Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Καταδρομική στο τρίγωνο. Θα πω μια ενημέρωση που ΙΣΩΣ ταράξει αρκετούς. Η Γωγώ (μελαχρινή, λεπτή) κατέληξε από AIDS. Δεν έπαιρνε ούτε τη θεραπεία, ούτε την ασπίδα, η οποία έχει σκοπό να μην κολλήσει ο φορέας έναν υγιή. Όποιοι την έπαιρναν, ας πάνε για τεστάκι
 

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
375
Πόντοι
290
Καταδρομική στο τρίγωνο. Θα πω μια ενημέρωση που ΙΣΩΣ ταράξει αρκετούς. Η Γωγώ (μελαχρινή, λεπτή) κατέληξε από AIDS. Δεν έπαιρνε ούτε τη θεραπεία, ούτε την ασπίδα, η οποία έχει σκοπό να μην κολλήσει ο φορέας έναν υγιή. Όποιοι την έπαιρναν, ας πάνε για τεστάκι
Εσυ αδερφέ είχες πάρει την κορασίδα ;
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
115
Like
262
Πόντοι
21
Καταδρομική στο τρίγωνο. Θα πω μια ενημέρωση που ΙΣΩΣ ταράξει αρκετούς. Η Γωγώ (μελαχρινή, λεπτή) κατέληξε από AIDS. Δεν έπαιρνε ούτε τη θεραπεία, ούτε την ασπίδα, η οποία έχει σκοπό να μην κολλήσει ο φορέας έναν υγιή. Όποιοι την έπαιρναν, ας πάνε για τεστάκι
Που ακριβώς πιατσαρε αυτή?
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Έχεις ιδέα από Σκαραμαγκά;;;; Στη βάση της λεωφόρου Σχιστού, μόλις περάσεις το Γλάρο, έχει φανάρι. Δεξιά είναι τα ναυπηγεία και το Παλάσκα. Αν κοιτάξεις προς τα εκεί, θα δεις την πρώτη, ακριβώς στην πρώτη γωνία. Αν πας προς τα κάτω, μέσα στο στενό δεξιά, έχει κι άλλη. Ανάλογα την περίπτωση, πριν την είσοδο των ναυπηγείων, στέκεται κι άλλη. Υπάρχει και νήμα για Σκαραμαγκά. Αλλά τώρα το χειμώνα κόβουν, δεν κατεβαίνουν.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..
 

JiovannaKwlara?

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
20
Like
62
Πόντοι
0
Με τη κωλαρα και τα διχτυωτά - σας περιμενω
IMG_8719.jpeg
IMG_8703.jpeg
IMG_8636.jpeg
IMG_8641.jpeg
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256

OYΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ....ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ​

:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
Μιλαμε για μεγάλο ξεκωλιαρη που έχει σπαμαρει όλα τα νήματα ψάχνοντας πακιστανική ψωλη να του βγάλει το σκατό απ το στόμα. Ο ορισμός του σκατόπουστα δηλαδή.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Καταδρομική στο τρίγωνο. Θα πω μια ενημέρωση που ΙΣΩΣ ταράξει αρκετούς. Η Γωγώ (μελαχρινή, λεπτή) κατέληξε από AIDS. Δεν έπαιρνε ούτε τη θεραπεία, ούτε την ασπίδα, η οποία έχει σκοπό να μην κολλήσει ο φορέας έναν υγιή. Όποιοι την έπαιρναν, ας πάνε για τεστάκι
Γωγώ ; δεν νομίζω να υπάρχει άλλο ποστ γι αυτήν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Γωγώ ; δεν νομίζω να υπάρχει άλλο ποστ γι αυτήν.
υπέθετα ότι γνωρίζεις πως πολλά μέλη δεν γράφουν κάτι για τις κορασίδες με τις οποίες πηγαίνουν, απλά διαβάζουν τις εμπειρίες των άλλων. Ξέχωρα οι Επισκέπτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
υπέθετα ότι γνωρίζεις πως πολλά μέλη δεν γράφουν κάτι για τις κορασίδες με τις οποίες πηγαίνουν, απλά διαβάζουν τις εμπειρίες των άλλων. Ξέχωρα οι Επισκέπτες
ποια ειναι η γωγω ρε τυποι;;;ενημερωστε να προφυλαξετε τους υπολοιπους
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
υπέθετα ότι γνωρίζεις πως πολλά μέλη δεν γράφουν κάτι για τις κορασίδες με τις οποίες πηγαίνουν, απλά διαβάζουν τις εμπειρίες των άλλων. Ξέχωρα οι Επισκέπτες
Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Προσωπικά θα εκτιμούσα, μιά που την ήξερες και ήξερες και αρκετά άλλα ώστε να μην την έχεις πάρει ποτέ, να είχες προειδοποιήσει νωρίτερα αντί να γράψεις τώρα που άκουσες ότι πέθανε από aids.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Προσωπικά θα εκτιμούσα, μιά που την ήξερες και ήξερες και αρκετά άλλα ώστε να μην την έχεις πάρει ποτέ, να είχες προειδοποιήσει νωρίτερα αντί να γράψεις τώρα που άκουσες ότι πέθανε από aids.
Από που συνεπαίρανες ότι γνώριζα πως είχε aids; Η Σεξεργάτρια που μου ανακοίνωσε το θάνατο μου είπε ότι κατέληξε από aids, κι ότι δεν έπαιρνε ούτε την ασπίδα, ούτε τη θεραπεία. Αυτά τα λένε μεταξύ τους, δεν τα λένε στους άλλους
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441
Καλησπερα και απο εμενα παιδια. Περασα εχθες στις 1:30 το βραδυ απο την πλατεια φιξ στην πατησιων, εκανα τυχαια μια βολτα στα στενα και πετυχα 2 μαυρουλες. Η μια ετρεχε απο πισω μου (με το μηχανακι εγω). εκανα αλλον εναν γυρο παλι το ιδιο. στον τριτο λεω ας περιμενω. παω περιμενω στην γωνια, τρεχοντας αυτη μου λεει 10 ευρω πιπα και 20 πιπα-σεξ. δεν ειχα και πολλες καυλες αλλα την πηρα απο περιεργια. πηγαμε πισω απο ενα σχολικο και ασχησε να ρουφαει. της εδωσα και 5€ με το ζορι (δεν ειχα και αλλα πανω μου) και μου εδωσε κ μουνακι. πολυ ζεστο και σφυκτο. 21 χρονων, ονομα δεν ρωτησα αλλα καθε μερα εκει ειναι. λεπτουλα με περουκα κοντη.
Η Νάνσυ είναι αυτή. Πολύ ωραία πίπα, αργή όχι ατσαλη. Το μουνί της στενό στενότατο κ πολύ καλό κορίτσι. Όπως κ οι άλλες μαύρες που κάνουν μαζί πιάτσα βέβαια
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Χτές πέρασα βράδυ για Κασσάνδρα την ρωτα ω πόσο 25 λέει και με κωλο τις λέω..50 λέει τι έγινε ανατίμηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom