Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
873
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Άκου πώς έχουν τα πράγματα!
Πρωταρχικά σταμπάρεις το γκομενάκι που σε ελκύει περισσότερο.
Αφότου την κοζάρεις την πλευρίζεις και ξεκινάς τα παζάρια.
Εάν σε καλύπτουν οι υπηρεσίες της τύπισσας και το τελικό χρηματικό αντίτιμο της συνεύρεσης προχωράς σε ξενοδοχείο για τα περαιτέρω!
*Τα περισσότερα ξενοδοχεία του κέντρου είναι στα 10€ για κάνα 30'
Προσωπικά θα σου πρότεινα να έχεις δικό σου στανταράκι ώστε να σε προσέχουν!

Σε ευχαριστώ πολύ! Όποτε το κουστούμι βγαίνει περίπου στο 40αρι! Και παίζει το ενδεχόμενο να πέσεις και σε βρομιάρα! Επικίνδυνο μου φαινεται! Όχι ότι τα κπουρδελα η τα στούντιο δεν είναι αλλά...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε μαγκες υπαρχει πιατσα κοντα στα δικαστηρια ευελπιδων????

ημουνα στο ρευμα προς τα κατω πατησιων και βλεπω απο τον καθρεφτη μηχανοβιο σταματημενο να χαιδευει τον κωλο μελαχροινης την κωλαρα αυτης που φοραγε κολαν

δεν ηταν γκομενα του το καταλαβαινες απο τη σταση του σωματος, αυτος πανω στη μηχανη της μιλαγε μεσα απο το κρανος και της χαιδευε τον κωλο με περιστροφικες κυκλικες κινησεις απαλα ομως και μετα σταματαγε για λιγο , επαθα πλακα με το θεαμα αφου και ο πισω μου ενας ταριφας κοιταγε και αυτος απο τον καθρεφτη

μεσημερι λεμε δεν τους ειχε παρει πρεφα κανεις μονο οσων το ματι παιζει

ηταν αδυνατο να εκανα αναστροφη εκει και εφυγα

μαγκες ηταν πολυ δυνατο μουνι οχι καμια σαπια με μαυρο κωλαν μαλλι και κωλαρα


επαθα ζημια λεμε :wanker:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
ρε μαγκες υπαρχει πιατσα κοντα στα δικαστηρια ευελπιδων????

ημουνα στο ρευμα προς τα κατω πατησιων και βλεπω απο τον καθρεφτη μηχανοβιο σταματημενο να χαιδευει τον κωλο μελαχροινης την κωλαρα αυτης που φοραγε κολαν

δεν ηταν γκομενα του το καταλαβαινες απο τη σταση του σωματος, αυτος πανω στη μηχανη της μιλαγε μεσα απο το κρανος και της χαιδευε τον κωλο με περιστροφικες κυκλικες κινησεις απαλα ομως και μετα σταματαγε για λιγο , επαθα πλακα με το θεαμα αφου και ο πισω μου ενας ταριφας κοιταγε και αυτος απο τον καθρεφτη

μεσημερι λεμε δεν τους ειχε παρει πρεφα κανεις μονο οσων το ματι παιζει

ηταν αδυνατο να εκανα αναστροφη εκει και εφυγα

μαγκες ηταν πολυ δυνατο μουνι οχι καμια σαπια με μαυρο κωλαν μαλλι και κωλαρα


επαθα ζημια λεμε :wanker:
Αποκλείεται να ήταν δυνατό καμάκι ο παίχτης στην μηχανή και η γκόμενα να ήταν επιτυχές καμάκωμα?
Λέμε τώρα...

Λογικά θα είναι αυτό που έγραψες,αλλά ποιός ξέρει?

Θα το χω στα υπόψη μου
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
ρε μαγκες υπαρχει πιατσα κοντα στα δικαστηρια ευελπιδων????

ημουνα στο ρευμα προς τα κατω πατησιων και βλεπω απο τον καθρεφτη μηχανοβιο σταματημενο να χαιδευει τον κωλο μελαχροινης την κωλαρα αυτης που φοραγε κολαν

δεν ηταν γκομενα του το καταλαβαινες απο τη σταση του σωματος, αυτος πανω στη μηχανη της μιλαγε μεσα απο το κρανος και της χαιδευε τον κωλο με περιστροφικες κυκλικες κινησεις απαλα ομως και μετα σταματαγε για λιγο , επαθα πλακα με το θεαμα αφου και ο πισω μου ενας ταριφας κοιταγε και αυτος απο τον καθρεφτη

μεσημερι λεμε δεν τους ειχε παρει πρεφα κανεις μονο οσων το ματι παιζει

ηταν αδυνατο να εκανα αναστροφη εκει και εφυγα

μαγκες ηταν πολυ δυνατο μουνι οχι καμια σαπια με μαυρο κωλαν μαλλι και κωλαρα


επαθα ζημια λεμε :wanker:
Μπορεί να ήταν μάρτυρας σε δίκη τύπε και κέρδισαν.
Έτσι εξηγείται το χάιδεμα κώλου.  :heavymetalbig:
 

mangiwrgos21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
23
Like
131
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,ηρθα Αθήνα και θέλω ν γνωρίσω τον δρόμο της πιατσας στην παραλιακη, κερνάω ένα γυρο  με κορασιδα κάποιον με αμάξι γτ δεν έχω αμαξι...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Όποιος τη νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί!
Τύπε πρόσεχε καλύτερα. Πάρε έναν ταρίφα. Μην ξεχάσεις να σταματήσεις και σε ένα sexshop να δέσει η τσάρκα!
:zombie: :zombie: :zombie:

 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Βερανζέρου, μια μελαχρινή με πράσινο παντελόνι εθεάθη σήμερα κατά τις 5 παρά.
Έχουμε καμία γνώση περί αυτού;
 

giorgos_iroman

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
20
Πόντοι
0
Γνωριζει κανενας αν παιζει πιατσα βορεια Αθηνας?
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Αστο να παει στο διαλο ρε δικε μου αστο να παει να γαμηθει να χανεται που σε λεω ρε καριολη μου αστο βραδιατικο.
 

kostasgr56

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
στο κεντρο  της αθηνας  εχει πολλες πορνες  στο  δρομο  κυριως μαυρες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Χτες κατέβηκα τρίγωνο. Οι γνωστές σάπιες, οι συνηθισμένοι τράβελοι, καμία νέα παρουσία. Η Σάντυ στη θέση της κι αμφιταλαντευόμουνα αν θα την πάρω. Τελικά εμφανίστηκε μπροστά μου η Σοφία (λέμε τώρα ότι είναι το πραγματικό της όνομα). Τα βυζιά της έχουν ψιλοκρεμάσει και τα μπούτια της έχουν χαλάσει κι αυτά. Παραμένει όμως η πολύ καλή πίπα, το θερμό γαμήσι από όλες τις τρύπες, τα γλυψίματα παντού και η γενικά καλή επαγγελματική συμπεριφορά της. Για 15€ ήταν επιλογή που άξιζε τα λεφτά της
 

gorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
ξερετε που συχναζουν ωριμες κυριες; καποτε εβρισκες στο κωλονακι. για δωστε καποια περιοχη ή και μαγαζι που μπορεις να πετυχεις κυριουλες που ψάχνονται. ευχαριστω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Και εγώ τις έβρισκα στο "Ελληνικόν" τύπε! Αστικός μύθος ήταν όμως.
Στη Σόλωνος από κάτω υπήρχαν σαβούρια επαγγελματίες συνήθως.
:zombie: :zombie:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
131
Like
6.743
Πόντοι
17.336
Χτες κατέβηκα τρίγωνο. Οι γνωστές σάπιες, οι συνηθισμένοι τράβελοι, καμία νέα παρουσία. Η Σάντυ στη θέση της κι αμφιταλαντευόμουνα αν θα την πάρω. Τελικά εμφανίστηκε μπροστά μου η Σοφία (λέμε τώρα ότι είναι το πραγματικό της όνομα). Τα βυζιά της έχουν ψιλοκρεμάσει και τα μπούτια της έχουν χαλάσει κι αυτά. Παραμένει όμως η πολύ καλή πίπα, το θερμό γαμήσι από όλες τις τρύπες, τα γλυψίματα παντού και η γενικά καλή επαγγελματική συμπεριφορά της. Για 15€ ήταν επιλογή που άξιζε τα λεφτά της
η Σοφία (Ελληνίδα μελαχρινή 45αρα με πίπα και γλυψιμο τρελό παντού;;;;) Πες μου ότι λέω την ίδια...
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Καλημερα στην παρεα. Πριν καμια ωρα ημουν με τ αυτοκινητο στο κεντρο και περνωντας απο πλατεια Λαυριου σα να πηρε το ματι την Βανια. Μια Βουλγαρα κοντουλα με βυζαρες και γεματουλα που δουλευε πριν 5 μπορει και παραπανω χρονια. Δε την λες μοντελο αλλα απο υπηρεσιες ΤΟΡ!!!Γνωριζει καποιος αν οντως γυρισε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom