Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
458
Like
862
Πόντοι
81
Καποδιστριου και 3ης Σεπτ συνηθως απογευματα στην γωνια πριν το Λιτω, μια πανω κατω 50αρα ψηλη πολυ αδυνατη με σπασμενο σκυλε προσωπο καστανομαλλα. Παντα φοραει μποτες πανω απο το γονατο. Δωστε info
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Καποδιστριου και 3ης Σεπτ συνηθως απογευματα στην γωνια πριν το Λιτω, μια πανω κατω 50αρα ψηλη πολυ αδυνατη με σπασμενο σκυλε προσωπο καστανομαλλα. Παντα φοραει μποτες πανω απο το γονατο. Δωστε info
και γιατί δεν πας εσύ τύπε, να πληροφορήσεις τα μέλη και τους επισκέπτες;
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Παλικάρια έχω περάσει από το παρκάκι στη Λένορμαν 3-4 φορές και έχω δει γυφτισσες μαζεμένες. Παίζει μπάλα εκεί ? Πιάτσα κάνουν?
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81
Παλικάρια έχω περάσει από το παρκάκι στη Λένορμαν 3-4 φορές και έχω δει γυφτισσες μαζεμένες. Παίζει μπάλα εκεί ? Πιάτσα κάνουν?
πρόσεχε.... γιατί αν κάνεις κίνηση, θα δεις και πολλούς γύφτους μαζεμένους....
 

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
458
Like
862
Πόντοι
81

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Διοτι ΤΥΠΕ αν ειχα παει, θα υπηρχε λογος να ρωταγα; μποΚΩΛΟΣ κανονικος εισαι, εαν ξερεις δωσε πληροφοριες εαν οχι trollαρισε αλλου.
Καλησπέρα αν κοιτάξεις λίγες σελίδες πιο πίσω θα καταλάβεις ότι ο συναγωνιστής Ιωάννης έχει δώσει πολλές πληροφορίες σε πολλούς φίλους εδώ στο φόρουμ... Δεν σου έκανε troll αλλά βρε φίλε μου στους 10 εδώ οι 9 ζητούν πληροφορίες χωρίς να μπουν καν στον κόπο να κοιτάξουν έστω λίγες γραμμές πίσω... Άρα (προσωπική μου άποψη) αντί να κάνουμε (προσβλητικα σχόλια) καλό θα ήταν αν δεν μπορούμε να πληροφορήσουμε το νήμα τουλάχιστον να μην προσβάλλουμε...καλή συνέχεια
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.588
Πόντοι
5.636
Καλησπέρα αν κοιτάξεις λίγες σελίδες πιο πίσω θα καταλάβεις ότι ο συναγωνιστής Ιωάννης έχει δώσει πολλές πληροφορίες σε πολλούς φίλους εδώ στο φόρουμ... Δεν σου έκανε troll αλλά βρε φίλε μου στους 10 εδώ οι 9 ζητούν πληροφορίες χωρίς να μπουν καν στον κόπο να κοιτάξουν έστω λίγες γραμμές πίσω... Άρα (προσωπική μου άποψη) αντί να κάνουμε (προσβλητικα σχόλια) καλό θα ήταν αν δεν μπορούμε να πληροφορήσουμε το νήμα τουλάχιστον να μην προσβάλλουμε...καλή συνέχεια
Με όλο το σεβασμό σε όλους σας . Αν κάποιος τύχει να είναι καινούργιος εδώ δε είναι υποχρεωμένος να ψάξει 1256 σελίδες του νήματος για να ξέρει αν έχει αναφερθει η όχι ξανά. Δε χρειάζεται να δέχεται επίθεση γιατί δε πάει ο ίδιος. Προφανώς ρώτησε πολύ ευγενικά για να αποφύγει ενδεχόμενη φόλα και πολύ καλά έκανε δε θα του πάρουμε και το λαιμό . Μια απλή ευγενική ερώτηση έκανε δε σας σκότωσε η έβρισε τη μάνα . Μπορούσε ο αγαπητός και σεβαστός κος μποκολος να απαντήσει ευγενικά αδερφέ έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη τυπισσα λίγες σελίδες πίσω . Δε θα του έπεφτε η μούρη …. Τη κοπέλα κατάλαβα ποια λέει είναι παλιά στη πίτσα την είχα πάρει πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ίσως να ταν Βιργινία αλλά δε είμαι σίγουρος και δε ήταν κάτι ίδιαιτερο για εμένα προσωπικά
 

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
458
Like
862
Πόντοι
81
Καλησπέρα αν κοιτάξεις λίγες σελίδες πιο πίσω θα καταλάβεις ότι ο συναγωνιστής Ιωάννης έχει δώσει πολλές πληροφορίες σε πολλούς φίλους εδώ στο φόρουμ... Δεν σου έκανε troll αλλά βρε φίλε μου στους 10 εδώ οι 9 ζητούν πληροφορίες χωρίς να μπουν καν στον κόπο να κοιτάξουν έστω λίγες γραμμές πίσω... Άρα (προσωπική μου άποψη) αντί να κάνουμε (προσβλητικα σχόλια) καλό θα ήταν αν δεν μπορούμε να πληροφορήσουμε το νήμα τουλάχιστον να μην προσβάλ

Καλησπέρα αν κοιτάξεις λίγες σελίδες πιο πίσω θα καταλάβεις ότι ο συναγωνιστής Ιωάννης έχει δώσει πολλές πληροφορίες σε πολλούς φίλους εδώ στο φόρουμ... Δεν σου έκανε troll αλλά βρε φίλε μου στους 10 εδώ οι 9 ζητούν πληροφορίες χωρίς να μπουν καν στον κόπο να κοιτάξουν έστω λίγες γραμμές πίσω... Άρα (προσωπική μου άποψη) αντί να κάνουμε (προσβλητικα σχόλια) καλό θα ήταν αν δεν μπορούμε να πληροφορήσουμε το νήμα τουλάχιστον να μην προσβάλλουμε...καλή συνέχεια
Οντως το εψαξα οσο γινοταν (πολλες σελιδες ντε) πισω μηπως βρω καποια πληροφορια. Εβαλα "Καποδιστριου" "αδυνατη" "μιλφ" κτλ αλλα δεν βρηκα κατι, γιαυτο εβαλα το ερωτημα.
 

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
458
Like
862
Πόντοι
81
Με όλο το σεβασμό σε όλους σας . Αν κάποιος τύχει να είναι καινούργιος εδώ δε είναι υποχρεωμένος να ψάξει 1256 σελίδες του νήματος για να ξέρει αν έχει αναφερθει η όχι ξανά. Δε χρειάζεται να δέχεται επίθεση γιατί δε πάει ο ίδιος. Προφανώς ρώτησε πολύ ευγενικά για να αποφύγει ενδεχόμενη φόλα και πολύ καλά έκανε δε θα του πάρουμε και το λαιμό . Μια απλή ευγενική ερώτηση έκανε δε σας σκότωσε η έβρισε τη μάνα . Μπορούσε ο αγαπητός και σεβαστός κος μποκολος να απαντήσει ευγενικά αδερφέ έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη τυπισσα λίγες σελίδες πίσω . Δε θα του έπεφτε η μούρη …. Τη κοπέλα κατάλαβα ποια λέει είναι παλιά στη πίτσα την είχα πάρει πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ίσως να ταν Βιργινία αλλά δε είμαι σίγουρος και δε ήταν κάτι ίδιαιτερο για εμένα προσωπικ

Με όλο το σεβασμό σε όλους σας . Αν κάποιος τύχει να είναι καινούργιος εδώ δε είναι υποχρεωμένος να ψάξει 1256 σελίδες του νήματος για να ξέρει αν έχει αναφερθει η όχι ξανά. Δε χρειάζεται να δέχεται επίθεση γιατί δε πάει ο ίδιος. Προφανώς ρώτησε πολύ ευγενικά για να αποφύγει ενδεχόμενη φόλα και πολύ καλά έκανε δε θα του πάρουμε και το λαιμό . Μια απλή ευγενική ερώτηση έκανε δε σας σκότωσε η έβρισε τη μάνα . Μπορούσε ο αγαπητός και σεβαστός κος μποκολος να απαντήσει ευγενικά αδερφέ έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη τυπισσα λίγες σελίδες πίσω . Δε θα του έπεφτε η μούρη …. Τη κοπέλα κατάλαβα ποια λέει είναι παλιά στη πίτσα την είχα πάρει πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ίσως να ταν Βιργινία αλλά δε είμαι σίγουρος και δε ήταν κάτι ίδιαιτερο για εμένα προσωπικά
Ουτε με το Βιργινια εβγαλα ακρη, τζιφος
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
424
Πόντοι
21
Παλικάρια έχω περάσει από το παρκάκι στη Λένορμαν 3-4 φορές και έχω δει γυφτισσες μαζεμένες. Παίζει μπάλα εκεί ? Πιάτσα κάνουν?
Ποιο παρκάκι ακριβώς λες και τι ώρες περίπου?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Για τη Βουλγαρα πρώην Μελινα από Λιοσιων πέρασε κ από φωκαιασ Ένα φεγγάρι με φουλ πρόγραμμα τον έπαιρνε τρομερά στο κωλο,την πέτυχα να σουλατσάρει τρίγωνο τη πρώτη φορά δε κατάφερα να μιλήσω,χθες π μίλησα μ λέει 30€ εδώ στο λιμπερτι,θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν την έχει σπρώξει κανεις όσο σουλατσάρει στη πιάτσα,πήρε κάποια περιττά κιλάκια,αξίζει όπως παλιά η οχι μακριά ;;; Τι λέτε ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Με όλο το σεβασμό σε όλους σας . Αν κάποιος τύχει να είναι καινούργιος εδώ δε είναι υποχρεωμένος να ψάξει 1256 σελίδες του νήματος για να ξέρει αν έχει αναφερθει η όχι ξανά. Δε χρειάζεται να δέχεται επίθεση γιατί δε πάει ο ίδιος. Προφανώς ρώτησε πολύ ευγενικά για να αποφύγει ενδεχόμενη φόλα και πολύ καλά έκανε δε θα του πάρουμε και το λαιμό . Μια απλή ευγενική ερώτηση έκανε δε σας σκότωσε η έβρισε τη μάνα . Μπορούσε ο αγαπητός και σεβαστός κος μποκολος να απαντήσει ευγενικά αδερφέ έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη τυπισσα λίγες σελίδες πίσω . Δε θα του έπεφτε η μούρη …. Τη κοπέλα κατάλαβα ποια λέει είναι παλιά στη πίτσα την είχα πάρει πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ίσως να ταν Βιργινία αλλά δε είμαι σίγουρος και δε ήταν κάτι ίδιαιτερο για εμένα προσωπικά
Ο Νίκος έδωσε την απάντηση. ... αλλά βρε φίλε μου στους 10 εδώ οι 9 ζητούν πληροφορίες.......
Πληροφορίες δίνουν όχι 1 στους 10, δίνουν 5 στους 100 στην καλύτερη περίπτωση. Και ναι, θα συνεχίσω να κράζω αυτούς οι οποίοι αντί να πάνε να ρωτήσουν και να δώσουν πληροφορίες, μόνο ζητάνε να πάρουν, χωρίς να δίνουν οτιδήποτε στο νήμα.

.....Ρε παιδιά μια Ξανθιά έξω από το Κριστιάννα, την έχει πάρει κανείς; πόσα παίρνει; τι πρόγραμμα κάνει; είναι καθαρή;.......

πάτε οι ίδιοι να ρωτήσετε, και να μην ζητάτε συνεχώς μασημένη τροφή
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.588
Πόντοι
5.636
Και ξανά ρωτάω με όλο το σεβασμό που έχω σε σένα προσωπικά γιατί ξέρω καλά ότι στο συγκεκριμένο νήμα είσαι ο νο 1 και αυτό δε σηκώνει αμφισβήτηση απο κανένα μας είσαι ο πιο παλιός και πιο έμπειρος στο συγκεκριμένο θέμα. Δε μιλάω για μένα γιατί καλώς η κακώς έχω μια Α πείρα Μικρότερη σου εννοείται Ένας που είναι καινούργιος η άπειρος γιατί να μη ρωτήσει και να πρέπει να πάει να πληρώσει και να χάσει τα λεφτά του αν είναι φόλα η απάτη η οποιαδήποτε κοπέλα ; Που είναι το κακό ; Γενικά ρωτώ δε μιλάω για αυτούς που μόνο ρωτάνε συνέχεια και δε πληρώνουν ποτέ κουβέντα να γίνεται
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656

Km7699 ΟΚ,​

Έχεις δίκιο για κάποιες μεμονωμένες περιπτώσεις νέων μελών, κι ίσως ήμουν άστοχος για τον συγκεκριμμένο.

Αλλά εδώ έχει πάει σκοινί κορδόνι το ζητάω χωρίς να δίνω. Πήγαινε από τη 250 σελίδα μέχρι τώρα και δες τι γίνεται. Που είναι η αίσθηση της Κοινότητας και Αλληλοβοήθειας ανάμεσα στα μέλη;
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Με όλο το σεβασμό σε όλους σας . Αν κάποιος τύχει να είναι καινούργιος εδώ δε είναι υποχρεωμένος να ψάξει 1256 σελίδες του νήματος για να ξέρει αν έχει αναφερθει η όχι ξανά. Δε χρειάζεται να δέχεται επίθεση γιατί δε πάει ο ίδιος. Προφανώς ρώτησε πολύ ευγενικά για να αποφύγει ενδεχόμενη φόλα και πολύ καλά έκανε δε θα του πάρουμε και το λαιμό . Μια απλή ευγενική ερώτηση έκανε δε σας σκότωσε η έβρισε τη μάνα . Μπορούσε ο αγαπητός και σεβαστός κος μποκολος να απαντήσει ευγενικά αδερφέ έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη τυπισσα λίγες σελίδες πίσω . Δε θα του έπεφτε η μούρη …. Τη κοπέλα κατάλαβα ποια λέει είναι παλιά στη πίτσα την είχα πάρει πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ίσως να ταν Βιργινία αλλά δε είμαι σίγουρος και δε ήταν κάτι ίδιαιτερο για εμένα προσωπικά
Με την ερώτηση... γιατί δεν πας εσύ για να μας πεις και εμάς... δεν νομίζω να προσβάλει κανένα ούτε να παίρνεις τον λαιμό κανενός....η απάντηση μποΚΩΛΟΣ είσαι ...ναι είναι άσχημη...και τέλος δεν είπα να ψάξει όλο το νήμα....λίγες σελίδες 10...20 δεν βρήκες κάτι οκ ... Σίγουρα η απάντηση στο ψάξε λίγες σελίδες δεν ήταν μόνο για τον φίλο αλλά για το 90% που ρωτούν ηλικία τιμές κωλο δίνει νούμερο βρακί σουτιέν βγάζει τι ωράριο έχει και άλλα πολλά....αυτά καλή συνέχεια σε όλους και να περνάμε όμορφες στιγμές με τα ενοικιαζόμενα κορίτσια μας!!!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Πριν καμία ώρα πέρασμα από το Φάληρο έξω από την πιάτσα ταξί . Απέναντι από το Φλοίσβο . Ήταν μια ξανθιά . Ξέρει κανείς τίποτα για το αν αξίζει κ ποσα θέλει ;
Aν λές για μια γεμάτουλα παίρνει 40 αμάξι σε καβάτζα κοντά και 20 νομίζω πίπα. Αν σου αρέσουν οι γεματουλες σχετικα καλά είναι.
 

Pathitikos_poustis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
32
Πόντοι
0
Καποδιστριου και 3ης Σεπτ συνηθως απογευματα στην γωνια πριν το Λιτω, μια πανω κατω 50αρα ψηλη πολυ αδυνατη με σπασμενο σκυλε προσωπο καστανομαλλα. Παντα φοραει μποτες πανω απο το γονατο. Δωστε info
Τύπε άμα έχω καταλάβει καλά μιλάς για τη Βιολέτα, 40 πάει η ταρίφα με κωλο και ένα οκ προγράμμα, τίποτα το ιδιαίτερο. Χρόνια στη πιάτσα τουλάχιστον μία δεκαετία σε διάφορα σημεία. Τελευταία φορά την πήρα πριν κάτι μήνες αλλά έχω καιρό να την δω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom