Νέα

Πιάτσα λωφόρος Αλεξάνδρας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Οχι αυτή που είχα δει δεν ήταν τρανς, ηταν από τα πιο γλυκά μωράκια που έχω δει, αλλά πάει πολύς καιρός
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Παίδες ισχύουν αυτά που λέει ο συνάδελφος εγώ μένω στη περιοχή και η εν λόγο γκόμενα είναι άπαικτο μουνι και γυναίκα 100% μένει κοντά μου όποιος κυκλοφορεί μεσογείων μεταξύ 7 - 9 από το ύψος νομισματοκοπείου μέχρι το μετρό του Χολαργού να έχει το νου του

Είναι τρελό κομμάτι τι πετυχένω σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα είμαι με τη γυναίκα  :tickedoff:

Αυτό  όντως  είναι τρελλό μουνί , το είδα  χτες  και  εγώ .
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Οχι αυτή που είχα δει δεν ήταν τρανς, ηταν από τα πιο γλυκά μωράκια που έχω δει, αλλά πάει πολύς καιρός
Λοιπόν μάγκες χθες γύρω στις 6.30 γύρω από το μετρό Χολαγρός κυκλοφορούσε και περιφερόταν επί ημίωρο ασκόπως ξανθό φοβερό μωρό. Ρωσιδόφατσα ή κάτι τέτοιο...μιλάμε για την ίδια που το πρωί βγαίνει Αλεξάνδρας και αν ναι πώς την πλησιάζουτμε? θα ενημερώσω αν έχω κάτι άλλο, πάντως είναι φοβερή γκόμενα...
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Δικαιώνομαι πόσο μπροστά μπορεί να είμαι ο φιδέμπορας;;;;; Και τώρα που πληρώθηκα ετοιμάζω μεγάλο σαφάρι. Οποιος έμπειρος πιατσαδόρος ενδιαφερεται ας στείλει πμ για ομαδική βόλτα στα στέκια όλης της Αθήνας
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Δικαιώνομαι πόσο μπροστά μπορεί να είμαι ο φιδέμπορας;;;;; Και τώρα που πληρώθηκα ετοιμάζω μεγάλο σαφάρι. Οποιος έμπειρος πιατσαδόρος ενδιαφερεται ας στείλει πμ για ομαδική βόλτα στα στέκια όλης της Αθήνας

Σωστός, αλλά καμιά άλλη πληροφορία δεν έχουμε για το ξανθό?
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
26
Αγαπητέ φιδεμπορα μέσα είμαι. Τι λες για το βράδυ; στειλε π.μ
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
26
Παίδες την πέτυχα πριν λίγο στο μετρό στο νομισματοκοπείο αλλά δεν κατάφερα να τις μιλήσω γιατί είχε κίνηση. Τέτοιο μωρό δεν υπάρχει ειλικρινά απλά τέλειο. Φορούσε ένα ροζ κοντό φορέματακι και άσπρο πεδιλο η γόβα . Θα κάνω πάλι βόλτα μήπως και την πετύχω πάλι γιατί δεν κάθετε σταθερή σε ένα σημείο. Θα ενημερώσω
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Ενημερώστε τύποι αναλυτικά για το μωρό γιατί μένουμε στην άλλη άκρη της Αθήνας και πρέπει να είμαστε σίγουροι για ώρες, υπηρεσίες τιμές και να την πετύχουμε στην κατάλληλη φάση για να την φορτώσουμε για κανά ξενοδοχείο.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
προσοχή πίσω από το νομισματοκοπείο έχει καταυλισμό με τσιγγανόπουλα... αν υποψιαστώ πως μιλάμε για τέτοια περίπτωση...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
προσοχή πίσω από το νομισματοκοπείο έχει καταυλισμό με τσιγγανόπουλα... αν υποψιαστώ πως μιλάμε για τέτοια περίπτωση...

το ξανθό που είδα εγώ στο Χολαργό μόνο τσιγγανόπουλο δεν το λες..ξανθό θεικό μωράκι. το ερώτημα είναι κάνει όντως πιάτσα εκεί, πόσα ζητάει κλπ..πληροφορίες κανείς?
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Την περιοχή αυτη την ξερω καλά. Εχθές έδοσα μαλιστα...επιτηδες ενα ραντεβού εκεί στις 19.30 και είχα στηθεί απο τις 19.15, αφου προηγουμενως πηγα πανω κατω μεχρι την αλλη σταση του μετρο 3 φορές αλλά δεν υπήρχε τιποτα ουτε στον δρομο, ουτε στα μετρο απ εξω.
Και δεν υπάρχει περιπτωση να ειχε εμφανιστεί τετοια περιπτωση και να μην γινοταν αντιληπτή.
Δεν αμφιβαλλω για το ρεπορταζ και την πληροφορία, το επιβεβαιωνουν αλλωστε αρκετοι, όμως μου κανει εντυπωση που κανείς δεν ρωτησε τα σχετικά.
Εαν υπαρχει κατι νεωτερο, τωρα που και οι υπολοιπες των δρομων, ειναι στο κυνηγητό θα ειναι μια ενδιαφερουσα περιπτωση για εξερευνηση και οτι προκυψει οπως λενε σε τετοιες καταστασεις.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Την περιοχή αυτη την ξερω καλά. Εχθές έδοσα μαλιστα...επιτηδες ενα ραντεβού εκεί στις 19.30 και είχα στηθεί απο τις 19.15, αφου προηγουμενως πηγα πανω κατω μεχρι την αλλη σταση του μετρο 3 φορές αλλά δεν υπήρχε τιποτα ουτε στον δρομο, ουτε στα μετρο απ εξω.
Και δεν υπάρχει περιπτωση να ειχε εμφανιστεί τετοια περιπτωση και να μην γινοταν αντιληπτή.
Δεν αμφιβαλλω για το ρεπορταζ και την πληροφορία, το επιβεβαιωνουν αλλωστε αρκετοι, όμως μου κανει εντυπωση που κανείς δεν ρωτησε τα σχετικά.
Εαν υπαρχει κατι νεωτερο, τωρα που και οι υπολοιπες των δρομων, ειναι στο κυνηγητό θα ειναι μια ενδιαφερουσα περιπτωση για εξερευνηση και οτι προκυψει οπως λενε σε τετοιες καταστασεις.

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γι' αυτό ήμουνα και ιδιαίτερα επιφυλακτικός. Το ξανθό μωρό το είδα, είχε μία περίεργη κινητικότητα, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι έκανε πιάτσα και ότι μιλάμε τελικά όλοι για την ίδια περίπτωση..κρίμα γιατί αν πραγματικά υπήρχε θέμα μιλάμε και για πολύ πρώτο τεμάχιο!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γι' αυτό ήμουνα και ιδιαίτερα επιφυλακτικός. Το ξανθό μωρό το είδα, είχε μία περίεργη κινητικότητα, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι έκανε πιάτσα και ότι μιλάμε τελικά όλοι για την ίδια περίπτωση..κρίμα γιατί αν πραγματικά υπήρχε θέμα μιλάμε και για πολύ πρώτο τεμάχιο!!
αμα το δεις φώναξε το μαριαντζι . Εχω μια υποψια
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.646
Κριτικές
40
Like
3.323
Πόντοι
4.587
Τελικά αυτό το πατούρι της Λ. Μεσογείων στο Χολαργό τη έσπρωξε κανείς ή ακόμη το ψάχνουμε; Είμαι κι΄ εγώ έτοιμος να ενεργοποιηθώ προς αναζήτηση.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε σεις μην αυξάνετε το μποτιλιάρισμα στην Μεσογείων... !!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ρε σεις μην αυξάνετε το μποτιλιάρισμα στην Μεσογείων... !!!!

στηνόμαστε  στο γρηγόρη  από  τις  5 . Από  τη  Φανερωμένης  κατεβαίνει , κρατάει  σχεδόν πάντα  και σακκούλα ακριβού  πολυκαταστήματος , λίγο μυτόγκα  είναι , το όνομα  το είπα  πάντως
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.646
Κριτικές
40
Like
3.323
Πόντοι
4.587
στηνόμαστε  στο γρηγόρη  από  τις  5 . Από  τη  Φανερωμένης  κατεβαίνει , κρατάει  σχεδόν πάντα  και σακκούλα ακριβού  πολυκαταστήματος , λίγο μυτόγκα  είναι , το όνομα  το είπα  πάντως
Αυτή που λες μυτόγκα είναι μία σχετικά ψηλή με ξανθό-χρυσαφί-μπούκλα μαλλί. 'Έχει  μύτη  Σιρανό ντε Μπερζεράκ, ύφος Αιγάλεω-city και πρέπει να είναι 100% ελλεεινίδα. Την είδα το περασμένο Σάββατο το απόγευμα κατά τις 6-7 έξω από το μετρό Χολαργού. Φόραγε ένα ξέκωλο μίνι, γόβα και τράβαγε μαζί της μία τσάντα χρώματος μωβ από κάποιο κατάστημα. Έπεσε πολύ κορνάρισμα και κράξιμο από τον κόσμο όταν την είδαν. Η γκόμενα αυτή σίγουρα δεν είναι της πιάτσας της περιοχής αφού προχώρησε μακριά και χώθηκε μέσα σε ένα στενό και εξαφανίστηκε. Μάλλον κάποια πωλήτρια μαγαζιού είναι η κυρία. Άλλη είναι αυτή που ψάχνουμε. Εμφανίστηκε όμως τη προηγούμενη μέρα κατά τις 21:00 ένα καυλωμουνάκι περίπου 20 χρόνων ρωσιδόφατσα με μακριά μέχρι τη μέση και λίγο μπούκλα σκούρα ξανθά μαλλιά με πολύ ωραίο αδύνατο σώμα. Στεκότανε μπροστά στο παρκινγκ του μετρό στο Χολαργό στη κατεύθυνση προς Αθήνα. Έκανα στροφή για να την πετύχω αλλά διερχόμενο αμάξι σταμάτησε και την φόρτωσε. Περίμενα ακόμη κανένα μισάωρο μήπως την φέρουν πάλι πίσω, αλλά δεν εμφανίστηκε και την έκανα.  Δεν έχω περισσότερες πληροφορίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom