Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
εχει κανεις το τηλεφωνο της Ατζελας της αλβανιδοκωλαρας?
 

Frozenmac

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Θέλω και εγώ το αλβανακι!!
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
οποιος εχει το τηλεφωνο της Ατζελας να μου το στειλει σε p.m παρακαλω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Πέρασα το μεσημέρι από το τρίγωνο. Η Σάντυ στη θέση της, κι ένας ασπρομάλλης με μια Καβασάκι σταμάτησε και κάτι τη ρώταγε, του έδωσε κι ένα φιλάκι. Μάλλον ξαναδουλεύει, για όποιον ενδιαφέρεται
 

Frozenmac

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Λειτουργούν τα κορίτσια κανονικά δηλαδή??
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Καλό είναι να αλλάζουμε πληροφορίες για σεξεργάτριες. ΟΙ προμότορες που έχουν ένα και μόνο μήνυμα και ζητάνε το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, για να φανεί ΤΑΧΑ ότι έχει ζήτηση, μόνο κακό κάνουν. Μηνύματα σε στυλ ποιος έχει πάρει την τάδε, στείλτε μου το τηλέφωνο της δείνα, που μπορώ αν βρω την Πέπη κλπ φορτώνουν το νήμα χωρίς ουσία. Όποιος έχει να γράψει κάποια πραγματική πληροφορία, ας γράψει. Στουμπώσαμε με τις ερωτήσεις 
 

Vazexas

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Γιατί ρε φίλε δεν το δίνεις το τηλ της αλβανιδωκολαρς που είναι το πρόβλημα να γαμησω θελω
 

scouser88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
280
Αν εχει καποιος το τηλεφωνο απο Αντζελα ας στειλει ενα πμ. Να ειμαστε καλα μαγκες και να γυρισουμε υγιεις στο αθλημα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Γιατί ρε φίλε δεν το δίνεις το τηλ της αλβανιδωκολαρς που είναι το πρόβλημα να γαμησω θελω


Γιατί ΡΕ ΨΕΥΤΑΡΕ ακόμα κι αν το έχει κάποιος, δεν θα το δώσει δημόσια. Άντε και βρέθηκε κάποιος και το έδωσε, κι εσύ δεν είσαι κάποιος προμότορας αλλά κάποιος που θέλει να την πάρει, τι θα κάνεις; θα την πάρεις τηλέφωνο και θα πεις ότι είμαι ο Βαζέχα του Μπουρδέλα και το τηλέφωνό σου μου το έδωσε ο Μπόκολος; κι αυτή δεν θα φοβηθεί ότι είναι είτε παγίδα από το Τμήμα Ηθών, είτε ότι είναι κάποιος επικίνδυνος ψυχάκιας και θα έρθει στο σπίτι σου; πόσο βλαμμένος μπορεί να είσαι, αν πραγματικά περιμένεις ότι θα γίνουν όλα αυτά; 
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Αν εχει καποιος το τηλεφωνο απο Αντζελα ας στειλει ενα πμ. Να ειμαστε καλα μαγκες και να γυρισουμε υγιεις στο αθλημα...

Και γιατί όποιος το έχει να στο δώσει και να μην υποψιαστεί ότι είσαι από την Αστυνομία;
 

scouser88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
280
To πετυχες μπραβο ρε λαγωνικο μπατσος ειμαι. Εχεις μυτη εσυ... Αντε κανε μας τη χαρη....
 

scouser88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
280
Και γιατί όποιος το έχει να στο δώσει και να μην υποψιαστεί ότι είσαι από την Αστυνομία;

To πετυχες μπραβο ρε λαγωνικο μπατσος ειμαι. Εχεις μυτη εσυ... Αντε κανε μας τη χαρη, δεν απαιτησα να μου το δωσει κανενας. Αν θελει καποιος το δινει αν δε θελει σεβαστο. Ε ρε κομπλα που βαρανε μερικοι, που να αργησουν να ανοιξουν και αλλο τα μπουρδελα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Είναι δυνατόν να σταματήσετε να ζητάτε πληροφορίες, να κατεβείτε οι ίδιοι να ελέγξετε, και να δώσετε και κάποιες πληροφορίες στα υπόλοιπα μέλη; Έχει κρυώσει το θέμα, όλοι ρωτάνε, όλοι ζητάνε τηλέφωνα, κανένας, ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ εδώ και πολλές σελίδες δεν έχει πει κάτι ουσιαστικό. Μπαίνουμε να μάθουμε και πάλι, κάποιος να ρωτήσει οτιδήποτε 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Γυριζοντας από παραλιακή βολτα πριν απο λίγο. Πέτυχα 2 τεμαχια (αρκετα καλά μπορω να πω) στο ύψος καλαμακίου. Δε σταματησα να μιλησω.


*Σχόλιο από το μέλος:ΓΙΑΝΝΗΣ DR
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
20
Πόντοι
0
Βόλτα χθες στη Λαυρίου και πέριξ κατά τις 9 το βράδυ . Υπήρχε μόνο μια ξανθιά κοντουλα και γεματουλα που τριγύριζε από Βερανζερου σε Χαλκοκονδύλης. Κατά τα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο. Όσον αφορά για την απάντηση σου Μποκολε, μια απλή ερώτηση έκανα. Αν κάποιος ήξερε και μπορούσε να απαντήσει καλώς.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Βόλτα χθες στη Λαυρίου και πέριξ κατά τις 9 το βράδυ . Υπήρχε μόνο μια ξανθιά κοντουλα και γεματουλα που τριγύριζε από Βερανζερου σε Χαλκοκονδύλης. Κατά τα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο. Όσον αφορά για την απάντηση σου Μποκολε, μια απλή ερώτηση έκανα. Αν κάποιος ήξερε και μπορούσε να απαντήσει καλώς.

Αν ήσουν ο μόνος, οκ. Γύρνα πίσω τις σελίδες και σύγκρινε πόσους ρωτάνε και πόσους δίνουν πληροφορίες, οποιουδήποτε είδους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Χτες το βράδυ γύρω στις 11, πέρασα από τη Σωκράτους. Στη θέση της η Σάντυ και η Δέσποινα, δεν σταμάτησα όμως να ρωτήσω λεπτομέρειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom