Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

smartakias123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο ;
Πριν λίγο πάρκο Φιξ τιμήθηκε Βίβιαν ψηλή λεπτή πίπα με τσιμπουκοχειλα όμορφο πρόσωπο σε σχέση με τις άλλες στα δέκα ευρώ. Στην πιάτσα Σκαραμαγκά απόγευμα στις εφτά η χαπινες με βυζάρες στο σημείο Παλάσκα, και πίσω απτά στενά στο γλάρο, δυο άσχημες που δεν βλεπονται
Πάρκο ΦΙΞ εννοείς το 28ης Οκτωβρίου απέναντι από τα Lidl?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
118
Like
266
Πόντοι
21
Αφού ξεκαθαρίσω πως δεν είμαι προμότορας (γνωστός από 190 κριτικές στα μπουρδέλα) θα γράψω
για γεγονότα που συνέβησαν στις 31/05/2023.
Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 10:00 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 14:00 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο. Δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι ξηγημένη. Τα χρήματα τα έπαιρνε
μετά την συνεύρεση, επικοινωνιακή και προστυχόλογα που σε καυλώνουν.
Στην πρώτη συνάντησή μας είχαμε ένα πολύ ωραίο "69" με ακάποτη πίπα. Περιποιήθηκα και τις δύο
τρυπούλες της με τη γλώσσα μου. Μετά την έβαλα να κάτσει πάνω μου (με καπότα), στην συνέχεια
στα τέσσερα, όπου την έβαλα να κοιτάει τον καθρέφτη. Αφαίρεση προφυλακτικού και κατάθεση
στο στόμα της.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον
έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι) ακάποτα. Πίπα χωρίς χέρια και κοίταγε τον εαυτό της στον
καθρέφτη, με άναψε. Ξαπλώνει, βάζει κάτω από τη μέση της μαξιλάρι, της σηκώνω τα πόδια ψηλά
και της κάνω γλειφομούνι και γλειφοκώλι. Πέρασμα καπότας και ιεραποστολικό στη μουνάρα της.
Με τις φωνές της (ψεύτικες;) με άναψε και με μερικές βαθιές πουτσιές έχυσα στη μουνάρα της.
Βγάλτε τα συμπεράσματά σας. Θα σας πω μόνο ότι μια που είχα πάρει έξω από το LIBERTY εκτός
που πλήρωσα 30+10 μου ζήταγε έξτρα χρήματα για να της γλείψω το μουνί και η πίπα με καπότα.
Μια χαρά είναι η Άντζελα για το 20 τα τιμάει και δεν είναι ξεπέτα
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
"Ποτέ δεν την έχω πάρει, και δεν θα την πάρω, ακόμα κι αν είναι η τελευταία στο τρίγωνο."
Εγώ γιατί να διαφωνήσω με κάποιον που κριτικάρει χωρίς να έχει δοκιμάσει.
Επίσης αν θεωρείτε χρήσιμο να σας γράφω ότι η κοπέλα πλένεται στα επίμαχα σημεία, πριν
την συνεύρεση με σαπούνι που κουβαλάει πάντα μαζί της εντάξει παράλειψή μου.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
"Ποτέ δεν την έχω πάρει, και δεν θα την πάρω, ακόμα κι αν είναι η τελευταία στο τρίγωνο."
Εγώ γιατί να διαφωνήσω με κάποιον που κριτικάρει χωρίς να έχει δοκιμάσει.
Επίσης αν θεωρείτε χρήσιμο να σας γράφω ότι η κοπέλα πλένεται στα επίμαχα σημεία, πριν
την συνεύρεση με σαπούνι που κουβαλάει πάντα μαζί της εντάξει παράλειψή μου.
το έχω ξαναγράψει τύπε. Έχω κουραστεί να βλέπω ανθρώπους οι οποίοι είναι μια βδομάδα μέλη να ζητάνε το τηλέφωνο της Αλβανιδικωλάρας σε π.μ. Σε ένα τουλάχιστον έχω κάνει αναφορά, ακριβώς γι αυτό το λόγο. Είχε γράψει 6 μηνύματα, με λίγο διαφορετικό λεκτικό, ζητώντας να του στείλουν το τηλέφωνό της σε π.μ. ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΙ, ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
Σε κάποια άλλη περίπτωση, πιθανόν να τη δοκίμαζα, τώρα ποτέ. Και γούστο σου και καπέλο σου να γλύφεις τους κώλους κάθε πουτάνας έστω και πλυμένους, και να χύνεις ακάποτα σε στόμα κάποιας πουτάνας μέσα στο οποίο χύνουν όλοι. Μην θέλεις όμως να μας πείσεις ότι είναι ασφαλές είτε το γλυφοκώλι, είτε το ακάποτο τσιμπούκι, κάποιοι θα σε πιστέψουν
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.027
Πόντοι
2.256
"Ποτέ δεν την έχω πάρει, και δεν θα την πάρω, ακόμα κι αν είναι η τελευταία στο τρίγωνο."
Εγώ γιατί να διαφωνήσω με κάποιον που κριτικάρει χωρίς να έχει δοκιμάσει.
Επίσης αν θεωρείτε χρήσιμο να σας γράφω ότι η κοπέλα πλένεται στα επίμαχα σημεία, πριν
την συνεύρεση με σαπούνι που κουβαλάει πάντα μαζί της εντάξει παράλειψή μου.
Τύπε @kolokopeas σε άλλα θέματα, η Πωλίνα παίζει ακόμα μπαλίτσα;;;;;
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
Παρακολουθώντας το νήμα σε τακτική βάση θα ήθελα να δώσω τις ευχαριστίες μου στα παλιά και έμπειρα μέλη που είναι θαμώνες του τριγώνου, με την ενημέρωση των οποίων έχουμε την ευκαιρία να πλέουμε σε πιο ασφαλή νερά.

Να επιβεβαιώσω εδώ τα λεγόμενα για τη Σάρα, η οποία μου δήλωσε ευθαρσώς και με νόημα ότι κάνει"άλλα κόλπα" –αλλά πού να πάει το μυαλό μου στα ακάποτα; Την είχα πετύχει καμιά βδομάδα πριν γίνει λόγος εδώ μέσα, την πέτυχα και σήμερα κατά τις 6 το απόγευμα. Αράζει σε ένα καφέ πιο πάνω μου είπε – έδειχνε κατά Λιοσίων και Μάρνη μεριά, δεν μπορούσα να καταλάβω.

Αυτά αητόπουλα και να τους ακούτε τους παλιούς.
 
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
56
Like
111
Πόντοι
0
Χαζευοντας τα γραφομενα εδω στο νημα, μια απορια μου δημιουργιεται. Πως σκατα κυκλοφορειτε σε ολους αυτους τους δρομους που ειναι πραγματικα no go areas;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.027
Πόντοι
2.256
Χαζευοντας τα γραφομενα εδω στο νημα, μια απορια μου δημιουργιεται. Πως σκατα κυκλοφορειτε σε ολους αυτους τους δρομους που ειναι πραγματικα no go areas;
Προσωπικά οι τσάρκες μου είναι σε ώρες που βρίσκεται η μισή Αθήνα στο σημείο. Δε βλέπω κανένα πρόβλημα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.731
Πόντοι
2.036
Προσωπικά οι τσάρκες μου είναι σε ώρες που βρίσκεται η μισή Αθήνα στο σημείο. Δε βλέπω κανένα πρόβλημα.
Μια χαρα ειναι και τα βράδια ακομα και πολυ αργα μετα τα μεσανυχτα.....πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σου συμβει κατι στην Κηφισια για παραδειγμα (εχουν γινει αρκετα σκηνικα τα τελευταια χρονια ακομα και πυροβολισμοι) οπου εχει ενα σωρο σκοτεινα και ερημικα δρομακια παρα στο κεντρο που ειναι ολα φωτησμενα και με αρκετα ματια να βλεπουν....
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1
Μια χαρα ειναι και τα βράδια ακομα και πολυ αργα μετα τα μεσανυχτα.....πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σου συμβει κατι στην Κηφισια για παραδειγμα (εχουν γινει αρκετα σκηνικα τα τελευταια χρονια ακομα και πυροβολισμοι) οπου εχει ενα σωρο σκοτεινα και ερημικα δρομακια παρα στο κεντρο που ειναι ολα φωτησμενα και με αρκετα ματια να βλεπουν....
και εγω κυκλοφορω πολυ βραδυ εκει αλλα μν ξεχνας πριν 2 βδομαδες φαγανε εναν σε ενα μαγαζι με μαχαιρι δν ειναι ολα τοσο ευκολα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.731
Πόντοι
2.036
και εγω κυκλοφορω πολυ βραδυ εκει αλλα μν ξεχνας πριν 2 βδομαδες φαγανε εναν σε ενα μαγαζι με μαχαιρι δν ειναι ολα τοσο ευκολα
Ε αυτο ισχυει παντου σε ολες τις περιοχες... αμα βλεπεις φασαρια εννοηται ουτε πλησιαζουμε ουτε ανακατευομαστε...Και γενικα πιστευω αμα κοιταζουμε την δουλεια μας, δεν ψαχνομαστε για τσαμπουκα και δεν κοιταζουμε με περιεργο βλεμμα τους αλλους στα ματια, δεν θα εχουμε κανενα προβλημα....φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι περπαταμε ανεμελα και δεν ειμαστε σε εγρηγορση...
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1
Ε αυτο ισχυει παντου σε ολες τις περιοχες... αμα βλεπεις φασαρια εννοηται ουτε πλησιαζουμε ουτε ανακατευομαστε...Και γενικα πιστευω αμα κοιταζουμε την δουλεια μας, δεν ψαχνομαστε για τσαμπουκα και δεν κοιταζουμε με περιεργο βλεμμα τους αλλους στα ματια, δεν θα εχουμε κανενα προβλημα....φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι περπαταμε ανεμελα και δεν ειμαστε σε εγρηγορση...
θελει προσοχη αλλα εχει και πολλα ξενοδοχεια πλεον εκει που ειναι καλο
πριν 6 χρονια δν κυκλοφορουσες ευκολα πλατεια βαθης πχ καμια σχεση με σημερα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
Αφού ξεκαθαρίσω πως δεν είμαι προμότορας (γνωστός από 190 κριτικές στα μπουρδέλα) θα γράψω
για γεγονότα που συνέβησαν στις 31/05/2023.
Πήρα την Άντζελα (Αλβανιδοκωλάρα) στις 10:00 το πρωί στο ARTEMISSION και στις 14:00 στο LITO.
Κόστος 20 δικά της +10 ξενοδοχείο. Δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι ξηγημένη. Τα χρήματα τα έπαιρνε
μετά την συνεύρεση, επικοινωνιακή και προστυχόλογα που σε καυλώνουν.
Στην πρώτη συνάντησή μας είχαμε ένα πολύ ωραίο "69" με ακάποτη πίπα. Περιποιήθηκα και τις δύο
τρυπούλες της με τη γλώσσα μου. Μετά την έβαλα να κάτσει πάνω μου (με καπότα), στην συνέχεια
στα τέσσερα, όπου την έβαλα να κοιτάει τον καθρέφτη. Αφαίρεση προφυλακτικού και κατάθεση
στο στόμα της.
Στην δεύτερη συνάντηση αρχίσαμε τα χουφτώματα από το ασανσέρ και όταν μπήκαμε μέσα της τον
έδωσα στο στόμα (καθόταν στο κρεβάτι) ακάποτα. Πίπα χωρίς χέρια και κοίταγε τον εαυτό της στον
καθρέφτη, με άναψε. Ξαπλώνει, βάζει κάτω από τη μέση της μαξιλάρι, της σηκώνω τα πόδια ψηλά
και της κάνω γλειφομούνι και γλειφοκώλι. Πέρασμα καπότας και ιεραποστολικό στη μουνάρα της.
Με τις φωνές της (ψεύτικες;) με άναψε και με μερικές βαθιές πουτσιές έχυσα στη μουνάρα της.
Βγάλτε τα συμπεράσματά σας. Θα σας πω μόνο ότι μια που είχα πάρει έξω από το LIBERTY εκτός
που πλήρωσα 30+10 μου ζήταγε έξτρα χρήματα για να της γλείψω το μουνί και η πίπα με καπότα.
Μύστη, χαίρομαι που πέρασες όμορφα! Όμως, κώλο δεν πήρες κι αυτό είναι μεγάλο μειονέκτημα.
Αρχές της εβδομάδας, τίμησα την Μαρία την Ρουμάνα και τις έκανα τον κώλο 2ευρω με το ίδιο
αντίτιμο. :rockon:
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
και εγω κυκλοφορω πολυ βραδυ εκει αλλα μν ξεχνας πριν 2 βδομαδες φαγανε εναν σε ενα μαγαζι με μαχαιρι δν ειναι ολα τοσο ευκολα
Και στην περιοχή της Ακρόπολης μαχαίρωσαν κόσμο και μάλιστα οι δράστες ήταν ελληνόπουλα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
επιστροφή από τρίγωνο, βρήκα την μαύρη Κασσάνδρα, πίπα βαθιά λυσσασμένη, στήσιμο ΕΠΙΚΟ με κεφάλι κάτω κώλο ΠΑΝΩ και κωλογαμήσι μέχρι τελικής πτώσης
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.820
Like
3.641
Πόντοι
456
Μπορεί να πετύχεις και μοντέλα να σουλατσέρνουν πλέον στο τρίγωνο είτε επειδή μένουν εκεί, είτε βρίσκονται εκεί για καμιά καμπάνια σε κάποιο από τα νέα ξενοδοχεία στη βερανζέρου. Έχει βελτιωθεί σημαντικά το μέρος, αλλά είμαστε ακόμα στο 1ο βήμα, είναι άλλα 1000 να γίνουν. Σε γενικές γραμμές κάθε χρόνο νέα άτομα περιθωριοποιούνται λόγω ακραίας φτώχιας. Κάπου πρέπει να πάνε. Η ομόνοια έχει το brand και δύσκολα θα φύγει η ρετσινιά αυτη. Γι αυτό πάνω κάτω όλοι εκεί θα καταλήγουν που έχουν βρεθεί σε τραγικό σημείο. Τα εξάρχεια, κυψέλη και ότι είναι πάνω απ την πατησίων γενικά τελείωσαν για τέτοιο κόσμο μια και καλή.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
επιστροφή από τρίγωνο, βρήκα την μαύρη Κασσάνδρα, πίπα βαθιά λυσσασμένη, στήσιμο ΕΠΙΚΟ με κεφάλι κάτω κώλο ΠΑΝΩ και κωλογαμήσι μέχρι τελικής πτώσης
Ρισπέκτ μύστη! Πόσο πήγε το μαλλί? Την πήρες απευθείας από κώλο και γούσταρε? :zfuck:
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
Μπορεί να πετύχεις και μοντέλα να σουλατσέρνουν πλέον στο τρίγωνο είτε επειδή μένουν εκεί, είτε βρίσκονται εκεί για καμιά καμπάνια σε κάποιο από τα νέα ξενοδοχεία στη βερανζέρου. Έχει βελτιωθεί σημαντικά το μέρος, αλλά είμαστε ακόμα στο 1ο βήμα, είναι άλλα 1000 να γίνουν. Σε γενικές γραμμές κάθε χρόνο νέα άτομα περιθωριοποιούνται λόγω ακραίας φτώχιας. Κάπου πρέπει να πάνε. Η ομόνοια έχει το brand και δύσκολα θα φύγει η ρετσινιά αυτη. Γι αυτό πάνω κάτω όλοι εκεί θα καταλήγουν που έχουν βρεθεί σε τραγικό σημείο. Τα εξάρχεια, κυψέλη και ότι είναι πάνω απ την πατησίων γενικά τελείωσαν για τέτοιο κόσμο μια και καλή.
Βασικά δεν έχουν πού να πάνε, γι'αυτό σέρνονται από εδώ κι από κει ακολουθώντας τις πιάτσες διάθεσης και διανομής , οι εναλλαγές των οποίων έχουν κάτι το μαγικό. Η πολιτεία –που υποχρέωσή της είναι να περιθάλπει αυτά τα άτομα– μπορεί να απέχει συστηματικά, αλλά απ'ό,τι φαίνεται μόνο μια δύναμη σαν το κράτος μπορεί να παίζει τόσο σπουδαίο παιχνίδι.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom