Νέα

Πικάντικες ιστορίες με κορίτσια του χώρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 388
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Την καλησπερα μου...

Μια ιστοριουλα απο το μακρινο 2012...

Φιλος-Φιδι που λεει και το καλο μου φιλαρακι ο @athinaios44 με εντονες
βραδυνες καυλες μου προτεινει μετα την δουλεια του να παμε σε Ποντιακο ρεστοραν
για φαγητο και μετα Studioτσαρκα για τα περαιτερω...
Συμφωνω σε ολα απλως του λεω και αυτο λογω καποιας εμπειριας που εχω οτι αν ξεσκιστουμε
στο φαι τι γαμησι θα παιξει?
Θα κοιμηθουμε ρε αδερφε ορθιοι...

Anyway...

Απανωτες πορτες σε 3 studio Καλλιθεας για αγνωστο λογο και αφου ο φιλος-φιδι εχει απελπιστει
μου λεει να τα παρατησουμε αλλα εγω τον τραβαω σε studio της οδου Πειραιως...

Οταν το συμπαν καποιες φορες γαμιεται δυστυχως η αποφυγη μοιαζει αγνωστη λεξη και εννοια..

Η ξινη υπηρεσια παρουσιασε στον φιλο-φιδι την κοπελα της οποιας το ονομα δεν αποκαλυπτω
για ευνοητους λογους φυσικα αλλα εγω ειχα κατσει σε καβατζα και ετσι δεν την ειδα
μιας και εγω ειχα φιλικη συμμετοχη και δεν θα γαμουσα οποτε πουτσα μου...

Ο φιλος μπηκε και η τσατσα με ρωτησε αν θελω να μπω και εγω και απαντησα αρνητικα...

Τελειωνοντας με τον φιλο η κοπελα και βγαινοντας κοιταχτηκαμε στο φευγαλεο και ρε μαγκες
δεν ντρεπομαι θα το πω...
Οτι πιο ΟΜΟΡΦΟ και ΓΑΜΑΤΟ ειχα δει στην μεχρι τοτε ζωη μου ο φουκαρας ηταν μπροστα μου...

Σοκ και δεος...

Αυτοματα την ρωτησα αν γινεται να μπω και με ενα χαμογελο το οποιο δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ μου
μου ειπε ναι...

Μπηκα και γδυθηκα και περιμενα υπομονετικα την αφιξη της..
Μπηκε και θα τολμησω να πω οτι της εκανα ΕΡΩΤΑ και οχι τις βρωμιες που μου βγαινουν συνηθως...
Επειδη ως γνωστον μια ισον καμια μπηκα και δευτερη φορα και εκει ανταλλαξαμε και τηλεφωνα
για να τα πουμε και εκτος...

Ο φιλος φευγοντας παρατηρησε οτι το προσωπο μου ελαμπε και του ειπα οτι φταιει ο ερωτας
που λεει και το σουξε...

Μετα απο 2 μερες την πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι δουλευει σε studio της Εθνικης Αθηνων -Λαμιας
και οτι οταν σχολασει παμε οπου γουσταρω...

Πηγα και πηδηχτηκαμε παρεουλα με την φιλη της που ειχαν μαζι βαρδια μετα απο δικη της παροτρυνση
και στο φευγα πηγε να ξεμαλλιασει γκομενες στον δρομο που με καυλαντισαν αμαξι με αμαξι... :confused:

Καταλαβα οτι η βραδια και το οσο κατσω με δαυτην θα ειναι εντονο και χαοτικο...

Γαμηθηκαμε διχως ελεος 6-7 φορες σε παραλια στο Καβουρι και στο Fenix στην Γλυφαδα
και στο τελος για δωρακι αφου την ειχα παρει απο οτι τρυπα υπηρχε και ειχε καταπιει σε σπερμα
οτι πινει ο μεσος ανθρωπος σε νερο την ημερα μου ζητησε και water sports στην τουαλετα του δωματιου
και ως γνωστον χατηρια δεν χαλαω την κατουρησα και το ευχαριστηθηκα...

Την γυρισα στο σπιτι της και διαπιστωσα οτι μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση στην ιδια περιοχη..
Καλο?
Κακο?
Δεν ηξερα απλα το ζουσα..

Στην εβδομαδα μου ανακοινωσε οτι θελει να σταματησει την δουλεια και να αφοσιωθει ολοκληρωτικα σε εμας..
Της ειπα να κανει οτι θελει...
Δεν ηξερα πως να το αντιμετωπισω γιατι απλουστατα δεν ειχα ξαναζησει κατι παρομοιο..

Μου προτεινε να μεινουμε μαζι και δεχτηκα και μαλιστα μετα χαρας...
Στις 2 εβδομαδες ημουν σωγαμπρος και αυτη εψαχνε (τουλαχιστον ετσι εδειχνε) συνεχεια αλλαγη
επαγγελματικου προσανατολισμου...

Μενοντας μαζι της καταλαβα οτι δυστυχως η ευτυχως ειχα δεθει στο αρμα της χωρις μεχρι εκεινη την στιγμη
να εχω πληρη επιγνωση του τι ανθρωπος ειναι και που θα οδηγησει ολο αυτο...
Το αφησα στην τυχη και λεω δεν γαμιεται...

Στο 2μηνο μετακομισαμε σε ενα μεγαλυτερο σπιτι στην ιδια περιοχη και ενας απο τους λογους
ηταν οτι μας ακολουθουσε το παρελθον της δυστυχως και λογω δουλειας..
Τα απονερα μιας ταραγμενης ζωης..

Πολλες οι συζητησεις μας,πολλοι και εντονοι οι καυγαδες μας και ακομα πιο εντονα και κολασμενα
τα κρεβατια μας..
Επιασα τον εαυτο μου να αρχιζει να δουλευει σε ασχημες ταχυτητες λογω πιεσεων οικονομικων,συναισθηματικων
και λογω ενος μικρου και καθολου αθωου εθισμου στο αλκοολ..
Επισης το κοριτσι σκορπαγε αλογιστα σε δικους της εθισμους λεφτα απο το ταμειο μας και
δεν αργησαν τα παρατραγουδα..

Εγινα ενας ανθρωπος ο οποιος πραγματικα δεν με αναγνωριζα..
Νευρα,ξυδια,ασχημη συμπεριφορα ακομα και σε ανθρωπους που με αγαπανε και γενικοτερα ενα
μαυρο χαλι το οποιο εληξε στους 5 μηνες παρα κατι και η τελευταια σταγονα που ξεχειλισε
το ποτηρι ηταν οτι κλωτσησε τον γατο μου με την δικαιολογια οτι βαρεθηκε να με βλεπει
να τον αγαπαω πιο πολυ απο αυτην...:crazy:
Η μαυριλα της ψυχης και η σκατοψυχια στα καλυτερα της μπροστα μου...

Εγκατελειψα το βαγονι πιο πικραμενος αλλα και σαφεστατα πιο σοφος απο καθε αλλη φορα...
Δεν θα κρυψω επισης οτι μια γρατσουνια η οποια εχει γινει πλεον πληγη και μαλιστα μεγαλη με συντροφευει πιστα
ακομα και τωρα στις οποιες εξορμησεις κανω...
Οσο σκληροι και αν δειχνουμε και ψυχροι μπασταρδοι αυτοι που εχουν συναναστραφει μαζι μας ξερουν και την χημεια μας...
Το ατσαλι βγαινει απο μαλακο σιδηρο...

Μετα απο ενα 2βδομαδο χωρισμενοι ενας αστειος μεταναστης με προφορα απο μια Βορεια γειτονα χωρα
με επαιρνε τηλεφωνο επι 5 μερες ξημερωματα απειλωντας με οτι αν δεν του δωσω 5 χιλιαδες ευρω
για τους 6 μηνες που αποχωρησε η γκομενα απο την δουλεια της αυτα που θα παθω μπροστα σε αυτα που κανει
η Σικελικη Μαφια στους εχθρους της θα ειναι τιποτα...
Παρεμεινα ψυχραιμος μιας και ειναι κατι το οποιο με χαρακτηριζει αλλαξα ενα τηλεφωνο και συνεχισα την
πορνοκαριερα μου ακαθεκτος απλουστατα δεν πηγαινα εκει που δουλευε αυτη...

Ηθικο διδαγμα δεν υπαρχει σε τουτη την ιστορια το μονο που μπορω να πω με ειλικρινεια ειναι οτι
οταν γενικοτερα παιζει εντονο κλιμα και πολλα παθη δυστυχως παρασυρομαστε και κανουμε μαλακιες..
Δεν ξερω τι μου εχει γραμμενο το μαυρο μου ριζικο απλως θα προσπαθησω την επομενη φορα που θα μου κατσει
κατι τετοιο να το αποφυγω και οτι οσο μεγαλωνουμε ενεργοποιουνται αν οχι σε ολους σε αρκετους αρκετα παραπανω φιλτρα
και αποφευγουμε και λογω εμπειριας τις κακοτοπιες ευτυχως...

Ευχομαι να περνατε ολοι καλα και προσοχη πολυ στους υπουλους
καιρους που ζουμε...

Ευχαριστω... :hi:
Αφηγείσαι υπέροχα φίλε μου
Ένα αυτό
Δεύτερο που έχω να πω είναι πως όταν κάτι μας συμβεί πάντα λέμε "στερνή μου γνώση..."
Τί έπρεπε να χες κάνει;
Θα μπορούσα να σου πω "να γαμήσεις να περάσεις τέλεια,αλλά στο σημείο που η συγκατοίκηση και οι προτάσεις για αλλαγή δουλειάς της σκάνε να εξαφανιστείς"
Όμως δε θα χε κανένα νόημα,παρά μόνο ίσως για μελλοντικές ιστορίες...
Η γυναίκα είναι σα τη ρουλέτα η το ποκερ...πρέπει να ξέρεις πότε να πας πάσο...
Ανοησίες λέω,μη με ακούς.
Όλοι μικροί και απροετοίμαστοι μπρος στην παράσταση που καλούμαστε να παίξουμε διχως πρόβα και με φουλ αυτοσχεδιασμό
Την ίδια τη ζωή
Stay alive keep walking my man
:hi:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.175
Κριτικές
60
Like
20.001
Πόντοι
14.936
Αφηγείσαι υπέροχα φίλε μου
Ένα αυτό
Δεύτερο που έχω να πω είναι πως όταν κάτι μας συμβεί πάντα λέμε "στερνή μου γνώση..."
Τί έπρεπε να χες κάνει;
Θα μπορούσα να σου πω "να γαμήσεις να περάσεις τέλεια,αλλά στο σημείο που η συγκατοίκηση και οι προτάσεις για αλλαγή δουλειάς της σκάνε να εξαφανιστείς"
Όμως δε θα χε κανένα νόημα,παρά μόνο ίσως για μελλοντικές ιστορίες...
Η γυναίκα είναι σα τη ρουλέτα η το ποκερ...πρέπει να ξέρεις πότε να πας πάσο...
Ανοησίες λέω,μη με ακούς.
Όλοι μικροί και απροετοίμαστοι μπρος στην παράσταση που καλούμαστε να παίξουμε διχως πρόβα και με φουλ αυτοσχεδιασμό
Την ίδια τη ζωή
Stay alive keep walking my man
:hi:
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια καλό μου φιλαράκι @troubaman ... :hi:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Πρόσφατη συνάντηση με κοπέλα του χώρου σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής της Θεσσαλονίκης.

Κρασάκι, έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις, μπανάκι από τους δυο μας και ξεκινήσαμε. Είχαμε συμφωνήσει για ελεύθερο πρωκτικό χωρίς έξτρα χρέωση όπου και έγινε. Πάνω στην καυλα μας, το κάναμε ελεύθερα και ρομαντικά από μπροστά με μια μικρή δόση άγχους βέβαια από τη μεριά της που σύντομα εξανεμίστηκε. Στο τέλος κατούρησε πάνω μου και τα ζεστά υγρά της γέμισαν το στέρνο μου.

Δεύτερη συνάντηση μετά από μερικές μέρες για δυο ώρες στο ίδιο μέρος. Γελώντας της ειπα να βάλει μια τάπα και να έρθει έτσι στο ραντεβού. Όπως και έγινε. Με το που άνοιξε η πόρτα, και αφαιρέθηκε το κορμάκι, ξεκινήσαμε πάλι.

Μπανάκι μαζί, ιεραποστολικό, πισωκολλητο, κουταλωτό, παιχνίδι εκατερωθεν. Η κοπέλα δεν έχει την προστυχια που βρίσκεις μόνο σε συγκεκριμένο τύπο γυναίκας εξ Ανατολής, επομένως είπα να την ξεκλείδωσω λίγο. Την παίρνω από το χεράκι, παμε στην πόρτα του δωματίου και την ανοίγω ελάχιστα. Γονατίζει και ξεκινάει να τσιμπουκωνει, της λέω μη φοβάσαι, χαϊδεύοντας την. Ανοίγω την πόρτα διάπλατα, την βάζω σε στάση «απραιτ ντογκι» που λέει και ο αμπαλος, και αρχίζω ένα ξεκωλιασμα άνευ προηγούμενου, με αυτήν να έχει παραδοθεί πλήρως και τα διπλανά δωμάτια να μας έχουν πάρει πρέφα, είμαστε πλέον εκτός δωματίου, το δε δωμάτιο απέναντι ήταν ανοιχτο για καθαριότητα και μας έπαιρναν μάτι. Η τρυπουλα της έδινε τα πρώτα υγρά λειτουργώντας ως φυσική λίπανση και πλέον έκανε τα πράγματα πολύ πιο εύκολα.

Την πήρα αγκαλιά, ξανά μέσα, ελαφρύ σκούπισμα με μαντηλάκι , Ιεραποστολικό, κουταλωτό με τελείωμα δικό της και πάλι ρομαντικό σεξ χωρίς κανένα ενδοιασμό, με τελευταία πινελιά κατούρημα πάνω της με χαμόγελο.

Είναι από τις εμπειρίες που οδηγούν σε άλλα, όταν πέφτουν οι πρώτες καληνυχτες και τς πρώτα μάκια, δεν είμαστε πάλι για τέτοια.

Μικρή εμπειρία πικάντικη αλλά αυτό που θέλω να τονίσω είναι το πόσο ωραίο το σεξ καταλήγει να ειναι όταν γίνεται συνειδητοποιημένα πέραν του φάσματος βίζιτα-πελάτη, όταν υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και έλξη.

Να είμαστε καλά να περνάμε ακόμα καλύτερα.
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Έχω 3 ιστορίες πέρα για πέρα αληθινές με κορίτσια του χώρου. Ξεκινάω με την πρώτη και κάποια αλλη στιγμή θα ποστάρω και τις άλλες 2. Είναι 1991 ή 1992 και μένω επί της Ιουλιανού , λίγο πριν την Μ. Βόδα. Είναι πρωί και πάω με τον συγκάτοικο για μπιλιάρδο σε ένα μαγαζί Ιουλιανού και Φυλής. Αριστερά στην Ιουλιανού. Το μαγαζί άδειο και εμείς εχουμε πάρει καφέ και παίζουμε. Ξαφνικά σκάει ενα μουνί ξανθό γύρω στα 30 πολύ εντυπωσιακό.Εγώ τότε ήμουν 23-24. Φοράει τζίν παντελόνι, πουκάμισο, μπότες και μια μπεζ καπαρντίνα που ήταν τότε στην μόδα. Εγώ την κοιτάω συνέχεια γιατί είναι όπως μου αρέσουν οι γυναίκες . Ψηλή με πιασίματα. Βλέπω ότι κοιτάει κι αυτή αλλά δεν κάνω κίνηση γιατί βλέπω ότι έχει οικειότητα με τον υπάλληλο. Σε κάποια φάση σηκωνεται να φύγει . βγαίνει από το μαγαζί και πάει κατευθείαν απέναντι στην Φυλής στον υπόγειο οίκο που είναι αριστερά πριν βγεις στην Ιουλιανού. Δεν ξέρω εαν λειτουργεί ακόμα , αλλά οι μεγαλύτεροι σίγουρα θα τον θυμούνται. Φεύγω με τον φίλο και πάμε σπίτι. Εμένα δεν εβγαινε από το μυαλό μου και μιας και ήμουν από μικρός μπουρδελιάρης , λέω στον φίλο ότι θα πάω να την βρω. Πράγματι πάω , αυτή έχει γδυθεί γιατί έπιασε δουλειά και είναι μόνο με το κυλοτάκι. Με θυμήθηκε κατευθείαν , μου συστήθηκε ως Ελένη και έκατσα για λίγο στο δωματιάκι μαζί της. Της έδωσα το τηλέφωνό μου, μόνο σταθερό υπήρχε τότε και είπε ότι θα με πάρει. Με πήρε μετά από καναδυο μέρες και στην αρχή για κάποιες μέρες μιλούσαμε μόνο στο τηλέφωνο. Μου είχε πει ότι έμενε στην Ανάβυσσο. Μετά από καμιά εβδομάδα κανονίσαμε να βγούμε για ποτό. Μου λέει , έλα στο Περιστέρι να συναντηθούμε. Εγώ δεν είχα ούτε αυτοκίνητο. Ευτυχώς ο συγκάτοικος δεν δούλευε και πήρα το παπάκι του. Πάω Περιστέρι την βρίσκω και πάμε σε ένα μαγαζί που ήξερε αυτή γιατί εγώ δεν ήξερα τίποτα από εκεί.Πίνουμε κανα δυο ποτά, δεν καθήσαμε παρα πολύ και μου λέει πάμε στο σπίτι μου. Εγώ παρατάω το παπί του φίλου εκεί, ούτε που με ένοιαζε αν το κλέψουν και με παίρνει με το αυτοκίνητό της .Είχε ένα πεζώ 309 κόκκινο. Πάμε στην Πετρούπολη όπου είχε ένα διαμέρισμα και στον κάτω όροφο όπως μου είπε έμενε μια Θεία της. Εγώ πύραυλος , την άρχισα στα γλυφομούνια, αν και δεν είμαι φαν εκτός ειδικών περιπτώσεων και αυτή ήταν, γιατί ήταν γυναικάρα και πεντακάθαρη. Αφού κάνουμε διάφορα ενώ την γαμάω ιεραποστολικό και πάω να τραβηχτώ για να την χύσω , το καταλαβαίνει με κλειδώνει με πόδια και χέρια μαζί και χύνω μέσα της. Προφυλακτικό δεν φορούσαμε τις εποχές εκείνες. Σηκώνεται μετά κάνει το ντουζάκι της και μέχρι να κάνω κι εγώ με ρωτάει εαν θέλω να κάνει τοστάκια γιατί δεν έχει τιποτα άλλο στο σπίτι. Τα ετοιμάζει , τρώμε και παμε στην κρεβατοκάμαρα για τον 2ο γύρω. Μία από τα ίδια, γλυψίματα γαμίσια αλλά στο τέλος πάλι τα ίδια.Με ξανακρατάει μέσα της. Χαλαρώνουμε στο κρεβάτι και μου λέει να κοιμηθώ εκεί και να φύγω το πρωί. Όπως είμαστε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και μιλάμε μου πετάει μια ατάκα που μου πάγωσε το αίμα. Θα σου κάνω έναν παιδαρά σαν κι εσένα. Αμαααααανννν. Πάγωσα και δεν ήξερα τι να πω.Έκανα σαν να μην το άκουσα. Το πρωί σηκωθήκαμε, μαύρο ύπνο έκανα δηλαδή γιατί με αυτό που μου πέταξε με είχαν ζώσει τα φίδια και μου λέει εαν δεν βιάζομαι να πάω μαζί της σε μιά δουλειά που είχε. Περάσαμε από ένα μαγαζί και πήρε μια φιάλη υγραερίου, μαλλον για το μαγαζί και μετά πήγαμε από την Ι. Οδό γιατί επρεπε να κάνει τις ιατρικές εξετάσεις που κάνουν οι πόρνες. Την περίμενα στο αμάξι να τελειώσει και μετά με πήγε , πήρα το μηχανάκι και έφυγα. Εγώ μετά από εκείνη την ημέρα ούτε και την ξαναπήρα τηλέφωνο γιατι τρομοκρατήθηκα. Αλλά ούτε και αυτή με ξαναπήρε. Σαν να μην υπήρξε. Εγώ σκεφτόμουν διαρκώς ότι θα χτυπήσει το τηλέφωνο μετα 3-4 μήνες και θα μου πει ότι είναι έγκυος και ήμουν μέσα στο αγχος. Σκεφτόμουν τι θα κάνω και τι θα πω στην οικογένεια μου. Δεν είχα θάρρος να το πω ούτε στους κολλητούς μου. Καθόμουν όπως λέμε σε αναμμένα κάρβουνα, περίμενα να χτυπήσει το τηλέφωνο και να μου ανακοινώσει το γεγονός. Ευτυχώς αυτό δεν έγινε ποτέ. Ούτε είχα νέα της πάλι, αλλά ούτε τόλμησα να περάσω και από τον οίκο που δούλευε. Μάλιστα μου είχε αναφέρει ότι το μαγαζί ήταν δικό της και αυτή δούλευε όποτε ήθελε. Το γεγονός αυτό θα μου πήρε και 15 χρόνια για να το τολμήσω να το εκμυστηρευτώ σε έναν κολλητό , σε κάποιες κουβέντες που είχαμε για τα νεανικα μας χρόνια. Ποτέ μου δεν κατάλαβα τι είχε συμβεί. Μου το είπε ψαρωτικά καθότι ήμουν και μικρότερος για να δεί πως θα αντιδράσω;Τι σκοπούς είχε ποτέ δεν έμαθα. Aκόμα και σήμερα όταν το σκέφτομαι δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα , τι ακριβώς συνέβη.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.011
Like
3.854
Πόντοι
456
Όταν τον δεις απέναντι να είναι ίδιος και να σε κοιτάζει ? Κάτι τέτοια σκηνικά έχουν παιχτεί με ναυτικούς ανά την υφήλιο !
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Όταν τον δεις απέναντι να είναι ίδιος και να σε κοιτάζει ? Κάτι τέτοια σκηνικά έχουν παιχτεί με ναυτικούς ανά την υφήλιο !
Εάν αναφέρεσαι σε μένα, ναι , το έχω σκεφτεί και αυτό. Μάλλον δεν θα μάθω ποτέ και καλύτερα ίσως.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Την καλησπερα μου...

Μια ιστοριουλα απο το μακρινο 2012...

Φιλος-Φιδι που λεει και το καλο μου φιλαρακι ο @athinaios44 με εντονες
βραδυνες καυλες μου προτεινει μετα την δουλεια του να παμε σε Ποντιακο ρεστοραν
για φαγητο και μετα Studioτσαρκα για τα περαιτερω...
Συμφωνω σε ολα απλως του λεω και αυτο λογω καποιας εμπειριας που εχω οτι αν ξεσκιστουμε
στο φαι τι γαμησι θα παιξει?
Θα κοιμηθουμε ρε αδερφε ορθιοι...

Anyway...

Απανωτες πορτες σε 3 studio Καλλιθεας για αγνωστο λογο και αφου ο φιλος-φιδι εχει απελπιστει
μου λεει να τα παρατησουμε αλλα εγω τον τραβαω σε studio της οδου Πειραιως...

Οταν το συμπαν καποιες φορες γαμιεται δυστυχως η αποφυγη μοιαζει αγνωστη λεξη και εννοια..

Η ξινη υπηρεσια παρουσιασε στον φιλο-φιδι την κοπελα της οποιας το ονομα δεν αποκαλυπτω
για ευνοητους λογους φυσικα αλλα εγω ειχα κατσει σε καβατζα και ετσι δεν την ειδα
μιας και εγω ειχα φιλικη συμμετοχη και δεν θα γαμουσα οποτε πουτσα μου...

Ο φιλος μπηκε και η τσατσα με ρωτησε αν θελω να μπω και εγω και απαντησα αρνητικα...

Τελειωνοντας με τον φιλο η κοπελα και βγαινοντας κοιταχτηκαμε στο φευγαλεο και ρε μαγκες
δεν ντρεπομαι θα το πω...
Οτι πιο ΟΜΟΡΦΟ και ΓΑΜΑΤΟ ειχα δει στην μεχρι τοτε ζωη μου ο φουκαρας ηταν μπροστα μου...

Σοκ και δεος...

Αυτοματα την ρωτησα αν γινεται να μπω και με ενα χαμογελο το οποιο δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ μου
μου ειπε ναι...

Μπηκα και γδυθηκα και περιμενα υπομονετικα την αφιξη της..
Μπηκε και θα τολμησω να πω οτι της εκανα ΕΡΩΤΑ και οχι τις βρωμιες που μου βγαινουν συνηθως...
Επειδη ως γνωστον μια ισον καμια μπηκα και δευτερη φορα και εκει ανταλλαξαμε και τηλεφωνα
για να τα πουμε και εκτος...

Ο φιλος φευγοντας παρατηρησε οτι το προσωπο μου ελαμπε και του ειπα οτι φταιει ο ερωτας
που λεει και το σουξε...

Μετα απο 2 μερες την πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι δουλευει σε studio της Εθνικης Αθηνων -Λαμιας
και οτι οταν σχολασει παμε οπου γουσταρω...

Πηγα και πηδηχτηκαμε παρεουλα με την φιλη της που ειχαν μαζι βαρδια μετα απο δικη της παροτρυνση
και στο φευγα πηγε να ξεμαλλιασει γκομενες στον δρομο που με καυλαντισαν αμαξι με αμαξι... :confused:

Καταλαβα οτι η βραδια και το οσο κατσω με δαυτην θα ειναι εντονο και χαοτικο...

Γαμηθηκαμε διχως ελεος 6-7 φορες σε παραλια στο Καβουρι και στο Fenix στην Γλυφαδα
και στο τελος για δωρακι αφου την ειχα παρει απο οτι τρυπα υπηρχε και ειχε καταπιει σε σπερμα
οτι πινει ο μεσος ανθρωπος σε νερο την ημερα μου ζητησε και water sports στην τουαλετα του δωματιου
και ως γνωστον χατηρια δεν χαλαω την κατουρησα και το ευχαριστηθηκα...

Την γυρισα στο σπιτι της και διαπιστωσα οτι μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση στην ιδια περιοχη..
Καλο?
Κακο?
Δεν ηξερα απλα το ζουσα..

Στην εβδομαδα μου ανακοινωσε οτι θελει να σταματησει την δουλεια και να αφοσιωθει ολοκληρωτικα σε εμας..
Της ειπα να κανει οτι θελει...
Δεν ηξερα πως να το αντιμετωπισω γιατι απλουστατα δεν ειχα ξαναζησει κατι παρομοιο..

Μου προτεινε να μεινουμε μαζι και δεχτηκα και μαλιστα μετα χαρας...
Στις 2 εβδομαδες ημουν σωγαμπρος και αυτη εψαχνε (τουλαχιστον ετσι εδειχνε) συνεχεια αλλαγη
επαγγελματικου προσανατολισμου...

Μενοντας μαζι της καταλαβα οτι δυστυχως η ευτυχως ειχα δεθει στο αρμα της χωρις μεχρι εκεινη την στιγμη
να εχω πληρη επιγνωση του τι ανθρωπος ειναι και που θα οδηγησει ολο αυτο...
Το αφησα στην τυχη και λεω δεν γαμιεται...

Στο 2μηνο μετακομισαμε σε ενα μεγαλυτερο σπιτι στην ιδια περιοχη και ενας απο τους λογους
ηταν οτι μας ακολουθουσε το παρελθον της δυστυχως και λογω δουλειας..
Τα απονερα μιας ταραγμενης ζωης..

Πολλες οι συζητησεις μας,πολλοι και εντονοι οι καυγαδες μας και ακομα πιο εντονα και κολασμενα
τα κρεβατια μας..
Επιασα τον εαυτο μου να αρχιζει να δουλευει σε ασχημες ταχυτητες λογω πιεσεων οικονομικων,συναισθηματικων
και λογω ενος μικρου και καθολου αθωου εθισμου στο αλκοολ..
Επισης το κοριτσι σκορπαγε αλογιστα σε δικους της εθισμους λεφτα απο το ταμειο μας και
δεν αργησαν τα παρατραγουδα..

Εγινα ενας ανθρωπος ο οποιος πραγματικα δεν με αναγνωριζα..
Νευρα,ξυδια,ασχημη συμπεριφορα ακομα και σε ανθρωπους που με αγαπανε και γενικοτερα ενα
μαυρο χαλι το οποιο εληξε στους 5 μηνες παρα κατι και η τελευταια σταγονα που ξεχειλισε
το ποτηρι ηταν οτι κλωτσησε τον γατο μου με την δικαιολογια οτι βαρεθηκε να με βλεπει
να τον αγαπαω πιο πολυ απο αυτην...:crazy:
Η μαυριλα της ψυχης και η σκατοψυχια στα καλυτερα της μπροστα μου...

Εγκατελειψα το βαγονι πιο πικραμενος αλλα και σαφεστατα πιο σοφος απο καθε αλλη φορα...
Δεν θα κρυψω επισης οτι μια γρατσουνια η οποια εχει γινει πλεον πληγη και μαλιστα μεγαλη με συντροφευει πιστα
ακομα και τωρα στις οποιες εξορμησεις κανω...
Οσο σκληροι και αν δειχνουμε και ψυχροι μπασταρδοι αυτοι που εχουν συναναστραφει μαζι μας ξερουν και την χημεια μας...
Το ατσαλι βγαινει απο μαλακο σιδηρο...

Μετα απο ενα 2βδομαδο χωρισμενοι ενας αστειος μεταναστης με προφορα απο μια Βορεια γειτονα χωρα
με επαιρνε τηλεφωνο επι 5 μερες ξημερωματα απειλωντας με οτι αν δεν του δωσω 5 χιλιαδες ευρω
για τους 6 μηνες που αποχωρησε η γκομενα απο την δουλεια της αυτα που θα παθω μπροστα σε αυτα που κανει
η Σικελικη Μαφια στους εχθρους της θα ειναι τιποτα...
Παρεμεινα ψυχραιμος μιας και ειναι κατι το οποιο με χαρακτηριζει αλλαξα ενα τηλεφωνο και συνεχισα την
πορνοκαριερα μου ακαθεκτος απλουστατα δεν πηγαινα εκει που δουλευε αυτη...

Ηθικο διδαγμα δεν υπαρχει σε τουτη την ιστορια το μονο που μπορω να πω με ειλικρινεια ειναι οτι
οταν γενικοτερα παιζει εντονο κλιμα και πολλα παθη δυστυχως παρασυρομαστε και κανουμε μαλακιες..
Δεν ξερω τι μου εχει γραμμενο το μαυρο μου ριζικο απλως θα προσπαθησω την επομενη φορα που θα μου κατσει
κατι τετοιο να το αποφυγω και οτι οσο μεγαλωνουμε ενεργοποιουνται αν οχι σε ολους σε αρκετους αρκετα παραπανω φιλτρα
και αποφευγουμε και λογω εμπειριας τις κακοτοπιες ευτυχως...

Ευχομαι να περνατε ολοι καλα και προσοχη πολυ στους υπουλους
καιρους που ζουμε...

Ευχαριστω... :hi:
Αν δεν υπάρχει ηθικό δίδαγμα σ'αυτή την ιστορία σε ποια μπορει υπάρχει;
Πρώτο από όλα όταν κάνεις σχέση με μια πουτανα πρεπει να έχεις επίγνωση ότι κάνεις σχέση με ένα άτομο που ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ να γίνει πουτανα. Πρώτα έχει το χρήμα δλδ και μετά την ηθική.
Και δευτερο δεν αφήνεις στο φλου που θα σε παει η κατάσταση γιατί στην ουσία την αφήνεις να τη παει εκεί που θέλει.
Τρίτον όσο καλό κι αν είναι το σεξ με κάποιον αυτό δε πρεπει να σε καθοδηγεί και να ναι το ά κριτήριο
Τέταρτον πολυ απλά, ΔΕΝ κάνεις σχέση με πουτανα όπως θα λεγες στη κόρη σου μη κάνεις σχέση με κακοποιό ξέρω γω η χρηστη
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.175
Κριτικές
60
Like
20.001
Πόντοι
14.936
Αν δεν υπάρχει ηθικό δίδαγμα σ'αυτή την ιστορία σε ποια μπορει υπάρχει;
Πρώτο από όλα όταν κάνεις σχέση με μια πουτανα πρεπει να έχεις επίγνωση ότι κάνεις σχέση με ένα άτομο που ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ να γίνει πουτανα. Πρώτα έχει το χρήμα δλδ και μετά την ηθική.
Και δευτερο δεν αφήνεις στο φλου που θα σε παει η κατάσταση γιατί στην ουσία την αφήνεις να τη παει εκεί που θέλει.
Τρίτον όσο καλό κι αν είναι το σεξ με κάποιον αυτό δε πρεπει να σε καθοδηγεί και να ναι το ά κριτήριο
Τέταρτον πολυ απλά, ΔΕΝ κάνεις σχέση με πουτανα όπως θα λεγες στη κόρη σου μη κάνεις σχέση με κακοποιό ξέρω γω η χρηστη
Τα λάθη είναι για τους ανθρωπους...
Δε κάνουν λάθη αυτοί που δεν κάνουν τίποτα συνήθως..
Αν δεν έκανα μαλακίες άλλωστε τι σόι Πόντιος θα ήμουν..
Να είσαι καλά..
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.857
Κριτικές
166
Like
82.461
Πόντοι
46.223
Τα λάθη είναι για τους ανθρωπους...
Δε κάνουν λάθη αυτοί που δεν κάνουν τίποτα συνήθως..
Αν δεν έκανα μαλακίες άλλωστε τι σόι Πόντιος θα ήμουν..
Να είσαι καλά..

Δες το αλλιώς.

Αν δεν το είχες ζήσει θα ήσουν απλώς όπως όλοι οι υπόλοιποι που δεν τόλμησαν ποτέ τους κάτι διαφορετικό στη ζωή τους.

Οι εμπειρίες μας είναι το αλατοπίπερο της ζωής και αυτές μας κάνουν πιο σοφούς.

Όσοι δεν τολμούν κάτι διαφορετικό δεν έχουν ζήσει τίποτα.

:wink:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
1)Για να ειμαι ειλικρινης δεν διαβασα απο την αρχη ολα τα ποστ ... Διαβασα ομως κατι ενδιαφερον για σχεση με π...νες
Καταρχας το να καψουρευτεις μια επαγγελματια ειναι χαζο κακα τα ψεματα (διοτι η σχεση με μια επαγγελματια ειναι δεδομενη)...
Απο εκει και περα ομως οποιος καψουρευτηκε μια επαγγελματια (παροτι δεν συμφωνω) το σεβομαι και παω πασο διοτι ειναι καμια φορα ανθρωπινο
2)Απο εκει και περα διαβασα κατι για δυσκολιες στην ζωη ...
Προφανως ολοι εχουμε περασει δυσκολες καταστασεις στην ζωη μας διοτι πολυ απλα δεν γινεται να ζεις συνεχεια μονοπλευρες-χαρουμενες καταστασεις... Ακομα και οσοι μεγαλωσαν με τελειως ευνοικες προυποθεσεις σιγουρα εχουν αντιμετωπισει δυσκολιες....
Γενικα παντως καλο ειναι να αντιμετωπιζει κανεις δυσκολιες διοτι αυτο ειναι το νοημα-αξια της ζωης (να ζεις πραγματα δηλαδη με τα θετικα και με τα αρνητικα) και να μαθαινεις :hi:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Τα λάθη είναι για τους ανθρωπους...
Δε κάνουν λάθη αυτοί που δεν κάνουν τίποτα συνήθως..
Αν δεν έκανα μαλακίες άλλωστε τι σόι Πόντιος θα ήμουν..
Να είσαι καλά..
Εννοείται ρε μπρο,φυσικα και εγώ είμαι της αποψης πως ακόμη κι αν κατι καταληγει ασχημα αξιζει να το ζεις και να φυλάς την ανάμνηση ΑΛΛΑ παντα να παιρνεις το δίδαγμα ώστε να αποφευγεις το να ξανααταστρέψεις το μυαλό σου με τον ίδιο τρόπο.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
7
Like
2.854
Πόντοι
736

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.479
Κριτικές
56
Like
6.173
Πόντοι
3.556
Είμαι νεος !!! Δυστυχώς σε μικρή ηλικία , γνώρισα μια γυναίκα ( μεγαλύτερη ηλικία από εμένα όπως όλες πάντα) , Ερωτεύτηκα πρώτη φορά στην ζωή μου και το εύχομαι σε ολους, να ερωτευτούν, είναι το ομορφότερο πράγμα. Πέρασε ο καιρός κάναμε σχέση, πήγαμε ταξίδι, έκανα πρόταση γάμου, το γυρίσαμε σε αρραβώνα, για να είμαστε σίγουροι πριν το γάμο, μιλήσαμε για παιδί κλπ είπαμε οκ θελουμε. Και .. είχα νι αίσθηση, κάθε μήνα στο παρελθόν έκανε 2-3 ταξίδια στο εξωτερικό, πανάκριβα ταξίδια. Είχε πάρει νέο τζιπ, και δούλευε σε μια εταιρία για το εξωτερικό. Οκ έλεγα βγάζει 1,500€ Μπορεί να κάνει γούστα. Κάπου εκεί άρχισα να αναρωτιέμαι, προέρχομαι από οικογένεια που έχει χρήματα, η δικιά μου δουλειά βγάζει αρκετα , όποτε σκέφτηκα εγώ δεν μπορώ να κάνω τέτοια ζωή , 2-3 ταξίδια το μήνα σε κουβες κλπ πως τα κάνει αυτή;
Όταν άρχισα να ρωταω περίεργα πράγματα, μου τα μασούσε. Έψαξα τα μηνύματα της και είχα δει συνομιλίες με μεγαλύτερους. Σε κάποια συζήτηση μετά από καιρό έκανε ένα λαθος ( έτσι ανακάλυψα ένα ψέμα από το παρελθόν) . Μετά σε συζητησ Έμαθα οτι στα ταξίδια έμενε σε ξενοδοχεία πανάκριβα ( 500-1000-1500) η νύχτα, μου φάνηκε περίεργο.

Ξεκίνησε η τοξικότητα, ότι είμαι τρελός ότι την κερατώνω, ότι έχω ψυχολογικά κλπ.

Ξεκίνησα να κλαίω καθημερινά, να πηγαίνω σε ψυχολόγο, ήμουν σαν σκυλάκι της με έκανε ότι ήθελε.

Με τον καιρό άρχισε να γίνεται βίαιο όλο αυτό , φωνές σπασίματα στο σπίτι κλπ. Σε μια φάση μου λέει έχεις δίκιο γιαυτο που με είχες ρωτήσει κάποτε ( την ρώτησα αν είναι βίζιτα) μετα το γύρισε ότι με κοροϊδεύει γιατί τα πιστεύω. Νόμιζα έκανε πλάκα ( δεν ήθελα να το πιστέψω μάλλον).

Με τον καιρό μετα επιβεβαιώθηκε ότι είχε πάει ταξίδι στο παρελθόν με έναν παππού.. μου είπε ότι έκαναν πράγματα

Όταν την ρώτησα ήσουν η είσαι βίζιτα ; Μου απάντησε όχι και ότι λέω χαζομάρες. Γενικά ήταν σε μια άρνηση να το παραδεχτεί.

Με έβγαζα μετα τρελό ότι λέω ότι θέλω και μετα μου έλεγε να δοκιμάσω ψυχοφάρμακα. Να πω κάπου εδώ ότι χωρίς συνταγή χωρίς να είναι από ειδικό, θα τα έδινε αυτή σε εμένα( ανακάλυψα ότι έπαιρνα κρυφά ).

Κάπου εκεί ήθελα να χωρίσω , είπα σε αγαπάω με όλη μου την καρδιά, πρώτη φορά ερωτεύτηκα και δεν θα ξανά ερωτευτώ ποτέ έτσι, ομως δεν είμαι άνθρωπος που λέω ψέμματα και βασίζω την σχέση μου πάντα στην αλήθεια και εδώ κάτι πάει λαθος. Της είπα να φύγει από το σπίτι όποτε μπορέσει και εκείνη την ημέρα έκανε απόπειρα αυτοκτονίας. Την έτρεχα στα νοσοκομεία.
Μετά πήγαν όλα καλά ( έζησε) αλλά με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι μπορεί να είναι έγκυος κλπ. Έπαιζε μαζί μου , την έψαχνα να δω τι γίνεται και μου έλεγε είμαι σπίτι έλα , πήγαινα αλλά αυτή έλειπε και δεν σήκωνε τηλ. Μετά μου έγραφε στα μηνύματα ότι εξαιτίας μου έκανε απόπειρα και ότι με αγαπάει κι ότι δρν έχω εκτίμηση τίποτα.

Πονούσα μέσα μου, γιατί την αγαπούσα , νόμιζα ότι έκανα κάτι κακό. Μέχρι που η ψυχολόγος μου είπε ότι μάλλον αυτή η γυναίκα έχει πτοβλημα σοβαρό ισως από τις επιλογές που έκανε στην ζωή της , και ότι χρήζει ψυχιατρικά . Να φύγω μακριά.

Έφυγα για πάντα.
Χτες την είδα στο όνειρο μου, κατά καιρούς την βλέπω, βλέπω τα σοσιαλ της να ξέρω αν είναι καλά μην έχει παθει κάτι.
Και μέχρι σήμερα αν με ρωτούσες αν θα ξανά περνούσα όλα αυτά, θα σου έλεγα όχι , καλύτερα να αυτοκτονούσα. Από την άλλη αν μου έλεγες ότι αυτή η κοπέλα θα ήταν ειλικρινής και καθόλου τοξική θα ήσουν μαζί τώρα; Θα σας έλεγα ναι, θα πέθαινα για αυτήν.

Μακάρι να αγαπήσει άνθρωπος , όπως αγαπάω εγώ αυτή την γυναίκα. Μένω μακριά της γιατί ξέρω ότι δεν είναι καλός ανθωρπος και θα μου κάνει κακό, ομως αυτό με πονάει, να αγαπώ κάτι να το θέλω και να μένω μακριά.

Μακάρι ο κόσμος μας να ήταν πιο όμορφος, μακάρι να μην ήταν τοξική και πιστέψτε με σαν άνθρωπος αν μου έλεγε είμαι βίζιτα δεν θ έλεγα κάτι θα έλεγα δεν πειράζει, δεν είμαι θεος να κρίνω την ζωή σου! Απλά με ενόχλησε που δεν είπε ποτέ την αλήθεια και γέμισε μια σχέση με ψέμματα. Που με έβγαζε τρελό , που ήταν τοξική.

Είμαι της άποψης ότι ο καθένας κάνει ότι θέλει στην ζωή του, αλλά ότι κάνει να έχει αρχιδια να το υποστηρίζει, αν πουλάς ναρκωτικά μην κανεις μεγάλους σταυρούς πες εγώ είμαι αυτός , αν είσαι βίζιτα πες μαγκιά μου. Αν θελεισ Να πηγαίνεις με πολλούς άντρες γιατί σου αρέσει το σεξ κλα κανεις ! Να υποστηρίζεις αυτό που είσαι γιατί είναι δικιά σου επιλογή !

Όπως και να έχει πέρασε ο καιρός, δεν έλυσα ποτέ αυτό το θέμα μέσα μου, έτσι ξεκίνησα να πηγαίνω σε οίκους με βίζιτες κλπ. Είμαι νεος και όμορφος δεν έχω θέμα να βρω γκομενα, απλά νιώθω ότι δεν αξίζω την αγάπη, ότι αυτο μου αξίζει τέτοιες γυναίκες , βίζιτες ώστε να με χειραγωγούν. Μου αξίζει να κλαίω.
Δεν έλυσα ποτέ αυτο το θέμα, έτσι δεν έκανα σχέσεις , ξεκινούσα σχέση ένα μήνα πχ όπως πρόσφατα και την ρωτούσα είσαι βίζιτα ; Όποτε με ρωτούσαν γιατί λες κάτι τέτοιο πιάναμε συζήτηση και καταλάβαινα ότι δεν έχω λύση τον φόβο μου, όποτε χώριζα τις κοπέλες γιατί ξεκινούσα να γίνομαι τοξικός στον φόβο μην πάθω ξανά το ίδιο.

Όπως και να έχει ακόμα πονάω και δεν θα το λυσω ποτέ , έτσι επέλεξα να μείνω μόνος τόσα χρόνο και νομίζω θα μείνω για πάντα.

Με αγάπη το λέω, μην κάνετε κακό στους ανθρώπους, μην βλάπτεται τους άλλους, κάποιοι Ισως δεν το ξεπεράσουν ποτέ . Και ειναι κρίμα να πονάει καποιος.


Να μου πείτε Εσυ δεν έκανες λάθη ποτέ; Νομίζω εκανα πολλά , στεναχώρησα αρκετές γυναίκες γιατί φοβόμουν, ομως πάντα ζητούσα συγγνώμη, πάντα εξηγούσα και πάντα ενδιαφερόμουνα γι τις γυναίκες.
λάθη όλη θα κάνουν αλίμονο.

Να περνάτε καλά, να σας αγαπάτε!

Μην κοροϊδέψετε , πρώτη φορά τα λέω αυτά σε κάποιον. Το παίζω μάγκας μια ζωή, ούτε σε κολλητούς δεν τα είπα, γιατί νομίζω ότι αυτό το κομμάτι ειναι ευαίσθητο για εμένα. Πρώτη φορά λοιπόν που μοιράστηκα κάτι τέτοιο.

Λυπάμαι που δεν κατάφερε να ξεπεράσω αυτό το γεγονός ποτέ μου
Φιλε θα στα γράψω σύντομα γιατι μπήκα για λίγο ανεβάζοντας κάτι αρχεία και περιμενοντας διάβασα το κείμενο σου.
Ένας λόγος παραπ'άνω αφού είσαι και ομορφόπαιδο να βρείς καμια κοπελίτσα έξω που να σου ταιριάζει. Μην είσαι μουνόδουλος όμως. Για κάθε μια ψεύτρα γυνάικα που φεύγει απο τη ζωή μας υπάρχει μια καλή γυναίκα. Τυχερός είσαι. Καλά κάνεις και πας σε ψυχολόγο αλλα ξεκίνα και κανένα χομπυ και βγές έξω και πέρνα καλά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.767
Κριτικές
15
Like
11.411
Πόντοι
3.846
Είμαι νεος !!! Δυστυχώς σε μικρή ηλικία , γνώρισα μια γυναίκα ( μεγαλύτερη ηλικία από εμένα όπως όλες πάντα) , Ερωτεύτηκα πρώτη φορά στην ζωή μου και το εύχομαι σε ολους, να ερωτευτούν, είναι το ομορφότερο πράγμα. Πέρασε ο καιρός κάναμε σχέση, πήγαμε ταξίδι, έκανα πρόταση γάμου, το γυρίσαμε σε αρραβώνα, για να είμαστε σίγουροι πριν το γάμο, μιλήσαμε για παιδί κλπ είπαμε οκ θελουμε. Και .. είχα νι αίσθηση, κάθε μήνα στο παρελθόν έκανε 2-3 ταξίδια στο εξωτερικό, πανάκριβα ταξίδια. Είχε πάρει νέο τζιπ, και δούλευε σε μια εταιρία για το εξωτερικό. Οκ έλεγα βγάζει 1,500€ Μπορεί να κάνει γούστα. Κάπου εκεί άρχισα να αναρωτιέμαι, προέρχομαι από οικογένεια που έχει χρήματα, η δικιά μου δουλειά βγάζει αρκετα , όποτε σκέφτηκα εγώ δεν μπορώ να κάνω τέτοια ζωή , 2-3 ταξίδια το μήνα σε κουβες κλπ πως τα κάνει αυτή;
Όταν άρχισα να ρωταω περίεργα πράγματα, μου τα μασούσε. Έψαξα τα μηνύματα της και είχα δει συνομιλίες με μεγαλύτερους. Σε κάποια συζήτηση μετά από καιρό έκανε ένα λαθος ( έτσι ανακάλυψα ένα ψέμα από το παρελθόν) . Μετά σε συζητησ Έμαθα οτι στα ταξίδια έμενε σε ξενοδοχεία πανάκριβα ( 500-1000-1500) η νύχτα, μου φάνηκε περίεργο.

Ξεκίνησε η τοξικότητα, ότι είμαι τρελός ότι την κερατώνω, ότι έχω ψυχολογικά κλπ.

Ξεκίνησα να κλαίω καθημερινά, να πηγαίνω σε ψυχολόγο, ήμουν σαν σκυλάκι της με έκανε ότι ήθελε.

Με τον καιρό άρχισε να γίνεται βίαιο όλο αυτό , φωνές σπασίματα στο σπίτι κλπ. Σε μια φάση μου λέει έχεις δίκιο γιαυτο που με είχες ρωτήσει κάποτε ( την ρώτησα αν είναι βίζιτα) μετα το γύρισε ότι με κοροϊδεύει γιατί τα πιστεύω. Νόμιζα έκανε πλάκα ( δεν ήθελα να το πιστέψω μάλλον).

Με τον καιρό μετα επιβεβαιώθηκε ότι είχε πάει ταξίδι στο παρελθόν με έναν παππού.. μου είπε ότι έκαναν πράγματα

Όταν την ρώτησα ήσουν η είσαι βίζιτα ; Μου απάντησε όχι και ότι λέω χαζομάρες. Γενικά ήταν σε μια άρνηση να το παραδεχτεί.

Με έβγαζα μετα τρελό ότι λέω ότι θέλω και μετα μου έλεγε να δοκιμάσω ψυχοφάρμακα. Να πω κάπου εδώ ότι χωρίς συνταγή χωρίς να είναι από ειδικό, θα τα έδινε αυτή σε εμένα( ανακάλυψα ότι έπαιρνα κρυφά ).

Κάπου εκεί ήθελα να χωρίσω , είπα σε αγαπάω με όλη μου την καρδιά, πρώτη φορά ερωτεύτηκα και δεν θα ξανά ερωτευτώ ποτέ έτσι, ομως δεν είμαι άνθρωπος που λέω ψέμματα και βασίζω την σχέση μου πάντα στην αλήθεια και εδώ κάτι πάει λαθος. Της είπα να φύγει από το σπίτι όποτε μπορέσει και εκείνη την ημέρα έκανε απόπειρα αυτοκτονίας. Την έτρεχα στα νοσοκομεία.
Μετά πήγαν όλα καλά ( έζησε) αλλά με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι μπορεί να είναι έγκυος κλπ. Έπαιζε μαζί μου , την έψαχνα να δω τι γίνεται και μου έλεγε είμαι σπίτι έλα , πήγαινα αλλά αυτή έλειπε και δεν σήκωνε τηλ. Μετά μου έγραφε στα μηνύματα ότι εξαιτίας μου έκανε απόπειρα και ότι με αγαπάει κι ότι δρν έχω εκτίμηση τίποτα.

Πονούσα μέσα μου, γιατί την αγαπούσα , νόμιζα ότι έκανα κάτι κακό. Μέχρι που η ψυχολόγος μου είπε ότι μάλλον αυτή η γυναίκα έχει πτοβλημα σοβαρό ισως από τις επιλογές που έκανε στην ζωή της , και ότι χρήζει ψυχιατρικά . Να φύγω μακριά.

Έφυγα για πάντα.
Χτες την είδα στο όνειρο μου, κατά καιρούς την βλέπω, βλέπω τα σοσιαλ της να ξέρω αν είναι καλά μην έχει παθει κάτι.
Και μέχρι σήμερα αν με ρωτούσες αν θα ξανά περνούσα όλα αυτά, θα σου έλεγα όχι , καλύτερα να αυτοκτονούσα. Από την άλλη αν μου έλεγες ότι αυτή η κοπέλα θα ήταν ειλικρινής και καθόλου τοξική θα ήσουν μαζί τώρα; Θα σας έλεγα ναι, θα πέθαινα για αυτήν.

Μακάρι να αγαπήσει άνθρωπος , όπως αγαπάω εγώ αυτή την γυναίκα. Μένω μακριά της γιατί ξέρω ότι δεν είναι καλός ανθωρπος και θα μου κάνει κακό, ομως αυτό με πονάει, να αγαπώ κάτι να το θέλω και να μένω μακριά.

Μακάρι ο κόσμος μας να ήταν πιο όμορφος, μακάρι να μην ήταν τοξική και πιστέψτε με σαν άνθρωπος αν μου έλεγε είμαι βίζιτα δεν θ έλεγα κάτι θα έλεγα δεν πειράζει, δεν είμαι θεος να κρίνω την ζωή σου! Απλά με ενόχλησε που δεν είπε ποτέ την αλήθεια και γέμισε μια σχέση με ψέμματα. Που με έβγαζε τρελό , που ήταν τοξική.

Είμαι της άποψης ότι ο καθένας κάνει ότι θέλει στην ζωή του, αλλά ότι κάνει να έχει αρχιδια να το υποστηρίζει, αν πουλάς ναρκωτικά μην κανεις μεγάλους σταυρούς πες εγώ είμαι αυτός , αν είσαι βίζιτα πες μαγκιά μου. Αν θελεισ Να πηγαίνεις με πολλούς άντρες γιατί σου αρέσει το σεξ κλα κανεις ! Να υποστηρίζεις αυτό που είσαι γιατί είναι δικιά σου επιλογή !

Όπως και να έχει πέρασε ο καιρός, δεν έλυσα ποτέ αυτό το θέμα μέσα μου, έτσι ξεκίνησα να πηγαίνω σε οίκους με βίζιτες κλπ. Είμαι νεος και όμορφος δεν έχω θέμα να βρω γκομενα, απλά νιώθω ότι δεν αξίζω την αγάπη, ότι αυτο μου αξίζει τέτοιες γυναίκες , βίζιτες ώστε να με χειραγωγούν. Μου αξίζει να κλαίω.
Δεν έλυσα ποτέ αυτο το θέμα, έτσι δεν έκανα σχέσεις , ξεκινούσα σχέση ένα μήνα πχ όπως πρόσφατα και την ρωτούσα είσαι βίζιτα ; Όποτε με ρωτούσαν γιατί λες κάτι τέτοιο πιάναμε συζήτηση και καταλάβαινα ότι δεν έχω λύση τον φόβο μου, όποτε χώριζα τις κοπέλες γιατί ξεκινούσα να γίνομαι τοξικός στον φόβο μην πάθω ξανά το ίδιο.

Όπως και να έχει ακόμα πονάω και δεν θα το λυσω ποτέ , έτσι επέλεξα να μείνω μόνος τόσα χρόνο και νομίζω θα μείνω για πάντα.

Με αγάπη το λέω, μην κάνετε κακό στους ανθρώπους, μην βλάπτεται τους άλλους, κάποιοι Ισως δεν το ξεπεράσουν ποτέ . Και ειναι κρίμα να πονάει καποιος.


Να μου πείτε Εσυ δεν έκανες λάθη ποτέ; Νομίζω εκανα πολλά , στεναχώρησα αρκετές γυναίκες γιατί φοβόμουν, ομως πάντα ζητούσα συγγνώμη, πάντα εξηγούσα και πάντα ενδιαφερόμουνα γι τις γυναίκες.
λάθη όλη θα κάνουν αλίμονο.

Να περνάτε καλά, να σας αγαπάτε!

Μην κοροϊδέψετε , πρώτη φορά τα λέω αυτά σε κάποιον. Το παίζω μάγκας μια ζωή, ούτε σε κολλητούς δεν τα είπα, γιατί νομίζω ότι αυτό το κομμάτι ειναι ευαίσθητο για εμένα. Πρώτη φορά λοιπόν που μοιράστηκα κάτι τέτοιο.

Λυπάμαι που δεν κατάφερε να ξεπεράσω αυτό το γεγονός ποτέ μου
Τι ηλικία έχεις και πόσες σχέσεις είχες κάνει πριν αυτή τη φάση;
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Ηταν πριν 10 ετη,επισκεφτηκα στο σπιτι την "Μαγια milf" για κατι διαφορετικο...
Με εντυσε πουτανα βαζοντας μου περουκα ξανθια,string ,σουτιεν και φορεμα...
Σε αλλη φαση με πηρε με strap on η κοπελα 2-3φορες,ενω σε καποιο τριο εκανα πιπα στον αλλο φιλο.
Επισης με κατουρησε καποια κοπελα στο σωμα 1-2φορες.
Αυτα απο πικαντικα σε μια πορεια ανω των 15 ετων στον χωρο του αγοραιου ερωτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom