Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Από ότι φαίνεται σε ένα νήμα με 1231 σελίδες, δεν υπάρχει άλλο μέλος να κάνει ανταπόκριση, πλην εμού. Οι άλλοι πάνε σε άλλες πιάτσες τις οποίες κρατάνε κρυφές.
Τέλος πάντων, χτες είχα μια επαφή κατά τη διάρκεια της οποίας επιβεβαίωσα ότι η αραχνοαίσθησή μου λειτουργεί ακόμα. Με πλησίασε στο φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου μια μαυριδερή που άρχισε να μου τρίβεται και να μου λέει ότι μόλις χώρισε και δεν θέλει να κάνει μόνο σεξ με τους πελάτες, αλλά θέλει και πολλές αγκαλίτσες, τρυφερότητα, συναίσθημα κλπ. Απ' ευθείας σηκώθηκε η κόκκινη σημαία, κάτι ήθελε και προσπαθούσε να μου αποσπάσει την προσοχή.
Έκανα το χαζό όμως, συνέχισα το θέατρο, να δω που το πήγαινε. Άρχισε να λέει ότι γεννήθηκε στην Αίγυπτο, έχει έξι παιδιά, τη λένε Μαρία, το κάνει σπάνια από τον κώλο, αλλά θα το κάνει για μένα. Κι όλο μου τριβότανε και με κοίταγε στα μάτια. Το ξέρω ότι είμαι και γαμώ τους άντρες, και δημιουργώ ερωτικά συναισθήματα στις πουτάνες, αλλά μαζί με την πίεση του μουνιού της στο μπούτι μου ένιωσα το χέρι της πάνω στη μπανάνα μου.
Πολύ ήρεμα και απαλά, τάχα τυχαία, κατέβασα το χέρι μου και είδα ότι είχε ξεκουμπώσει το φερμουάρ μέχρι τη μέση, πήγαινε για το πορτοφόλι μου, και ατάραχος το έκλεισα. Συνέχισα να την κοιτάω στα μάτια, τάχα προσέχοντας τις παπάτζες της, κι έκανε άλλη μια προσπάθεια, ομολογώ ότι ήταν πολύ ελαφροχέρα. Έκλεισα πάλι το φερμουάρ και γύρισα τη μπανάνα από μπροστά μου στο πλάι μου, της είπα πως μας εμποδίζει.
Είδε κι αποείδε, φύγαμε για το ξενοδοχείο. Φυσικά έβαλα τη μπανάνα μου πάνω στο καλοριφέρ, μόνο ο Τιραμόλα θα μπορούσε να το φτάσει από το κρεββάτι. Μέτρια πίπα, στον κώλο της έμπαινε με μεγάλη δυσκολία ένα δάχτυλο με ΚΥ, στενό μουνί με πολλά υγρά, τάχα πάθος και έλα να χύσουμε μαζί, αν χύσω θα πονάω κλπ καφρίλες. Τέλος πάντων, δεν άξιζε τα 20€ που πήρε, δεν τη συνιστώ. Καλύτερα να έπαιρνα την Κρητικιά με το κόκκινο μαλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου βγει στο πορνοσαφάρι
Είμαι μια μαύρη αδύνατη με κοντό μαλλί αγορε .Δεν ξέρω αν λες αυτή ..Εγώ που την ρώτησα μου είχε πει 40
Αλλά ήταν στον κόσμο τις γενικά..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Είμαι μια μαύρη αδύνατη με κοντό μαλλί αγορε .Δεν ξέρω αν λες αυτή ..Εγώ που την ρώτησα μου είχε πει 40
Αλλά ήταν στον κόσμο τις γενικά..
όχι, δεν είναι αυτή. Μίλαγε καλά Ελληνικά, θα μπορούσε να είναι από την Αίγυπτο, αλλά θα μπορούσε να είναι και Τσιγγάνα. Είχα πλησιάσει μια με κοντό αγορέ μαλλί τρομερά αδύνατη ζήτησε αυτό το ποσό χωρίς κώλο δεν άξιζε ούτε 15€
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
39
Like
56
Πόντοι
0
Έχει γυφτισσες η πιάτσα του τριγώνου; παλιά είχε και μάλιστα πολύ καλά κομμάτια.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
315
Πόντοι
20
Παιδιά έχω ακούσει για μια σάρα..πιατσαρει ακόμα; Και που;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mimio

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχω ακούσει για μια σάρα..πιατσαρει ακόμα; Και που;
αν λες μια βουλγαρα εκει στο Μινιον και Βαθης γυριζει. Ομορφη αλλα σε ξενερωνει ο τροπος της. αρχιζει τα αντε τελειωνε κτλ. Υπο αυτες τις συνθηκες δε μου εκανε κουκου
 

Frozenmac

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Ερώτηση κύριοι μου .
Μήπως θυμάται κανείς πριν μια 6αρα χρόνια σωστό petite ολόλευκο με κόκκινα μαλλιά μάλλον περούκα που έκανε πιάτσα στην Τατοΐου στην γέφυρα της Μεταμόρφωσης ?? Αν θυμάμαι καλά αλβανικής καταγωγής. Μου έχει καρφωθεί στο μυαλό να την βρω , αν μπορει να βοηθήσει κανένας συναγωνιστής....
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Ερώτηση κύριοι μου .
Μήπως θυμάται κανείς πριν μια 6αρα χρόνια σωστό petite ολόλευκο με κόκκινα μαλλιά μάλλον περούκα που έκανε πιάτσα στην Τατοΐου στην γέφυρα της Μεταμόρφωσης ?? Αν θυμάμαι καλά αλβανικής καταγωγής. Μου έχει καρφωθεί στο μυαλό να την βρω , αν μπορει να βοηθήσει κανένας συναγωνιστής....
Υπάρχει σχετικό thread.
Μεταφέρθηκε παραλιακή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει σχετικό thread.
Μεταφέρθηκε παραλιακή.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
315
Πόντοι
20
Ρε παιδιά αυτές στην Χαλκοκονδύλη έξω από το ξενοδοχείο τραβελακια είναι;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Παραλιακη στο παλιό νεκροταφείο νέο αίμα . Νίκη - Άντα ξανά μαζί μετά από απουσίες επάνοδος της χριστινας που έλειπε 4 μήνες Αλβανία και εμφάνιση μαζί τους μιας Έλενας καινούργιας . Θα τιμηθεί σύντομα πήγα με νίκη που είναι η αγαπημένη μου εκεί
 

ant-ant

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Πέρασμα από το τρίγωνο χτες το μεσημεράκι μήπως βρω την μελαχρινή με τις μπουταρες και το tattoo φιόγκο αλλά ήμουν άτυχος.Δεν την βρήκα.Ηταν η Πολωνεζα στο φανάρι απεναντι από το Lito που δεν την προτιμώ και η αλβανιδοκωλαρα εξω από το κατάστημα με τα κλιματιστικά που φορούσε ένα καρώ μίνι.Την έχω πάρει κάποιες φορές πριν χρόνια αλλά πλέον με έχει επηρεάσει αρνητικά ο Ιωάννης Κ δεν την προτιμώ.
 

Adrikos13124

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2023
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα από το τρίγωνο χτες το μεσημεράκι μήπως βρω την μελαχρινή με τις μπουταρες και το tattoo φιόγκο αλλά ήμουν άτυχος.Δεν την βρήκα.Ηταν η Πολωνεζα στο φανάρι απεναντι από το Lito που δεν την προτιμώ και η αλβανιδοκωλαρα εξω από το κατάστημα με τα κλιματιστικά που φορούσε ένα καρώ μίνι.Την έχω πάρει κάποιες φορές πριν χρόνια αλλά πλέον με έχει επηρεάσει αρνητικά ο Ιωάννης Κ δεν την προτιμώ.
Δηλαδή
 

trelos poutaniarhs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Πέρασμα από το τρίγωνο χτες το μεσημεράκι μήπως βρω την μελαχρινή με τις μπουταρες και το tattoo φιόγκο αλλά ήμουν άτυχος.Δεν την βρήκα.Ηταν η Πολωνεζα στο φανάρι απεναντι από το Lito που δεν την προτιμώ και η αλβανιδοκωλαρα εξω από το κατάστημα με τα κλιματιστικά που φορούσε ένα καρώ μίνι.Την έχω πάρει κάποιες φορές πριν χρόνια αλλά πλέον με έχει επηρεάσει αρνητικά ο Ιωάννης Κ δεν την προτιμώ.
Βλέπω αυτή τη περιοχή την αναφέρουν συχνά εδώ. Από τιμές σε κοπέλες και ξενοδοχεία ξέρει κανείς να μου πει τι παίζει? Θα ήθελα και μια μικρή ενημέρωση για την εγγληματικοτητα σε αυτό το μέρος. Είναι ασφαλές κυκλοφορώ ελεύθερα η' θα πρέπει να είμαι περισσότερο αλερτιντ σε αυτούς τους δρόμους. Δε μένω Αθήνα για αυτό ροταω.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
315
Πόντοι
20
Βλέπω αυτή τη περιοχή την αναφέρουν συχνά εδώ. Από τιμές σε κοπέλες και ξενοδοχεία ξέρει κανείς να μου πει τι παίζει? Θα ήθελα και μια μικρή ενημέρωση για την εγγληματικοτητα σε αυτό το μέρος. Είναι ασφαλές κυκλοφορώ ελεύθερα η' θα πρέπει να είμαι περισσότερο αλερτιντ σε αυτούς τους δρόμους. Δε μένω Αθήνα για αυτό ροταω.
Εγώ προσωπικά με κατσαβίδι στο τσαντάκι πάω..
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
912
Πόντοι
81
Το καλύτερο είναι να κυκλοφορείς με μηχανάκι για να είσαι ευέλικτος κια για την προσέγγιση των κοριτσιών και για το παρκάρισμα προφανώς κλειδωμένο το μηχανάκι με κάποιο πέταλο η κάτι στην ρόδα για να μην στο ψιρισουν όταν θα πας στο χοτελι. Πάντα κουβαλάω και κάτι επάνω μου για την προστασία.
Εμένα για να καταλάβω ποιες αξίζουν μου πείρε κάποιους μήνες έχω φάει και φόλες αλλά τώρα ξέρω και είναι εύκολη η προσέγγιση , οι επιλογές οι καλές για μένα είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom