Νέα

Πήδηξα παντρεμένη και παίζει να παίχτηκε μαλακία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.845
Like
4.073
Πόντοι
506
Πρεπει να κανεις υπομονη τυπε....
Οι σοβαρες απαντησεις αρχιζουν ΠΑΝΤΑ μετα την 5-6η σελιδα....
Εσυ παντως σιγουρος θα εισαι μετα απο 9 μηνες...  :grin:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.409
Πόντοι
4.446
Καλησπέρα μάγκες.

Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά μου συνέβη κάτι τραγικό και θα ήθελα τη βοηθειά σας. Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.

Εδώ και 3 μήνες μιλάω με μια 30κάτι μέσω skype με μια παντρεμένη που τη γνώρισα μέσω chat. Τη ψήνω να πάμε για ποτάκι ένα βραδυ που ο άντρας της ακόμα δεν είχε σχολάσει μιας και αργεί πάντα στη δουλειά του δουλεύει σε μια εταιρία πολλές ώρες. Παίζει φασωματάκι αλλά μέχρι εκεί. Κανονίζουμε δεύτερο και τρίτο ραντεβού και στο τρίτο καταλήγουμε σε ξενοδοχείο να πηδιόμαστε. Στο τέλος της πράξης κι ενώ της έχω πετάξει τα φλόκια στη κοιλίτσα της αρχίζει να χαϊδεύει το μουνάκι της αφου είχε ακουμπήσει το πούτσο μου με τα χύσια μου:o :o. Με το που το βλέπω έπαθα εγκεφαλικό αφενος γιατι αν το χει ξανακάνει είναι επικίνδυνη αφετέρου υπάρχει πιθανότητα να γίνω πατέρας χωρίς να το θέλω. Δε της το πα εκείνη τη στιγμή γιατί ντράπηκα..μετά όμως που το σκέφτηκα της το πα και αυτή γέλασε και με διαβεβαίωσε  πως δε τρέχει κάτι κι ότι δεν είχε ακουμπήσει τα υγρά μου.Εγώ όμως είμαι σίγουρος ότι ακούμπησε.

τι να κάνω; Μ εχει πιάσει τρόμος μη γίνει καμια μαλακία..

με τις κατουρόκαυλες δεν πιάνεις παιδί!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
με τις κατουρόκαυλες δεν πιάνεις παιδί!

ti toy λες κι εσυ του ανθρώπου.......οι κατουρόκαυλες ειναι το πρωι,όταν ξυπνήσεις.......αυτός την πηδαει βράδυ,που ο συζυγος εργάζεται.....ως νυκτοφύλαξ να υποθέσω?  :think:
 

bestgr

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Πρεπει να κανεις υπομονη τυπε....
Οι σοβαρες απαντησεις αρχιζουν ΠΑΝΤΑ μετα την 5-6η σελιδα....
Εσυ παντως σιγουρος θα εισαι μετα απο 9 μηνες...  :grin:

  xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :orchestra: :orchestra:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
Είπα κι εγώ ήρθε σαββατοκύριακο και δεν έσκασε ακόμη ιστορία  :uglystupid: :think: :2funny: :2funny:.Τύπε αν τελικά παιχτεί η μαλακία και μείνει έγκυος και σου πει ότι θα το κρατήσει τι σκέφτεσαι να κάνεις  :S :S :think:
 

konstantin-39

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
1
Μην ανησυχεις τύπε ο διαδερμικός τρόπος σύλληψης δεν υφίσταται,αν παρα ταύτα συμβεί να το ανακοινώσουμε  :)
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Είπα κι εγώ ήρθε σαββατοκύριακο και δεν έσκασε ακόμη ιστορία  :uglystupid: :think: :2funny: :2funny:.Τύπε αν τελικά παιχτεί η μαλακία και μείνει έγκυος και σου πει ότι θα το κρατήσει τι σκέφτεσαι να κάνεις  :S :S :think:

δε λυπάμαι εμένα τον άντρα της λυπάμαι σε αυτή τη περίπτωση.. χαχα :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Τύπε αν τελικά παιχτεί η μαλακία και μείνει έγκυος και σου πει ότι θα το κρατήσει τι σκέφτεσαι να κάνεις  :S :S :think:

Τυπε τον κοβω να το αντιμετωπίζει με μεγαλη ψυχραιμία  :S :S :S

tumblr_n38l3ukUdC1t0rc39o1_250.gif
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπέρα μάγκες.

Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά μου συνέβη κάτι τραγικό και θα ήθελα τη βοηθειά σας. Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.

Εδώ και 3 μήνες μιλάω με μια 30κάτι μέσω skype με μια παντρεμένη που τη γνώρισα μέσω chat. Τη ψήνω να πάμε για ποτάκι ένα βραδυ που ο άντρας της ακόμα δεν είχε σχολάσει μιας και αργεί πάντα στη δουλειά του δουλεύει σε μια εταιρία πολλές ώρες. Παίζει φασωματάκι αλλά μέχρι εκεί. Κανονίζουμε δεύτερο και τρίτο ραντεβού και στο τρίτο καταλήγουμε σε ξενοδοχείο να πηδιόμαστε. Στο τέλος της πράξης κι ενώ της έχω πετάξει τα φλόκια στη κοιλίτσα της αρχίζει να χαϊδεύει το μουνάκι της αφου είχε ακουμπήσει το πούτσο μου με τα χύσια μου:o :o. Με το που το βλέπω έπαθα εγκεφαλικό αφενος γιατι αν το χει ξανακάνει είναι επικίνδυνη αφετέρου υπάρχει πιθανότητα να γίνω πατέρας χωρίς να το θέλω. Δε της το πα εκείνη τη στιγμή γιατί ντράπηκα..μετά όμως που το σκέφτηκα της το πα και αυτή γέλασε και με διαβεβαίωσε  πως δε τρέχει κάτι κι ότι δεν είχε ακουμπήσει τα υγρά μου.Εγώ όμως είμαι σίγουρος ότι ακούμπησε.

τι να κάνω; Μ εχει πιάσει τρόμος μη γίνει καμια μαλακία..
Είσαι βλαμένος;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Καλησπέρα μάγκες.

Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά μου συνέβη κάτι τραγικό και θα ήθελα τη βοηθειά σας. Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.

Εδώ και 3 μήνες μιλάω με μια 30κάτι μέσω skype με μια παντρεμένη που τη γνώρισα μέσω chat. Τη ψήνω να πάμε για ποτάκι ένα βραδυ που ο άντρας της ακόμα δεν είχε σχολάσει μιας και αργεί πάντα στη δουλειά του δουλεύει σε μια εταιρία πολλές ώρες. Παίζει φασωματάκι αλλά μέχρι εκεί. Κανονίζουμε δεύτερο και τρίτο ραντεβού και στο τρίτο καταλήγουμε σε ξενοδοχείο να πηδιόμαστε. Στο τέλος της πράξης κι ενώ της έχω πετάξει τα φλόκια στη κοιλίτσα της αρχίζει να χαϊδεύει το μουνάκι της αφου είχε ακουμπήσει το πούτσο μου με τα χύσια μου:o :o. Με το που το βλέπω έπαθα εγκεφαλικό αφενος γιατι αν το χει ξανακάνει είναι επικίνδυνη αφετέρου υπάρχει πιθανότητα να γίνω πατέρας χωρίς να το θέλω. Δε της το πα εκείνη τη στιγμή γιατί ντράπηκα..μετά όμως που το σκέφτηκα της το πα και αυτή γέλασε και με διαβεβαίωσε  πως δε τρέχει κάτι κι ότι δεν είχε ακουμπήσει τα υγρά μου.Εγώ όμως είμαι σίγουρος ότι ακούμπησε.

τι να κάνω; Μ εχει πιάσει τρόμος μη γίνει καμια μαλακία..

μην τρελαίνεσαι ρε φίλε
γιατί να θέλει να κάνει παίδί ? για να χαλάσει το γάμο της και την οικογενειά της ?

παπάρια μπλέ , απλά ήθελε να παίξει λίγο ...λοιπόν keep calm and keep  :knockinb:

καλή διασκέδαση  ;)
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τυπε τον κοβω να το αντιμετωπίζει με μεγαλη ψυχραιμία  :S :S :S

tumblr_n38l3ukUdC1t0rc39o1_250.gif

:2funny:

Τύπε! Αυτό μετά την συμβουλή που θα του δώσει ο Τρόλλντεμορτ...

Και αφού του θέσει το ερώτημα σε ποιο chat την γνώρισε...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
δε λυπάμαι εμένα τον άντρα της λυπάμαι σε αυτή τη περίπτωση.. χαχα :2funny: :2funny:

Τύπε μπορεί να σε καψουρεύτηκε όμως και να σε θέλει για πατέρα του παιδιού  :S :S  :rockon: :rockon:,ή να ψιλιάστηκε ότι έχεις χρήμα και να θέλει σαν κλασσική ελλεινίδα να στο ρουφήξει  :tickedoff: :headbang:.Πιστεύω να μην την πατήσεις σαν τους πιρφόρους που κοροιδεύω κάθε μέρα στην φρεγάτα  :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • love boat.jpg
    love boat.jpg
    379,8 KB · Εμφανίσεις: 54

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.419
Κριτικές
124
Like
6.681
Πόντοι
5.097
To πλοιο της Αγαπης ειναι τυπε?  :think: :think: :think:


Tο πλοίο της πιρφοριάς είναι τύπε  :jerking: :jerking:.Κάθε μέρα ακούω και γα έναν νέο πιρφόρο να παντρεύεται ένα σιχαμερό μπάζο του ναυτικού ή για μια ακόμα ελλεινίδα με στολή να μένει έγκυος και να εξαφανίζεται από τα σάπια καράβια  :tickedoff: :headbang:.'Όλους αυτούς τους καραμουζιάζω και τους τραμπουκίζω παρέα φυσικά με τον μαύρο θάνατο που δεν δείχνει κανένα έλεος στους πιρφόρους  :rockon: :rockon: :orchestra: :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.733
Πόντοι
8.006
νομίζω οτι τα σπερματοζωάρια πεθαίνουν μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα από την έκθεση τους στο περιβάλλον (εκτός αιδοίου).
Αν πεθαιναν μεσα σε λιγα δευτερολεπτα απο την εκθεση στο περιβαλλον, τοτε δεν θα λεγανε οι γιατροι οτι μπορεις να πας για εξεταση το σπερμα στο ιατρειο εντος 15-20 λεπτων από την ληψη του.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες.

Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά μου συνέβη κάτι τραγικό και θα ήθελα τη βοηθειά σας. Λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής.

Εδώ και 3 μήνες μιλάω με μια 30κάτι μέσω skype με μια παντρεμένη που τη γνώρισα μέσω chat. Τη ψήνω να πάμε για ποτάκι ένα βραδυ που ο άντρας της ακόμα δεν είχε σχολάσει μιας και αργεί πάντα στη δουλειά του δουλεύει σε μια εταιρία πολλές ώρες. Παίζει φασωματάκι αλλά μέχρι εκεί. Κανονίζουμε δεύτερο και τρίτο ραντεβού και στο τρίτο καταλήγουμε σε ξενοδοχείο να πηδιόμαστε. Στο τέλος της πράξης κι ενώ της έχω πετάξει τα φλόκια στη κοιλίτσα της αρχίζει να χαϊδεύει το μουνάκι της αφου είχε ακουμπήσει το πούτσο μου με τα χύσια μου:o :o. Με το που το βλέπω έπαθα εγκεφαλικό αφενος γιατι αν το χει ξανακάνει είναι επικίνδυνη αφετέρου υπάρχει πιθανότητα να γίνω πατέρας χωρίς να το θέλω. Δε της το πα εκείνη τη στιγμή γιατί ντράπηκα..μετά όμως που το σκέφτηκα της το πα και αυτή γέλασε και με διαβεβαίωσε  πως δε τρέχει κάτι κι ότι δεν είχε ακουμπήσει τα υγρά μου.Εγώ όμως είμαι σίγουρος ότι ακούμπησε.

τι να κάνω; Μ εχει πιάσει τρόμος μη γίνει καμια μαλακία..
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ολο μαλ..ιες
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Most sperm, however will die within 1-2 days after ejaculation, even inside the uterus. In other environments, such as the vagina, sperm live only a few hours and outside the human body, exposed to the open air, they will usually die within minutes.


Μπορεί και να κάνω λάθος, να αναζητηθούν και άλλες πηγές.
 

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
μωλης διαβασα.....λοιπον να σε βοηθησω δεν μπορω....απλα αν θες να κανεις κατι καλο για μενα πες μου πληροφοριες που μενει ονομα της ονομα αντρα της και αλλες πληροφοριες να παρω τον αντρα της να τον εκβιασω και να ζητησω κανα χρημα για να μαθει την αληθεια γιατι δεν πεζει απο φραγκα μια να ουμ!!!
και τα κερδη μισα μισα!!  :gay:  :gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom