογους που θεωρειτε την καθε πολη ως οραια πολη.

για αμστερνταμ θα πω και εγω οτι ειναι γαματα για απειρους λογους, για πραγα εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα για σλοβακια αποσο ξερω ειναι αρκετα ρατσιστες με τους ελληνες. επισης εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για την αγια πετρουπολη
Την θεωρουμε γιατι εχει γαματα πιπινια και γαμιουνται αερα πατερα...τι ομορφιες και αλλα..διαβασε τα κριτηρια..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
καθολου μπουρουχες...δεν καταλαβαινω γιατι πχ μια ομορφη σλοβακα ειναι καλυτερη απο μια ομορφη ελληνιδα...αλλο θεμα βεβαια...
Γιατι οι ομορφες ελληνιδες σπανιζουν,και δευτερο οι ελληνιδες σου ζαλιζουν τα παπαρια..
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
μια ομορφη ελληνιδα που σε γουσταρει ειναι προτιμοτερο απο μια ομορφη σλοβακα (η whatever) που σε γουσταρει. το προβλημα ειναι η αναλογια στην οποια βρισκεται το ζητουμενο στο γενικοτερο πλυθισμο. στην ελλαδα δεν ειναι και πολυ μεγαλη η πιθανοτητα να πετυχεις την ομορφη ελληνιδα που σε γουσταρει
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
παιδια αν μπορειτε γραφτε μου και τους λογους που θεωρειτε την καθε πολη ως οραια πολη.

για αμστερνταμ θα πω και εγω οτι ειναι γαματα για απειρους λογους, για πραγα εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα για σλοβακια αποσο ξερω ειναι αρκετα ρατσιστες με τους ελληνες. επισης εχω ακουσει πολυ καλα λογια και για την αγια πετρουπολη
αααααααα καλα ρε τυπε σορι εσυ ανοιξες το θρεντ οποτε δικαιωμα σου να συμπληρωσεις... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom