Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστή μην εμκνευρίζεσαι, δεν είναι δούλεμα.
Παλιά πήγαινα σε διαμέρισμα πίσω από την Μυλέρου σε Κινεζάκι που έβαζε αγγελία και στις εφημερίδες. Τώρα έχει φύγει και αλλάξει τηλέφωνο . Πιο παλιά με είχε πάει ένας φίλος σε 5ο όροφο πολυκατοικίας προς Σωκράτους όπου είχε δύο ή τρία Κινεζάκια , αλλά με Κινέζους μέσα .Πήγαινες σε ένα μικρό δωμάτιο δίπλα. Δεν γούσταρα και έφυγα . Γνωστός που μένει κοντά στη πλατεία Βάθη είδε μέρα μεσημέρι όμορφο Κινεζάκι να βγαίνει από πολυκατοικία κοντά στη λαϊκή και να ψωνίζει με ζαρτιέρες ! Αν θυμάμαι καλά στην ιστοσελίδα μας κάποιος έγραφε για μαγαζί ρούχων στο ισόγειο και "σπίτι" στον 1ο όροφο κ.α. Από όλα αυτά κάτι θα παίζει .Τόσους Κινέζους έχουμε στο κέντρο .Κάπου θα πρέπει να πηγαίνουν και αυτοί.
Το συμπέρασμα είναι δικό μου , δεν με δούλεψε κανείς.  :tits2:

και εγω ειχα παει πριν κανενα χρονο κατω απο την ομονοια..νομιζω μενανδρου σε ενα πενταωροφο κτηριο με ενα κινεζακι μεσο αγγελιας..ολα οκ..αλλα παρολαυτα ηταν ρισκο..ηταν φισκα στους κινεζους το κτηριο..ανετα θα μπορουσε να συμβει καποια στραβη..μην την ψαχνεις καλυτερα.. ;)
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Σας αρέσει η UMI???


Υπάρχει καμία τέτοια στην Αθήνα?

Μπροστά στον Άγνωστο Στρατιώτη, στην Ακρόπολη, στο μουσείο της Ακρόπολης και γενικότερα σε τέτοια μέρη.
Εάν όμως υπονοείς έαν υπάρχει κανά μέρος για να  :knockinb:  τέτοιο γιαπωνεζάκι, τότε τύπε μου (που θα έλεγε και ο Απόλυτος), πλάκα μας κάνεις (χωρίς ίχνος ειρωνείας).
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μπροστά στον Άγνωστο Στρατιώτη, στην Ακρόπολη, στο μουσείο της Ακρόπολης και γενικότερα σε τέτοια μέρη.
Εάν όμως υπονοείς έαν υπάρχει κανά μέρος για να  :knockinb:  τέτοιο γιαπωνεζάκι, τότε τύπε μου (που θα έλεγε και ο Απόλυτος), πλάκα μας κάνεις (χωρίς ίχνος ειρωνείας).
αν καποιος ξερει γιαπωνεζες ας μου στειλει π.μ
αλλα ναναι γιαπωνεζες
οχι απτα υπολειμματα του μαο :2funny:
τετοιες εχουμε
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
736
Πόντοι
96
Τις δεκαετίες 1980 και 1990 όταν τα γραφεία συνοδών ήταν στις δόξες τους και δεν ήταν πολύ ακριβά οπως τώρα , υπήρχαν γιαπωνέζες τις οποίες είχα τιμήσει δεόντως. Οι περισσότερες έρχονταν για τις ανάγκες της πρεσβείας αλλά δεν καθόντουσαν γαι πολύ στην Ελλάδα. Αν έχει κάποιες , μόνο σε αυτό το κύκλωμα θα βρει κανείς αλλά αμφιβάλλω όπως είναι τώρα η κατάσταση.Έτσι και αλλιώς 150 ή 200 ευρώ είναι πολλά πια.
Θα πρότεινα για τους αθεράπευτα ασιατομανείς καμάκι σε  γιαπωνέζες τουρίστριες στο Μοναστηράκι και την Πλάκα! Μια προειδοποίηση όμως . Οι Γιαπωνέζες είναι χειραφετημένες και καλλιεργημένες και ίσως πιο προχωρημένες από τις λευκές σε κάποια πράγματα . Άρα για να τις ρήξεις πρέπει να ιδρώσεις!  :tits2: 
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΕΖΕΣ(ΣΤΟ ΦΙΞ)
ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΡΕΥΜΑ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ.ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ???
ΠΟΛΥ ΚΙΝΕΖΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ..
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Αφου δεν υπαρχουν ευκολα ασιατισες εδω και κυριως γιαπωνεζες και που να τρεχεται προς ασια μερια ειναι και ακριβα τα εισητηρια.Μια επισκεψη Λονδινο με 155 ευρω πηγαινε ελα και επιλεγεις απο τα κατωθι κουκλια
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΕΖΕΣ(ΣΤΟ ΦΙΞ)
ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΡΕΥΜΑ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ.ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ???
ΠΟΛΥ ΚΙΝΕΖΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ..

Στις δουλειές τους πάνε ρε φίλε.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΜΕ ΣΟΡΤΑΚΙΑ,ΒΑΜΕΝΕΣ,ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Στις δουλειές τους πάνε ρε φίλε.

Και εγω για ''δουλεια'' τις θελω και θα την κανω την..επιδρομή μπας και πεσω πανω σε καμια ρεπατζου. :)
Μια αρχη ειναι παντα σημαντική και στον τομεα σχιστο.... εχω μεινει πισω. Καιρος να μπουμε πιο γερά μην μας κουνιουνται οι ρωσομουνες που νομιζουν οτι εχουν αποκλειστικότητα. Και οι Καυκασιες αλλωστε οι Καζακσταν κλπ τετοιες κατηγοριας ειναι. :2funny:
Τις ευχαριστιες μου για την πληροφορια.
 

Επισκέπτης
τυποι περασα  9.30  απο καποδιστριου ηταν 4 κινεζακια φωτια μεσ την καυλα. καινουριεσ  πρωτη φορα τα ειδα τα μωρα και 100/100 κινεζεσ 40 ευρα ζηταγαν.αλλα σιγουρα  ουτε καζακστανεσ ουτε ρωσοκινεζεσ.
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
τυποι περασα  9.30  απο καποδιστριου ηταν 4 κινεζακια φωτια μεσ την καυλα. καινουριεσ  πρωτη φορα τα ειδα τα μωρα και 100/100 κινεζεσ 40 ευρα ζηταγαν.αλλα σιγουρα  ουτε καζακστανεσ ουτε ρωσοκινεζεσ.
βραδυ??
 

Επισκέπτης
τυποι περασα  9.30  απο καποδιστριου ηταν 4 κινεζακια φωτια μεσ την καυλα. καινουριεσ  πρωτη φορα τα ειδα τα μωρα και 100/100 κινεζεσ 40 ευρα ζηταγαν.αλλα σιγουρα  ουτε καζακστανεσ ουτε ρωσοκινεζεσ.
καποδιστριου που?9.30 πρωι η βραδυ?
 

Επισκέπτης
Τυποι που θα βρουμε τετοια?...  :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 05.jpg
    05.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 15 (3).jpg
    15 (3).jpg
    86,1 KB · Εμφανίσεις: 14

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765

Συνημμένα

  • kinez.png
    kinez.png
    272,8 KB · Εμφανίσεις: 111

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom