Νέα

Πηδήματα και πίπες σε τουαλέτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σεξ σε τουαλέτες

  • Δεν το έχω κάνει ποτέ ούτε με φτιάχνει

    Ψήφοι: 30 20,1%
  • Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά με φτιάχνει η σκέψη

    Ψήφοι: 32 21,5%
  • Το έχω κάνει αλλά δεν τρέχει και τίποτα

    Ψήφοι: 40 26,8%
  • Το έχω κάνει και είναι καύλα

    Ψήφοι: 41 27,5%
  • Το κάνω όλη την ώρα

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Όχι μόνο το κάνω αλλά παίζουν και πιο προχω καταστάσεις εκεί μέσα

    Ψήφοι: 4 2,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    149

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
17χρονος σε μπουζούκια. Υπέκυψε στη γοητεία σου. Τι περιποπτεύομαι πως είσαι όμορφάντρας
Τι να κάνουμε?? πρέπει να φταίει και η ηλικία μου.αρεσουν η μεγάλη στα μικρά.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.462
Πόντοι
1.056
Ρότερνταμ Ολλανδία πολλα χρονια πισω , βραδακι λεω να παω για εξερεύνηση μπαινω σε ενα ωραιο μπαρακι με το που κάθομαι τσουπ και ο γύπας να κερασω μου λεει ?ηταν νεαρος και αυτος λεω οκ , εβλεπα που ειχε ολο αντρες αλλα δεν εδωσα σημασια..το τυπακι μου αρεσε και δεν ειχα χρονο για ξενοδοχειο οποτε λεμε παμε τουαλετα .Παμε τουαλετα και εκει που γαμιομασταν ανοιγει την πορτα και ειναι και αλλα ατομα με βλεπει ο τυπος οτι εχω κολωσει και μου εξηγει οτι σε αυτο το μαγαζι ερχονται γυναικες μονες για να κανουν σεχ με πολλους αντρες ..Τι να εξηγησω και ποιος να καταλαβει ευτυχώς ειμαι ετυμολογη και ειπα ξεχασα τα φαρμακα για την καρδια και εφυγα αερας..
Αυτο το πραγμα με τις τουαλετες απο γενια σε γενια το παρακολουθω και εχω δει δραση ,κωμωδια,θριλερ,νουβελες ολοκληρες δεν υπαρχει ολα τα ταλεντα:dancing:sex and mpraf:dunno::dunno:
Παπαριές καμαρωτές
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
161
Like
1.026
Πόντοι
201
Ταξιδεύαμε με την γυναίκα μου και αρχίσαμε τα χάδια,χουφτώματα γλωσσόφιλα κτλ με αποτέλεσμα να καυλώσουμε.Αυτή είχε γίνει μούσκεμα και εμένα με είχε καγκελώσει τότε κάναμε μια στάση στα ΣΕΑ Ακράτας και δώσαμε πόνο στις γυναικείες τουαλέτες.Χύσαμε εκατέρωθεν μας άκουσαν κάτι κοριτσάκια που βρισκόταν εκεί......και συνεχίσαμε το ταξίδι μας!!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
96
Μιας και θα παω ολλανδια τι παιζει εκει περα, με τις γυναικες, υπαρχουν συγκεκριμενα μαγαζια μπαρ που πανε γυναικες με σκοπο για σεξ; Δεν αναφερω για ιεροδουλες ή επι πληρωμη.
Καλημερα ...ειχα παει πριν 13 χρονια οποτε σημερα σιγουρα θα εχουν αλλάξει πολλα..θα πω μια φραση που λενε οι Ολλανδοι ..Ο θεος εφτιαξε τον κοσμο και οι Ολλανδοι την Ολλανδια,, Καποτε ειπαν οτι η χωρα αυτη ξεκίνησε πειραματικά ωστε να δουν πως αντιδράει η μαζα στο συγκεκριμένο σύστημα που εχουν ,,εγω έζησα 8 μηνες και ειχα παθει πλακα πως γίνεται με τοση μαστουρα να λειτουργουν ολα αψογα ,απο τα δικαιωματα του πολιτη μεχρι οτι υπηρεσία χρειάστηκα,,,Γενικα αν πας για εξερεύνηση η χωρα ειναι μικρη και ανετα την γυριζεις ολη μην κολλησεις Αμστερνταμ ,,,Αν θες απλα να πας να ξεδώσεις με επαγγελματιες να πας Αμστερνταμ .Αν θες γαμησι ελευθερας βοσκης να πας Ροτερνταμ ακομα και σημερα μου λεει ο κολλητος γινετε χαμος ΑΛΛΑ εχει και παρα πολλους ομοφυλοφίλους και εκει το φλερτ ειναι πολυ ελευθερο να εχεις ψυχραιμία ...
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Καλημερα ...ειχα παει πριν 13 χρονια οποτε σημερα σιγουρα θα εχουν αλλάξει πολλα..θα πω μια φραση που λενε οι Ολλανδοι ..Ο θεος εφτιαξε τον κοσμο και οι Ολλανδοι την Ολλανδια,, Καποτε ειπαν οτι η χωρα αυτη ξεκίνησε πειραματικά ωστε να δουν πως αντιδράει η μαζα στο συγκεκριμένο σύστημα που εχουν ,,εγω έζησα 8 μηνες και ειχα παθει πλακα πως γίνεται με τοση μαστουρα να λειτουργουν ολα αψογα ,απο τα δικαιωματα του πολιτη μεχρι οτι υπηρεσία χρειάστηκα,,,Γενικα αν πας για εξερεύνηση η χωρα ειναι μικρη και ανετα την γυριζεις ολη μην κολλησεις Αμστερνταμ ,,,Αν θες απλα να πας να ξεδώσεις με επαγγελματιες να πας Αμστερνταμ .Αν θες γαμησι ελευθερας βοσκης να πας Ροτερνταμ ακομα και σημερα μου λεει ο κολλητος γινετε χαμος ΑΛΛΑ εχει και παρα πολλους ομοφυλοφίλους και εκει το φλερτ ειναι πολυ ελευθερο να εχεις ψυχραιμία ...
Μα φίλε μου αν το κράτος μας είναι χειρότερα κ από μπουρδέλο δε φταίει ούτε η μαστουρα ούτε ο λαός αλλά τα γαμηδια τα κοπροσκοσκυλα που την το κυβερνούν!
Τι σημασία έχει αν μαστουρωνει όλος ο λαός η αν βγαίνουμε να κάνουμε παρτούζες στον δρόμο,αν αυτοί που πρέπει ήταν στην θέση τους κάνοντας ότι πρέπει όλα μια χαρά θα ήταν!
Έχω πολλούς φίλους που πήγαν μόνιμα Ολλανδία,Σουηδία κ Νορβηγία κ βρήκαν την υγεία τους!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
96

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Ρότερνταμ Ολλανδία πολλα χρονια πισω , βραδακι λεω να παω για εξερεύνηση μπαινω σε ενα ωραιο μπαρακι με το που κάθομαι τσουπ και ο γύπας να κερασω μου λεει ?ηταν νεαρος και αυτος λεω οκ , εβλεπα που ειχε ολο αντρες αλλα δεν εδωσα σημασια..το τυπακι μου αρεσε και δεν ειχα χρονο για ξενοδοχειο οποτε λεμε παμε τουαλετα .Παμε τουαλετα και εκει που γαμιομασταν ανοιγει την πορτα και ειναι και αλλα ατομα με βλεπει ο τυπος οτι εχω κολωσει και μου εξηγει οτι σε αυτο το μαγαζι ερχονται γυναικες μονες για να κανουν σεχ με πολλους αντρες ..Τι να εξηγησω και ποιος να καταλαβει ευτυχώς ειμαι ετυμολογη και ειπα ξεχασα τα φαρμακα για την καρδια και εφυγα αερας..
Αυτο το πραγμα με τις τουαλετες απο γενια σε γενια το παρακολουθω και εχω δει δραση ,κωμωδια,θριλερ,νουβελες ολοκληρες δεν υπαρχει ολα τα ταλεντα:dancing:sex and mpraf:dunno::dunno:
Κάπως έτσι βγήκε η φράση "Που πας ξεβράκωτη στα αγγούρια" :wink:
:wink::wink:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
96
Μα φίλε μου αν το κράτος μας είναι χειρότερα κ από μπουρδέλο δε φταίει ούτε η μαστουρα ούτε ο λαός αλλά τα γαμηδια τα κοπροσκοσκυλα που την το κυβερνούν!
Τι σημασία έχει αν μαστουρωνει όλος ο λαός η αν βγαίνουμε να κάνουμε παρτούζες στον δρόμο,αν αυτοί που πρέπει ήταν στην θέση τους κάνοντας ότι πρέπει όλα μια χαρά θα ήταν!
Έχω πολλούς φίλους που πήγαν μόνιμα Ολλανδία,Σουηδία κ Νορβηγία κ βρήκαν την υγεία τους!
Καλημερα δεν ειπα οτι φταίει αλλα τοτε μου ειχε κανει εντύπωση γιατι ολα πήγαιναν αψογα ενώ στη δικη μου χωρα οχι ..και αυτο αφορα το τοτε πλεον δεν μου κανει καμια εντυπωση..Οσο για τα γαμιδια ενω ολοι ξερουμε οτι ειναι λιγοτεροι παρε να δεις :cool2::cool2:
1708506785753.jpeg
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456
Καλημερα δεν ειπα οτι φταίει αλλα τοτε μου ειχε κανει εντύπωση γιατι ολα πήγαιναν αψογα ενώ στη δικη μου χωρα οχι ..και αυτο αφορα το τοτε πλεον δεν μου κανει καμια εντυπωση..Οσο για τα γαμιδια ενω ολοι ξερουμε οτι ειναι λιγοτεροι παρε να δεις :cool2::cool2:
1708506785753.jpeg
Γνωστή η ιστορία με τον ελέφαντα στον πάσσαλο.μεγαλη κουβέντα μεγάλες αναλυσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • mezes-lesvos-kalloni-sardela-ouzo-5778-1024x1024.jpg
    mezes-lesvos-kalloni-sardela-ouzo-5778-1024x1024.jpg
    218,4 KB · Εμφανίσεις: 16
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.297
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Πρωτη φορα το εκανα με μια ξανθια πολωνεζα σε μια απο τις τουαλετες του νοσ/401.
Δευτερη φορα με μια ρωσιδα σε στρατιωτικη τουαλετα σε νησι του β/α αιγαιου.
Τριτη φορα με μια τουριστρια απο αυστρια σε τουαλετα ξενοδοχειου τουριστικου νησιου του β/α αιγαιου.
Τεταρτη φορα με μια ελλεινιδα γυμναστρια στην τουαλετα του διαμερισματος της αδελφης της στην πατρα.
 

PANOS1978

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Ρότερνταμ Ολλανδία πολλα χρονια πισω , βραδακι λεω να παω για εξερεύνηση μπαινω σε ενα ωραιο μπαρακι με το που κάθομαι τσουπ και ο γύπας να κερασω μου λεει ?ηταν νεαρος και αυτος λεω οκ , εβλεπα που ειχε ολο αντρες αλλα δεν εδωσα σημασια..το τυπακι μου αρεσε και δεν ειχα χρονο για ξενοδοχειο οποτε λεμε παμε τουαλετα .Παμε τουαλετα και εκει που γαμιομασταν ανοιγει την πορτα και ειναι και αλλα ατομα με βλεπει ο τυπος οτι εχω κολωσει και μου εξηγει οτι σε αυτο το μαγαζι ερχονται γυναικες μονες για να κανουν σεχ με πολλους αντρες ..Τι να εξηγησω και ποιος να καταλαβει ευτυχώς ειμαι ετυμολογη και ειπα ξεχασα τα φαρμακα για την καρδια και εφυγα αερας..
Αυτο το πραγμα με τις τουαλετες απο γενια σε γενια το παρακολουθω και εχω δει δραση ,κωμωδια,θριλερ,νουβελες ολοκληρες δεν υπαρχει ολα τα ταλεντα:dancing:sex and mpraf:dunno::dunno:

Ρότερνταμ Ολλανδία πολλα χρονια πισω , βραδακι λεω να παω για εξερεύνηση μπαινω σε ενα ωραιο μπαρακι με το που κάθομαι τσουπ και ο γύπας να κερασω μου λεει ?ηταν νεαρος και αυτος λεω οκ , εβλεπα που ειχε ολο αντρες αλλα δεν εδωσα σημασια..το τυπακι μου αρεσε και δεν ειχα χρονο για ξενοδοχειο οποτε λεμε παμε τουαλετα .Παμε τουαλετα και εκει που γαμιομασταν ανοιγει την πορτα και ειναι και αλλα ατομα με βλεπει ο τυπος οτι εχω κολωσει και μου εξηγει οτι σε αυτο το μαγαζι ερχονται γυναικες μονες για να κανουν σεχ με πολλους αντρες ..Τι να εξηγησω και ποιος να καταλαβει ευτυχώς ειμαι ετυμολογη και ειπα ξεχασα τα φαρμακα για την καρδια και εφυγα αερας..
Αυτο το πραγμα με τις τουαλετες απο γενια σε γενια το παρακολουθω και εχω δει δραση ,κωμωδια,θριλερ,νουβελες ολοκληρες δεν υπαρχει ολα τα ταλεντα:dancing:sex and mpraf:dunno::dunno:
Απολυτη καυλα....
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Πρωτη φορα το εκανα με μια ξανθια πολωνεζα σε μια απο τις τουαλετες του νοσ/401.
Δευτερη φορα με μια ρωσιδα σε στρατιωτικη τουαλετα σε νησι του β/α αιγαιου.
Τριτη φορα με μια τουριστρια απο αυστρια σε τουαλετα ξενοδοχειου τουριστικου νησιου του β/α αιγαιου.
Τεταρτη φορα με μια ελλεινιδα γυμναστρια στην τουαλετα του διαμερισματος της αδελφης της στην πατρα.
Φίλε το πρώτο το είχες και σε βίντεο, γιατί νομίζω το έχω δει
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.297
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Φίλε το πρώτο το είχες και σε βίντεο, γιατί νομίζω το έχω δει
Oχι, αλλα μολις ειδαν την γκομενα τα μαγειρια που την ειχα βαλει μεσα σε επισκεπτηριο διπλες μεριδες μ εβαζαν στο πιατο. Καλη τους ωρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Πιτσιρικας τοτε με οχι πολλες εμπειριες.. μια μερα καθομασταν σε καφετερια αρκετα μεγαλη παρεα και μια κοπελα με γουσταρε
μ εκανε συνεχεια νοηματα και εδειχνε προς την τουαλετα του μαγαζιου.
Χαμπαρι εγω.. σε καποια φαση σηκωνετε ερχεται σ εμενα και μου λεει ψιθυριστα για να μην μας ακουσουν οι αλλοι
- δεν θα πας καθολου τουαλετα;
και πεταω εγω το θεικο..
- οχι ενταξει ειμαι ειχα κατουρησει νωριτερα. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom