Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά δύο ερωτήσεις:
1. Στην πιατσα Σόλωνος και πέριξ Νομικής, έχεις κανείς υπόψη την Έλενα (ξανθιά, 30+, λέει ότι είναι παντρεμένη και κυκλοφορεί με αμάξι) συνήθως Σάββατα?
2. Στην πιάτσα ΟΚΑΝΑ και Γ Σεπτεμβρίου, υπάρχουν 2-3 μαυρουλες. Εχει κανεις εμπειρια με αυτες? Κυκλοφορουν και ζητουν 30+15€ στο Λιτο

1. θυμασαι τι αυτοκινητο ?

2. εκει δεν ειναι 2-3 μαυρουλες. ειναι καμια 15αρια. και ολοι σχεδον, κι εγω μαζι, συμφωνουν οτι καλλιτερα να την κανεις απ αυτες με ελαφρα..
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
1. μην γελάσεις...BMW
2. κριμα γιατι ειχε και κατι καλα νιαμου που φαινοντουσαν καθαρες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. μην γελάσεις...BMW
2. κριμα γιατι ειχε και κατι καλα νιαμου που φαινοντουσαν καθαρες

αν λες για ενα milf αυτη με τη bmw, καλλιτερα μακρια, μιλαμε για μεγαλη ξεπετα..
και δεν ειναι 30 που λεει, θα την ακουσουν οι 30αρες και θα την ξεμαλλιασουν..
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Λεει οτι ειναι 35-36..Αλλα το θεμα ειναι οτι ζητησε 100€ για γαμησι στο αμαξι. Δεν θελει ξενοδοχεια. Την εχεις παρει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λεει οτι ειναι 35-36..Αλλα το θεμα ειναι οτι ζητησε 100€ για γαμησι στο αμαξι. Δεν θελει ξενοδοχεια. Την εχεις παρει?

την εχει παρει κολητος μου, που στο καπακι εψαχνε στουντιο να γαμησει, γιατι του εσπασε τα νευρα..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Λεει οτι ειναι 35-36..Αλλα το θεμα ειναι οτι ζητησε 100€ για γαμησι στο αμαξι. Δεν θελει ξενοδοχεια. Την εχεις παρει?

Με 100 ευρώ γαμάς 5 φορές στη φυλής... δε νομίζω πολύ χειρότερες από την κυρία  :headbang:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ακουγεται τρελλο ΑΛΛΑ δεν ειναι, μια micro-πιατσα εχει δημιουργηθει στην ανοδο της Συγγρου, ακριβως μετα τον Αγιο Σωστη και κατω απο την φωτεινη επιγραφη που υπαρχει εκει, οπου βγαινουν μια πολυ μελαψη-σχεδον μαυρη και μια κοντη ξανθια. Τις εχω εντοπισει εκει μετα τις 01.30΄, δυο φορες, σε διαστημα τεσσαρων ημερων, αρα μαλλον δεν προκειται για συμπτωση.
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
... στα βραχια της Πειραικης κοιματ' ο Νικος ο Μπεκρης
κοιμαται κι'ονειρευεται
πως αυριο παντρευεται...
τιριριριν τιριριν τιριριριιιν

γεια σου Μιστοκλη με τον μπαγλαμα σου
"Κοιμάται ο Στέλιος ο μπεκρής"
Μην αλλάξουμε και το όνομα του Καζαντζίδη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχω ξεχασει να αναφερω, οτι ετυχε να περασω δυο μερες κολητά απο την λ.αθηνων, βραδυ κατα τις 01:30.
στο ρευμα προς κορινθο, καμια 500αρια μετρα πριν το παλατάκι, εξω απο το ''αρτος και υγεια'' πετυχα ενα ζακι που ηθελε 40 ευρουδακια για σκηνικο σε παρακειμενη καβατζα.
ΔΕΝ το αναφερω για να δαγκωσουμε το ζακι (εξαλλου την εκανα μ ελαφρα), αλλα για να εχουμε το νου μας στην ευρυτερη περιοχη, καθως πριν κανενα διμηνο, ειχα πετυχει λιγο πριν απ αυτο το σημειο και αλλο ενα ελληνικο τεμαχιο, τη δάφνη, η οποια για 50 ευρω με εκανε να ξεχασω το ονομα μου και μαλιστα μεσα στο αυτοκινητο.
μην την ψαξετε, μετα μια εβδομαδα που την πηρα τηλεφωνο με παρακαλεσε να σβησω το τηλεφωνο της, διοτι σταματησε απο τη δουλεια..
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
χθες βραδυ 00.40, στην αμφιθεας στη παραλια, λιγο μετα το βενζιναδικο, περπαταγε μια κοπελα που φορουσε μονο ενα αντρικο (!) μποξερακι και ενα t-shirt. γυρς στα 20, και αν και δεν την ειδα καλα πρεπει να ηταν και ομορφη στο προσωπο.

δεν ειμουν στο ψαξιμο και με ξαφνιασε και η εμφανιση οποτε δε προλαβα να σταματισω για να την περασω ανακριση... ισως μια των ημερων ;)
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Σαββατο βραδυ στην γνωστη πιατσα εξω απο ΟΚΑΝΑ γεματο απο αλβανιδες και μαυρες...Οι συναγωνιστες εχουν δικιο για τις εγχρωμες. Πολυ υφακι και απο γαμησι τιποτα..Μακρια και αλαργα
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί δεν έχει καμία πιάτσα στα βόρεια προάστεια?
 

rema

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή πρωινή ενημέρωση! Λιγο πριν τον ΟΚΑΝΑ και σχεδόν έξω από το φουρνο(Απολλώνιο) πολύ όμορφο τσιγγανάκι (κατά πάσα πιθανότητα) σε στυλ Παπαχαραλάμπους (λίγο κοντύτερη) με άσπρη μίνι φουστίτσα και άσπρο τοπ. Λόγω έλλειψης χρόνου δεν έγινε η σχετική ανάκριση, αλλά η κοπελίτσα σίγουρα ξεχώριζε...
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή πρωινή ενημέρωση! Λιγο πριν τον ΟΚΑΝΑ και σχεδόν έξω από το φουρνο(Απολλώνιο) πολύ όμορφο τσιγγανάκι (κατά πάσα πιθανότητα) σε στυλ Παπαχαραλάμπους (λίγο κοντύτερη) με άσπρη μίνι φουστίτσα και άσπρο τοπ. Λόγω έλλειψης χρόνου δεν έγινε η σχετική ανάκριση, αλλά η κοπελίτσα σίγουρα ξεχώριζε...
Είσαι σίγουρος οτι ειναι τσιγγανακι? Μια Στελλα ψηλη, μελαχρινη με φοβερα ποδια ειναι αλβανακι. Αλλα απο φατσα ασε και εχει κατι δοντια-τα σαγονια του καρχαρια
 

rema

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα από δίπλα της και σίγουρα έμοιαζε με τσιγγανάκι (άσε που στα 5 μέτρα πιο πέρα ήταν και ένα τσιγγανοπατέρας (με χρυσό δόντι να γυαλίζει και μάλλον επόπτευε την κατάσταση). Τώρα για τα δόντια της δεν τα πρόσεξα. Πάντως είχε πολύ γλύκο προσωπάκι και από σώμα φωτιά...
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
382
Κριτικές
7
Like
103
Πόντοι
1
Πέρασα από δίπλα της και σίγουρα έμοιαζε με τσιγγανάκι (άσε που στα 5 μέτρα πιο πέρα ήταν και ένα τσιγγανοπατέρας (με χρυσό δόντι να γυαλίζει και μάλλον επόπτευε την κατάσταση). Τώρα για τα δόντια της δεν τα πρόσεξα. Πάντως είχε πολύ γλύκο προσωπάκι και από σώμα φωτιά...

πριν από λίγο η ίδια αυτή ήταν γ σεπτ+καποδ. φορούσε μαυρο φόρεμα κατω απο το γόνατο με ασημι πουλιες εξαιρετικά ενδιαφέρουσα εμφάνιση και χαμόγελο που η γλυκα του σκοτώνει.

Μοιάζει με ινδή παρα πολύ.

μεχρι να κανω το γυρο την ειχε παρει αλλος. ισως η καλυτερη εμφανισιακα εκει με βαση το δικο μου γουστο.

κατα τα λοιπα χαμος απο μαυρες και τις υπόλοιπες που εχουν αναφερθεί εδω. απόψε εχει πανσέληνο και ο κοσμος εχει καβλες
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν σημεία να δημιουργηθεί πίατσα στα βόρεια πρόαστεια και να τραβίομαστε και εμείς στο κέντρο.
 

Επισκέπτης
Σήμερα το απόγευμα καθώς πήγαινα για Φυλής 40 www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,26.msg204834#new](εδώ θα διαβάσετε τις λεπτομέρειες) [/url] είδα λίγο πριν το ΟΚΑΝΑ δύο αρκετά συμπαθητικά Αλβανάκια (μάλλον) με πολύ καλά κορμάκια. Το ένα ξανθό και το άλλο καστανό. Κι οι δυο φορούσαν μίνι (πράσινο και μαύρο αντίστοιχα) και ομολογώ ότι τα κορμάκια έλεγαν. Δεν νομίζω να τις έχω ξαναπετύχει εκεί. Νέο αίμα άραγε?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εγω εχω να κανω μια λλη ερωτηση:
Ξερει κανεις τι παιζει στην Πετρου Ραλλη? Εξω απο το Carrefour χθες το μεσημερι 2 μουνια γυρω στα 25. Μου φανηκαν υποπτα :huh:

Το λεω αυτο γιατι τα εχω πετυχει και αλλες φορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom