Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τα ασιατικα προϊοντα ειναι εγγυηση.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Γυρνώντας με το μηχανάκι Κυριακή μεσημέρι στο τρίγωνο Θερμοπυλών-Μαραθώνος-Πειραιώς κλπ είδαν τα ματάκια μου...
Έχω την αίσθηση ότι κάτι αρχίζει και παίζει και δεν το' χουμε πάρει χαμπάρι. Θα χωθώ για να μάθω και θα ενημερώσω. Ελπίζω να μην κάνω λάθος και φάω ξύλο
 

cc68

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Αρχηγε προχωρα.....Περιμενουμε τα νεα σου....
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Γυρνώντας με το μηχανάκι Κυριακή μεσημέρι στο τρίγωνο Θερμοπυλών-Μαραθώνος-Πειραιώς κλπ είδαν τα ματάκια μου...
Έχω την αίσθηση ότι κάτι αρχίζει και παίζει και δεν το' χουμε πάρει χαμπάρι. Θα χωθώ για να μάθω και θα ενημερώσω. Ελπίζω να μην κάνω λάθος και φάω ξύλο
πολεμικες τεχνες ξερεις?
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλη τη παρέα!!! απ' ότι βλέπω ολοι είμαστε οπαδοί της νοοτρπιας αυτής, οπότε παραθέτω μια ωραία φράση!!!!
 

Συνημμένα

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    67,9 KB · Εμφανίσεις: 50

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
χτες στο γνωστό πλέον τυροπιτάδικο στην αρχή της Αχαρνών η ασιάτισα Μιμί με την κινέζα φίλη της με μίνι καλσόν μπότες αμφότερες σουλατσάριζαν επί ματαίω. χαμός από δελτάδες, πολλά μπορντέλλα έκλειναν κακήν κακώς και μια επιχείρηση σκούπα βρισκόταν εν εξελίξει. οι κινέζες από εκεί που το έπαιζαν κινέζες τόσες φορές που προσπαθούσα να πάρω τη μιμί λόγω αναδουλειάς ήταν όλο βλέματα και γελάκια. αλλά επειδή έχω στραβώσει δεν πήρα. όχι όποτε θέλετε εσείς μανδάμ...
Παρεμπιπτόντως έχει χτυπήσει κανείς τελευταίως από το κινεζογραφείο; Τα ίδια μπάζα παίζουν ή μήπως έχει επιστρέψει καμιά Λίζα;
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
χτες στο γνωστό πλέον τυροπιτάδικο στην αρχή της Αχαρνών η ασιάτισα Μιμί με την κινέζα φίλη της με μίνι καλσόν μπότες αμφότερες σουλατσάριζαν επί ματαίω. χαμός από δελτάδες, πολλά μπορντέλλα έκλειναν κακήν κακώς και μια επιχείρηση σκούπα βρισκόταν εν εξελίξει. οι κινέζες από εκεί που το έπαιζαν κινέζες τόσες φορές που προσπαθούσα να πάρω τη μιμί λόγω αναδουλειάς ήταν όλο βλέματα και γελάκια. αλλά επειδή έχω στραβώσει δεν πήρα. όχι όποτε θέλετε εσείς μανδάμ...
Παρεμπιπτόντως έχει χτυπήσει κανείς τελευταίως από το κινεζογραφείο; Τα ίδια μπάζα παίζουν ή μήπως έχει επιστρέψει καμιά Λίζα;
εχει πιατσες με ασσιατισες???????????και εγω δεν εχω παρει χαμπαρι  :jerking:
για πειτε......... :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
χτες στο γνωστό πλέον τυροπιτάδικο στην αρχή της Αχαρνών η ασιάτισα Μιμί με την κινέζα φίλη της με μίνι καλσόν μπότες αμφότερες σουλατσάριζαν επί ματαίω. χαμός από δελτάδες, πολλά μπορντέλλα έκλειναν κακήν κακώς και μια επιχείρηση σκούπα βρισκόταν εν εξελίξει. οι κινέζες από εκεί που το έπαιζαν κινέζες τόσες φορές που προσπαθούσα να πάρω τη μιμί λόγω αναδουλειάς ήταν όλο βλέματα και γελάκια. αλλά επειδή έχω στραβώσει δεν πήρα. όχι όποτε θέλετε εσείς μανδάμ...
Παρεμπιπτόντως έχει χτυπήσει κανείς τελευταίως από το κινεζογραφείο; Τα ίδια μπάζα παίζουν ή μήπως έχει επιστρέψει καμιά Λίζα;
αυτη δεν ειναι που ζηταει 50 ευρω τυπε?
 

makis12

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
το "αυτή" που πάει,στη Μιμί ή στη Λίζα; Η Λίζα παίρνει 100 με μασαζ, η Μιμί 50 + ξενοδοχείο
καλη τιμή ... ενδιαφέρον ακουγεται .μπορεισ να στειλεισ καμια πληροφορια πως την βρισκουμε την Μιμι? φανταζομαι δε οτι αξίζει τον κοπο μιας και φαινεται οτι εχεις δοκιμασει!
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
τι ωρες παιζουν αυτες? οποτε εχω περασει δεν εχω δει τιποτα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
τι ωρες παιζουν αυτες? οποτε εχω περασει δεν εχω δει τιποτα

μετά τις 9 κάθονται στο τυροπιτάδικο στην αρχή της αχαρνών στο απέναντι πεζοδρόμιο από την εθνική τράπεζα
 

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
οκ, ευχαριστω. θα κανω μια βολτα να δω. αφου υπαρχουν αυτες θα υπαρχουν σιγουρα κι'αλλες.Αν τιμησω καποια θα ενημερωσω.Αντε να ξεκιναμε σιγα σιγα με κινεζακια.
ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΙΝΕΖΟΥΛΕΣ , ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΕΚΔΗΛΩΘΕΙΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ :fuck1:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Η φαση στο γνωστο πλεον σημειο πως γινεται? πας χυμα και μιλας, γιατι οποτε εχω περασει καθοντε σε καποιο τραπεζακι με παρεα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Η φαση στο γνωστο πλεον σημειο πως γινεται? πας χυμα και μιλας, γιατι οποτε εχω περασει καθοντε σε καποιο τραπεζακι με παρεα...
ναι έτσι, πας και μιλάς. γενικά το παίζουν δύσκολες (μερικές φορές απορώ πως πιάνουν πελάτες). Κοίτα να είσαι άνετος και ευδιάθετος. Η μιμί τα υπολογίζει πολύ αυτά.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
ναι έτσι, πας και μιλάς. γενικά το παίζουν δύσκολες (μερικές φορές απορώ πως πιάνουν πελάτες). Κοίτα να είσαι άνετος και ευδιάθετος. Η μιμί τα υπολογίζει πολύ αυτά.

Thanks heellover..
 
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Μεγάλα όταν τις δοκιμασεις πες και σε εμας εαν αξιζουν και πως γίνεται για να ετοιμαζομαστε και εμεις. Οκ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η φαση στο γνωστο πλεον σημειο πως γινεται? πας χυμα και μιλας, γιατι οποτε εχω περασει καθοντε σε καποιο τραπεζακι με παρεα...
τυπε γιατι δεν πας χαλκοκονδυλη κατω απτην 3η σεπτεμβριου στις στασεις των λεωφορειων που θα σου παρουν και πιο λιγα
ασε τα μασαζ να γαμησεις κινεζακι θες εσυ δικε μου :2funny:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
τυπε γιατι δεν πας χαλκοκονδυλη κατω απτην 3η σεπτεμβριου στις στασεις των λεωφορειων που θα σου παρουν και πιο λιγα
ασε τα μασαζ να γαμησεις κινεζακι θες εσυ δικε μου :2funny:

Ειναι αλλη πιατσα εκει με κινεζακια φιλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom