Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
177
Like
269
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα για πείτε για αυτήν την γκιλφ που ακριβώς την βρίσκουμε
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Μάγκες καλησπέρα..πέρασα την Πέμπτη κατά τ 1και το βραδυ από το τρίγωνο το γνωστό σ χαλκοκονδυλη αλλά ήταν μόνο μια τρανς καστανό μελαχρινή με σκισμένο καλσόν με μια άλλη κοπέλα λίγο γεμάτη..δεν ήξερα τ επαιζε γττ ειμ από επαρχία και εφυγα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.567
Like
12.872
Πόντοι
2.256
Το καφέ πορτοκαλί που λέει ο συνάδελφος που είναι γιατί δεν είμαι από εδώ
Γωνία Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη. Μπες μέσα μην κωλώσεις και ρώτα τον άνθρωπο στο μπουφέ, ποια είναι η Βαλεντίνα.
Screenshot_20231114_191655.jpg
 

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
11
Like
1.017
Πόντοι
371
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΗΔΗΞΕΙΣ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ
 

Patriarxis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Δυστυχώς μάγκες εχουν περάσει ανεπιστρεπτί οι καλές εποχές ( προ 2012 ) οπου υπήρχαν εξω ωραίες μούνες και έτοιμες να κανουν τα πάντα.(στη κυριολεξία)....Η τελετυταία καλή στιγμή που έζησα στο τρίγωνο ειχε ημερομηνία 2014......μετά μονο φόλες και γυφτυσες...πλέον δεν περνάω καν .....Ασε την επικινδυνότητα που έτσι κι αλλιως πάντα υπήρχε..... Το τρίγωνο ακολουθησε με παράλληλη πορεία την πορεία της χώρας....Οσο ειχαν λεφτά οι συνταξιούχοι ακμαζε το τρίγωνο......Με τα μνημόνια παρήκμασε το τρίγωνο και όλες οι πιάτσες γενικότερα..........
 

caldera

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Τις τελευταιες δυο εβδομαδες στη Ποσειδωνος στο Φαληρο απεναντι απο τη shell στη καθε βραδυ ειναι 3 τυπισες. Δυστυχως δεν εχω καταφερει να σταματησω γιατι παντα εχω δουλεια. Φαινονται καλα καυλακια. Ξερεις κανεις τιποτα;
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.591
Πόντοι
5.636
Τις τελευταιες δυο εβδομαδες στη Ποσειδωνος στο Φαληρο απεναντι απο τη shell στη καθε βραδυ ειναι 3 τυπισες. Δυστυχως δεν εχω καταφερει να σταματησω γιατι παντα εχω δουλεια. Φαινονται καλα καυλακια. Ξερεις κανεις τιποτα;
Στο αγγλικό νεκροταφείο λες ; Δε είναι τελευταίες δυο βδομαδες είναι χρόνια εκεί …. Και πλέον έχουν γίνει 4 . Νίκη - Άντα - Χριστίνα και η νέα η Έλενα .. Αλβανίδες όλες
 

caldera

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
43
Πόντοι
0
Στο αγγλικό νεκροταφείο λες ; Δε είναι τελευταίες δυο βδομαδες είναι χρόνια εκεί …. Και πλέον έχουν γίνει 4 . Νίκη - Άντα - Χριστίνα και η νέα η Έλενα .. Αλβανίδες όλες
οχι στο νεκτροταφειο , πιο κατω στο βενζιναδικο ακριβως απεναντι
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Τις τελευταιες δυο εβδομαδες στη Ποσειδωνος στο Φαληρο απεναντι απο τη shell στη καθε βραδυ ειναι 3 τυπισες. Δυστυχως δεν εχω καταφερει να σταματησω γιατι παντα εχω δουλεια. Φαινονται καλα καυλακια. Ξερεις κανεις τιποτα;
Τριγώνο τσιμέντο δρομάκι. Εκει στον κεντρικό. Εκει κάνουν πιάτσα . Χτες τις βρήκα 11 ώρα , είναι μουνακια νεαρά και δυνατά, ομως φιλε , νομίζω ότι παίρνουν πολλά για δρόμο. Με τόσα λεφτά πάνε πάρε εσκορτ δηλαδή όχι από τον δρόμο ( γενικά το λέω ). Δεν ξέρω ποσα ζητάνε , αλλά νομίζω εκει παίζει 80€ συν ξενοδοχείο.
 

Patriarxis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Στο αγγλικό νεκροταφείο λες ; Δε είναι τελευταίες δυο βδομαδες είναι χρόνια εκεί …. Και πλέον έχουν γίνει 4 . Νίκη - Άντα - Χριστίνα και η νέα η Έλενα .. Αλβανίδες όλες
πόσα παιρνουν ξέρει κανεις ? αξιζει το κόπο ?
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.591
Πόντοι
5.636
πόσα παιρνουν ξέρει κανεις ? αξιζει το κόπο ?
30 για στοματικό στο αμάξι σεξ νομίζω 40. Η Άντα και η Έλενα κάνουν με 50 ελεύθερο στοματικό η Άντα όμως σε βάζει να της πεις να τραβηχτείς να μη τελειώσεις στο στομα . Σαν εμφάνιση θεωρώ τη νίκη καλύτερη . Η Χριστίνα είναι η πιο Ξινή για μένα μη βάλεις δάχτυλο μη το ένα μη το άλλο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Γωνία Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη. Μπες μέσα μην κωλώσεις και ρώτα τον άνθρωπο στο μπουφέ, ποια είναι η Βαλεντίνα.
Screenshot_20231114_191655.jpg
δωσε τα χαιρετισματα μου στον κωστα!!! φτιαχνει και δυνατο καφε ο καυλιαρης!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το καφέ πορτοκαλί που λέει ο συνάδελφος που είναι γιατί δεν είμαι από εδώ
το πιο ομορφο μερος σε ολη την αθηνα!!!μαγικο!!!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
30 για στοματικό στο αμάξι σεξ νομίζω 40. Η Άντα και η Έλενα κάνουν με 50 ελεύθερο στοματικό η Άντα όμως σε βάζει να της πεις να τραβηχτείς να μη τελειώσεις στο στομα . Σαν εμφάνιση θεωρώ τη νίκη καλύτερη . Η Χριστίνα είναι η πιο Ξινή για μένα μη βάλεις δάχτυλο μη το ένα μη το άλλο
:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Μεσημεριανή Καταδρομική στο Τρίγωνο, πριν την κραιπάλη. Πήρα μια Ελληνοαμερικάνα κατά δήλωσή της, μου έριχνε κάτι My God κλπ. Ιωάννα, μέσο ύψος, κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, καθαρή, πολύ στητό βυζί για την ηλικία της (δήλωσε 50χρονών), αξιοπρεπής πίπα, έδωσε κώλο, τίμια συνεύρεση για τα 15€ που πήρε. Τη ρώτησα αν θέλει να τη φωτογραφίσω για το νήμα μας και δέχτηκε, γι αυτό και δημοσιεύω τη φωτογραφία της, σε ποζα καλλιτεχνική. Ξέχασα να γράψω ότι πιατσάρει Σωκράτους απέναντι από Κριστιάννα από 12 το μεσημέρι μέχρι 12 το βράδυ
 

Συνημμένα

  • ΙΩΑΝΝΑ.jpg
    ΙΩΑΝΝΑ.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 97

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom