Νέα

Πιάτσα Πέτρου Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SexontheBeach33980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
94
Πόντοι
0
εδω και καιρο επι τησ πετρου ραλλη κοντα στην σταση λεωφορειου κοντα στην στροφη που εχει το σχολειο βλεπω μια μελαχροινη με ωραια επιδερμιδα να περιμενει με την φουστιτσα τησ ,εχει μιλησει κανεισ μαζι τησ για περισσοτερεσ λεπτομερειεσ να μασ πει και που ειναι η καβατζα
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
580
Κριτικές
49
Like
4.571
Πόντοι
5.636
Στο ρούφ λέει μια γύφτο βουλγαρα είναι δυο χρόνια εκεί μεγάλη απάτη μακριά !!!! Αλλά συμφωνείτε και αλλά ζητάει μετά σου λέει ότι τελείωσε ο χρόνος από το πουθενά ζητάει έξτρα για το κάθε τι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.512
Like
12.292
Πόντοι
2.256
Στο ρούφ λέει μια γύφτο βουλγαρα είναι δυο χρόνια εκεί μεγάλη απάτη μακριά !!!! Αλλά συμφωνείτε και αλλά ζητάει μετά σου λέει ότι τελείωσε ο χρόνος από το πουθενά ζητάει έξτρα για το κάθε τι
Αν λέει αυτή, συμφωνούμε!!! Είναι η ίδια από το "ένα κι ένα" και πριν λίγο καιρό έκανε ένα πέρασμα από Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι - Πέραμα.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
580
Κριτικές
49
Like
4.571
Πόντοι
5.636
Αν λέει αυτή, συμφωνούμε!!! Είναι η ίδια από το "ένα κι ένα" και πριν λίγο καιρό έκανε ένα πέρασμα από Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι - Πέραμα.
Αυτή είναι χειμώνες χάνεται κατά καιρούς . Και όταν έρχεται η άνοιξη εμφανίζεται μένει σε ένα ξενοδοχείο κοντά στη Ομόνοια . Μεγάλη λέρα
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.760
Πόντοι
736
:hi: Eυχαριστουμε συναγωνιστές για την ενημέρωση !!
 

zafeiris

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Αν λέει αυτή, συμφωνούμε!!! Είναι η ίδια από το "ένα κι ένα" και πριν λίγο καιρό έκανε ένα πέρασμα από Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι - Πέραμα.
Δούλευε στη ταβέρνα ένα και ένα εννοείς? Μια πολύ αδύνατη?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.512
Like
12.292
Πόντοι
2.256

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.512
Like
12.292
Πόντοι
2.256
:hi: Eυχαριστουμε συναγωνιστές για την ενημέρωση !!
Έχει αναφερθεί ξανά στο "πιάτσες Αθήνα" νομίζω!!! Έχει γραφτεί από συναγωνιστές ότι "φωλιάζει" και με τα extra αλλά και με το χρόνο!!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.526
Κριτικές
10
Like
2.873
Πόντοι
746
εδω και καιρο επι τησ πετρου ραλλη κοντα στην σταση λεωφορειου κοντα στην στροφη που εχει το σχολειο βλεπω μια μελαχροινη με ωραια επιδερμιδα να περιμενει με την φουστιτσα τησ ,εχει μιλησει κανεισ μαζι τησ για περισσοτερεσ λεπτομερειεσ να μασ πει και που ειναι η καβατζα
Αυτή πριν κάνα χρόνο, βγαίνοντας από το σπίτι μου (στο κέντρο της Αθήνας), σχεδόν μου έκανε καμάκι :cheesy:, τι ωραίο παιδί που είσαι :cheesy: :glasses: και με ρώταγε αν νοικιάζουν σπίτια εκεί κοντά...
Μιλήσαμε μου είπε τι δουλειά κάνει, που κάνει πιάτσα και ότι έχει βαρεθεί...
Μου είπε ότι είναι από την Βουλγαρία (πράγμα που φαινόταν και από την προφορά της)...
Δήλωσε 29 - 30 χρονών...
Την κέρασα ένα σουβλάκι και μια κόκα κόλα (για την ψυχή της μάνας μου), επειδή μου είπε ότι πείναγε...
Μου έδειξε φωτογραφίες με συγγενείς της και φίλους της, όλοι γύφτοι φαινόντουσαν, όπως και η ίδια, μου έδειξε επίσης και την μικρή της κόρη (είχε χωρίσει μου είπε από τον άντρα της)...
Σε ερώτησή μου αν είναι τσιγγάνα της Βουλγαρίας, μου είπε ότι είναι Τουρκάλα της Βουλγαρίας...
Ήθελε να μείνει σπίτι μου με αντάλλαγμα :knockinb:
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Αυτή πριν κάνα χρόνο, βγαίνοντας από το σπίτι μου (στο κέντρο της Αθήνας), σχεδόν μου έκανε καμάκι :cheesy:, τι ωραίο παιδί που είσαι :cheesy: :glasses: και με ρώταγε αν νοικιάζουν σπίτια εκεί κοντά...
Μιλήσαμε μου είπε τι δουλειά κάνει, που κάνει πιάτσα και ότι έχει βαρεθεί...
Μου είπε ότι είναι από την Βουλγαρία (πράγμα που φαινόταν και από την προφορά της)...
Δήλωσε 29 - 30 χρονών...
Την κέρασα ένα σουβλάκι και μια κόκα κόλα (για την ψυχή της μάνας μου), επειδή μου είπε ότι πείναγε...
Μου έδειξε φωτογραφίες με συγγενείς της και φίλους της, όλοι γύφτοι φαινόντουσαν, όπως και η ίδια, μου έδειξε επίσης και την μικρή της κόρη (είχε χωρίσει μου είπε από τον άντρα της)...
Σε ερώτησή μου αν είναι τσιγγάνα της Βουλγαρίας, μου είπε ότι είναι Τουρκάλα της Βουλγαρίας...
Ήθελε να μείνει σπίτι μου με αντάλλαγμα :knockinb:


Tο αντάλλαγμα δεν θα ήταν προφανώς να μένει απλά σπίτι σου αλλά να την συντηρείς....
Εξου και τα κολλακευτικά της σχόλια οτι εισαι ωραίος...

Τώρα για το τσουρκάλα βουλγαρίας ..., δυσκολεύτηκε να σου πει ότι είναι τσιγγάνικης καταγωγής και στο έφερε λίγο πιο ανατολίτικα... Γενικά μπαζο είναι η συγκεκριμμένη. Μακριά.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
580
Κριτικές
49
Like
4.571
Πόντοι
5.636
Αυτή πριν κάνα χρόνο, βγαίνοντας από το σπίτι μου (στο κέντρο της Αθήνας), σχεδόν μου έκανε καμάκι :cheesy:, τι ωραίο παιδί που είσαι :cheesy: :glasses: και με ρώταγε αν νοικιάζουν σπίτια εκεί κοντά...
Μιλήσαμε μου είπε τι δουλειά κάνει, που κάνει πιάτσα και ότι έχει βαρεθεί...
Μου είπε ότι είναι από την Βουλγαρία (πράγμα που φαινόταν και από την προφορά της)...
Δήλωσε 29 - 30 χρονών...
Την κέρασα ένα σουβλάκι και μια κόκα κόλα (για την ψυχή της μάνας μου), επειδή μου είπε ότι πείναγε...
Μου έδειξε φωτογραφίες με συγγενείς της και φίλους της, όλοι γύφτοι φαινόντουσαν, όπως και η ίδια, μου έδειξε επίσης και την μικρή της κόρη (είχε χωρίσει μου είπε από τον άντρα της)...
Σε ερώτησή μου αν είναι τσιγγάνα της Βουλγαρίας, μου είπε ότι είναι Τουρκάλα της Βουλγαρίας...
Ήθελε να μείνει σπίτι μου με αντάλλαγμα :knockinb:
Α και σε σένα ήθελε να μείνει σπίτι σου ; Και σε μένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom