Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Οι φοιτήτριες στην Σόλωνος που κάνουν πιάτσα και τι ώρες? Εγώ δεν έχω πετύχει καμιά φοιτήτρια.
 

VAMOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Η δουλεια μου ειναι κοντα στην 3σεπτ. και περναω καθε μερα 2-3 φορες τα τελευταια 5 χρονια...τα πρεζονια στο καφενειο ειναι τελειως ακινδυνα.το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να παρουν την πρεζα τους.Κατα ταλλα δεν εχω δει κατι αξιολογο εκει (οκανα και εκει γυρω εννοω) πλην κανα δυο περιπτωσεων.Η μια πρεπει να ειναι αυτη που ειπατε και ποιο πανω η ξανθια με λευκο μινακι.Ειναι οντως πολυ καλο μουνακι.Και αλλη μια γυρω στο 34-35 μαλλον αλβανο αλλα πολυ καβλιαρα,ειναι παντα πολυ καλα ντυμενη λες και παει σε νυχτερινο club.μιλαω για τις ωρες απο τις 9-5 το απογευμα...Παντως υπαρχουν πολλα πουτανακια αλλα επαναλαμβανω προσωπικα δεν με τρελενουν.Η μεγαλη πλακα εχει για τις πουτανες που κανουν πιατσα εκει πισω απο το minion και στο πλαι,μου  διαφευγει η οδος... Μαγκες ειναι ο ορισμος του ξεπεσμου...παχυσαρκες κακασχημες σαν μαγισες γυφτισες κτλ κτλ,εκει κανουν πιατσα μεχρι και 12χρονα γυφτακια...απλυτα και μπιχλα...Ποιο κατω στη πλατεια τις Μαρνης μια απο τα ιδια σε καλυτερη κατασταση αποτι πισω απο το Minion αλλα δεν λεει ουτε και εκει...γενικοτερα ολη η ευρυτερη περιοχη της 3σεπτ μεχρι κατω το μεταξουργειο δεν παιζει τιποτε αξιολογο τουλαχιστον 9-5.Προσοχη το απογευμα μην κατεβαινετε με αυτοκινητο ή μηχανη υπαρχουν τεραστιες πιθανοτητες κλοπης.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ μόνιμα όταν περνώ τις νυχτερινές ώρες με το αυτοκίνητο από αυτά τα μέρη έχω ανεβασμένα τα τζάμια και τις πόρτες κλειδωμένες. Δεν σταματώ ποτέ στα κόκινα φανάρια. Ελέγχω τις διασταυρώσεις και περνώ σφέρα...
 

VAMOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ βγάζω το πουλή μου και το δείχνω στις αραπίνες για να το γλύψουν και έτσι χύνω τις σταγόνες.

Αραπινα?Η καλυτερη εχει υπατιτιδα φιλε μου...απλα να ξερεις οτι οι μαυρες ειναι πρωτες σε ποσοστα aids στο πλανητη!Εγω δεν το δινω σε μαυρη ουτε με διπλη σαμπρελα!!!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Εγω βασικά τις σιχαίνομαι... Δεν είμαι ρατσιστής, αλλά μυρίζουν πολύ οι μαύρες. Άσε που στα στριπτητζάδικα είναι πολύ φορτικές... και σου πρήζουν τα αρχίδια να τις πάρεις για χορό...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Εγω βασικά τις σιχαίνομαι... Δεν είμαι ρατσιστής, αλλά μυρίζουν πολύ οι μαύρες. Άσε που στα στριπτητζάδικα είναι πολύ φορτικές... και σου πρήζουν τα αρχίδια να τις πάρεις για χορό...

Μαζί σου και εγώ.
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ μόνιμα όταν περνώ τις νυχτερινές ώρες με το αυτοκίνητο από αυτά τα μέρη έχω ανεβασμένα τα τζάμια και τις πόρτες κλειδωμένες. Δεν σταματώ ποτέ στα κόκινα φανάρια. Ελέγχω τις διασταυρώσεις και περνώ σφέρα...

Να λες τι ωρες περνας..μηπως μας ακουσει κανενας που περναει με αμαξι η διαβαση απο εκει μπας και γλυτωσει    :grin:
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Καλημέρα φίλοι πουτανιάριδες,
Την Παρασκευή το απόγευμα, γύρω στις 17:00, δοκίμασα και εγώ την τύχη μου στην γνωστή πιάτσα της Γ΄Σεπτεμβρίου. Τελικά κατέληξα σε  ένα μελαχροινό που μου δήλωσε το όνομα Ελένη. Είχε ύψος γύρω στο 1,60 - 1,65, γκριζογάλαζα μάτια και ήταν λεπτούλα.
Την επέλεξα λόγω του γεγονότος ότι έδινε κώλο με 70 γιούρια (συν το hotel). H εξυπηρέτηση στο δωμάτιο ήταν απλή (από πίπά λίγα πράγματα και μετά βουρ στο ψητό). Η Κωλοτρυπίδα ήταν σχετικά σφικτή την ώρα που την πήρα!!!
Καλές επιδρομές συνοδοιπόροι.
 

athinaios1972

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μετά το χθεσινό αγώνα (πίκρα μεγάλη!) και γυρνώντας προς το σπίτι κατά τις 5 το απόγευμα, πέρασα από Γ' Σεπτεμβρίου & Καποδιστρίου, τη γνωστή γωνία, να δω τι παίζει... Πρέπει να ήταν γύρω στις 5 γκόμενες, αυτή όμως που ξεχώριζε ήταν η γνωστή Άννα... κοντούλα, με ωραία μπουτάκια, τουρλωτό κώλο, μέτρια βυζιά, γλυκοκαυλιάρικο πρόσωπο... μόνο η χωρίστρα στα μπροστινά δόντια με χάλασε λίγο! Μίνι, ψηλοτάκουνα, βαθύ ντεκολτέ, βαμμένη, προσεγμένη... Έδειχνε καθαρή και όντως ήταν. Είναι 23 χρονών, χωρισμένη με ένα γιο 5 χρονών, από Αλβανία αλλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά, μένει Γαλάτσι και μου είπε ότι κατεβαίνει για πιάτσα κάθε μέρα. Καλή πίπα, γουστάρει και λίγη κουβέντα απ' ότι φάνηκε, καλό γαμήσι, συμμετείχε αρκετά. Καθαρή, μύριζε ωραία, μετά μάλιστα έκανε και μπάνιο. Την κράτησα κανά 45λεπτο συνολικά. Μου έδωσε το τηλέφωνό της αλλά μου ξεκαθάρισε ότι το δίνει μόνο ως πουτάνα, δε βγαίνει έξω με πελάτες! Το μαλλί πήγε 45 ευρώ + 15 ευρώ για το ξενοδοχείο (το LIDO επί της Καποδιστρίου), σύνολο 60 ευρώ. Αξιζε τον κόπο...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μετά το χθεσινό αγώνα (πίκρα μεγάλη!) και γυρνώντας προς το σπίτι κατά τις 5 το απόγευμα, πέρασα από Γ' Σεπτεμβρίου & Καποδιστρίου, τη γνωστή γωνία, να δω τι παίζει... Πρέπει να ήταν γύρω στις 5 γκόμενες, αυτή όμως που ξεχώριζε ήταν η γνωστή Άννα... κοντούλα, με ωραία μπουτάκια, τουρλωτό κώλο, μέτρια βυζιά, γλυκοκαυλιάρικο πρόσωπο... μόνο η χωρίστρα στα μπροστινά δόντια με χάλασε λίγο! Μίνι, ψηλοτάκουνα, βαθύ ντεκολτέ, βαμμένη, προσεγμένη... Έδειχνε καθαρή και όντως ήταν. Είναι 23 χρονών, χωρισμένη με ένα γιο 5 χρονών, από Αλβανία αλλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά, μένει Γαλάτσι και μου είπε ότι κατεβαίνει για πιάτσα κάθε μέρα. Καλή πίπα, γουστάρει και λίγη κουβέντα απ' ότι φάνηκε, καλό γαμήσι, συμμετείχε αρκετά. Καθαρή, μύριζε ωραία, μετά μάλιστα έκανε και μπάνιο. Την κράτησα κανά 45λεπτο συνολικά. Μου έδωσε το τηλέφωνό της αλλά μου ξεκαθάρισε ότι το δίνει μόνο ως πουτάνα, δε βγαίνει έξω με πελάτες! Το μαλλί πήγε 45 ευρώ + 15 ευρώ για το ξενοδοχείο (το LIDO επί της Καποδιστρίου), σύνολο 60 ευρώ. Αξιζε τον κόπο...
ακριβως η περιγραφη φιλε μου για την αννουλα....ειναι απο τις κορυφαιες...και με την καταλληλη μεταχειριση...τσουπ το τηλεφωνακι...αξιζει ,αξιζει!!!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Μετά το χθεσινό αγώνα (πίκρα μεγάλη!) και γυρνώντας προς το σπίτι κατά τις 5 το απόγευμα, πέρασα από Γ' Σεπτεμβρίου & Καποδιστρίου, τη γνωστή γωνία, να δω τι παίζει... Πρέπει να ήταν γύρω στις 5 γκόμενες, αυτή όμως που ξεχώριζε ήταν η γνωστή Άννα... κοντούλα, με ωραία μπουτάκια, τουρλωτό κώλο, μέτρια βυζιά, γλυκοκαυλιάρικο πρόσωπο... μόνο η χωρίστρα στα μπροστινά δόντια με χάλασε λίγο! Μίνι, ψηλοτάκουνα, βαθύ ντεκολτέ, βαμμένη, προσεγμένη... Έδειχνε καθαρή και όντως ήταν. Είναι 23 χρονών, χωρισμένη με ένα γιο 5 χρονών, από Αλβανία αλλά μιλάει πολύ καλά ελληνικά, μένει Γαλάτσι και μου είπε ότι κατεβαίνει για πιάτσα κάθε μέρα. Καλή πίπα, γουστάρει και λίγη κουβέντα απ' ότι φάνηκε, καλό γαμήσι, συμμετείχε αρκετά. Καθαρή, μύριζε ωραία, μετά μάλιστα έκανε και μπάνιο. Την κράτησα κανά 45λεπτο συνολικά. Μου έδωσε το τηλέφωνό της αλλά μου ξεκαθάρισε ότι το δίνει μόνο ως πουτάνα, δε βγαίνει έξω με πελάτες! Το μαλλί πήγε 45 ευρώ + 15 ευρώ για το ξενοδοχείο (το LIDO επί της Καποδιστρίου), σύνολο 60 ευρώ. Αξιζε τον κόπο...
Θα την δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!!!!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
7
Πόντοι
5.765
Προς αποφυγή ... Κατερίνα λεπτούλα, άσπρο φόρεμα σήμερα. 20 ετών δήλωσε ... Ακάποτο χωρίς κέφι. βιαζατονε γιατι ειχε τσιμπήσει και άλλον στανταρ πελάτη απ' ότι είπε ... Της λέω φεύγοντας "'εχασες έναν άλλον στανταρ πελάτη"
(αρχίδια με τέτοια περιποίηση) μουρμούρισε κάτι κι έφυγε.

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ, παρά μόνο αν είστε ένα κλικ πριν τον οργασμό  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
9ΒΑσικα πολλες και διαφορες ειναι στην αρχη της τριτης σεπτεμβριου.
Εκτος απο τα πρεζακια υπαρχουν πολλες ξενες που μολις τωρα ξεκινανε .
Θελει προσωχη σε πιο ξενοδοχειο θα πας .
Μερικα ειναι χαλια βρωμα και δυσωδια .
Να επιμενετε σε καλο πχ ΕΛΛΑΣ Γ'σεπτεμβριου (10ε ) .
Επισης μπορειτε να πετυχετε και ελληνιδες περιστασιακες που βγαινουν μια φορα στο τοσο δινουν τηλ και μετα δουλευουν απο αυτα . ( πχ βυκι 69******** οχι απο αποκρυψη) ποπη 69********

αυτα και προσοχη παντα μαζι προφυλακτικο

Προσοχή! Σύμφωνα με τους νέους κανόνες...
Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website.
Τηλέφωνα πλέον μόνο μέσω PM...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Χθές πέρασα γύρω στις 18:00 απο Γ' Σεπτεμβρίου και δεν υπήρχε τίποτα απολύτως. Εντύπωση μου έκανε γιατί άλλες Τετάρτες γίνεται χαμός εκεί...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Προσοχή! Σύμφωνα με τους νέους κανόνες...
Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website.
Τηλέφωνα πλέον μόνο μέσω PM...
μπορεις να μου πεις γιατι ενω ειναι δημοσιευμενο σε εφημεριδα δεν μπορουμε να το γραψουμε εδω....?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Οι κανονες διαμορφωνονται κατα την πορεία.

Προεκυψε προβλημα με καποιο τηλεφωνο και η αληθεια ειναι οτι με το να πει καποιος οτι ειναι σε εφημεριδα δεν διασφαλιζει τιποτα. Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χωρα αλλα νομιζουμε οτι καλη λυση ειναι αυτη που διαμορφώθηκε τωρα, δηλ

Προσοχή! Σύμφωνα με τους κανόνες του forum, απαγορεύονται οι δημοσιεύσει ς αριθμών τηλεφώνου στο forum. Αν ο αριθμός είναι από εφημερίδα ή περιοδικό, επιτρέποντα ι μόνο τα 3 τελευταία ψηφία.

Μαζι με το ονομα του εντύπου ειναι πολυ ευκολο να βρεθεί και διατηρειται η χρηστικοτητα χωρις προβληματα για το site ή τον ταλαιπωρο που βλεπει το τηλεφωνο του στο internet.

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
βγαλτε τα τηλ και απο την πρωτη σελιδα του thread για να ειναι ολοκληρωμενη η δουλεια!!!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδια τι εγινε ανεβηκε η ταριφα?Εγω ειχα μεινει στι 30+15,οι συναδελφοι πιο πανω γιατι μιλανε για 60?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...παντως ρε σεις ξερετε τι μου κανει τρομερη εντυπωση....! το οτι δεν εχω πετυχει ποτε στο δρομο βυζαρου...... ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 

tasko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο παρελθόν έίχα πετύχει κάνα 2 φορές μια πιτσιρίκα  (δεν δοκίμασα) Λεωφόρο Αθηνών και Θηβών με κατεύθυνση προς Χαϊδάρι ακριβώς στο φανάρι  ξέρει κανείς κάτι??? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom