Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Λοιπόν, εγώ πάλι έχω να πώ ότι... αυτές τις μέρες, κυκλοφορεί μια ΠΟΛΥ λεπτή κοπέλα (πιθανόν πρεζάκι) στο γνωστό αμαρτωλό τρίγωνο "Αριστοτέλους - Καποδιστρίου - Χαλκοκονδύλη" και πιό ψηλά, 3η Σεπτεμβρίου εκεί που πέρσυ είχε αραπίνες, μια μελαχροινή με ωραίο κώλο και μεγάλο κουτελο! χαχαχαχα!!

Και το βραδάκι, μια κοπελίτσα ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ, αρχές Χαλκοκονδύλη. Αυτή μάλιστα είναι... αρκετά ωραία κοπέλα!

Έχει δοκιμάσει κανείς;
τυπε αν λεσ την κοπελα που φορα παντα σουπερ κοντο μινι και εχει μαυρα ισια μαλια..ειναι δυναμη αν και ειμαι γκρανυ λοβερ!
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, μικρή πρωινή (11.30) κοπάνα απ' τη δουλειά για να δώ τι παίζει στις πιάτσες, είχα να τσεκάρω καμμιά βδομάδα.

Στο τρίγωνο έχει πέσει τρελλό μπάζο, απελπισία λέμε  :headbang:.
Τα μόνα σχετικά fuckable είναι το νανοκοντό (1,50 δεν είναι) Πακιστανάκι (Χριστίνα? - δε θυμάμαι όνομα - την είχα πάρει πολύ παλιότερα - κομοδίνο ήταν και δεν πιστεύω να προόδεψε από τότε..) και μια ψηλή πολύ αδύνατη Ρουμάνα που παίζει στάνταρ εκεί, σήμερα με άσπρη παλτουδιά  :zfuck: (καλό στο δωμάτιο, πολύ καλά Ελληνικά έκφυλο - δοκιμασμένο)

Στα πρεζοκατατόπια παραπάνω ερημιά, στη πιάτσια της Γερανίου η γνωστή ρουμανοπαρέα της ξεπέτας με επικεφαλής την ψηλή Αλεξάνδρα (ξανθιά με το σκουλαρίκι στη μύτη - θεά η ρουφιάνα) περιστοιχισμένες από μερικές χοντρές φυμέ τσιγγάνες και κάτι σκόρπιες μαύρες αδιάφορες.

Στη Χαλκοκονδύλη, οι 2 milf και προ-milf Κινέζες στη θέση τους στα λεωφορεία.

Χάλασαν πάρα πολύ οι πιάτσες του κέντρου, αλλά από τότε που χάθηκε κι η Λίλη έχω πέσει σε μελαγχολία..  :helpplea:
 

Επισκέπτης
  τυποι σημερα ψωνισα απο χαλκοκονδυλη πουρορωσιδα τα ειχε πατημενα τα 60 αδυνατη μαλια ξανθα σπαστα 30 ευρα κωλο και  χυσιμο ωπου γουσταρεισ.για την ελεινιδα γιαγια πηγαινα που αραζει εδω και ενα μηνα εκει αλλα την προλαβε αλλοσ..την επομενη  :rockon:
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τυπε μια που φοραγε ασπρη φουστα λεσ?
 

Επισκέπτης
τυπε μια που φοραγε ασπρη φουστα λεσ?
φοραει ασπρη φουστα! και πολλεσ φορεσ το σεχυ μαυρο το τριπιτο καλτσον μαυρη φουστα με ασυμετρα κομματια στο τελειωμα τησ φουστασ :) :)αυτη αραζει πλατεια λαυρειου διπλα στο περιπτερο η θα περπαταει μπροστα στα μαγαζια με τα κοσμηματα :) :)
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...και τι ωρες βγαινουν αυτες ? μιλαω για την ελεεινιδα και τη πουρορωσιδα που λες παραπανω...
 

Επισκέπτης
...και τι ωρες βγαινουν αυτες ? μιλαω για την ελεεινιδα και τη πουρορωσιδα που λες παραπανω...
η  ελληνιδα ειναι καινουρια  πολυ καλο πουρο καστανη κοντα καρε μαλια 1 70 εχει κανει την εμφανιση εδω και 1 μηνα .  την βλεπω τισ πιο πολλεσ φορεσ να ερχεται απο τισ  5 με 6 απογευμα μεχρι  το αργοτερο στισ 10 το βραδυ! η αδυνατη ξανθια ρωσιδα καθεται πρωι απο τισ 10 μεχρι αργα το μεσημερη και εμφανιζεται παλι το απογεθματινεσ ωρεσ μεχρι και 11 το βραδυ.μακρια απο την χοντρη πουρο ξανθια βουλγαρο ρωσιδα στα τζοισ που κανει σημα  αμεσωσ οποιοσ περασει μακρυα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η γνωστη αλβανεζα ισαβελα που χαθηκε;;εχει δει κανεις τη ντιντι;;
 

Επισκέπτης
βρε πέραση που έχουν οι γιαγιές :cheesy:!!!έχουμε ελπίδα δηλαδή ;) :fuck2: :pipa1:..
  τυποι σημερα ψωνισα απο χαλκοκονδυλη πουρορωσιδα τα ειχε πατημενα τα 60 αδυνατη μαλια ξανθα σπαστα 30 ευρα κωλο και  χυσιμο ωπου γουσταρεισ.για την ελεινιδα γιαγια πηγαινα που αραζει εδω και ενα μηνα εκει αλλα την προλαβε αλλοσ..την επομενη  :rockon:
 

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
ξανθο απιστευτο κομματι στο στενο του fashion hotel στο μαρουσι λιγο πισω απο το mall! επαθα την πλακα μου και αν δεν εφευγα απο απιστευτο γαμησι θα την ειχα τιμησει, αν καποιος ξερει κατι παρακαλω...
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Σημερινή τσάρκα από χοτελ Χριστιάνα και  :knockinb: :pipa1: :tits: :fuck1: με Τατιάνα από καύκασο ! 20 Ευρώ για δύο φορές + 10 το χοτέλ. Στάνταρ απόλαυση η γιαγιά Τατιάνα ,με τα μπάζα άλλωστε που κυκλοφορούν στις πιάτσες τι να πάρεις ; Μέρα μεσημέρι μου την έπεσε πρεζόνι να με ληστέψει έξω από το χοτέλ χριστιάνα...ευτυχώς διατήρησα την ψυχραιμία μου και απομακρύνθηκε ! Επικύνδινη η Ομόνοια παίδες....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.608
Πόντοι
5.015
Έχει βάλει μυαλό η Μίμα ή ακόμη τα ίδια (δηλ. δώσε μου παραπάνω ΕΥΡΩ ή δεν δίνω κώλο κτλ). Την έχει δοκιμάσει κανείς τελευταία? Thx

Ναι ρε παίδες ας ρίξει πληροφορίες κάποιος που να την έχει πάρει τώρα τελευταία!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
καλησπερα ! το χοτελ χριστιανα που ειναι???
Το χριστιάνα είναι σε δρόμο παράλληλο της 3ης Σεπτεμβρίου. όπως πηγαίνεις την 3η Σεπ. απομακρυνόμενος από Ομόνοια στρ'ιβεις αριστερά στην Χαλκοκονδύλη και αμέσος στον πρώτο δρόμο αριστερά και ανεβαίνεις προς Αγ. Κωνσταντίνου...στο αριστερό σου χέρι θα το δεις με αρκετές πεταλούδες του έρωτα απ έξω να περιμένουν μαζί με πρεζόνια και ληστές....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σημερινή τσάρκα από χοτελ Χριστιάνα και  :knockinb: :pipa1: :tits: :fuck1: με Τατιάνα από καύκασο ! 20 Ευρώ για δύο φορές + 10 το χοτέλ. Στάνταρ απόλαυση η γιαγιά Τατιάνα ,με τα μπάζα άλλωστε που κυκλοφορούν στις πιάτσες τι να πάρεις ; Μέρα μεσημέρι μου την έπεσε πρεζόνι να με ληστέψει έξω από το χοτέλ χριστιάνα...ευτυχώς διατήρησα την ψυχραιμία μου και απομακρύνθηκε ! Επικύνδινη η Ομόνοια παίδες....
τυπε ποια ειναι αυτη η τατιανα?
για πες περιγραφη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom