Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Να ρωτήσω διότι βλέπω ότι έχετε εμπηρεια σε όλο αυτό υπάρχουν τηλ από κοπελες για ραντεβού ή μόνο παμε εκεί και ότι βρίσκουμε ευχαριστώ
Πάμε κι όπου βγει!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Να ρωτήσω διότι βλέπω ότι έχετε εμπηρεια σε όλο αυτό υπάρχουν τηλ από κοπελες για ραντεβού ή μόνο παμε εκεί και ότι βρίσκουμε ευχαριστώ
έχω πάψει εδώ και πολλά χρόνια να παίρνω τηλέφωνα, επειδή με ενοχλούσανε , νόμιζαν ότι αποκτούσαν δικαιώματα
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
καλησπερα, να ρωτησω τους παλαιουρες.... εχει πιατσα στην Λενορμαν ? Περασα σημερα κατα της 10 το βραδυ και σα να πηρε κατι το ματι μου.....
Καμια απαντηση ρε παιδια ???
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
588
Κριτικές
49
Like
4.584
Πόντοι
5.636
Να ρωτήσω διότι βλέπω ότι έχετε εμπηρεια σε όλο αυτό υπάρχουν τηλ από κοπελες για ραντεβού ή μόνο παμε εκεί και ότι βρίσκουμε ευχαριστώ
Αν ενοεις να υπάρχουν αγγελίες για ραντεβού με τις κοπέλες της πιάτσας όχι . Αν όμως πας δυο τρεις φορές και σε εμπιστευτούν οι περισσότερες θα στο δώσουν και μπορείς να κλείνεις και ραντεβού μετά
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Αν ενοεις να υπάρχουν αγγελίες για ραντεβού με τις κοπέλες της πιάτσας όχι . Αν όμως πας δυο τρεις φορές και σε εμπιστευτούν οι περισσότερες θα στο δώσουν και μπορείς να κλείνεις και ραντεβού μετά
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχω πάψει εδώ και πολλά χρόνια να παίρνω τηλέφωνα, επειδή με ενοχλούσανε , νόμιζαν ότι αποκτούσαν δικαιώματα
Σωστά καταλαβαίνω τι εννοείς!!Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
12
Like
4.484
Πόντοι
731
Ρε είναι πολλοί!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Αν μαζευόμασταν βγάζαμε δήμαρχο :cheesy::cheesy::cheesy:

Πώς βολεύεστε δεν μπορώ να καταλάβω .

Με τις κάλτσες ...
:2funny::2funny::2funny:

Ένα χρόνο τώρα που ασχολούμαι με το πορνοάθλημα, δεν έχω βγάλει ποτέ τις κάλτσες σε δέλο, 1 φορά μόνο στο studio στην Θησέως τις έβγαλα που έτυχε και ήταν πεντακάθαρο το δωμάτιο, ναι δεν είναι και πολύ ωραίο αισθητικά και ένιωθα λίγο περίεργα στην αρχή αλλά 1000φορές καλύτερο από μία μυκητίαση ή μόλυνση ... μετά πλύσιμο στους 60 βαθμούς.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Σημερινή Καταδρομική, πήρα την Κινέζα Σίσσυ (σιγά που είναι το πραγματικό της όνομα). Το μέτωπό της γυάλιζε σα να το είχε περάσει με μπέιμπυ όιλ, και στο μουνί της έμπαινε με δυσκολία δάκτυλο. Είτε έκανε πλαστική και τραβήχτηκε σε σημείο κακουργήματος, είτε έκανε μπότοξ. Στο μουνί είτε δεν γαμιότανε καθόλου όσο έλειπε (δύσκολο) και στένεψε, είτε έκανε αναδιάταξη μυών κόλπου κι έγινε έφηβη. Δεν με χάλασε
 

dimit_

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
56
Πόντοι
0
Σημερινή Καταδρομική, πήρα την Κινέζα Σίσσυ (σιγά που είναι το πραγματικό της όνομα). Το μέτωπό της γυάλιζε σα να το είχε περάσει με μπέιμπυ όιλ, και στο μουνί της έμπαινε με δυσκολία δάκτυλο. Είτε έκανε πλαστική και τραβήχτηκε σε σημείο κακουργήματος, είτε έκανε μπότοξ. Στο μουνί είτε δεν γαμιότανε καθόλου όσο έλειπε (δύσκολο) και στένεψε, είτε έκανε αναδιάταξη μυών κόλπου κι έγινε έφηβη. Δεν με χάλασε
Πού βρίσκεται αυτή;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.123
Πόντοι
721
Παίδες καλησπερα,παντελώς ασχετος με το θέμα απλά μιά ερώτηση.

Τις τελευταίες μέρες στη στροφή μετά τα 2 φανάρια της πλ.Βάθης με κατεύθυνση πλ.Καραϊσκακη ,2 φορές μου πετάχτηκε μες το δρόμο μια
γυναίκα λεπτή, μελαψή,κοντό μαλλί ,μοιάζει με Μαορί ή κάτι τράιμπαλ, γυαλιστερό κορμί,εντελώς γυμνή εξόν κάτι σαν μαύρο μαγιό και τακούνια. Μια φορά βράδι κσι μία ,μέρα μεσημέρι.

Σουρεαλ φάση ακριβώς στη στροφή με τους ξαπλωμένους κατάχαμα στό πεζοδρόμιο,ίσα προλαβαίνεις να κόψεις γιατί πετάγεται απότομα εφορμώντας στο δρόμο.

@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ και οι λοιποί γνώστες της περιοχής,δεν ξέρω αν έχει σχολιαστεί στο νήμα σας,
Ευχαριστώ γισ το χρόνο σας.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Παίδες καλησπερα,παντελώς ασχετος με το θέμα απλά μιά ερώτηση.

Τις τελευταίες μέρες στη στροφή μετά τα 2 φανάρια της πλ.Βάθης με κατεύθυνση πλ.Καραϊσκακη ,2 φορές μου πετάχτηκε μες το δρόμο μια
γυναίκα λεπτή, μελαψή,κοντό μαλλί ,μοιάζει με Μαορί ή κάτι τράιμπαλ, γυαλιστερό κορμί,εντελώς γυμνή εξόν κάτι σαν μαύρο μαγιό και τακούνια. Μια φορά βράδι κσι μία ,μέρα μεσημέρι.

Σουρεαλ φάση ακριβώς στη στροφή με τους ξαπλωμένους κατάχαμα στό πεζοδρόμιο,ίσα προλαβαίνεις να κόψεις γιατί πετάγεται απότομα εφορμώντας στο δρόμο.

@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ και οι λοιποί γνώστες της περιοχής,δεν ξέρω αν έχει σχολιαστεί στο νήμα σας,
Ευχαριστώ γισ το χρόνο σας.
δεν έγραψες το όνομα του δρόμου και την ώρα. Κάτι τόσο κραυγαλέο όμως δεν έχω δει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Πού βρίσκεται αυτή;
κατεβαίνεις τη Χαλκοκονδύλη. Στη διασταύρωση με τη Μενάνδρου, στο δεξί σου χέρι, είναι το Ξενοδοχείο Ορφέας. Οι Κινέζες πιατσάρουν απέναντι αριστερά. Η πιο λεπτή είναι η Σίσσυ, παίρνουν 20€ και τα κάνουν όλα, οι πίπες τους είναι μέτριες
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Χθες γυρω στις 5, αδύνατη μελαχρινή τύπισσα με καρέ κοντό μαλλί και κόκκινη ψηλοτακουνη μπότα πανω απ' το γόνατο, γωνία 3ης Σεπτεμβρίου & Καποδιστριου. Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής λεπτομέρειες; Δεν το συνηθίζω πλέον να τσιμπαω από το δρόμο, αλλά για κάποιο λόγο το θέαμα της συγκεκριμένης με καυλωσε άγρια. Δυστυχώς βιαζομουν να παω σε δουλειά εκείνη την ώρα.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Η κινεζα Σισσυ τι λέει εμφανισιακά ρε παιδια?Εχει φλατ κοιλιτσα,ξέρετε?
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Μάγκες καλημέρα σε όλους..έκανα το λάθος το καλοκαίρι και κατέβηκα σε έναν γάμο Αθήνα και έμεινα με την γυναίκα σε ένα ξενοδοχείο με τζακουζι μέσα καρδούλα κρεβάτι και κάτι τέτοια στον Σκαραμαγκά..απ' ότι κατάλαβα είναι γαμηστρωνας...λογικά θα ξανακατευω μόνος τι παίζει με αυτό το ξενοδοχείο έχει κοπέλες που φέρνει ή ότι βρούμε εμείς;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Μάγκες καλημέρα σε όλους..έκανα το λάθος το καλοκαίρι και κατέβηκα σε έναν γάμο Αθήνα και έμεινα με την γυναίκα σε ένα ξενοδοχείο με τζακουζι μέσα καρδούλα κρεβάτι και κάτι τέτοια στον Σκαραμαγκά..απ' ότι κατάλαβα είναι γαμηστρωνας...λογικά θα ξανακατευω μόνος τι παίζει με αυτό το ξενοδοχείο έχει κοπέλες που φέρνει ή ότι βρούμε εμείς;;
Αγαπητέ tso και lo πηγες σε ξενοδοχείο που είναι για pou και tsa.Τετοια υπάρχουν αρκετά εκεί .Τώρα αν φέρνουν και οι ίδιοι γυναίκες, γιατί δεν τους ρωτάς να σου λυθεί η απορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom