Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.160
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
Ανταπόκριση από το τρίγωνο, μετά τις 19.30. Γενικά ψόφια πράγματα, ένα κοντοπούτανο Ελληνίδα που ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, η γνωστή Σάντυ με τα πλαστικά βυζιά και τα πεσμένα δόντια στη θέση της, οι συνηθισμέβνοι τράβελοι και οι Πακιστανές. Η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της, την Άννα. Δεν γνώρισα τη σιλουέτα της, έχει χάσει πολλά κιλά, έχει τα μαλλιά της μαύρα πια, τη γνώρισα από τα τατού. Στα του αγώνα τώρα. Έχει αδειάσει το βυζί της και ο κώλος της, κι άρχισε τη γνωστή λογοδοιάρροια, πως ότι βγάζει της τα τρώνε γιατί τους λυπάται και δεν μπορεί να πει όχι κλπ. Τεσπα, το κορίτσι έχει Διπολική ΔΙαταραχή, και δικαιολογείται, άλλες λένε τα ίδια και χειρότερα και φαινομενικά είναι λογικές. Αλλά, τέτοια καλλιτέχνιδα στην πίπα, δύσκολα βρίσκεις. Έκανε ένα φοβερά άγριο σεξ, αφού (ντρέπομαι που το λέω), τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά, κι εγώ δεν ξέρω από πότε έχει να μου συμβεί αυτό. Τέλος πάντων, τα άξιζε τα 20€ που πήρε. Την ρώτησα να δουλεύει ή αν έκανε απλά μια αρπαχτή και μου είπε ότι ξανάρχισε, πηγαινοέρχεται από το Πάρκο της Ξούθου μέχρι το Καινούριο Ξενοδοχείο στη Χαλκοκονδύλη
Εχει χαλασει εμφανισιακα κ γενικα ειναι απωθητικη, για μενα, πλεον...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.518
Like
13.488
Πόντοι
3.656
Εχει χαλασει εμφανισιακα κ γενικα ειναι απωθητικη, για μενα, πλεον...
Όπως είδες, έγραψα ότι έχει χαλάσει. Αν τη θεωρείς απωθητική, οκ, κάθε άνθρωπος έχει τα δικά του γούστα, σήμερα πάντως ήταν η μοναδική που άξιζε σε σχέση με τις άλλες
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα παιδια!
Θελω να ρωτήσω για την κοπέλα που στέκεται λιγο πριν την είσοδο στο Φλοίσβο.
Γνωριζει κανεις τις τιμές;
Και γενικα ειναι καλη; Αξίζει;
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια!
Θελω να ρωτήσω για την κοπέλα που στέκεται λιγο πριν την είσοδο στο Φλοίσβο.
Γνωριζει κανεις τις τιμές;
Και γενικα ειναι καλη; Αξίζει;
Σώμα σχετικά καλό 40ε σεξ 30πίπα στο αμάξι...ξεπέτα..αντισεξουαλ και βαριέται όλη την ώρα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μόλις τώρα στην πίσω πλευρά του μπιλ χοτελ .. μικροκαμομενο με ξανθό καρέ μαύρο κολάν κόκκινη μπλούζα με μάσκα στο πρόσωπο μου είπε 20 + ξενοδοχείο δεν κατάφερα να μειλισο πολύ μαζί της γιατί ενασ μάκακας κορναρε σαν τρελός πίσω και έφυγα ..!! Οποίος ξέρει ας πει ωραίο μουνακι παντός πιθανός γυφτοβοθργαρακι
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Όπως είδες, έγραψα ότι έχει χαλάσει. Αν τη θεωρείς απωθητική, οκ, κάθε άνθρωπος έχει τα δικά του γούστα, σήμερα πάντως ήταν η μοναδική που άξιζε σε σχέση με τις άλλες

έχεις πιο λεπτομερή περιγραφή; εθνικότητα;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ανταπόκριση από το τρίγωνο, μετά τις 19.30. Γενικά ψόφια πράγματα, ένα κοντοπούτανο Ελληνίδα που ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, η γνωστή Σάντυ με τα πλαστικά βυζιά και τα πεσμένα δόντια στη θέση της, οι συνηθισμέβνοι τράβελοι και οι Πακιστανές. Η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της, την Άννα. Δεν γνώρισα τη σιλουέτα της, έχει χάσει πολλά κιλά, έχει τα μαλλιά της μαύρα πια, τη γνώρισα από τα τατού. Στα του αγώνα τώρα. Έχει αδειάσει το βυζί της και ο κώλος της, κι άρχισε τη γνωστή λογοδοιάρροια, πως ότι βγάζει της τα τρώνε γιατί τους λυπάται και δεν μπορεί να πει όχι κλπ. Τεσπα, το κορίτσι έχει Διπολική ΔΙαταραχή, και δικαιολογείται, άλλες λένε τα ίδια και χειρότερα και φαινομενικά είναι λογικές. Αλλά, τέτοια καλλιτέχνιδα στην πίπα, δύσκολα βρίσκεις. Έκανε ένα φοβερά άγριο σεξ, αφού (ντρέπομαι που το λέω), τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά, κι εγώ δεν ξέρω από πότε έχει να μου συμβεί αυτό. Τέλος πάντων, τα άξιζε τα 20€ που πήρε. Την ρώτησα να δουλεύει ή αν έκανε απλά μια αρπαχτή και μου είπε ότι ξανάρχισε, πηγαινοέρχεται από το Πάρκο της Ξούθου μέχρι το Καινούριο Ξενοδοχείο στη Χαλκοκονδύλη
Ανταπόκριση από το τρίγωνο, μετά τις 19.30. Γενικά ψόφια πράγματα, ένα κοντοπούτανο Ελληνίδα που ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, η γνωστή Σάντυ με τα πλαστικά βυζιά και τα πεσμένα δόντια στη θέση της, οι συνηθισμέβνοι τράβελοι και οι Πακιστανές. Η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της, την Άννα. Δεν γνώρισα τη σιλουέτα της, έχει χάσει πολλά κιλά, έχει τα μαλλιά της μαύρα πια, τη γνώρισα από τα τατού. Στα του αγώνα τώρα. Έχει αδειάσει το βυζί της και ο κώλος της, κι άρχισε τη γνωστή λογοδοιάρροια, πως ότι βγάζει της τα τρώνε γιατί τους λυπάται και δεν μπορεί να πει όχι κλπ. Τεσπα, το κορίτσι έχει Διπολική ΔΙαταραχή, και δικαιολογείται, άλλες λένε τα ίδια και χειρότερα και φαινομενικά είναι λογικές. Αλλά, τέτοια καλλιτέχνιδα στην πίπα, δύσκολα βρίσκεις. Έκανε ένα φοβερά άγριο σεξ, αφού (ντρέπομαι που το λέω), τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά, κι εγώ δεν ξέρω από πότε έχει να μου συμβεί αυτό. Τέλος πάντων, τα άξιζε τα 20€ που πήρε. Την ρώτησα να δουλεύει ή αν έκανε απλά μια αρπαχτή και μου είπε ότι ξανάρχισε, πηγαινοέρχεται από το Πάρκο της Ξούθου μέχρι το Καινούριο Ξενοδοχείο στη Χαλκοκονδύλη
ένα γεωργιανό gilf είναι;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.518
Like
13.488
Πόντοι
3.656
Ελληνίδα, κανονικό ύψος, μελαχροινή, κάπως βραχνή φωνή, τατουαζ αστέρι στην περιοχή της κοιλιάς
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....ψοφαω για grannoκατασταση.....κανενας φιλος να με ενημερωση η να στειλει κανενα τηλεφωνο????μην τριγυρναω σαν το τρελλο.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Alevizo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Την Καλημερα στους Φιλους.....ψοφαω για grannoκατασταση.....κανενας φιλος να με ενημερωση η να στειλει κανενα τηλεφωνο????μην τριγυρναω σαν το τρελλο.....
Κάποτε υπήρχε μια στο τέλος της Συγγρού από την μέσα πλευρά κοντά εκεί που στρίβεις για αμφιθεας μέσα σε ένα αμάξι αραγμενη
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Κάποτε υπήρχε μια στο τέλος της Συγγρού από την μέσα πλευρά κοντά εκεί που στρίβεις για αμφιθεας μέσα σε ένα αμάξι αραγμενη
Καλημερα Φιλε Ale....κανενα τηλεφωνο πηρες απο την εν λογο Κυρια???αν εχεις στειλε πριβε....καλα να περνας....
 

Alevizo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα Φιλε Ale....κανενα τηλεφωνο πηρες απο την εν λογο Κυρια???αν εχεις στειλε πριβε....καλα να περνας....
Οχι φιλε μου δεν εχω. Επισης δεν δοκιμασα για να σου πω εντυπώσεις. Λογικα πρεπει να την ξερουν κι αλλοι εδω μεσα γτ κατι ειχε παρει το ματι μου να γινεται αναφορα σε αυτην.
 

ntanos avgoustis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα , θα ηθελα να με βοηθησει καποιος αν ξερει !
Στη Καποδιστριου καθε πρωι μεχρι απογευματακι στηνεται μια μαυρομαλλα ( λιγο πιο κατω απο τους ωμους ) κανονικο υψος , συμπαθητικο προσωπο και νορμαλ σωμα, αν εχω διακρινει καλα, επισης καποιες φορες φοραει και γυαλια ορασεως ! Γνωριζει καποιος κατι ;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Καλησπερα , θα ηθελα να με βοηθησει καποιος αν ξερει !
Στη Καποδιστριου καθε πρωι μεχρι απογευματακι στηνεται μια μαυρομαλλα ( λιγο πιο κατω απο τους ωμους ) κανονικο υψος , συμπαθητικο προσωπο και νορμαλ σωμα, αν εχω διακρινει καλα, επισης καποιες φορες φοραει και γυαλια ορασεως ! Γνωριζει καποιος κατι ;
και εσυ ? κωφαλαλος εισαι ?
 

ntanos avgoustis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λογω δουλειας δεν μπορω να σταματησω γι αυτο και απευθυνομαι εδω! Αλλα αφου ρωτας δοξα τον θεω χαιρω ακρας υγειας
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Λογω δουλειας δεν μπορω να σταματησω γι αυτο και απευθυνομαι εδω! Αλλα αφου ρωτας δοξα τον θεω χαιρω ακρας υγειας
αφου δεν εχεις χρονο ,ουτε να ρωτησεις,τοτε που χρονος για κατι αλλο..
 

ntanos avgoustis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αφου δεν εχεις χρονο ,ουτε να ρωτησεις,τοτε που χρονος για κατι αλλο..
Λογω φυσεως της δουλειας, δεν ειδα καπου να αναφερω ελλειψη χρονου! Προφανως δεν γνωριζεις κατι για να με βοηθησεις και αποφευγω τους αντιλογους! Προχωραμε...
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
παιδια η Μαίρη απο το καμερουν τι ωρα την πετυχαινουμε περα την περασμενη εδομαδα στις 7 το απογευμα αλλα δεν ηταν εκει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
*Παλιό αλλά ενδιαφέρον αρθράκι.
:hi:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.160
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
παιδια η Μαίρη απο το καμερουν τι ωρα την πετυχαινουμε περα την περασμενη εδομαδα στις 7 το απογευμα αλλα δεν ηταν εκει
Κατα τις 5 θα πας. Καματερου κ Χαλκοκονδυλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom