Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

PERI32

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
χτεσινη τσαρκα πλατεια Βαθης και στους παραδρομους πρεζακια τσιγγανες μονο 1- 2 μετρια κομματια.
Ειδα και 4 Ασιατισσες αλλα πολυ κατω απο μετριες αλλα απο οτι φαινεται σιγα σιγα ερχονται και πιο πολλες.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η ξανθια με το που στριβεις απο σολωνος δεξια την εκανε;;;
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
χτεσινη τσαρκα πλατεια Βαθης και στους παραδρομους πρεζακια τσιγγανες μονο 1- 2 μετρια κομματια.
Ειδα και 4 Ασιατισσες αλλα πολυ κατω απο μετριες αλλα απο οτι φαινεται σιγα σιγα ερχονται και πιο πολλες.

Δωσε τα φωτα σου φίλε.
Είμαι Asia-fan!!!! Αντε να έρθουν κινεζάκια να χαρουμε και μεις!!!
Μου φαίνεται ότι μόνο κινέζοι έρχονται στην Ελλάδα  :-
 

Επισκέπτης
Δωσε τα φωτα σου φίλε.
Είμαι Asia-fan!!!! Αντε να έρθουν κινεζάκια να χαρουμε και μεις!!!
Μου φαίνεται ότι μόνο κινέζοι έρχονται στην Ελλάδα  :-
τι αλλο θελεις να σου γραψει ρε τυπε???
1,50 με τα χερια στην αναταση..
αβυζες-ακωλες..
βλογιοκομμενες..
τρεχααααααααααααααααααα..
 

PERI32

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οντως ηταν πολυ χαλια αλλα που θα παει ειμαι σιγουρος οτι σε λιγο καιρο θα εχουμε και πιατσα με ασιατισες.απλα ευχομαι να ειναι και κανενα καλο κομματι.Παντως ξενερωσα τελειως δυο μερες τωρα τιοτα αξιολογο η στα γουστα μου, θα κανω και σημερα μια προσπαθεια ευχομαι να κατσει κατι καλο
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
τι αλλο θελεις να σου γραψει ρε τυπε???
1,50 με τα χερια στην αναταση..
αβυζες-ακωλες..
βλογιοκομμενες..
τρεχααααααααααααααααααα..

Εντάξει φίλε. Ηρέμησε.
Καθένας με τα γουστα του....
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
εχει πάρει κανένας τις Ελληνίδες που πάνε μόνο μαζύ και η μία δίνει λόκο? στην Καπποδιστρίου στο sex shop
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Στην Γερανιου ,στο κομματι αναμεσα  Πειραιως και Αγιου Κωνσταντινου ,τι παιζει;Περασα τις προαλλες και εχει καποια καλα κομματια.Εχει και τελειωμενες απο ναρκωτικα(μακρυα φυσικα απο αυτες)  αλλα εχει και καποιες που θα ελεγα οτι αξιζουν.Πρεπει να παιζει πολυ Αλβανια και ΒουλγαροΡΟυμανια εκει.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Σημερα ενημερωθηκα για μια Ελληνιδα που κανει πιατσα σε ενα μικρο δρομακι καθετο της παραλιακης ,στην ανοδο , στο υψος του Αλιμου πρεπει να ειναι , η οποιοα γαμιεται μου ειπανε με ενα 80αρι σε ενα ξενοδοχειο εκει διπλα και ειναι πολυ δυνατο μουνι . Αλλα δεν ετυχε να την δω ποτε .Αν ξερει κανεις τιποτα ας ενημερωσει
Επειδή ετυχε να περνάω, έτυχε οδός Φαν Βαϊκ κ ποσειδώνος είναι 2-3 εκεί .το ένα εξ αυτών νομίζω αξιογάμητον,1.70 μελαχρινόν, Ελαφρώς ζουμπουρλούδικο,ενδιαφέρον προσωπάκι ,δεν σταμάτησα όμως. οι υπολοιπες δεν αξιζουν περιγραφής.μετα τισ 10 πάντα βλεπεις καποια.έχει και στην ανδρουτσου 2 στενα πιο πανω αλλά κατι ξενερώματα συνήθως.
 

soldier

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γεια..... ομονοια στην οδο γερανιου,3 σεπτεmβριου και τις παρακειμενες οδους , το βραδυ εχει πολλες πρεζουδες ειναι χαλια ....... αλλα  στις 12 το μεσημερι κανουν πιατσα ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ τρελες γκομενες...δεν πιστευα στα ματια μου δεν ειναι τις δουλειας σιγουρα....μιλαμε για μιλφαρες και γκομενακια γυρω στα 30......κανουν τα παντα και δεν εχουν τα κοπλεξικα του επαγγελματος....δεν προσποιουντε οπως οι επαγγελματιες και δεν ξερουν τι θα πει περιορισμενος χρονος......αξιζει να περασετε μια βολτα για να κοψετε κινηση......
 

Επισκέπτης
παιδια γεια..... ομονοια στην οδο 3 σεπτεμβριου και τις παρακειμενες οδους, το βραδυ εχει πολλες πρεζουδες ειναι χαλια ....... αλλα  στις 12 το μεσημερι κανουν πιατσα ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ τρελες γκομενες...δεν πιστευα στα ματια μου δεν ειναι τις δουλειας σιγουρα....μιλαμε για μιλφαρες και γκομενακια γυρω στα 30......κανουν τα παντα και δεν εχουν τα κοπλεξικα του επαγγελματος....δεν προσποιουντε οπως οι επαγγελματιες και δεν ξερουν τι θα πει περιορισμενος χρονος......αξιζει να περασετε μια βολτα για να κοψετε κινηση......
εχεις ψωνισει παιχτη???
τιμες???
πως τις ξεχωριζεις απο τις κανονικες???
εχουν καμια ταμπελιτσα στο κουτελο που γραφει ερασιτεχνιδα τανα???
 

soldier

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχεις ψωνισει παιχτη???
τιμες???
πως τις ξεχωριζεις απο τις κανονικες???
εχουν καμια ταμπελιτσα στο κουτελο που γραφει ερασιτεχνιδα τανα???

δεν ειναι χαλια απο ζαμπον, ειναι φυσιολογικες και σε εμφανιση και σε συμπεριφορα....δεν υπηρχαν πριν απο 3 μηνες και καταλαβαινεις οτι δεν ειναι της δουλειας.....τιμες 40-60 ευρω αναλογα την γυναικα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.591
Πόντοι
5.097
δεν ειναι χαλια απο ζαμπον, ειναι φυσιολογικες και σε εμφανιση και σε συμπεριφορα....δεν υπηρχαν πριν απο 3 μηνες και καταλαβαινεις οτι δεν ειναι της δουλειας.....τιμες 40-60 ευρω αναλογα την γυναικα

Μεσημεριάτικα όμως ρε φίλε :huh: :think:.Και που γίνεται το νταραβέρι :uglystupid:,μήπως σε πάνε σπίτι τους και σου προσφέρουν και κανα μουσακά,σαν καλές νοικοκυρές :grin: :grin:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
παιδια γεια..... ομονοια στην οδο γερανιου,3 σεπτεmβριου και τις παρακειμενες οδους , το βραδυ εχει πολλες πρεζουδες ειναι χαλια ....... αλλα  στις 12 το μεσημερι κανουν πιατσα ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ τρελες γκομενες...δεν πιστευα στα ματια μου δεν ειναι τις δουλειας σιγουρα....μιλαμε για μιλφαρες και γκομενακια γυρω στα 30......κανουν τα παντα και δεν εχουν τα κοπλεξικα του επαγγελματος....δεν προσποιουντε οπως οι επαγγελματιες και δεν ξερουν τι θα πει περιορισμενος χρονος......αξιζει να περασετε μια βολτα για να κοψετε κινηση......

πες λεπτομερειες, πηρες καμια ; ... μιλας για καθημερινες και ωρες γυρω στις 12 στη γερανιου ;
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ναι....περιμενε να σου απαντησει....ο καθενας τσουπ.....λεει μια μαλακια και μετα ηδονιζεται να βλεπει ποσοι του απαντανε.....
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εχει πάρει κανένας τις Ελληνίδες που πάνε μόνο μαζύ και η μία δίνει λόκο? στην Καπποδιστρίου στο sex shop
την κατερινα λες; ειχα το κιν και το σβησα κατα λαθος οποιος εχει τηλ ας το πμ
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
παιδια γεια..... ομονοια στην οδο γερανιου,3 σεπτεmβριου και τις παρακειμενες οδους , το βραδυ εχει πολλες πρεζουδες ειναι χαλια ....... αλλα  στις 12 το μεσημερι κανουν πιατσα ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ τρελες γκομενες...δεν πιστευα στα ματια μου δεν ειναι τις δουλειας σιγουρα....μιλαμε για μιλφαρες και γκομενακια γυρω στα 30......κανουν τα παντα και δεν εχουν τα κοπλεξικα του επαγγελματος....δεν προσποιουντε οπως οι επαγγελματιες και δεν ξερουν τι θα πει περιορισμενος χρονος......αξιζει να περασετε μια βολτα για να κοψετε κινηση......
ωρε θα ερθω τον αλλο μηνα θα παω να πω καμια ακυρη ποσο παει και θα φαμε καμια μπατσα θεαμα στο λεκανοπεδιο θα γινουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom