Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Προχθές ήμουνα σταματημένος με το αμάξι στο φανάρι στο τρίγωνο και ήτανε η Μίμα, με τις βυζάρες έξω και μου έκλεινε το μάτι (ακούς Womanholic; Παραλίγο να στη γαμήσω). Και χθες, μιας και πλερώθηκα, είπα να το ρίξω έξω  :rockon:

Κατά τις 5 το απόγευμα στο τρίγωνο δεν είχε τίποτα, σε 5-6 σπιτάκια που μπήκα στο κατουρημένο Μετάξι επίσης, και κατευθύνθηκα Ζήνωνος. Είχε 3-4 που δεν τις είχα ξαναδεί, κάποιες ενδιαφέρουσες, αλλά επέλεξα τη Ροξάνα, με την οποία έχουμε συναντηθεί κάνα 2 φορές ακόμα στο παρελθόν. Πολύ μουνάρα η Ροξάνα. Κοντά στο 1,70, μελαχρινή, με βυζάρες τεράστιες φυσικές, τσιγγάνα. Δεν κάνει ακάποτα, φιλιά στο στόμα και τέτοια, είναι όμως μουνάρα και κουλαριστή. Αφού γάμησα λίγο, της είπα να με πιρφορίσει  :jerking:, όπου εκείνη μου είχε βάλει τη μία βυζάρα στο στόμα και εγώ είχα κλείσει τα μάτια σκεπτόμενος ότι τρέχω γυμνός σε τσιγγάνικα λιβάδια, κυνηγώντας μικρές τσιγγανοπούλες  *P




 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Εντελώς πληροφοριακά για όποιους θα ήθελαν πληροφορίες:

Αναφορικά με γενικές πληροφορίες για την HIV λοίμωξη απευθυνθείτε επίσης :

·  Τηλεφωνικό Κέντρο ΚΕΕΛΠΝΟ : 210-5212000-
·  Ηλεκτρονική διεύθυνση επικοινωνίας (e-mail) : info@keelpno.gr

·  ΚΕΕΛΝΠΟ Θεσσαλονίκης: 2310- 243363/229139

·  Τηλεφωνική Γραμμή για το AIDS : 210-72.22.222

·  Γραμμή για τη Δημόσια Υγεία ΚΕΕΛΠΝΟ (Κέντρο ΕΠΙΧειρήσεων): 210-5212054

·  ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ

Πηγή:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
χθες το απογευμα ειχα μια δουλεια στο κεντρο και απο 3ης Σεπτεμβριου κατεβηκα την Καποδιστριου και με επιασε το φαναρι στην Αριστοτελους...
Αναμεσα στις δεκαδες μαυρουλες διεκρινα ενα πολυ ομορφο λευκο  κοριτσι με ωραιες καμπυλες και πανεμορφο προσωπο.  ωραιο ντυσιμο και φοβερο παπουτσι...
εν ολιγοις δε  παρεπεμπε σε γυναικα μιας τετοιας  πιατσας...
εκανα εναν κυκλο και οταν την ξαναπετυχα τη φωναξα στο αυτοκινητο.
για καλη μου τυχη η Ιωαννα ειναι απο τη ρουμανια και λεω για καλη μου τυχη γιατι σπουδασα εκει και μιλησαμε στη γλωσσα της...
μου ειπε φυσικα να παμε σε ενα απο τα ξενοδοχεια της πιατσας αλλα για προσωπικους λογους δεν ηθελα...
μου εδωσε το τηλεφωνο της για να κανονισουμε να βρεθουμε στο ξενοδοχειο που εμενα ( απο Θεσσαλονικη ειμαι)...
Σημερα το πρωι λοιπον μιλησαμε και στις 12 ηρθε στο δωματιο μου.
πολυ καθαρη , πολυ θηλυκη και δεν εδειξε να ασχολειται με την ωρα...
ισως να συνεβαλε το γεγονος που προανεφερα πως μιλαω τη γλωσσα της και να ενιωσε τοσο ανετα.
παντως περασα υπεροχα και για 45 λεπτα εδωσα 50 ευρω...
απο οτι μου ειπε δεν πηγαινει σε ξενοδοχεια εκτος αν  καποιον το γνωριζει απο την πιατσα και ειναι η αληθεια πως τηλεφωνικα επεμενα πολυ μεχρι να δεχτει να ερθει...
απο τα πιο ομορφα κοριτσια που εχω συναντησει στον αγοραιο ερωτα ever...
φυσικα σε καθε καθοδο μου στην πρωτευουσα η συναντηση μαζι της θα ειναι σιγουρη!
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
πρωι σημερα πιναμε καφε με φιλο στο απολλωνιο που ειναι κοντα στο τριγωνο αριστερα μας και δεξια μας καθοντουσαν μιλφακια απ αυτα της πιατσας που επιναν καφε,μαλλον στο διαλειμμα της δουλειας...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
πρωι σημερα πιναμε καφε με φιλο στο απολλωνιο που ειναι κοντα στο τριγωνο αριστερα μας και δεξια μας καθοντουσαν μιλφακια απ αυτα της πιατσας που επιναν καφε,μαλλον στο διαλειμμα της δουλειας...

Είναι κλασσικό σημείο να αράζουν οι κυρίες εκεί. Δεν ασχολούμαι με τη συγκεκριμένη αγορά αλλά τις έχω δεί πάμπολλες φορές στα τραπεζάκια που έχει όπως στρίβεις από 3ης Σεπτεμβρίου για Βερανζέρου. Μπορείς να ξεκινήσεις κερνώντας μία κουρού ή κουλούρι με σπανάκι. Έτσι, για πιο amateur κατάσταση!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Είναι κλασσικό σημείο να αράζουν οι κυρίες εκεί. Δεν ασχολούμαι με τη συγκεκριμένη αγορά αλλά τις έχω δεί πάμπολλες φορές στα τραπεζάκια που έχει όπως στρίβεις από 3ης Σεπτεμβρίου για Βερανζέρου. Μπορείς να ξεκινήσεις κερνώντας μία κουρού ή κουλούρι με σπανάκι. Έτσι, για πιο amateur κατάσταση!
εχω δει πολλους πιρφορους που το κανουν τυπε :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Είναι κλασσικό σημείο να αράζουν οι κυρίες εκεί. Δεν ασχολούμαι με τη συγκεκριμένη αγορά αλλά τις έχω δεί πάμπολλες φορές στα τραπεζάκια που έχει όπως στρίβεις από 3ης Σεπτεμβρίου για Βερανζέρου. Μπορείς να ξεκινήσεις κερνώντας μία κουρού ή κουλούρι με σπανάκι. Έτσι, για πιο amateur κατάσταση!
το κουλουρι το κερνας για να πιασουν το υπονοουμενο
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
χθες το απογευμα ειχα μια δουλεια στο κεντρο και απο 3ης Σεπτεμβριου κατεβηκα την Καποδιστριου και με επιασε το φαναρι στην Αριστοτελους...
Αναμεσα στις δεκαδες μαυρουλες διεκρινα ενα πολυ ομορφο λευκο  κοριτσι με ωραιες καμπυλες και πανεμορφο προσωπο.  ωραιο ντυσιμο και φοβερο παπουτσι...
εν ολιγοις δε  παρεπεμπε σε γυναικα μιας τετοιας  πιατσας...
εκανα εναν κυκλο και οταν την ξαναπετυχα τη φωναξα στο αυτοκινητο.
για καλη μου τυχη η Ιωαννα ειναι απο τη ρουμανια και λεω για καλη μου τυχη γιατι σπουδασα εκει και μιλησαμε στη γλωσσα της...
μου ειπε φυσικα να παμε σε ενα απο τα ξενοδοχεια της πιατσας αλλα για προσωπικους λογους δεν ηθελα...
μου εδωσε το τηλεφωνο της για να κανονισουμε να βρεθουμε στο ξενοδοχειο που εμενα ( απο Θεσσαλονικη ειμαι)...
Σημερα το πρωι λοιπον μιλησαμε και στις 12 ηρθε στο δωματιο μου.
πολυ καθαρη , πολυ θηλυκη και δεν εδειξε να ασχολειται με την ωρα...
ισως να συνεβαλε το γεγονος που προανεφερα πως μιλαω τη γλωσσα της και να ενιωσε τοσο ανετα.
παντως περασα υπεροχα και για 45 λεπτα εδωσα 50 ευρω...
απο οτι μου ειπε δεν πηγαινει σε ξενοδοχεια εκτος αν  καποιον το γνωριζει απο την πιατσα και ειναι η αληθεια πως τηλεφωνικα επεμενα πολυ μεχρι να δεχτει να ερθει...
απο τα πιο ομορφα κοριτσια που εχω συναντησει στον αγοραιο ερωτα ever...
φυσικα σε καθε καθοδο μου στην πρωτευουσα η συναντηση μαζι της θα ειναι σιγουρη!
συνάδελφε μήπως το κινητο της τελειώνει σε 122?  γιατι με σουπερ  παπούτσι ήτανε στο τρίγωνο η Μπέλλα (Ρουμανία)...  εγώ προτίμησα την Αλεξάνδρα από Γερανίου... βλ. φωτό
 

Συνημμένα

  • Photo-0813a.jpg
    Photo-0813a.jpg
    230,5 KB · Εμφανίσεις: 45

Mirag3

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
συνάδελφε μήπως το κινητο της τελειώνει σε 122?  γιατι με σουπερ  παπούτσι ήτανε στο τρίγωνο η Μπέλλα (Ρουμανία)...  εγώ προτίμησα την Αλεξάνδρα από Γερανίου... βλ. φωτό


Dynato fenetai.....sto dwmatio apo ipiresies kai timi????????
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
φιλε η κοπελα προσεξες αν εχει σημαδακια στο ανω χειλος;
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για την ξανθια στη φωτο εννοω
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
την ειχα παρει μια βδομαδα πριν το πασχα εχω γραψει γι αυτην παραπανω, ειχε πυρετο τοτε και δεν ηταν στα καλα της, παντως ουτε φιλια εδινε ουτε αγκαλιες αρπαχτη μου φενεται εκανε, πως ηταν σε σενα;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
την ειχα παρει μια βδομαδα πριν το πασχα εχω γραψει γι αυτην παραπανω, ειχε πυρετο τοτε και δεν ηταν στα καλα της, παντως ουτε φιλια εδινε ουτε αγκαλιες αρπαχτη μου φενεται εκανε, πως ηταν σε σενα;
εκανα λαθοσ αγωνιστη αυτη με το σπυρι στα χειλια ειναι αλλη πουρη
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ειναι μια που φοραει μακρυα φορεματα δικε μου πουρη ρωσσιδα η βουλγαρα δεν θυμαμαι ακριβωσ μια με μαλια ξανθα αλλα δεν ειναι αυτη στην φωτο.περπατα  παντα απο το γωνιακο καφε σωκρατουσ και χαλκοκονδυλη στα  κοσκια των λεωφορειον μεχρι το περιπτερο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειναι μια που φοραει μακρυα φορεματα δικε μου πουρη ρωσσιδα η βουλγαρα δεν θυμαμαι ακριβωσ μια με μαλια ξανθα αλλα δεν ειναι αυτη στην φωτο.περπατα  παντα απο το γωνιακο καφε σωκρατουσ και χαλκοκονδυλη στα  κοσκια των λεωφορειον μεχρι το περιπτερο
ξερω ποια λες τυπε
με οχι πολυ μακρυ ξανθο μαλλι?
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Dynato fenetai.....sto dwmatio apo ipiresies kai timi????????

...

την ειχα παρει μια βδομαδα πριν το πασχα εχω γραψει γι αυτην παραπανω, ειχε πυρετο τοτε και δεν ηταν στα καλα της, παντως ουτε φιλια εδινε ουτε αγκαλιες αρπαχτη μου φενεται εκανε, πως ηταν σε σενα

καλή σχέση τιμής - απόδοσης:  παίρνει 20 ευρώ και έχει πολύ ωραίο κορμί ... πολύ καθαρή ... σου 'ρχεται να την γλύψεις... 
 

angelsax24

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Ο Alpha μετέδωσε ότι άλλες 2 ιερόδουλες απο την περιοχή της Ομονοιας  ανίχνευτηκαν όρο θετικές στο HIV. Μάλιστα το ρεπορτάζ αναφέρει ότι είναι Ελληνίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom