Νέα

Πιάτσες ζιγκολό θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goystakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
elaaaaaaaaaaaaaaaa ΜΗΝ ΠΗΔΑΤΕ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΑΝΑΡΙΩΤΟΝ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΙΣΩ ΜΑΓΑΖΙΑ?ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

makelele

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΗ ΦΑΝΑΡΙΩΤΩΝ ΠΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ?? ΔΩΣΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ...ΟΝΟΜΑΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ!! ΣΤΕΙΛΕ Π.Μ ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ ΕΔΩ!!!
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις τι λετε τωρα?
διαβαζω το θρεντ κ λεω ειναι δυνατον?
ρε ξυπνατατε ρεεεεεεε
αν ειναι μια γνωστη κυρια κ ειναι κ καλη γκομενα σιγα μην παει σε κανενα κωλομαγαζο η σε καμια πλατεια για να βρει πουτσο
αν τωρα ψαχνετε για να γαμησετε τιποτα τελειωμενες σταφιδιασμενες παλιογριες τοτε μπορειτε να τις βρειτε παντου


εεεε...χωρις παρεξηγηση αλλα πανω κατω για τους ιδιους λογους που πανε κι οι αντρες πανε κι οι γυναικες για αγοραιο ερωτα...γιατι να ρισκαρεις να φας χυλοπιτα..? γιατι να μην κανεις σεξ με εναν εμφανησιμο...? γιατι να περιμενεις να σε ξαναπαρει τηλεφωνο..? και στο κατω κατω γιατι να θελεις σχεση???!!!!! ουτε μπινελικια θα ακουσεις, ουτε κριτικη ουτε τιποτα! απλο, γαματο ηρεμο χωρις εκλπηξεις σεξ που θα το θυμασαι για πολυυυ καιρο!! :grin:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Μπα , η αγαμια τον βαρεσαι στο κεφαλι , μπηκε στο μπουρδελα και ειπε να ρωτησει ταχα μου ταχαμου για τις πιατσες με τα πουρα μπας και γαμισει στο τσαμπε ,και μετα το παιζει και γνωστης απο 80's

παρτο αυγο και κουρευτο δηλαδη , θα τον χωρισε η γυναικα του στα 50 και θυμηθικε τα νιατα του  :2funny: :2funny:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

grobari1923

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θελω να γινω ζιγκολο ξερετε πως?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
παιδια θελω να γινω ζιγκολο ξερετε πως?

Στείλε βιογραφικό στον παλίκαρο.......


images.jpg
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καταρχην μαλλον μπερδευεσαι κ προφανως εχει βαρεσει εσενα η ζεστη στο κεφαλι.....ειπα εγω ποτε οτι ειμαι επαγγελματιας ζιγκολο κ μιλησα εγω ποτε για επαγγελματα κ παπαριες?καλυτερα να μασας παρα να μιλας.....κ επειδη οπως βλεπω εισαι ενας απο τους πολλους ξερολες που υπαρχουν....δε μπαινω στην διαδικασια να αποδειξω σε κανεναν τπτ κ να δωσω κανεναν γιατι τσατσιλικια δεν κανω...το αν υπαρχει κ τι υπαρχει ασε να το ξερει κανεις αλλος....το οτι δεν μιλαμε η δεν λεμε λεπτομερειες δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν ....χαλαρωσε λοιπον κ μην μου το παιζεις ειδημονας σε ολα...το να ακουμε καμια φορα κ να μην ειμαστε κριτες των παντων δεν ειναι κακο....το οτι βραζει ο τοπος απο μουνι δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν καποιες που πληρωνουν να γαμηθουν χωρις πολλα πολλα....με την ιδια λογικη το ιδιο κανουν κ οι αντρες παρολο που βραζει ο τοπος ....καμια διαφορα δεν υπαρχει...απολυτωσ καμια...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
εεεε...χωρις παρεξηγηση αλλα πανω κατω για τους ιδιους λογους που πανε κι οι αντρες πανε κι οι γυναικες για αγοραιο ερωτα...γιατι να ρισκαρεις να φας χυλοπιτα..? γιατι να μην κανεις σεξ με εναν εμφανησιμο...? γιατι να περιμενεις να σε ξαναπαρει τηλεφωνο..? και στο κατω κατω γιατι να θελεις σχεση???!!!!! ουτε μπινελικια θα ακουσεις, ουτε κριτικη ουτε τιποτα! απλο, γαματο ηρεμο χωρις εκλπηξεις σεξ που θα το θυμασαι για πολυυυ καιρο!! :grin:

κ μετα ξυπνησες  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εεεε...χωρις παρεξηγηση αλλα πανω κατω για τους ιδιους λογους που πανε κι οι αντρες πανε κι οι γυναικες για αγοραιο ερωτα...γιατι να ρισκαρεις να φας χυλοπιτα..? γιατι να μην κανεις σεξ με εναν εμφανησιμο...? γιατι να περιμενεις να σε ξαναπαρει τηλεφωνο..? και στο κατω κατω γιατι να θελεις σχεση???!!!!! ουτε μπινελικια θα ακουσεις, ουτε κριτικη ουτε τιποτα! απλο, γαματο ηρεμο χωρις εκλπηξεις σεξ που θα το θυμασαι για πολυυυ καιρο!! :grin:
ακριβως αυτο.εχει δημιουργηθει ενας μυθος οτι οι αντρες ειμαι πιο σεξογαλικη απο τη φυση τους .το θεμα ειναι οτι η σεξουαλικοτητα των φυλων απλα εκφραζεται διαφορετικα.η ενταση της ορμης ομως ειναι η ιδια.ενα καρο μυθοι γυρω απο μονογαμιμες γυναικες και πολυγαμικους αντρες με ηλιθιες εξελιχτηκες θεωριες του κωλου.η κοινωνια απλα εχει επιβαλει τη μονογαμια στη γυναικα οποτε ειναι πιο δυσκολο να ψωνισουν εναν αντρα μονο για σεξ.οι ζιγκολο δουλευουν γιαυτο το λογο μονο με γκει κοινο
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Γιατι διαφωνεις ρε ΚΩΣΤΑΚΗ?Μου πηρε τηλ μια πριν  και μου εδινε 100  ευρω για μια ωρα αλλα είμαι κλεισμενος σε άλλη...
Θες να στη κανω πασα?

εισαι σιγουρος οτι ηταν γυναικα? :grin: :grin:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Τυποι  , απο αθηνα ειμαι, γνωριζω μια φολα απο Facebook, k μου εδινε 100 ευρω για να την γαμησω....ειχε αδερφο μπατσο μου ειπε,μολις μου εδωσε το κατοσταρικο.επειδη φοβηθηκα , της το εδωσα πισω, φοβηθηκα μημως με συλλαβουν για αρσενικη πορνη κ λακισα
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Τυποι  , απο αθηνα ειμαι, γνωριζω μια φολα απο Facebook, k μου εδινε 100 ευρω για να την γαμησω....ειχε αδερφο μπατσο μου ειπε,μολις μου εδωσε το κατοσταρικο.επειδη φοβηθηκα , της το εδωσα πισω, φοβηθηκα μημως με συλλαβουν για αρσενικη πορνη κ λακισα

τύπε έπρεπε πρώτα να την ξεκωλώσεις για κανα μισάωρο, μετά να την χύσεις στη μάπα και μετά να πάρεις το κατοστάρικο. μέχρι να συνέλθει θα ήσουν χιλιόμετρα μακριά  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
τι εγινε βρε παιδες?χρονια και ζαμανια εχουμε να τα πουμε.εμαθα κατι για παραλιακη εδω θεσσ/νικη οτι ενα υμιπογειο παιζη πουρα.καπου αρχες παραλιακης,δωστε τα φωτα σας και ελπιζω να μην απαντουν μπαχαλακιδες οπως γινεται παντα και χαλαει το θρεντ.ευχαριστο προκαταβολικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom