Νέα

Πιάτσες fm Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DEWARSS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Τζίνα η καλύτερη και η αγαπημένη μου τέσσερα χρόνια τώρα...
Ναι τζινα ειναι η καλυτερη..εχω εγω καμια 4ετια που την φορμαρω...και απο τις 3 πρωτες που καθονται μετα την αλβανιδα στο στενακι η τζεσικα ειναι καλη απλα δεν ειναι τοσο ωραια η τζινα ειναι καλυτερη.Την μονη που δεν εχω παρει απο μαυρες ειναι εκεινη που στεκεται στο στενο απο τα τραβελια απεναντι απο την ιουλια λαμαρινες..Εχει ωραιες βυζαρες..
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
καταλαβα αυτη ειναι την εχω παρει 1 φορα χαλια ειναι μονο καλο σωμα εχει το καλυτερο απο τις μαυρες..αλλα ξεπετα..η χειροτερη κατ εμε..
Απολύτως σωστος μακράν το πιο ωραίο σώμα από μαύρες αλλά στον αγώνα λίγα πράγματα..
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Ναι τζινα ειναι η καλυτερη..εχω εγω καμια 4ετια που την φορμαρω...και απο τις 3 πρωτες που καθονται μετα την αλβανιδα στο στενακι η τζεσικα ειναι καλη απλα δεν ειναι τοσο ωραια η τζινα ειναι καλυτερη.Την μονη που δεν εχω παρει απο μαυρες ειναι εκεινη που στεκεται στο στενο απο τα τραβελια απεναντι απο την ιουλια λαμαρινες..Εχει ωραιες βυζαρες..
Ωραίος δικός μας κι εσύ... Τζέσικα να ξέρεις είναι παλιά την είχα πρωτοπαρει το 2019 και τώρα λίγους μήνες ξαναεμφανίστηκε.. απλά έχει κάποια κιλά παραπάνω... αλλά στο σεξ δεν παίζεται όλα τα κάνει τέλεια και τα στησίματα και λεφτά πάντα ζητάει 20ε την μια χωρίς παζάρια για παραπάνω
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Ωραίος δικός μας κι εσύ... Τζέσικα να ξέρεις είναι παλιά την είχα πρωτοπαρει το 2019 και τώρα λίγους μήνες ξαναεμφανίστηκε.. απλά έχει κάποια κιλά παραπάνω... αλλά στο σεξ δεν παίζεται όλα τα κάνει τέλεια και τα στησίματα και λεφτά πάντα ζητάει 20ε την μια χωρίς παζάρια για παραπάνω
Ναι γουσταρω μαυρες..ξερω οτι ειναι παλια η τζεσικα απο το 2017 η το 2018 την επαιρνα και τωρα οποτε την πετυχω χανεται κατα καιρους κανει καλο γαμησι η αλλες 2 που καθονται μαζι της ειναι ψοφιμια μαπα.Η τζινα ειναι πιο ωραιο μουνι καλυτερη πιπα και καλο γαμησι..Απο μαυρες αυτες αξιζουν στο φαναρι στην κωλλετη ειναι ωραιο μουνι η μαυρη που καθεται με μια νταρτανα..Απο οτι διαβασα και η μαυρη η βυζαρου απεναντι απο την ιουλια ειναι καλη..
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Φίλε μου yiannis, χαλαλι βρε. 10 χρόνια την γαμαμε και κάποτε με ένα 30αρι στο σπίτι της.. Αρκετές φορές.
Απλά τώρα την μάθατε το τελευταίο 3μηνο οι περισσότεροι κ γίνεται αυτός ο χαμός. Χαλαλι.... τα 80αρια 100αρια για το χοτελi αφού περνάς καλά. Απλα κακομαθαινουν κάποιες...
Φίλος @Illuzion καλημέρα, το σχόλιο μου για τα 40αρια ήταν χάριν αστεϊσμού επειδή κάναμε χουλιαμα με τον @DEWARSS & @Humax . Το μεγαλύτερο ποσό που έχω δώσει για καβατζα είναι 30αρι, έχω πάρει αρκετές σε ξενοδοχείο με 50€ & 60€, και μια φορά έδωσα 70€ σε μια κοπέλα που ήξερα ότι είχε έρθει από σπίτι τής μόνο για εμένα αφού μετά την πήγα σπίτι της. Σχετικά με το 3μηνο που αναφέρεσαι έχεις δίκιο, στην συγκεκριμένη πήγα πρώτη φορά πριν από 2-3 μήνες περίπου διαβάζοντας από εδώ μέσα. Το να κακομαθουν κάποιες είναι πιθανό αλλά μην ξεχνάς ότι η "αγορά" έχει την τάση να αυτορυθμιζεται, ανάλογα με την προσφορά και ζήτηση και για την ακρίβεια είχα αυτή την συζήτηση το Σάββατο, πχ η danniela την προηγούμενη εβδομάδα το είχε πάει στα 20€ και το ξαναγυρίσε στα 15€.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Ναι γουσταρω μαυρες..ξερω οτι ειναι παλια η τζεσικα απο το 2017 η το 2018 την επαιρνα και τωρα οποτε την πετυχω χανεται κατα καιρους κανει καλο γαμησι η αλλες 2 που καθονται μαζι της ειναι ψοφιμια μαπα.Η τζινα ειναι πιο ωραιο μουνι καλυτερη πιπα και καλο γαμησι..Απο μαυρες αυτες αξιζουν στο φαναρι στην κωλλετη ειναι ωραιο μουνι η μαυρη που καθεται με μια νταρτανα..Απο οτι διαβασα και η μαυρη η βυζαρου απεναντι απο την ιουλια ειναι καλη..
Η μαύρη που κάθεται απέναντι από Ιουλία είναι η berry, την πήρα 2-3 φορές πριν από 5-6 μήνες και είναι μία χαρά. Μεγάλα βυζιά που τα πετάει από έξω, πολύ γέλιο στο αμάξι με ωραίο social,και deepthroat πίπα. Από τα πιο ωραία 20ρικα που έχω δώσει.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Αυτή η Τζίνα που κάθεται συνήθως;
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Ναι γουσταρω μαυρες..ξερω οτι ειναι παλια η τζεσικα απο το 2017 η το 2018 την επαιρνα και τωρα οποτε την πετυχω χανεται κατα καιρους κανει καλο γαμησι η αλλες 2 που καθονται μαζι της ειναι ψοφιμια μαπα.Η τζινα ειναι πιο ωραιο μουνι καλυτερη πιπα και καλο γαμησι..Απο μαυρες αυτες αξιζουν στο φαναρι στην κωλλετη ειναι ωραιο μουνι η μαυρη που καθεται με μια νταρτανα..Απο οτι διαβασα και η μαυρη η βυζαρου απεναντι απο την ιουλια ειναι καλη..

Αυτή η Τζίνα που κάθεται συνήθως;
συνηθως στην βασια χλοης απεναντι και εκει τριγυρω δλδ λιγο πιο κατω εως την σονια..
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Η μαύρη που κάθεται απέναντι από Ιουλία είναι η berry, την πήρα 2-3 φορές πριν από 5-6 μήνες και είναι μία χαρά. Μεγάλα βυζιά που τα πετάει από έξω, πολύ γέλιο στο αμάξι με ωραίο social,και deepthroat πίπα. Από τα πιο ωραία 20ρικα που έχω δώσει.
Αυτή η Berry που λες είναι η μαύρη η γεματούλα με πολύ μεγάλα βυζιά που κάθεται συνήθως Μαζαράκη-Γιαννιτσών στο EZRA;
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Αυτή η Berry που λες είναι η μαύρη η γεματούλα με πολύ μεγάλα βυζιά που κάθεται συνήθως Μαζαράκη-Γιαννιτσών στο EZRA;
Ναι αυτή, και φοράει περούκες, πότε ξανθιά πότε ροζ. Καλό τυπακι
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Ναι αυτή, και φοράει περούκες, πότε ξανθιά πότε ροζ. Καλό τυπακι
Την έχω πάρει κανά 2-3 φορές αλλά την θυμάμαι ανέκαθεν μελαχρινή, μου συστηνόταν ως Αννίτα. Καλή πίπα και στο κάρφωμα γούσταρε, πετούσε και βρωμόλογα.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Εχθές κατά της 8:30 το απόγευμα γυρνούσε ματακιας και έκανε ντου στης καβατζες! Έχω απορία η νταβάδες τι κάνουν ;
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Εχθές κατά της 8:30 το απόγευμα γυρνούσε ματακιας και έκανε ντου στης καβατζες! Έχω απορία η νταβάδες τι κάνουν ;
Τα κλασσικα στοιχημα κανα φραπε τετοια θεματα...
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
Εχθές κατά της 8:30 το απόγευμα γυρνούσε ματακιας και έκανε ντου στης καβατζες! Έχω απορία η νταβάδες τι κάνουν ;
Απο νταβα μην περιμένεις πολλά αν δεν τον πριξει τα αρχιδια η πουτανα .
Μόνο να παίρνουν τηλέφωνα να σου ζαλίζουν τα αρχιδια ξέρουν την ώρα που γαμας .
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
@Humax Φιλανδία την έκαναν την πιάτσα στην Γιαννιτσών!
Τι γίνεται εκεί ρε κάντε κάτι !
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Απο νταβα μην περιμένεις πολλά αν δεν τον πριξει τα αρχιδια η πουτανα .
Μόνο να παίρνουν τηλέφωνα να σου ζαλίζουν τα αρχιδια ξέρουν την ώρα που γαμας .
Ετσι ξεχασα το τηλ που γαμας και η λεγαμενη κοιταει το κινητο η απανταει..Κανουν σκηνη οι νταβαδες ζηλευουν τις λενε μωρη τι κανεις γαμιεσαι??οχι αντρα μου ειμαι στα κινεζικα για ψωνια τωρα ερχομαι...Ακριβως πρηζουν αρχιδια οι νταβαδες μονο οταν γαμας και καλα μην κανεις πολυ ωρα και χασει τον επομενη πελατη μλκιες ναουμ ενω παιζει η πουτανα να βαραει μυγες κανα 2ωρο πετσα να στεκεται...προλογος φιλε dewarss αυτο κανουν οι κυριες ιδιος οι βουλγαρες..
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
Ετσι ξεχασα το τηλ που γαμας και η λεγαμενη κοιταει το κινητο η απανταει..Κανουν σκηνη οι νταβαδες ζηλευουν τις λενε μωρη τι κανεις γαμιεσαι??οχι αντρα μου ειμαι στα κινεζικα για ψωνια τωρα ερχομαι...Ακριβως πρηζουν αρχιδια οι νταβαδες μονο οταν γαμας και καλα μην κανεις πολυ ωρα και χασει τον επομενη πελατη μλκιες ναουμ ενω παιζει η πουτανα να βαραει μυγες κανα 2ωρο πετσα να στεκεται...προλογος φιλε dewarss αυτο κανουν οι κυριες ιδιος οι βουλγαρες..
Αυτές μια χαρά κάθονται να τις γαμησεις ,αλλά έλα που οι νταβαδες τους είναι και ζηλιαρηδες!
Τι να κανουμε δηλαδη;
Σαν τον άλλο άνθρωπο να αφήνουμε το 20ρικο και να φεύγουμε;
Για γέλια και για κλάματα είναι η κατάσταση τους αλλά δεν μας ενδιαφέρει.αφου πληρώνουμε κάτσε πιες τον φραπέ σου και περίμενε τα φράγκα .
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Αυτές μια χαρά κάθονται να τις γαμησεις ,αλλά έλα που οι νταβαδες τους είναι και ζηλιαρηδες!
Τι να κανουμε δηλαδη;
Σαν τον άλλο άνθρωπο να αφήνουμε το 20ρικο και να φεύγουμε;
Για γέλια και για κλάματα είναι η κατάσταση τους αλλά δεν μας ενδιαφέρει.αφου πληρώνουμε κάτσε πιες τον φραπέ σου και περίμενε τα φράγκα .
Ετσι ακριβως για γελια κια για κλαματα βεβαια ειναι πονηρες και αυτες τα ξερεις..Αφου ειναι τεμπεληδες περιμενουν τις γυναικες..πιες τον φραπε σου μην μιλας αφου ξερεις τι γινεται..Στην τελικη αυτος ρουφαει καφε αυτες ρουφανε τις μπαλες μας...:D::grin::D:
 
OP
OP
DEWARSS

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.034
Κριτικές
11
Like
17.243
Πόντοι
3.796
Ετσι ακριβως για γελια κια για κλαματα βεβαια ειναι πονηρες και αυτες τα ξερεις..Αφου ειναι τεμπεληδες περιμενουν τις γυναικες..πιες τον φραπε σου μην μιλας αφου ξερεις τι γινεται..Στην τελικη αυτος ρουφαει καφε αυτες ρουφανε τις μπαλες μας...:D::grin::D:
Είναι σαν την μέρα της μαρμότας.
Όσα και να βγάλει την άλλη μερα ξεκινάει από το μηδέν .
Τα γαμανε τα λεφτά σαν να μην υπάρχει αύριο .:cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom