Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Και από ότι μου είπε ένας φίλος μου ο οποίος είναι και ειδικός φρουρός από δω και στο εξής θα γίνονται πολλές τέτοιες επιχειρήσεις για την σύλληψη παράνομων μεταναστών παράεμπόρων εμπόρων ναρκωτικών και πουτανων . Έχουν βάλει ένα πλάνο το πολύ 6 μηνών να καθαρίσουν το κέντρο. Θα το καταφέρουν; ιδωμεν.

Αρχιδια θα καταφερουν
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Αν παω τωρα πλατεια λαυριου λετε να βρω κανενα καλο μιλφακι...?
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Και που θα βρω κανενα μιλφακι ρε φιλαρακι για τωρα...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.180
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Και που θα βρω κανενα μιλφακι ρε φιλαρακι για τωρα...

Θα πας μετά τις 11 το πρωί Χαλκοκονδύλη και Σωκράτους για Κατερίνα, Ρωσίδα γύρω στα 45. Ξανθό αγορέ μαλλί, καλό κορμί, γαλανά γατίσια μάτια. Η πιο ΚΑΛΟΝΤΥΜΕΝΗ και ΚΑΘΑΡΗ εκεί. 40 ευρώ μαζί με το hotel. Χύστην στο στόμα.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Φιλε  anatolgami με το συμπάθειο-
Η  Κατερίνα  που κάθεται με την αλλη  χοντρή  ξανθιά  στο μπαράκι  στην γωνία  , ειναι τουλάχιστον  60  ...  και την ξέρει καλά .. ο θείος μου (οντως)
μετά την  προπέρσινη βελτίωση  στο πρόσωπο,  έκανε κι άλλη φετος-- ωστοσο ειναι ανω των  60-- gilf
και με σώμα  ( στηθος -κοιλια- πατσες)  70χρονης-  ναι - έτσι ακριβώς
ειναι  απ οσο ξέρω οντως  καθαρή  και ευγενικη-- αλλά  αμα  τα παιρνει  και  στο στόμα ...... :rolleyes:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.180
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Φιλε  anatolgami με το συμπάθειο-
Η  Κατερίνα  που κάθεται με την αλλη  χοντρή  ξανθιά  στο μπαράκι  στην γωνία  , ειναι τουλάχιστον  60  ...  και την ξέρει καλά .. ο θείος μου (οντως)
μετά την  προπέρσινη βελτίωση  στο πρόσωπο,  έκανε κι άλλη φετος-- ωστοσο ειναι ανω των  60-- gilf
και με σώμα  ( στηθος -κοιλια- πατσες)  70χρονης-  ναι - έτσι ακριβώς
ειναι  απ οσο ξέρω οντως  καθαρή  και ευγενικη-- αλλά  αμα  τα παιρνει  και  στο στόμα ...... :rolleyes:

...Μάλλον για άλλη λες...
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
616
Κριτικές
4
Like
447
Πόντοι
26
Συναγωνιστές καλημέρα πριν από λίγο πέρασα πλατεία λαυρίου και χαλκοκονδύλη αλλά ξεραιλα κάτι μπάζα μόνο και μαύρες. Δεν πέτυχα τίποτα ενδιαφέρον.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
...Μάλλον για άλλη λες...
----
OK- παω πάσσο- ... :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Τη τράκαρα σήμερα στο παγκάκι αυτή που εννοείς μάλλον. Περίπου 1,70-1,75, ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι λίγο πάνω από τους ώμους,  γαλανομάτα και αρκετά αδύνατη. Κοντοστάθηκα και την ρώτησα όλα τα σχετικά που μας αφορούν. Ονομάζεται Αντριάνα (μάλλον τσαουσεσκίνα), δίνει μόνο νίμου/πιπόνι (όχι οθωμανικό) και όλα με προφύλαξη. Τιμή συμπεριλαμβανομένου και του γαμιστρώνα 30 γιούργια (20 αυτή + 10 το χοτέλι). Πράγματι πολύ ωραίο μουνί και μοιάζει  με τουρίστρια της πλατείας Συντάγματος/Πλάκας, το καλύτερο θα έλεγα στις πιάτσες αυτή τη στιγμή. Το θέμα είναι ποιος θα την σκίσει να μας πει και εμάς τι γίνεται. Επίσης να πω ότι μου θυμίζει πολύ έντονα μια άλλη στο ίδιο στυλ που κάνει πιάτσα τα πρωινά στη Γ΄ Σεπτεμβρίου/Kαποδιστρίου  (μήπως είναι η ίδια;).  

Είδες που στα 'λεγα;;;
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
συναγωνιστες εσεις που εχετε ακομα επαφη με πιατσα σολωνος μια βικυ ελληνιδα μελαχροινη που εκανε παρεα με την μαριλενα την ελληνιδα ψιλοξεπετες και οι δυο,παιζει ακομα κατω?η τερμα σολωνος-αρχες καποδιστριου η σολωνος μετα τα εβερεστ την εβρισκα.με την βικυ ειχα ριξει κατι απιστευτα γαμησια παλιοτερα.παιζει ακομα κατω?αμα ξερει καποιοσ συναγωνιστης ας ενημερωσει παρακαλω!
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Θα πας μετά τις 11 το πρωί Χαλκοκονδύλη και Σωκράτους για Κατερίνα, Ρωσίδα γύρω στα 45. Ξανθό αγορέ μαλλί, καλό κορμί, γαλανά γατίσια μάτια. Η πιο ΚΑΛΟΝΤΥΜΕΝΗ και ΚΑΘΑΡΗ εκεί. 40 ευρώ μαζί με το hotel. Χύστην στο στόμα.

Ρε συ? Εκεί στο -αμαρτωλό τρίγωνο- είναι μια ..εμμ.. γύρω στα 45, με κοντό αγορέ μαλλι, με κάπως καλό σώμα, αλλά με μια μουσούδα σα γαμησέ τα! πω πω! μιλάμε για πολύ ασχήμια! όχι απά σκυλί, ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ! :zombie:ξέρω ακούγομαι υπερβολικός αλλά έτσι είναι για τα γούστα μου... δε πιστεύω να του λες γιαυτήν????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε συ? Εκεί στο -αμαρτωλό τρίγωνο- είναι μια ..εμμ.. γύρω στα 45, με κοντό αγορέ μαλλι, με κάπως καλό σώμα, [glow=red,2,300]αλλά με μια μουσούδα σα γαμησέ τα![/glow] πω πω! μιλάμε για πολύ ασχήμια! όχι απά σκυλί, ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ! :zombie:ξέρω ακούγομαι υπερβολικός αλλά έτσι είναι για τα γούστα μου... δε πιστεύω να του λες γιαυτήν????
δηλαδη πως ειναι τυπε? :think:
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη πως ειναι τυπε? :think:

μόνο με φωτό θα καταλάβετε...

mary+ann+bevan.jpg


τις μοιάζει κιόλας! δε την συνηστώ σε κανέναν! καλύτερα με τις 60ρες κινέζες!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Πορωση!!!!!!!!!!!!!!
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Σημείωση... αν και η φωτό φυσικά και δεν είναι real (αν και πιστεύω πως ανταποκρίνεται αρκετά), είναι (για μένα) πιο καλή και από την "κοπέλα"..... Κι όμως... ΝΑΙ!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σημείωση... αν και η φωτό φυσικά και δεν είναι real (αν και πιστεύω πως ανταποκρίνεται αρκετά), είναι (για μένα) πιο καλή και από την "κοπέλα"..... Κι όμως... ΝΑΙ!

Πωπω.....Βεβαια θα μου πειs κι απ την αλλη πωs......καπωs πρεπει να ζησουν κι αυτεs.........αλλα ετσι που ειναι.....πρεπει να διαθετειs ζωηρη φαντασια για να παs μαζι τουs :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom