Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδες εχει καποιος να προτεινει καμια skinny πολυ αδυνατη?
ο οργασμο νερος ξερει τετοιες τυπε :rolleyes:
URL]]
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μετά από Φυλής,πέρασμα από τρίγωνο! Άουρα....κάτι ζάκια.....η κινέζα του απόλυτου.....κάτι άλλα ζάκια..... :2funny: :2funny: :2funny: Έκανα μια γύρα και είδα πάλι αυτούς τους ηλίθιους (αίρεση) και έδιναν Βίβλους" στις μαύρες!!! Έλεος ρε.............. Επέστρεψα και πήρα για 3η φορά την μαυρούλα Άννα................... :crazy: :bigdick:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Μετά από Φυλής,πέρασμα από τρίγωνο! Άουρα....κάτι ζάκια.....η κινέζα του απόλυτου.....κάτι άλλα ζάκια..... :2funny: :2funny: :2funny: Έκανα μια γύρα και είδα πάλι αυτούς τους ηλίθιους (αίρεση) και έδιναν Βίβλους" στις μαύρες!!! Έλεος ρε.............. Επέστρεψα και πήρα για 3η φορά την μαυρούλα Άννα................... :crazy: :bigdick:
τωρα γυρισα κ εγω συναγωνιστη,ειδα αουρα καρμεν κ 3 μαυρακια,εχω καμια ωρα που γυρισα,γαμησα μια μαυρουλα Αννα 21 ετων,την ιδια γαμησαμε?φοραγε ενα ασπρο ζακετακι κ μαυρο κολαν κατω,
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μετά από Φυλής,πέρασμα από τρίγωνο! Άουρα....κάτι ζάκια.....η κινέζα του απόλυτου.....κάτι άλλα ζάκια..... :2funny: :2funny: :2funny: Έκανα μια γύρα και είδα πάλι αυτούς τους ηλίθιους (αίρεση) και έδιναν Βίβλους" στις μαύρες!!! Έλεος ρε.............. Επέστρεψα και πήρα για 3η φορά την μαυρούλα Άννα................... :crazy: :bigdick:
τυπε η αλλη η κινεζα η στραβοκανα με τα ποδαρακια σαν νανακι εσκασε μυτη?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
τωρα γυρισα κ εγω συναγωνιστη,ειδα αουρα καρμεν κ 3 μαυρακια,εχω καμια ωρα που γυρισα,γαμησα μια μαυρουλα Αννα 21 ετων,την ιδια γαμησαμε?φοραγε ενα ασπρο ζακετακι κ μαυρο κολαν κατω,
Ναι,ψηλέ μου................ :fuck2:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ψηφίζουν εκεί? Για τα μάτια του κόσμου,μάλλον το κάνουν! :police: :police: :police:
ναι ρε τυπε αλλα εχουν να διαλεξουν μονο σε ενα κομμα :grin:
τουλαχιστον ο λουκασενκο μειωνει τα ποσοστα του
τα κομμουνια τα αφηνουν οπως ειναι :grin:
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.461
Like
1.148
Πόντοι
266
Γεια χαρα σε ολους....
εδω και3 μερες περναω απο το τριγωνο ποδαρατα λογω απεργιων των ΜΜΜ.
Εκει συνηθως εχει καποιες αλλα οχι πολλες κυριως κοντες και με παρα πολλα πιασιματα.Οχι κατι καλο
τις πρωινες.Το μεσημεριερο αργα κατα τις 4 κατι παιζει.Μια τυπισσα ωραιο μουνι σημερα στο φααρι της
Χαλκοκονδυλη με μαυρο κολαν τρελη κωλαρα και αρκετα ωραιο σωμα μαυρα μαλλια και μια αλλη την οποια ειχα παρει παρα πολυ ωραιο σωμα νεα βουλγαροτσιγγανα ειναι κατι τεττοιο η οποια ειναι λιγο απατη.Μια αλλη χτες δεν ξερω αν ειναι η ιδια  με κωλαρα παλι αλλα φοραγε μπλε γυαλιστερο κολαν η μονη αξιαγαμητη.
Επισης πανω απο τα φαναρια εκει που ειναι σταση τρολλευ παιζουν καποιες.Μια χοντρη αυτη ειναι standard καθε πρωι κανα 2 λεπτες
και σημερα το μεσημερι ειχε 2 αρκετα καλες.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
afti me to mavro kollan ti wra paizi...
    paidia sorry gia ta aglika alla ta ellinika  den mpainoun,apo format o ypologistis
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.461
Like
1.148
Πόντοι
266
φιλε μου αν δεν την ειδα σημερα....ηταν καποιες αλλες...μετριες.
Πιο πολυ κινηση σημερα παρασκευη απο τις αλλες μερες....
Ξερει κανεις αν στο τριγωνο πιο αργα το βραδυ εχει κινηση?
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.461
Like
1.148
Πόντοι
266
Πουστη Love κακο ψωφο να'χεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom