Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ELLAS04

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Live τώρα Λεωφόρο Αθηνών ύψος Αιγαλεω πριν τα Media Markt απέναντι απο το Lidl εθεάθη κοπέλα να κανει πιάτσα......επειδή περνάω συχνα των δρομο αυτον δεν την έχω ξαναδεί.......τωρα επειδή πέρναγα απο την πλευρα των Lidl και δεν είχε και πολλά φώτα δεν μπόρεσα να καταλάβω εαν ήταν γυναικα η τραβελι‼️‼️‼️‼️‼️‼️
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.338
Κριτικές
15
Like
5.877
Πόντοι
1.496
Για οσους ενδιαφερονται, σημερα 14.00 η ωρα, αμεσως μετα τη Καποδιστριου στο δεξι χερι προς Ομονοια, πιατσαραν μια χοντρη ξανθια που ειχε κατσει καπου σαν τσουβαλι. Ερχοταν προς το μερος της μια μελαχρινη με ενδιαφερον προσωπο.

Τα σπιτακια Σταθμο Λαρισης, Εξηκιου, Βεργας, Τροφωνιου, ολα ανοιχτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Like
149
Πόντοι
1
Για οσους ενδιαφερονται, σημερα 14.00 η ωρα, αμεσως μετα τη Καποδιστριου στο δεξι χερι προς Ομονοια, πιατσαραν μια χοντρη ξανθια που ειχε κατσει καπου σαν τσουβαλι. Ερχοταν προς το μερος της μια μελαχρινη με ενδιαφερον προσωπο.

Τα σπιτακια Σταθμο Λαρισης, Εξηκιου, Βεργας, Τροφωνιου, ολα ανοιχτα.
Mαλλι μαυρο μακρύ,προσωπο ολίγον σκυλέ και τατου στο μπουτι; Η καμία σχέση :P
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
171
Like
186
Πόντοι
1
Σάββατο πρωί 3ης Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη ήταν μια ψηλή μελαχρινή με μακρύ μαλλί ντυμένη στα μαύρα που έφερνε προς Άντζελα (αλβανιδοκωλάρα) αλλά δεν ήταν αυτή. Επειδή ήμουν στο αμάξι δεν μπόρεσα να την δω καλύτερα. Ξέρει κανείς ποια είναι?
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
η Σαντυ. Καποτε δεκ.2000 ηταν μουναρα. Καταντησε μεγαλο πρεζακι, μπαινοβγαινει στο Δαφνι, προχθεs την ειδα, ηταν αρκετα καλα. Την σπιτωσε καποιοs αγαπουληs μενουνε μαζι, εκοψε την ζα μου πε, πινει αλλα.... τωρα. Ο Αγαπουληs ειχε παει για ''ψωνια'' και τον περιμενε. Αστα να πανε ρε φιλε, 55χρ ανθρωποs  περιπου επαιζε τον κωλο του κορωνα γραμματα. Mιλαμε για ξεφτυλα
το 2006-2007 επαιρνα την αννα... πρασινοματα 19χρονη ελληνιδα... 250 ευρω την ωρα πληρωνα... το 2011 την ειδα στην πλατεια βαθης σε αθλια κατασταση.. την επαιρνες με 20 ευρω... κριμα!! της αφησα ενα 20ρικο αν και ηξερα πως θα το παρει πρεζα και προσπερασα... πριν ειπαμε λιγο για τα παλια ...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Εγω συναδελφοι για να είμαι ειλικρινής δεν έχω πάρει ποτέ κάποια από πιάτσα, έχω πάει μόνο σε studio, μπουρδελα.. Ευτυχώς η δυστυχώς..
Ήθελα να ρωτήσω πρώτα, ποια θα πρωτειναται για πρώτη φορά σε αυτήν την κατηγορία, να έχει υπομονή για τα πρακτικά π. Χ. Άγχος, ταραχή
κ δεύτερο αν υπάρχει κίνδυνος να σε κλέψει κάποια από αυτές κατά την συναλλαγή κ καλά χουφτομα κ να τσεπωσει το πορτοφολι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.541
Like
13.577
Πόντοι
3.656
Εγω συναδελφοι για να είμαι ειλικρινής δεν έχω πάρει ποτέ κάποια από πιάτσα, έχω πάει μόνο σε studio, μπουρδελα.. Ευτυχώς η δυστυχώς..
Ήθελα να ρωτήσω πρώτα, ποια θα πρωτειναται για πρώτη φορά σε αυτήν την κατηγορία, να έχει υπομονή για τα πρακτικά π. Χ. Άγχος, ταραχή
κ δεύτερο αν υπάρχει κίνδυνος να σε κλέψει κάποια από αυτές κατά την συναλλαγή κ καλά χουφτομα κ να τσεπωσει το πορτοφολι

Απλούστατα. Βάζεις πορτοφόλι, κινητό, κλειδιά οτιδήποτε άλλο σε τσαντάκι μέσης (μπανάνα). Το παίρνεις μαζί σου όταν φύγεις από το δωμάτιο, ας πούμε για μπάνιο / τουαλέτα. Κανένα πρόβλημα. Κάνε διαπραγμάτευση από την αρχή ότι θέλεις υπομονή κλπ. Πες της ότι μόλις χώρισες και ψάχνεις μια κοπέλα σχεδόν μόνιμη. Ότι έχεις πολλούς φίλους που είναι σαν εσένα κι αν είναι καλή μαζί σου θα τη διαφημίσεις σε αυτούς. Να φαίνεσαι ειλικρινής όταν την παραμυθιάζεις. Θα δώσει την καλύτερη παράσταση που μπορεί
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Εχετε δει προσφατα την αντζελα? Και αν ναι που?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fan56

Επισκέπτης
Ξανθο ψηλο δυνατο στο λιμπερτυ απο το απογευμα. Καμια σχεση με τα γνωστα φροκαλα.
 

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
καλησπερα , χθες εθεάθη πατησιων κοντα στο παρκακι καλιφρονα κοπελα ,μαλλον διαφορετικου τυπου

τις προαλλες στην πετρου ραλλη και μετα την την εθνικη , πριν την αερογεφυρα , ξανθια κορασιδα με ωραριο 23:00-03:00 τιμες οι ιδιες που παιζουν δλδ 20 και 30 ..... την πρωτη ουτε καν που σταματησα ( επειδη εφερνε σε τραβελι) την δευτερη σκεφτομαι να την τιμησω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καλησπερα , χθες εθεάθη πατησιων κοντα στο παρκακι καλιφρονα κοπελα ,μαλλον διαφορετικου τυπου

τις προαλλες στην πετρου ραλλη και μετα την την εθνικη , πριν την αερογεφυρα , ξανθια κορασιδα με ωραριο 23:00-03:00 τιμες οι ιδιες που παιζουν δλδ 20 και 30 ..... την πρωτη ουτε καν που σταματησα ( επειδη εφερνε σε τραβελι) την δευτερη σκεφτομαι να την τιμησω
  Στον χαρμάνι λες που κάνει πιάτσα μια ξανθιά ακριβός έξω από το μαγαζί ;;
 

Panos422panos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
32
Like
34
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια θυμαται κανεις παλια 2010 2011 μια ψιλη αδυνατη με καυλοφατσα που εκανε πιατσα στη σωκρατους 60 62? Τρελο μουνι
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Ξερουμε αν παιζει πουθενα καμια λατινα(ακομα και σε μπουρδελο)?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom