Νέα

Πιάτσες ζιγκολό θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goystakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
ουτε εγω δεν εχω τα προσοντα δυστιχως :headbang: :headbang: :headbang: ετσι και αλλιως η μαρινα εκει παντα βγαζει βρομα και το βραδακι που κλεινη τα ζιγκολο για φουντο :2funny: στην θαλασσα μεσα!
ρε μην μπερδευεσαι για το παρκακι που εχει παγκακια λεμε,εσυ πιγες στην μαρινα που βρομαει τελικα μονος σου θα πεσεις στον βαλτο :cheesy:

επειδη αναφερες για παγκακια καταλαβα τα παγκακια της μαρινας. βλεπεις δεν μενω και σαλονικα. οκ no problema στο παρκακι.αλλοι για την τρελοιδεα? αντε να βλεπω κοσμο!!!!
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
επειδη αναφερες για παγκακια καταλαβα τα παγκακια της μαρινας. βλεπεις δεν μενω και σαλονικα. οκ no problema στο παρκακι.αλλοι για την τρελοιδεα? αντε να βλεπω κοσμο!!!!
ετσι και αλλιως το μερος επαναλμβανω καθιερωθηκε απο παντα για αυτην την δουλεια δεν ειναι σημερινη ιδεα
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!πολυ νεκρα σημερα κανεις δεν μιλαει εδω?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Στην αθηνα στο κολονακι που και εκει ειναι γκλαμουρ βλεπεις τα απογευματα οι πουρογριες με της τζιπαρες κανουν ουρα αν δουν κανεναν ωραιο και ρωτανε ποσο παει,η τα 2 κεντρικα μαγαζια και αυτα ειναι στεκια ζιγκο,τα οποια πετανε ραβασακια με χαρτακια μεσω σερβιτορου για κονε.απλα στην θεσσαλονικη η νεα κρινη φυμιζεται για τετοια σε 2 μαγαζια δεν ξερω ποια,αλλα και στα παρκακια απεναντι ακουστηκε οτι πεζουν εδω και λιγο καιρο.οσο για συμμετοχες.. :) :) :)στο χερι σας ειναι οποιος διαθετι ενα A' σωματακι

Κάτσε τώρα τι είπες?? που παίζει αυτό? κοντά στις καφετέριες?? δώσε κανένα στοιχείο, ίσως κάνουμε και επαγγελματικό προσανατολισμό για εύκολο και γρήγορο χρήμα :sunglasses: υγ θέλω να πουλήσω ζιγκολιλίκια
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
σιγα μην κανουμε και πολιτιστικο συλλογο ζιγκολο :2funny:
απλα υπαρχουν γυναικες 45+ η οποιες λιγουρευονται μικρους και γουσταρουν να πανε για ενα απογευμα η ενα βραδακι.ας πουμε παραδειγμα στην Ν.κρινη στα παγκακια κατω απο τα πευκα που κοιτανε στην θαλασσα ειναι καλο σημειο και περαντζαδα,εχει θεα την θαλασσα επνεη το περιβαλλον ομορφα.καλο σημειο το οποιο γινονται ψωνηστιρια απο θειες γιατι τα απογευματα καθονται κατι τυποι με τους φραπεδες στο παγκακι και ποζαρουν στης πουρογριες.

κακο πραγμα να εχει να γαμησι κανενας πολυ καιρο.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Στην αθηνα στο κολονακι που και εκει ειναι γκλαμουρ βλεπεις τα απογευματα οι πουρογριες με της τζιπαρες κανουν ουρα αν δουν κανεναν ωραιο και ρωτανε ποσο παει,η τα 2 κεντρικα μαγαζια και αυτα ειναι στεκια ζιγκο,τα οποια πετανε ραβασακια με χαρτακια μεσω σερβιτορου για κονε.απλα στην θεσσαλονικη η νεα κρινη φυμιζεται για τετοια σε 2 μαγαζια δεν ξερω ποια,αλλα και στα παρκακια απεναντι ακουστηκε οτι πεζουν εδω και λιγο καιρο.οσο για συμμετοχες.. :) :) :)στο χερι σας ειναι οποιος διαθετι ενα A' σωματακι
κακο πραγμα να εισαι και μαλακας και ονειροπαρμενος. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Κάτσε τώρα τι είπες?? που παίζει αυτό? κοντά στις καφετέριες?? δώσε κανένα στοιχείο, ίσως κάνουμε και επαγγελματικό προσανατολισμό για εύκολο και γρήγορο χρήμα :sunglasses: υγ θέλω να πουλήσω ζιγκολιλίκια
φιδια τυπε
μην ψαρωνεις
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
παμμεγιστε τι λεει αυτος ρε
παιζουν τετοια σκηνικα?
καλα για αθηνα αυτα που λεει πρεπει να ειναι φιδια
τυπε οχι στην αθηνα και στην θεσσαλονικη,αυτες τις μαλακιες που λεει αυτο ο μαλακογκαβλης,ουτε στις γειτονιες τις κολομβιας γινοντε,εκει που μενει η κυρια χιλντα,η μανα τις καταλινας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε οχι στην αθηνα και στην θεσσαλονικη,αυτες τις μαλακιες που λεει αυτο ο μαλακογκαβλης,ουτε στις γειτονιες τις κολομβιας γινοντε,εκει που μενει η κυρια χιλντα,η μανα τις καταλινας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε λες να ειδε καμια τσοντα και να νομιζει οτι αυτα γινονται? :2funny:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
φιδια τυπε
μην ψαρωνεις

Βασικά άποψη μου, αν είσαι καλοβαλμένος και ικανοποιήσεις σκληρά μια 45ρα (παντρεμένη, παραμελημένη και με κόμπλεξ) άνετα τις
τρως φράγκα. Πχ αφού την πηδάς ένα 3μηνο, εξαφανίζεσαι και μετά όταν σε δει σου λέει που ήσουν? έχω σπάσει τα τηλέφωνα κτλ
Μετά ανταπαντάς άστα αρρώστησε ο τάδε συγγενής μου, χρειάστηκαν και φράγκα που δεν υπήρχαν, ε αν είσαι μαγκόκος της τα έφαγες ;)
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
οποιον τον αρεσει το θρεντ καθεται και οποιον οχι μην σωση και πατισει το ποδι του ξανα εδω!
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά άποψη μου, αν είσαι καλοβαλμένος και ικανοποιήσεις σκληρά μια 45ρα (παντρεμένη, παραμελημένη και με κόμπλεξ) άνετα τις
τρως φράγκα. Πχ αφού την πηδάς ένα 3μηνο, εξαφανίζεσαι και μετά όταν σε δει σου λέει που ήσουν? έχω σπάσει τα τηλέφωνα κτλ
Μετά ανταπαντάς άστα αρρώστησε ο τάδε συγγενής μου, χρειάστηκαν και φράγκα που δεν υπήρχαν, ε αν είσαι μαγκόκος της τα έφαγες ;)

ολα καλα...μονο η 45αρα μας λειπει :2funny:
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
παιδια στην αγ.δημητριου σε ενα πολυτελες εστιατοριο παιζει κατι?περιπου 100+ κατι νουμερο γνωριζει κανενας?
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πανε ρωτα.
Αμα δεν ειναι εχει πολλα εστιατορια Βασ. Ολγας.. :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom