Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
Επειδή με καυλαντίσατε με τις Κινέζες που γράφετε ότι είναι καλές, αλλά ποτέ δεν τις είχα πετύχει στις έως τώρα βόλτες στο τρίγωνο, κατέβηκα σήμερα το μεσημέρι. Βλέπω διαγώνια απέναντι από τον Ορφέα μία μεγάλης ηλικίας, όνομα Λίλη ή κάτι τέτοιο, της άρχισα κουβέντα αλλά η συνεννόηση ήταν δύσκολη λόγω γλώσσας, το πρόγραμμα όχι κάτι ιδιαίτερο, και έφυγα. Με το που πάω προς τα πάνω, πετυχαίνω στο φανάρι μία πιο νέα και κάπως ομορφούλα, Λούλου ή κάτι τέτοιο, και πάλι η συνεννόηση δύσκολη, πρόγραμμα σχετικά απλό, και την άφησα κι αυτή.
Στο προπατζίδικο απέναντι από το Κριστιάνα είδα από μακρυά και τη Μαριλένα, η οποία έχει χαλάσει αρκετά τα τελευταία χρόνια και με λύπησε αυτό, γιατί ήταν τίμια λύση για Ελληνίδα.
Αν λες αυτή με τη στραβή μύτη, καθόλου τίμια!!!
Στο δρόμο λέει τα κάνει όλα αλλά στο δωμάτιο ξινίζει τη μούρη!!! Άσε που το μουνί της βρωμάει σαν χαλασμένη σαρδέλα!!!
Προτιμάει γερόντια που τους τελειώνει με το χέρι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
Και κάτι άλλο!!! Όχι, οι Κινέζες δεν είναι καλές!!! Ίσα ίσα, αυτές οι τέσσερις που είναι εκεί, είναι μπάζα ολκής!!!
Είναι απλά τίμιες, στενομούνες και διαφορετικές από τις άλλες!
Ότι συμφωνήσεις θα πάρεις χωρίς αντιρρήσεις και μούτρα.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Γυφτοπακιστανός μπάνισε το πορτοφόλι στη κωλότσεπη το μεσημέρι στη Μενάνδρου και νόμιζε θα κάνει Χριστούγεννα χαρισάμενα από μένα. Πήγαινε σιγά σιγά μέχρι που κόλλησε από πίσω μου όπως περπατούσα στη μέση του δρόμου. Γύρισα απότομα και έμεινε ακίνητος χαμογελώντας. Αποφεύγετε καλοντυμένοι το μέρος αυτές τις μέρες. Ανέκαθεν γιορτινές μέρες κλεφτρόνια βγαίναν παγανιά.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
15
Like
11.570
Πόντοι
3.246
..................................................................................................................................

Μπήκα στο μουνί της που είχε καλή αίσθηση. Μετά από λίγο της είπα να στηθεί για να μπω από πίσω και μου τα γύρισε:
«25€ ήταν για μουνί Ή κώλο - όχι και για τα δύο»!
...................................................................................................................................
''Τράβα γαμήσου ρε κωλόζωο!'', έπρεπε να της πεις!
Τέτοιες μαλακίες δεν έχω ξανακούσει!
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
115
Like
262
Πόντοι
21
Βόλτα σήμερα στο τρίγωνο 12 το μεσιμερι , ούτε ψυχή μόνο ένα σοβιετικο γκρανι και 2 πρεζάκια.
 

Mysthrios

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Επεστρεψε όντως απο τα ξένα η Κινέζα Λούλου ( Η πιο αδύνατη). Σίγουρα έκανε κάποια αισθητική επέμβαση και απο 60-65 τώρα μοιάζει γύρω στα 50.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Γυφτοπακιστανός μπάνισε το πορτοφόλι στη κωλότσεπη το μεσημέρι στη Μενάνδρου και νόμιζε θα κάνει Χριστούγεννα χαρισάμενα από μένα. Πήγαινε σιγά σιγά μέχρι που κόλλησε από πίσω μου όπως περπατούσα στη μέση του δρόμου. Γύρισα απότομα και έμεινε ακίνητος χαμογελώντας. Αποφεύγετε καλοντυμένοι το μέρος αυτές τις μέρες. Ανέκαθεν γιορτινές μέρες κλεφτρόνια βγαίναν παγανιά.
Αποφευγετε να βαζετε το πορτοφολι στην κωλοτσεπη
Αυτο ειναι το διδαγμα :woldman:
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Επεστρεψε όντως απο τα ξένα η Κινέζα Λούλου ( Η πιο αδύνατη). Σίγουρα έκανε κάποια αισθητική επέμβαση και απο 60-65 τώρα μοιάζει γύρω στα 50.
Αυτή δεν είναι η Σίσσυ;;
Η αδύνατη ;;έτσι ξέρω
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
Αυτή δεν είναι η Σίσσυ;;
Η αδύνατη ;;έτσι ξέρω
Σύνολο είναι 4 εκεί. Από τότε που εμφανίστηκε πάλι η Σίσσυ, είχε χαθεί η Λούλου.
Η Λούλου είναι η πιο αδύνατη από όλες. Αυτές στέκονται μαζί με άλλη μία γεματούλα, μπροστά στο βαλιτσάδικο και το μινι μάρκετ, απέναντι από Ορφέα.
Η άλλη, η Φαν φαν, στέκεται δίπλα από τον Ορφέα και φοράει μάσκα και γυαλιά.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Αποφευγετε να βαζετε το πορτοφολι στην κωλοτσεπη
Αυτο ειναι το διδαγμα :woldman:
Μπροστά τσέπη ενοχλεί τα εργαλεία στο περπάτημα. Μπανάνα είναι το καλύτερο πράγμα αλλά δεν ταιριάζει στυλιστικά με όλες τις αμφιέσεις. Μπανάνα και μέσα σπρέυ πιπεριού και σουγιαδάκι θέλει κανονικά. Για να μην πω το μινι-όπλο που είχε ο αλμπαν που πυροβόλησε στο Γκάζι τους κρητίκαρους.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Μυστες αποσιαζω πλεον απο την Αθηνα ( μενω μονιμα επαρχια ) αλλα οπως θα θυμουνται οι παλιοι εχω φαει πολλα χρονια στο 3γωνο.
Οι κινεζες λοιπον ειναι τιμες για τα λεφτα που ζητανε , δεν θα σε κλεψουν αλλα μπαζακια ( παλια ειχε πολυ καλα κομματια )
Για πορτοφολι η λυση οταν κυκλοφορεις κεντρο αθηνας ειναι μονο μια Wallet for many Coins, Cards and Bills "Coin Wallet 2.0" ειναι και σε προσφορα 1+1 δωρο !!!
 

KoitaMe

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
21
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. Έξω από Christiana hotel, μια κοκκινομαλλα καλή φάτσα στο 20ρικο έχει δοκιμάσει κανείς; μου άρεσε αλλά φαινόταν λίγο ξενερωτη και δεν πήρα.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
102
Like
270
Πόντοι
21
Παράδρομο ΚΤΕΛ προς Λαμία έχεις φορτώσει κανείς ?Αξιζει ?Βασικα επειδή πέρασα βιαστικά είναι γυναίκες έτσι ?
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
102
Like
270
Πόντοι
21
Σταμάτησα τελικά 40 λέει ότι και αν κάνεις…Τρελοί είστε εδώ…Σαν τη Σαλονίκη δεν έχει
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
902
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. Έξω από Christiana hotel, μια κοκκινομαλλα καλή φάτσα στο 20ρικο έχει δοκιμάσει κανείς; μου άρεσε αλλά φαινόταν λίγο ξενερωτη και δεν πήρα.
Ναι την έχω πάρει είναι πολύ καλή αλλά και ο φίλος Ιωάννης Μποκολος που είναι Μέτρ του είδους εχει γράψει σε προηγούμενες σελίδες για την Κρητικια κοκκινομάλλα, το καλό είναι ότι έχει δικό της δωμάτιο στο κριστιανα επίσης είναι καθαρή σημαντικό αυτό, και δεν σπάει αρχιδια αν είσαι σωστός μαζί της θα περάσεις πολύ καλά δεν θα κλάψεις το 20αρικο και κάθεται δεν σου λέει βλακιες όπως άλλες που κοροϊδεύουν αυτό που λέει το κάνει μια χαρά δεν κλέβει. Για το τρίγωνο είναι Τοπ άλλες ζητάνε πολλά παραπάνω και δεν αξίζουν, εχει γίνει στανταράκι. Με 50αρικο την παίρνεις για μια ωρα και είσαι άνετος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. Έξω από Christiana hotel, μια κοκκινομαλλα καλή φάτσα στο 20ρικο έχει δοκιμάσει κανείς; μου άρεσε αλλά φαινόταν λίγο ξενερωτη και δεν πήρα.
Όταν την πήρα εγώ είδα ότι ήταν η πιο καθαρή και φροντισμένη Ελληνίδα σεξεργάτρια που έχω πάρει. Έχει δικό της δωμάτιο στο Κριστιάνα, την καθαριότητα του οποίου επιμελείται η ίδια, μύριζε καρύδα. Πίπα μέτρια, συμμετοχή μέτρια, είχε λίγα κιλά παραπάνω, αλλά τακτοποιημένα σωστά πάνω στο σώμα της, δεν δίνει κώλο
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Καλημέρα ερώτηση αυτο το μαυράκι που κάθεται δίπλα από τον ORFEUS Χαλκοκονδύλη είναι του αθλήματος
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Έχει και ένα μελαχρινό με ξανθειες έντονες ανταύγειες που σου χαμογελάει να υποθέσω τραβελι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom