Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Καποιος μου σφύριξε σήμερα, οτι στο λιμάνι και συγκεκριμένα κοντά στην πύλη Ε4, τις βραδυνές ώρες βγαίνουν τεμάχια ψάχνοντας για πελάτες...ξέρει κανένας τίποτα?  :think:
Φήμες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Από τα πλεόν καλτ μέρη που έχω γαμήσει είναι το χοτέλ ''ΣΠΑΡΤΗ''  :rockon: :rockon:.Μέγιστη πορνο-εμπειρία μύστες  :orchestra: :erection: :erection:,αν και η συγκεκριμένη όπως σωστά αναφέρει ο μύστης ζαρντεν πάει όπου θέλει ο πελάτης,κοντά στον πειραιά βέβαια  ;) ;).Μου είχε πει κι εμένα ότι προτιμάει περισσότερο το GLS
Για ξαναβάλε το λινκ απο το booking.com με αυτα τα υπεροχα ξενοδοχεία  :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Η θεα...απο το παραθυρο

 

Συνημμένα

  • 342.jpg
    342.jpg
    326,1 KB · Εμφανίσεις: 50

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Η ΜΙΛΦΑΡΑ....?
 

blackmetalbeast

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από καμιά ώρα που πέρασα απο εκεί επικρατούσε ησυχία. Τίποτα στα πέριξ...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
επιτελους!!!!!!!!!!!!!! σας εχω νεα, αχρηστα ρεμαλια...σε λιγο κρεμαω εντυπωσεις απο Ισαμπελλα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Λοιπον φιλοι και συναγωνιστες...πρωτα απο ολα ας αρχισω απο το ΠΟΤΕ μπορει και ΠΟΤΕ ειναι στο δρομο...καθημερινα+σκ απο 400 με 430 μεχρι 930 με 1000 το βραδυ (ετσι λεει αλλα σιγα ειχα οργωσει ολη την περιοχη και δεν την εβλεπα) Τα πρωινα δεν βγαινει για οικογενειακους λογους. Η αληθεια ειναι οτι την φανταζομουν διαφορετικη. Την περιμενα πιο milfοραπανο, αλλα δεν ειναι. Δεν ειναι πανω απο 40-ετσι την ειδα εγω.(35 λεει ...καααλα) Μου θυμισε πουτανοκαταστασεις της Σολωνος της δεκαετιας του 90. Ειναι ψηλη, ξανθια, πιασιμοκατασταση οκ αλλα πεσμενο βυζι 3αρι. Την ειδα ακριβως εξω απο τραπεζα Πιστεως (ωρα Ελλαδος 830 μμ) να καθεται στο πεζουλι και να ψαχνει την τσαντα της. Φορουσε μαυρο μακρυ φορεμα αλλα με σκισιμο μεχρι το μουνι. Σταματαω με αμαξι και της φωναζω για μια φωτια να αναψω τσιγαρο. Η τυπισα ερχεται κατευθειαν και της λεω "εισαι η Ιζαμπελλα?" και μου λεει, ναι. Την βαζω στο αμαξι και την πηγα στο gls hotel. (μπορειτε και στην Σπαρτη με 20ευρουλακια, αλλα μην πατε εκει μεσα). Το προγραμμα τα παντα ολα με περιπου 30 ευρω την ωρα. Της εδωσα 40 (δεν ειχα 10αρικο) και μου ειπε οκ τα λεφτα αυτα ειναι για 2 ωρες (τι να κανετε ρε ρεμαλια με την συγκεκριμενη 2 ολοκληρες ωρες?) Οπως ειπα, σωμα οκ με το χαρακτηριστικο του tatoo στο κατω ακρο του δεξιου ποδιου.

Προσοχη...Επειδη θα σας πρηξει τα αρχιδια με την πολυλογια της, πρεπει να ειστε προετοιμασμενοι για κατευθειαν πιπωμα. Η ο,τι αλλο βρειτε να της το χωσετε στο στομα!! Δεν σταματαει αλλιως. Σε γενικες γραμμες κρυα πραγματα, δεν με εντυπωσιασε (εκτος απο πολυ καλο τσιμπουκι δεν κανει τιποτε αλλο καλο) Η τυπισα ειναι ΜΟΝΟ για τσιμπουκωμα στο αμαξι με ενα 20αρικο και σπιτι.
Οτι αλλο θελετε να ρωτησετε θα ειμαι στην διαθεση σας,φιλοι μου

καλη συνεχεια (αντε το καναμε και αυτο-παμε για τα επομενα) :hi:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Καλος ο παιχτης
 

blackmetalbeast

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίος!  :thumbsup:
Ζητάνε 20άρικο στην τρώγλη το Σπάρτη? Αν είναι δυνατόν!! 
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Λοιπον φιλοι και συναγωνιστες...πρωτα απο ολα ας αρχισω απο το ΠΟΤΕ μπορει και ΠΟΤΕ ειναι στο δρομο...καθημερινα+σκ απο 400 με 430 μεχρι 930 με 1000 το βραδυ (ετσι λεει αλλα σιγα ειχα οργωσει ολη την περιοχη και δεν την εβλεπα) Τα πρωινα δεν βγαινει για οικογενειακους λογους. Η αληθεια ειναι οτι την φανταζομουν διαφορετικη. Την περιμενα πιο milfοραπανο, αλλα δεν ειναι. Δεν ειναι πανω απο 40-ετσι την ειδα εγω.(35 λεει ...καααλα) Μου θυμισε πουτανοκαταστασεις της Σολωνος της δεκαετιας του 90. Ειναι ψηλη, ξανθια, πιασιμοκατασταση οκ αλλα πεσμενο βυζι 3αρι. Την ειδα ακριβως εξω απο τραπεζα Πιστεως (ωρα Ελλαδος 830 μμ) να καθεται στο πεζουλι και να ψαχνει την τσαντα της. Φορουσε μαυρο μακρυ φορεμα αλλα με σκισιμο μεχρι το μουνι. Σταματαω με αμαξι και της φωναζω για μια φωτια να αναψω τσιγαρο. Η τυπισα ερχεται κατευθειαν και της λεω "εισαι η Ιζαμπελλα?" και μου λεει, ναι. Την βαζω στο αμαξι και την πηγα στο gls hotel. (μπορειτε και στην Σπαρτη με 20ευρουλακια, αλλα μην πατε εκει μεσα). Το προγραμμα τα παντα ολα με περιπου 30 ευρω την ωρα. Της εδωσα 40 (δεν ειχα 10αρικο) και μου ειπε οκ τα λεφτα αυτα ειναι για 2 ωρες (τι να κανετε ρε ρεμαλια με την συγκεκριμενη 2 ολοκληρες ωρες?) Οπως ειπα, σωμα οκ με το χαρακτηριστικο του tatoo στο κατω ακρο του δεξιου ποδιου.

Προσοχη...Επειδη θα σας πρηξει τα αρχιδια με την πολυλογια της, πρεπει να ειστε προετοιμασμενοι για κατευθειαν πιπωμα. Η ο,τι αλλο βρειτε να της το χωσετε στο στομα!! Δεν σταματαει αλλιως. Σε γενικες γραμμες κρυα πραγματα, δεν με εντυπωσιασε (εκτος απο πολυ καλο τσιμπουκι δεν κανει τιποτε αλλο καλο) Η τυπισα ειναι ΜΟΝΟ για τσιμπουκωμα στο αμαξι με ενα 20αρικο και σπιτι.
Οτι αλλο θελετε να ρωτησετε θα ειμαι στην διαθεση σας,φιλοι μου

καλη συνεχεια (αντε το καναμε και αυτο-παμε για τα επομενα) :hi:
αξιος κασκαντερ.ετσι που το πας,καποτε θα φτασεις τον τρισμεγιστο νιτρο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Άξιος ο zarden  :rockon: :rockon: :hi:.Εντάξει γενικά μιλάει πολύ και σου τα σπάει  :tickedoff: :headbang:,αλλά μόλις σε δει καβλωμένο ξεκινάει το παιχνίδι  :pipa1: :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:.Το ''ΣΠΑΡΤΗ'' έχει ένα 10ρικο αν θυμάμαι καλά  :rolleyes: :uglystupid:,τρελή καλτίλα πάντως,έστω μια φορά πρέπει όλοι οι μύστες να γαμήσουν σε αυτή την τρώγλη  :orchestra: :erection:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Άξιος ο zarden  :rockon: :rockon: :hi:.Εντάξει γενικά μιλάει πολύ και σου τα σπάει  :tickedoff: :headbang:,αλλά μόλις σε δει καβλωμένο ξεκινάει το παιχνίδι  :pipa1: :knockinb: :zfuck: :grin: :grin:.Το ''ΣΠΑΡΤΗ'' έχει ένα 10ρικο αν θυμάμαι καλά  :rolleyes: :uglystupid:,τρελή καλτίλα πάντως,έστω μια φορά πρέπει όλοι οι μύστες να γαμήσουν σε αυτή την τρώγλη  :orchestra: :erection:
γεια σου ρε κωστακι με τα τρομερα σου ποστς... :hi: (εσενα φιλε πρεπει να σε παρω μαζι μου μια μερα για πουτανοκηνυγι) Η Σπαρτη εχει ενα προβλημα (εκτος της καλτιλας που οκ) δεν εχει ευκολη προσβαση (παρκιν) τουλαχιστον αυτο εβλεπα εγω οσους μηνες κυνηγουσα την τσαουσα... :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
γεια σου ρε κωστακι με τα τρομερα σου ποστς... :hi: (εσενα φιλε πρεπει να σε παρω μαζι μου μια μερα για πουτανοκηνυγι) Η Σπαρτη εχει ενα προβλημα (εκτος της καλτιλας που οκ) δεν εχει ευκολη προσβαση (παρκιν) τουλαχιστον αυτο εβλεπα εγω οσους μηνες κυνηγουσα την τσαουσα... :hi:

Μύστη μόνο πεζός σε τέτοια μέρη  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Εγώ ένα απόγευμα βρήκα μια θέση τυχαία κοντά στο ''ΣΠΑΡΤΗ'' και είδα ότι στο σημείο κόψανε βόλτα διάφοροι τσιγγάνοι,πρεζόνια και ζητιάνοι  :S :S.Ο ηλεκτρικός είναι η καλύτερη λύση,μιας και σε βγάζει ακριβώς στην περιοχή  :hi:
 

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
Δευτέρα 21:40 πέρασμα απο το σημείο και η Ισαμπέλλα στην πιο κάτω απο την τράπεζα γωνία. Προς τον ηλεκτρικό, μπροστά στο ζαχαροπλαστείο και μάλιστα οχι στο πεζοδρόμιο.
Καιροφυλακτούσε στο σχετικά ήσυχο πλαινό στενό !
Μέχρι να πλησιάσω είχε ορμήξει συναγωνιστής με το αυτοκίνητο.
Κρίμα που δεν πρόλαβα. Φαινόταν φρέσκια και ανανεωμένη στο πρόσωπο, χωρίς το βαριεστημένο ύφος, αλλά με το γνωστό ντύσιμο. (Μπεζ γούνινο πάνω και τιγρέ παντελόνι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom