Νέα

πιεσ ινε η βαρδιεσ ποθ αλλαζοθν οι ποθτανεσ στα πορδελα μεταξι?οραριο χμμμ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Πάντως αυτό το φόρουμ έχει πολλά τέτοια νήματα που με κάνουν να γελάω πιο πολύ από τις κωμωδίες της τηλεόρασης και αυτός είναι ένας από τους βασικούς λόγους που γράφτηκα. Συνεχίστε την καλή δουλειά!
τυπε ειμαστε σκληροι χυστες εδω...ζουμε για τα κυριακατικα θεματα
ο γεια σου ειναι οτι πιο ποιοτικο καλτ τυπακι υπαρχει στις τσαρκες :orchestra: :orchestra:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Στηρίζουμε την ορθογραφία του giasou.
Πολύ περισσότερο τον ίδιο τον συγγραφέα...
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
εχουν γινη μπαχαλο η βαρδιες. οποτε θελουν βγενουν κι αν εισε απο επαρχια θελη πδοαροδρομο. εγω ειπα τον νασος αθανασιασης να μου κανη πασα τον ιακοβος αλλα δεν :S :S
ακουσα οτι δινη λοκο κι κανη ακα μπουκι κι ελεθφερα πιασηματα :rockon: :rockon:
καλο πουστρονι ο ιακοβος :happy:
τορα εχη μπη το καλωκερινο οραριο στα πορδελλα?
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Μιλαω στη γλωσσα του για να με καταλαβαινει ρε τυπε...με εχεις δει ποτε να με κοροιδευω;
ιερογλυφικα γραφει ρε τυπε,πως τα αποκωδικοποιησες :think: εχεις δικιο τυπε ποτε,μα ποτε ομως :grin: :grin: :happy: :happy:
υγ κυριουλης αντ1 λαιβ,καλοκαιρια λεει,αιθριος καιρος :S :S :S
 

Επισκέπτης
Αποκλειστικη φωτογραφια του θρυλικου πληκτρολογιου του giasou....

burned-keyboard-broken-computer-isolated-white-background-49214263.jpg
 

Επισκέπτης
ιερογλυφικα γραφει ρε τυπε,πως τα αποκωδικοποιησες :think: εχεις δικιο τυπε ποτε,μα ποτε ομως :grin: :grin: :happy: :happy:
υγ κυριουλης αντ1 λαιβ,καλοκαιρια λεει,αιθριος καιρος :S :S :S

Πες του κωλογερου οτι ΣΚ θα μεταβω στο Ναυπλιο μετα της Ελλεινιδος μου...το καλο που του θελω να εχει καλο καιρο μην του γαμησου τη νεκροκεφαλη που εχει για κρανιο!
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Πες του κωλογερου οτι ΣΚ θα μεταβω στο Ναυπλιο μετα της Ελλεινιδος μου...το καλο που του θελω να εχει καλο καιρο μην του γαμησου τη νεκροκεφαλη που εχει για κρανιο!
ρομαντικο σκ ρε νιμου?καλα να περασεις..καιρος δυσκλα στρωνει αυτη την εβδομαδα τυπε :S :S :S
Ειπα να θυμηθω τα νιατα μου και να μπαχαλεψω λιγακι... :'(
εχεις μεγαλη προυπηρεσια στον κλαδο μαστερ? :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
ρομαντικο σκ ρε νιμου?καλα να περασεις..καιρος δυσκλα στρωνει αυτη την εβδομαδα τυπε :S :S :Sεχεις μεγαλη προυπηρεσια στον κλαδο μαστερ? :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Ηταν παλια τυπε τοτε που δεν ειχα ζωη και την εβγαζα ολη μερα σε σαι για μπουρδελα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom