Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η τσάρκα στο τρίγωνο, νωρίς απογευματινή ώρα, έδειξε ότι οι περισσότερες ήταν στο πόστο τους.
Η αλβανιδοκολάρα μ' ένα μινι που κατέβαζε που και που, να χαμογελάνε από κάτω τα κωλομάγουλα σε κάθε ελαφρό φύσημα του αέρα. Η Μαρία η Ρουμάνα μαυρισμένη από τον ήλιο και εμφανώς αδυνατισμένη.
Η Στέλλα, η Τζούλια και η Βιολέτα μπροστά από το Λιτο.
Ερημιά μπροστά από το Λίμπερτυ.
Οι μπανγκλατεσιανές μπροστά από τον Ορφέα με μια αρκετά γαμεύσιμη παρουσία με ωραίο πρόσωπο και γυαλάκια.
Οι γνωστές σοβιετικές θείτσες (70+ ετών) στη Χαλκοκονδύλη πρίν από την διασταύρωση με Γ' Σεπτεμβρίου.
Η κατάθεση έγινε στην Νατάσα, μια μεσόκοπη (50άρα) Ουκρανέζα από το Λβίβ, ανοιχτόχρωμο μαλλί, μέτριο ύψος και ελαφρώς τσουπωτή χωρίς κάτι το υπερβολικό στην εμφάνισή της.
20 + 10 € για τυπικές υπηρεσίες με υποψία girlfriend experience.
 

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στην Αθήνα και δεν έχω ιδέα για τις πιάτσες, υπάρχει κάποιος που να μπορεί να βοηθήσει?
Γουστάρω περισσότερο εφσομουλες , σκουρόχρωμες. Αλλά θέλω να μάθω γενικά τις πιάτσες/περιοχές Αθήνα, γιατί δεν ξέρω ακριβώς που είναι οι οδοί και τα ξενοδοχεία για να ρίξω μια ματιά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.091
Like
4.028
Πόντοι
456
Ναι. Λεπτό σώμα με Εξαιρετικές Αναλογίες, μικρό στήθος, συνήθως φοράει μακριά ξανθιά περούκα, επιδερμίδα ανοιχτή σε σημείο που νόμισα ότι είναι μιγάδα. Δουλεύει όλες τις τρύπες της, η πίπα της είναι μέτρια. Παίρνει 25€
Ξανθια ράστα περούκα;;
 

Johnny 08

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
23
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλή βδομάδα! Έχουμε υπόψη τι παίζει προς Σκαραμαγκά? Γενικά ή και με τις μαύρες προς το στρατόπεδο? Και από τι ώρα παίζει κάτι στα ΚΤΕΛ? Ευχαριστώ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.314
Πόντοι
496
Καλησπέρα παιδιά και καλή βδομάδα! Έχουμε υπόψη τι παίζει προς Σκαραμαγκά? Γενικά ή και με τις μαύρες προς το στρατόπεδο? Και από τι ώρα παίζει κάτι στα ΚΤΕΛ? Ευχαριστώ

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά σίγουρα ποιό βράδυ για να νυχτώσει. Τώρα κάνει ζέστη και δεν τσαρκάρουν.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στην Αθήνα και δεν έχω ιδέα για τις πιάτσες, υπάρχει κάποιος που να μπορεί να βοηθήσει?
Γουστάρω περισσότερο εφσομουλες , σκουρόχρωμες. Αλλά θέλω να μάθω γενικά τις πιάτσες/περιοχές Αθήνα, γιατί δεν ξέρω ακριβώς που είναι οι οδοί και τα ξενοδοχεία για να ρίξω μια ματιά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τυπε πηγαινε ομονοια, βρες εναν ταριφα και πες του να σε ξεναγησει στα αδυτα του κεντρου. Διαφορετικα ξεστραβωσου να διαβασεις το θρεντ και γκουγκλαρε οτι δεν καταλαβαινεις.
 

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Τυπε πηγαινε ομονοια, βρες εναν ταριφα και πες του να σε ξεναγησει στα αδυτα του κεντρου. Διαφορετικα ξεστραβωσου να διαβασεις το θρεντ και γκουγκλαρε οτι δεν καταλαβαινεις.
Εγώ ξεστραβωνομαι, απλά έχετε σπαμαρει τόσα ανούσια μηνύματα που δε βρίσκω κάτι ουσιαστικό. Το να πληρώσω έναν ταρίφα για να μου πει τις περιοχές, είναι τραγικό.
Ενώ μπορείς να πεις: Ομόνοια , εκεί. Αλλά κάποιοι είστε ανθρωπάκια, γι'αυτό και τέτοιες απαντήσεις.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Εγώ ξεστραβωνομαι, απλά έχετε σπαμαρει τόσα ανούσια μηνύματα που δε βρίσκω κάτι ουσιαστικό. Το να πληρώσω έναν ταρίφα για να μου πει τις περιοχές, είναι τραγικό.
Ενώ μπορείς να πεις: Ομόνοια , εκεί. Αλλά κάποιοι είστε ανθρωπάκια, γι'αυτό και τέτοιες απαντήσεις.
Δημοσίευση στο thread ''Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)'' Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες) - Page 1152 - bourdela.com forum

Μόλις μερικές σελίδες πίσω!!! Αλλά διακρίνω πως έχεις μόλις 3 μηνύματα και μάλλον μπήκες για να μαλώσεις!!! Anyway, καλό βόλι!!!
 

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Δημοσίευση στο thread ''Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)'' Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες) - Page 1152 - bourdela.com forum

Μόλις μερικές σελίδες πίσω!!! Αλλά διακρίνω πως έχεις μόλις 3 μηνύματα και μάλλον μπήκες για να μαλώσεις!!! Anyway, καλό βόλι!!!
Μόλις μερικές σελίδες πίσω τι? Η Ομόνοια? Αν είναι το μόνο σημείο, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια . Καλή δύναμη
 

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Δημοσίευση στο thread ''Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)'' Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες) - Page 1152 - bourdela.com forum

Μόλις μερικές σελίδες πίσω!!! Αλλά διακρίνω πως έχεις μόλις 3 μηνύματα και μάλλον μπήκες για να μαλώσεις!!! Anyway, καλό βόλι!!!
Αν ζητούσα από το γέρο μου να μου πει πιάτσες θα ήταν η μόνη που θα μου έλεγε. Δεν μπήκα για να βρω Ομόνοια μόνο. Αλλά δύο μέχρι στιγμής με υφακι γυρνάτε κ λέτε Ομόνοια. Θενκ γιου καπτεν ομπβιους
 

LYKOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
6
Like
174
Πόντοι
280
Αλανια καλησπέρα.Ποιο ξενοδοχειο προτεινετέ στον σκαραμαγκα?
Ποσο χρεώνουν?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Μόλις μερικές σελίδες πίσω τι? Η Ομόνοια? Αν είναι το μόνο σημείο, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια . Καλή δύναμη
Πιάτσα κανονική ΔΕΝ υπάρχει αλλού μίστερ ευέξαπτε!!! Αν κάποια ξέμπαρκη πάει στα ΚΤΕΛ ή στο Ρουφ, ΔΕΝ είναι πιάτσα!!!
Αν έχεις όρεξη να τραβηχτείς, ίσως να βρεις 2 μαύρες στο Σκαραμαγκά, στη στροφή του ΠΑΛΑΣΚΑ και από όσο έχω διαβάσει αλλά δεν ξέρω, στο Πάρκο Φιξ στην Πατησίων.
Με λυμένο το ζωνάρι για καυγά, δεν θα κάνεις καριέρα πάντως!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Αλανια καλησπέρα.Ποιο ξενοδοχειο προτεινετέ στον σκαραμαγκα?
Ποσο χρεώνουν?
Δεν προτείνω κάποιο γιατί έχω να πάω 25 χρόνια!!! Ξέρω όμως πως έχει ανοίξει και prive αλλά και στο alpha βλέπω πάντα κίνηση!!! Από το ίντερνετ βρήκα τιμές από 20 ευρώ. Υπολόγισε ένα 25άρι να είσαι μέσα!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Εγώ ξεστραβωνομαι, απλά έχετε σπαμαρει τόσα ανούσια μηνύματα που δε βρίσκω κάτι ουσιαστικό. Το να πληρώσω έναν ταρίφα για να μου πει τις περιοχές, είναι τραγικό.
Ενώ μπορείς να πεις: Ομόνοια , εκεί. Αλλά κάποιοι είστε ανθρωπάκια, γι'αυτό και τέτοιες απαντήσεις.
Γιατι ειναι τραγικο ρε τυπε?? Θα στηριξεις εναν μεροκαματιαρη, θα μαθεις και 5-10 πληροφοριες για την πιατσα αφου εισαι καθυστερημενος και δεν καταλαβαινεις τι γραφει το θρεντ.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλο απογευμα στους Φιλους....λογο εργασιας αυτο τον καιρο θα κατεβαινω κεντρο... θα ριχνω μια ματια και θα ενημερωνω.....αλλα απο ονοματα δεν ξερω.....
Σημερα....κατα τις 1-1,30 το μεσημερι,,,Πλατεια Λαυριου...Χαλκοκονδυλη...2-3 μαλλον Σοβιετικες....1 στην σταση του Τρολει που την ειχε πιασει στο Λακριντι ενας συναγωνιστης...καποιας ηλικιας .....και προς την γωνιακη καφετερια αλλες 2....grannakia...το ενα Γαμευσημο για εμενα...μπηκε στο στοχαστρο......
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Εκανα κατι διανομες προχθες απο βολτ μιας που το εχω για εξτρα εσοδο απογευματινα, εκει γυρω απο ομονοια εχει φαση να κοιταω κατι τελειωμενα μπακουρια που κανουνε κυκλους απο τα στενακια και ξοδευουν βενζινα για να βρουνε πιατσες και να κανουν τα παζαρια τους, τελειωμενοι τραγικοι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Εκανα κατι διανομες προχθες απο βολτ μιας που το εχω για εξτρα εσοδο απογευματινα, εκει γυρω απο ομονοια εχει φαση να κοιταω κατι τελειωμενα μπακουρια που κανουνε κυκλους απο τα στενακια και ξοδευουν βενζινα για να βρουνε πιατσες και να κανουν τα παζαρια τους, τελειωμενοι τραγικοι
Τυπε μπορει να ηταν μυστες του θρεντ και να βολταραν για να ενημερωσουν.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Πολλα τα γκρανια στην Χαλκοκονδυλη.Όλες τον παίρνουν ακαποτα από τα γέροντια.Θέλει προσοχή όσοι ψωνίζετε τις θείες εκεί
 
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
15
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Πριν λίγο έγινε δοκιμή "Τζέσικας" απο Π.Ράλλη, έχει αναφερθεί παλαιότερα στο νήμα. Παρά τα εύσημα του συναγωνιστή, η δική μου εμπειρία ήταν απογοητευτική. Μετά απο το πολύ 6-7 λεπτά απαίτησε την πρόωρη λήξη και μάλιστα αρνήθηκε να τελείωσουμε επι της πράξης, προσπαθώντας να φέρει το κρεσέντο... δια χειρός. Ο ιταλοβουλγαρορουμανογυφτε μονόλογος στην επιστροφή το κερασάκι στη τούρτα. Αν και η φάση περιείχε μια κάποια εσάνς καλτίλας, δεν την προτίνω επ' ουδενί σε κανένα ενδιαφερόμενο συναγωνιστή. Κρατήστε τα λεφτά σας για εκεί που αξίζει. Καλά γαμήσια μύστες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom